• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Ekspress am1 40E ir RSCC paketukas

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 3:18 pm

Marius rašė:ji sujungineti tiktai su geru pleistru
O pleistras paprastas turi būti ar geriau tas kur su bintuku dar priklijuotu būna? :) Gal nuo bintuko signalas geresnis būtų?
Neišradinėk dviračio su pleistrais.Visą laiką kabeliai jungiami su F jungtim ir nėra jokių problemų.Tik reikia pagal kabelio storį jungtis naudot, kad šarvo gyslelių užsukant daug nenupjaut arba naudot užpresuojamas jungtis.O tai prie tiunerio, diseq ir prie galvų gal irgi su pleistriukais privyniot?Nu čia tai pavarei.O tau čia specai su pleistriukais sujunginėt rekomendavo?
pleistra turejau aumeny ne ta kur tu ce parasiai o izilecija ir niekas ce dviracio neisradyneja netiki tai ir netykek , as ne tas kur nesamones kalba pabandyk ir suzinosi jau sakiau :grin: jai taip jau netiki tai tavo reikalas neturiu daugiau ka parasyt. ir gali neprigavynet o paimk ir pabandyk.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 3:25 pm

Marius rašė:ji sujungineti tiktai su geru pleistru
O pleistras paprastas turi būti ar geriau tas kur su bintuku dar priklijuotu būna? :) Gal nuo bintuko signalas geresnis būtų?
Neišradinėk dviračio su pleistrais.Visą laiką kabeliai jungiami su F jungtim ir nėra jokių problemų.Tik reikia pagal kabelio storį jungtis naudot, kad šarvo gyslelių užsukant daug nenupjaut arba naudot užpresuojamas jungtis.O tai prie tiunerio, diseq ir prie galvų gal irgi su pleistriukais privyniot?Nu čia tai pavarei.O tau čia specai su pleistriukais sujunginėt rekomendavo?
prie tiunerio ir prie galvu sujugt geriausiai sutuo ka pamynejai tai geriaisiai suspaust ji tada beveik nepasizeiddzia sarvas,MINUSAS. o tu ar bent bandej sujunkt su izolecija? as buvau sujuges su metaliniais ir ka? ir nupjauna ta minusa besukant nors sukasi lengvai perdariau su izolecija ir matosi rezultatas ce ir meistras ta pati pasake nes ir lietaus gauna per metala o su izuluiok gerai ypac su termofitu, besansu net dregme nepraeina. vat taip va.

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Vas 11, 2009 3:34 pm

Antenas statau nuo 1993m, taip kad man apie pleistriukus ir izoliacijas gali nepasakot.Naudot reikia tinkamo diametro F jungtis, jas apmaut šildomu vadinamu dar kembriku izoliaciniu vamzdeliu jei sujungimas lauke ir nebus jokių problemų.O kai ranka susuksi gyslas jungdamas kebelį tai kontaktas bus blogesnis negu su jungtim tvarkingai padarytas, visiškai izoliuot nuo drėgmės nepavyks ir bet kokiu atveju oksidacija bus.Ir fizikos dėsnių dar niekas nepaneigė, gali nesistengt ir tautos nejuokint.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 3:51 pm

Marius rašė:Antenas statau nuo 1993m, taip kad man apie pleistriukus ir izoliacijas gali nepasakot.Naudot reikia tinkamo diametro F jungtis, jas apmaut šildomu vadinamu dar kembriku izoliaciniu vamzdeliu jei sujungimas lauke ir nebus jokių problemų.O kai ranka susuksi gyslas jungdamas kebelį tai kontaktas bus blogesnis negu su jungtim tvarkingai padarytas, visiškai izoliuot nuo drėgmės nepavyks ir bet kokiu atveju oksidacija bus.Ir fizikos dėsnių dar niekas nepaneigė, gali nesistengt ir tautos nejuokint.
as daug ka galiu sakyt kad 15 metu satau bet tu neman aiskink o meistram ir ar termofita isvis metes akyse? sijuo jai sujungi gali net trufazi laida i vandeni mest nes ji kaitinant jis traikesi ir is sonu isbega klijai tai tu ce nejuokink menes nir nedurnink ir suk sukuo tu nori, jai man taip buvo tai bereikalo nerasyciau, ce meistru isbandyta jau nepats as ce sugalvojau nebijok nes as dar kaip ir zales apie sat bet su laidais tai jau man papasakojo ir apsviete ir ne vienas. tik nuejau pas meistra ir iskart beda pasake kas yra o ce rasiau ir nieko negavau aisku patarynejo daug kas dekoju jiems. jai tok esi specas tai pasakyk kas gali byt pas kaimyna pastatem su 3 galvom ant digi paketo kanalas fishing and hoting signalas 100% o ant animal planet kur tv1000 23% kame beda nej vieno sujungimo nera kabelis 15metru :) pardom uz klaidas

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Vas 11, 2009 4:01 pm

Beviltiška čia su tavim šnekėt, geriau satmanijos puslapyje susirask temą apie kabelio jungimų būdus ir pasiskaityk.Ten viskas aiškiai išdėstyta su formulėm paskaičiuot signalo nuostoliams įvairiais jungimo būdais.Nelygink trifazės srovės kabelio jungimo su anteniniu kabeliu, nes trifazėj aukštos srovės vaikšto, o sat visai kas kita.
O pas kaimyną jei antena gerai suderinta pagal silpniausią kanalą keisk galvą ir žiūrėk, gali būti kad kažkokiam dažnių diapazone arba poliarizacijoj galva knisa smegenis.Gali būti ir pats tiuneris, guli pas mane samsung vienas kur pusė dažnių ir viena poliarizacija prastai dirba.
Paskutinį kartą redagavo Marius Tre Vas 11, 2009 4:05 pm, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 11, 2009 4:02 pm

Įdomus tu veikėjas mariuszukovskij. Oi įdomus... Dabar pakeitei mano požiūrį į pliusus ir minusus :grin: Visą gyvenimą galvojau, kad arba yra srovė bei įtampa, arba jos nėra... Mano kvaila galva tai gyslos nugramdymas signalo stiprumui neįtakoja... Ir šarvo įpjovimas neturi įtakos (nebent visiškai nurėši, tada sutinku, nebus jokio kontakto) O su izoliacija ar pleistru tai tikrai pralinksminai. Nieko, suaugsi :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Vas 11, 2009 4:07 pm

Neoromancer rašė:Įdomus tu veikėjas mariuszukovskij. Oi įdomus... Dabar pakeitei mano požiūrį į pliusus ir minusus :grin: Visą gyvenimą galvojau, kad arba yra srovė bei įtampa, arba jos nėra... Mano kvaila galva tai gyslos nugramdymas signalo stiprumui neįtakoja... Ir šarvo įpjovimas neturi įtakos (nebent visiškai nurėši, tada sutinku, nebus jokio kontakto) O su izoliacija ar pleistru tai tikrai pralinksminai. Nieko, suaugsi :)
Linksmų plaučių žmogus, bando fizikos dėsnius pakeist.Ką čia pasakysi, gal dar kokių užpatentuos savo išradimų. :) Na jis tai jis, bet specai ten tai kieti jo konsultantai.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:11 pm

Neoromancer rašė:Įdomus tu veikėjas mariuszukovskij. Oi įdomus... Dabar pakeitei mano požiūrį į pliusus ir minusus :grin: Visą gyvenimą galvojau, kad arba yra srovė bei įtampa, arba jos nėra... Mano kvaila galva tai gyslos nugramdymas signalo stiprumui neįtakoja... Ir šarvo įpjovimas neturi įtakos (nebent visiškai nurėši, tada sutinku, nebus jokio kontakto) O su izoliacija ar pleistru tai tikrai pralinksminai. Nieko, suaugsi :)
tik rasyt mokat pabandykit sakau jokios itakos neturi ,tai paaiskink tada kodel nera signalo ant to transpoderio kur tv1000 a? o ant kitu net 100% ta man paaiskink. jai paaiskinsi galesi ismest is forumo bet jai ne tai tada kertam rankom as tau galiu irodyt jai tu netiki sakau zmones pasmene 4 sujungimai buvo sujunkti su metaliniais , as ir maniau kad jai signelas yra tai ir turi but ant kitu kol nenulekiau pas meistra jis pasake kad sat lagai ipac jaucia ir liepe pereit sujungimus nu ka taip ir padariau ir sakau patykekit taip yra as sakiau ir prasiau visu pagalbos nes kaskoke mistika dabar anam zmogui uzdaviau toki klausima paziuresiu ka atsakys. jis teigia savo kad mol nesamone as teigiu savo nu paziuresiu. bet nenoriu nej sukuom pyktis nej ka nes nuomoniu buna visokiu .

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Vas 11, 2009 4:14 pm

mariuszukovskij rašė:
Neoromancer rašė:Įdomus tu veikėjas mariuszukovskij. Oi įdomus... Dabar pakeitei mano požiūrį į pliusus ir minusus :grin: Visą gyvenimą galvojau, kad arba yra srovė bei įtampa, arba jos nėra... Mano kvaila galva tai gyslos nugramdymas signalo stiprumui neįtakoja... Ir šarvo įpjovimas neturi įtakos (nebent visiškai nurėši, tada sutinku, nebus jokio kontakto) O su izoliacija ar pleistru tai tikrai pralinksminai. Nieko, suaugsi :)
tik rasyt mokat pabandykit sakau jokios itakos neturi ,tai paaiskink tada kodel nera signalo ant to transpoderio kur tv1000 a? o ant kitu net 100% ta man paaiskink. jai paaiskinsi galesi ismest is forumo bet jai ne tai tada kertam rankom as tau galiu irodyt jai tu netiki sakau zmones pasmene 4 sujungimai buvo sujunkti su metaliniais , as ir maniau kad jai signelas yra tai ir turi but ant kitu kol nenulekiau pas meistra jis pasake kad sat lagai ipac jaucia ir liepe pereit sujungimus nu ka taip ir padariau ir sakau patykekit taip yra as sakiau ir prasiau visu pagalbos nes kaskoke mistika dabar anam zmogui uzdaviau toki klausima paziuresiu ka atsakys. jis teigia savo kad mol nesamone as teigiu savo nu paziuresiu. bet nenoriu nej sukuom pyktis nej ka nes nuomoniu buna visokiu .
Pereik tuos pačius savo sujungimus normaliai su F jungtim ir turėsi tą patį gerą signalą.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 11, 2009 4:18 pm

mariuszukovskij rašė:tai paaiskink tada kodel nera signalo ant to transpoderio kur tv1000 a? o ant kitu net 100% ta man paaiskink.
Tai tu dabar man pasakyk, visi ten transponderiai po 100% ? Gal dar ant visų palydovų po 100% ? Kokia lėkštė, kokios galvos sudėtos? Galima plačiau apie minėtą sistemą ?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:20 pm

Marius rašė:
Neoromancer rašė:Įdomus tu veikėjas mariuszukovskij. Oi įdomus... Dabar pakeitei mano požiūrį į pliusus ir minusus :grin: Visą gyvenimą galvojau, kad arba yra srovė bei įtampa, arba jos nėra... Mano kvaila galva tai gyslos nugramdymas signalo stiprumui neįtakoja... Ir šarvo įpjovimas neturi įtakos (nebent visiškai nurėši, tada sutinku, nebus jokio kontakto) O su izoliacija ar pleistru tai tikrai pralinksminai. Nieko, suaugsi :)
Linksmų plaučių žmogus, bando fizikos dėsnius pakeist.Ką čia pasakysi, gal dar kokių užpatentuos savo išradimų. :) Na jis tai jis, bet specai ten tai kieti jo konsultantai.
nu as jum sakau kaip jum irodit nesuprantu as taip irgi galvojau kad tikrai negali buti bet pasirodo gali ir taip visur tokiu problemu pylna . i tau uzduota klausima atsakysiu pats ,pas kaimyna uzlauziau laida na susikabino prie kampo ir ulinko stipriai tai ijungiau siriu ziuriu lab gerai ijugiau intelsat tv 1000 25,24% o kiti transpoderiai na net geo willd 100% nesupratau ispradziu poto perejau laida ziuriu vienoj vietoj lengvai lankstosi nu nupjoviau su metal sujungiau katu ne 25% kur buvo o cieli 55% o is paziuros laidas naujas ir funkcionuoja taiva vat kaip yra.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:22 pm

Neoromancer rašė:
mariuszukovskij rašė:tai paaiskink tada kodel nera signalo ant to transpoderio kur tv1000 a? o ant kitu net 100% ta man paaiskink.
Tai tu dabar man pasakyk, visi ten transponderiai po 100% ? Gal dar ant visų palydovų po 100% ? Kokia lėkštė, kokios galvos sudėtos? Galima plačiau apie minėtą sistemą ?
nevisi po 100 tik tas kur nat geo wild abu kanalai yra tai ant ju po 100 ant siriaus 95%93% nu skiresi lekste 85cm 4 galvos

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:24 pm

Marius rašė:
mariuszukovskij rašė:
Neoromancer rašė:Įdomus tu veikėjas mariuszukovskij. Oi įdomus... Dabar pakeitei mano požiūrį į pliusus ir minusus :grin: Visą gyvenimą galvojau, kad arba yra srovė bei įtampa, arba jos nėra... Mano kvaila galva tai gyslos nugramdymas signalo stiprumui neįtakoja... Ir šarvo įpjovimas neturi įtakos (nebent visiškai nurėši, tada sutinku, nebus jokio kontakto) O su izoliacija ar pleistru tai tikrai pralinksminai. Nieko, suaugsi :)
tik rasyt mokat pabandykit sakau jokios itakos neturi ,tai paaiskink tada kodel nera signalo ant to transpoderio kur tv1000 a? o ant kitu net 100% ta man paaiskink. jai paaiskinsi galesi ismest is forumo bet jai ne tai tada kertam rankom as tau galiu irodyt jai tu netiki sakau zmones pasmene 4 sujungimai buvo sujunkti su metaliniais , as ir maniau kad jai signelas yra tai ir turi but ant kitu kol nenulekiau pas meistra jis pasake kad sat lagai ipac jaucia ir liepe pereit sujungimus nu ka taip ir padariau ir sakau patykekit taip yra as sakiau ir prasiau visu pagalbos nes kaskoke mistika dabar anam zmogui uzdaviau toki klausima paziuresiu ka atsakys. jis teigia savo kad mol nesamone as teigiu savo nu paziuresiu. bet nenoriu nej sukuom pyktis nej ka nes nuomoniu buna visokiu .
Pereik tuos pačius savo sujungimus normaliai su F jungtim ir turėsi tą patį gerą signalą.
jie buvo ispradziu su f sujungti bet palikau tik viena sujungima su f o kiti su izolecija ir patykek puiku lietus ir nieko.

Vartotojo avataras
CATSAT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: Sek Lap 23, 2008 12:56 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė CATSAT » Tre Vas 11, 2009 4:27 pm

Pasikeisk konverteri as irgi turejau tokia beda pusia TP veike puse ne ir turi rodyt nebent tik koks medelis maiso
OPENBOX SX6HD > S3 Toshiba 49"V5863DG LG led 3D 42''LB650V DVBTMMDS 4*w,1w*,4,8*e,9*e,13*e,16*e,19,2*e,28,2e*,31,5e*,36*e,42*e

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Vas 11, 2009 4:27 pm

mariuszukovskij rašė:
Marius rašė:
mariuszukovskij rašė: tik rasyt mokat pabandykit sakau jokios itakos neturi ,tai paaiskink tada kodel nera signalo ant to transpoderio kur tv1000 a? o ant kitu net 100% ta man paaiskink. jai paaiskinsi galesi ismest is forumo bet jai ne tai tada kertam rankom as tau galiu irodyt jai tu netiki sakau zmones pasmene 4 sujungimai buvo sujunkti su metaliniais , as ir maniau kad jai signelas yra tai ir turi but ant kitu kol nenulekiau pas meistra jis pasake kad sat lagai ipac jaucia ir liepe pereit sujungimus nu ka taip ir padariau ir sakau patykekit taip yra as sakiau ir prasiau visu pagalbos nes kaskoke mistika dabar anam zmogui uzdaviau toki klausima paziuresiu ka atsakys. jis teigia savo kad mol nesamone as teigiu savo nu paziuresiu. bet nenoriu nej sukuom pyktis nej ka nes nuomoniu buna visokiu .
Pereik tuos pačius savo sujungimus normaliai su F jungtim ir turėsi tą patį gerą signalą.
jie buvo ispradziu su f sujungti bet palikau tik viena sujungima su f o kiti su izolecija ir patykek puiku lietus ir nieko.
Palauk kol daugiau laiko praeis, tada ir galėsi šnekėt apie puikumą.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 11, 2009 4:28 pm

nu mariuszukovskij sakyk, kokiame tu ten kaime gyveni... Surinksim komandą ir atvažiuosim, įvertinsim... Pasimokinsim... Arbatos ar alaus kartu išgersim... :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Vas 11, 2009 4:29 pm

Neoromancer rašė:nu mariuszukovskij sakyk, kokiame tu ten kaime gyveni... Surinksim komandą ir atvažiuosim, įvertinsim... Pasimokinsim... Arbatos ar alaus kartu išgersim... :)
Jo, čia vertėtų ekskursiją organizuot. :)

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:32 pm

Marius rašė:
Neoromancer rašė:nu mariuszukovskij sakyk, kokiame tu ten kaime gyveni... Surinksim komandą ir atvažiuosim, įvertinsim... Pasimokinsim... Arbatos ar alaus kartu išgersim... :)
Jo, čia vertėtų ekskursiją organizuot. :)
drasiai mieste nesakau kad as ce kaskoks specas nes kol isiaiskinau cielos 2 sav praejo.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:36 pm

Marius rašė:
mariuszukovskij rašė:
Marius rašė: Pereik tuos pačius savo sujungimus normaliai su F jungtim ir turėsi tą patį gerą signalą.
jie buvo ispradziu su f sujungti bet palikau tik viena sujungima su f o kiti su izolecija ir patykek puiku lietus ir nieko.
Palauk kol daugiau laiko praeis, tada ir galėsi šnekėt apie puikumą.
jo pas kaimyna sujukta jau gal kokie 3metai su izolecija ir ok .na as apie tuos metalus daug ko pries neturiu bet kad juos sukant laida minusini pjauna, tai tikrai reiktu kaska tobulint.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 11, 2009 4:37 pm

mariuszukovskij rašė:drasiai mieste nesakau kad as ce kaskoks specas nes kol isiaiskinau cielos 2 sav praejo.
Tai kur atvykti? Koks miestas ?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:38 pm

Neoromancer rašė:
mariuszukovskij rašė:drasiai mieste nesakau kad as ce kaskoks specas nes kol isiaiskinau cielos 2 sav praejo.
Tai kur atvykti? Koks miestas ?
miestas kedainiai tik nezinau ka ten rasi gero :)

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Vas 11, 2009 4:42 pm

mariuszukovskij rašė:
Marius rašė:
mariuszukovskij rašė: jie buvo ispradziu su f sujungti bet palikau tik viena sujungima su f o kiti su izolecija ir patykek puiku lietus ir nieko.
Palauk kol daugiau laiko praeis, tada ir galėsi šnekėt apie puikumą.
jo pas kaimyna sujukta jau gal kokie 3metai su izolecija ir ok .na as apie tuos metalus daug ko pries neturiu bet kad juos sukant laida minusini pjauna, tai tikrai reiktu kaska tobulint.
Na man tai nepjauna nieko, nematau ką tobulint.O tu jau patobulinai, suki su izoliacija ir vargo nematai.Problemos kaip ir nebėra.O dėl kaimyno, tai daug galvot net nereikėjo.Jei signalas blogas, jungi ant trumpo laido prie pat lėkštės ir žiūri signalus.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:44 pm

Marius rašė:Beviltiška čia su tavim šnekėt, geriau satmanijos puslapyje susirask temą apie kabelio jungimų būdus ir pasiskaityk.Ten viskas aiškiai išdėstyta su formulėm paskaičiuot signalo nuostoliams įvairiais jungimo būdais.Nelygink trifazės srovės kabelio jungimo su anteniniu kabeliu, nes trifazėj aukštos srovės vaikšto, o sat visai kas kita.
O pas kaimyną jei antena gerai suderinta pagal silpniausią kanalą keisk galvą ir žiūrėk, gali būti kad kažkokiam dažnių diapazone arba poliarizacijoj galva knisa smegenis.Gali būti ir pats tiuneris, guli pas mane samsung vienas kur pusė dažnių ir viena poliarizacija prastai dirba.
jokiu smegenu niekas nekniso joke galva kabelis lauztas buvo statytojas as net metu sat neturiu ir tai suzinojau kame reples galvas ziurek,softa perpusk ,tokiu variantu man pries tai prisake taipat ir vistiek tapati sakai ,garai statai ir ieskai bedos net neisto galo :D :D :D :D

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 11, 2009 4:48 pm

Va baigiu darbą, važiuosiu namo... Patark kokios ten izoliacijos pirkti ? Juodos ar raudonos? Neapsisprendžiu :-P
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Tre Vas 11, 2009 4:48 pm

Marius rašė:
mariuszukovskij rašė:
Marius rašė: Palauk kol daugiau laiko praeis, tada ir galėsi šnekėt apie puikumą.
jo pas kaimyna sujukta jau gal kokie 3metai su izolecija ir ok .na as apie tuos metalus daug ko pries neturiu bet kad juos sukant laida minusini pjauna, tai tikrai reiktu kaska tobulint.
Na man tai nepjauna nieko, nematau ką tobulint.O tu jau patobulinai, suki su izoliacija ir vargo nematai.Problemos kaip ir nebėra.O dėl kaimyno, tai daug galvot net nereikėjo.Jei signalas blogas, jungi ant trumpo laido prie pat lėkštės ir žiūri signalus.
kodel jus pavizdziui pabandit nenorit a?kam ce tiek rasynet vistiek neitikinsiu.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių