• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Santechnikos darbai

Statyba. Instaliacija. Nagingų rankų būrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
mazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2009 6:52 pm
Susisiekti:

Santechnikos darbai

Standartinė mazas » Ket Bal 28, 2016 7:57 am

Sveiki.Atliekamas kapitalinis vonios kambario remontas.Reikalingas meistras santechnikos darbams .Wc, kriauklės, gyvatuko, vonios, dušo ir grindų šildymo pajungimui.Gal kas iš forumo kolegų, ar jų pažįstamų atlieka tokius darbus Panevėžio mieste ar rajone.
Mano tel: 868624461
arba į pm.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Santechnikos darbai

Standartinė islauzas » Ket Bal 28, 2016 7:24 pm

mazas rašė:Sveiki.Atliekamas kapitalinis vonios kambario remontas.Reikalingas meistras santechnikos darbams .Wc, kriauklės, gyvatuko, vonios, dušo ir grindų šildymo pajungimui.Gal kas iš forumo kolegų, ar jų pažįstamų atlieka tokius darbus Panevėžio mieste ar rajone.
Mano tel: 868624461
arba į pm.
kolega, tai kad šiais laikais nereikia samdytis meistro. daugiasluoksniu vamzdžiu pasidarai viską pats. kita vertus-nelabai ką rasti įmanoma iš meistrų tokiems smulkiems darbams. pasikonsultuokit su išmanančiu ir pasidarysit. aš irgi taip dariau :)

mazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2009 6:52 pm
Susisiekti:

Re: Santechnikos darbai

Standartinė mazas » Ket Bal 28, 2016 8:58 pm

islauzas rašė:
mazas rašė:Sveiki.Atliekamas kapitalinis vonios kambario remontas.Reikalingas meistras santechnikos darbams .Wc, kriauklės, gyvatuko, vonios, dušo ir grindų šildymo pajungimui.Gal kas iš forumo kolegų, ar jų pažįstamų atlieka tokius darbus Panevėžio mieste ar rajone.
Mano tel: 868624461
arba į pm.
kolega, tai kad šiais laikais nereikia samdytis meistro. daugiasluoksniu vamzdžiu pasidarai viską pats. kita vertus-nelabai ką rasti įmanoma iš meistrų tokiems smulkiems darbams. pasikonsultuokit su išmanančiu ir pasidarysit. aš irgi taip dariau :)
šiuo metu sveikata neleidžia o darbus noretusi atlikti greičiau,todel paieskomas meistras.

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Santechnikos darbai

Standartinė vytas121 » Ket Bal 28, 2016 10:28 pm

mazas rašė:
islauzas rašė:
mazas rašė:Sveiki.Atliekamas kapitalinis vonios kambario remontas.Reikalingas meistras santechnikos darbams .Wc, kriauklės, gyvatuko, vonios, dušo ir grindų šildymo pajungimui.Gal kas iš forumo kolegų, ar jų pažįstamų atlieka tokius darbus Panevėžio mieste ar rajone.
Mano tel: 868624461
arba į pm.
kolega, tai kad šiais laikais nereikia samdytis meistro. daugiasluoksniu vamzdžiu pasidarai viską pats. kita vertus-nelabai ką rasti įmanoma iš meistrų tokiems smulkiems darbams. pasikonsultuokit su išmanančiu ir pasidarysit. aš irgi taip dariau :)
šiuo metu sveikata neleidžia o darbus noretusi atlikti greičiau,todel paieskomas meistras.
Jei tikrai reikia pagalbos Panevezy,pabandyk pasukti siuo tel.8651 60631.Prie bliudelio zmona ji saukia Adoliu :) Si darba jis dirba jau labai seniai,bet nera jis pigus darbininkas.Zmogus ismanantis savo darba!
Jei nepavyktu susitarti-turiu dar ir atsargini varianta!
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

mazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2009 6:52 pm
Susisiekti:

Re: Santechnikos darbai

Standartinė mazas » Tre Lie 27, 2016 10:50 am

[
Jei tikrai reikia pagalbos Panevezy,pabandyk pasukti siuo tel.8651 60631.Prie bliudelio zmona ji saukia Adoliu :) Si darba jis dirba jau labai seniai,bet nera jis pigus darbininkas.Zmogus ismanantis savo darba!
Jei nepavyktu susitarti-turiu dar ir atsargini varianta![/quote]
rakinam tema

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių