• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

4G/LTE trukdžiai palydovinei televizijai

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
TV žiūrovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: Ant Vas 08, 2011 10:16 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

4G/LTE trukdžiai palydovinei televizijai

Standartinė TV žiūrovas » Sek Lap 10, 2019 11:00 pm

Radau tokį LNB: https://www.amazon.co.uk/INVERTO-Essent ... B00NHX7KUA
Aprašyme nurodyta "with 4G/LTE protection".
Taigis, ar gali 4G/LTE sukelti trukdžius palydovinei TV? Gal kam nors teko su tuo susidurti? Kokie galimi sprendimai apsisaugoti nuo 4G/LTE trukdžių?
Aš prasiblaiviau nuo lianzbiargo myžalų

jonnyk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen Lap 09, 2007 1:23 am
Miestas: Kruopiai
Susisiekti:

Re: 4G/LTE trukdžiai palydovinei televizijai

Standartinė jonnyk » Pir Lap 11, 2019 9:48 am

Realiai imtuvo heterodino dažnis jei neklystu yra nuo 950MHz iki 2150MHz - tai teoriškai visa kas papuola į šį diapazoną, jei signalas stiprus, gali trukdyti priimant signalą iš palydovo. Trukdymai bus ne visame dažnių ruože, bet būtent tiems dažniams kurių heterodino dažnis sutampa su operatoriaus dažniu. Aš jau čia buvau forume kažkur diskutuojant užsiminęs apie tai kai šalia palydovinės lėkštės pakabinta interneto antena vienam pažįstamam duodavo pastovius trukdžius Hotbird 11034Mhz dažniui. Perkėlus interneto anteną porą metrų toliau nuo lėkštės trukdžiai dingo. Lygiai taip pat yra tikimybė, kad tiesiogiai į galvutę gali patekti ir mobiliojo operatoriaus transliuojamo dažnio signalas, kuris kels trukdžius. Bet bent jau kol kas niekas per daug būtent dėl mobilių operatorių, apart Mezono trukdžius 4GHz dažnių diapazonui, nesiskundė.
T90 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 31.5e 36e 42e ; GTMEDIA GT Combo 4K Android; Philips 50PUS8505/12

Vartotojo avataras
Ramaas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 657
Užsiregistravo: Ket Kov 01, 2007 8:07 pm
Susisiekti:

Re: 4G/LTE trukdžiai palydovinei televizijai

Standartinė Ramaas » Pir Lap 11, 2019 9:24 pm

As ir po siai dienai susiduriu su trukdziais 11034Mhz sitame diapazone, bet tik tam tikuose rajonuose. Ir kas svarbiausia klientai neturi jokio interneto.Sprendimo kol kas taip ir neradau. O galvute kazkurio gamintojo teko pabandyti su tuo vadinamu filtru, bet rezultato teigiamo taip ir nepavyko isgauti.

TV žiūrovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: Ant Vas 08, 2011 10:16 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 4G/LTE trukdžiai palydovinei televizijai

Standartinė TV žiūrovas » Pir Lap 11, 2019 9:45 pm

Aš ne šiaip sau sukuriau šią temą. Su 11034 pas mane kolkas jokių fokusų nebuvo, o va su 36E pasitaikė atvejų, kai ant vieno dažnio silpnas signalas ir neskenuoja kanalų. Visuose kituose dažniuose signalas geras. Vieną kart pakeičiau kelias galvas, nieko nedavė. O šiuo metu turiu tokį atvejį. Vienam klientui pajungiau lenkus iš 13E, futbolui žiūrėt. Viskas gerai, bet kai prasideda tiesioginė transliacija, signalas nukrenta ir žiūrėt neįmanoma. Rungtynių pertraukos metu vėl pasitaiso. Prasidėjus antram kėliniui, vėl ta pati bėda... :). Dėdė Šarūnas čia ne prie ko, praeitą savaitgalį pats pasijungiau prie to pačio serverio, per visas rungtynes užstrigo 1 kartą.
Aš prasiblaiviau nuo lianzbiargo myžalų

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: 4G/LTE trukdžiai palydovinei televizijai

Standartinė aaaaaa » Ket Lap 14, 2019 6:54 pm

Ar nebus kaltas koks nors geokodavimas kai specialiai susilpnamas signalas kad matytu tik konkrecios teritorijos gyventojai 8)
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių