• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Statyba. Instaliacija. Nagingų rankų būrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Alexx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3402
Užsiregistravo: Ant Lap 27, 2007 7:41 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė Alexx » Ant Vas 14, 2017 9:03 am

https://ru.aliexpress.com/item/DAHUA-4c ... b4b81b2ae2
Situ ne vienas jau sumontuota.. - dirba gerai !

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė woow » Ant Vas 14, 2017 10:22 am

Alexx rašė:https://ru.aliexpress.com/item/DAHUA-4c ... b4b81b2ae2
Situ ne vienas jau sumontuota.. - dirba gerai !
Pagal pavadinimą ir kaina. Tik niekam, bent jau man, nereikalingas 4 kanalų NVR, kam apsikarstyt kabeliais, kai užtenka vieno kabeliuko ir kaina ženkliai krinta. Ar aš ne taip suprantu?
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vbitas » Ant Vas 14, 2017 11:09 am

Leisiu sau prisijungti, nes man šita tema irgi aktuali.
Analoginės sistemos atsikračiau su visu NT objektu, tai dabar naujoje vietoje planuoju IP sistemą.
Dėl WiFi net minčių nekyla dėl woow išdėstytų priežasčių - laidus juk tempti reikia, tai koks skirtumas - maitinimo ar UTP. Juk kamerą statome tam, kad žinotume kas vyksta 24/7 režimu, o WiFi patikimumą gerokai sumažina. Vienintelis variantas, kai WiFi pateisinama - nutolęs objektas, kur negalima pratempti drato - pvz. vyto atvejis su mašina kieme.
NVR su PoE, mano nuomone, namų sąlygomis nereikalingas. Aš planuoju PoE kameras užmaitinti iš 2 Poe switch'ų, pastatytų priešinguose namo galuose/kampuose, kad kabeliai būtų trumpesni. pvz.:
https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 3071&tpp=1
o NVR tada juk galima pasistatyti bet kur, kur yra LAN rozetė.
Vienintelė problema, kurią matau, pasirinkti patikimas kameras ir joms tinkamą NVR, kad tarpusavyje gražiai draugautų.
O gal ką nors ne taip įsivaizduoju ? Netylėkite :)
Būtų smagu išgirsti ir patarimų dėl kamerų/NVR pasirinkimo (POE, 1080, 8ch, nuotolinis prisijungimas iš windows ir android)
Atsiprašau woow, jei 'numušu' temą, bet man atrodo, kad mūsų lūkesčiai panašūs :)
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė woow » Ant Vas 14, 2017 12:37 pm

Viskas gerai, žinoma, kad aktualu. Juolab, kad mūsų forumas tolerantiškas ir kitoms temoms, ne vien į žiūrėjimui ką iš dangaus rodo, o kitų forumų lietuviškų nežinau. Bandau daryt savo namą „protingu“ tai va kai kur ir vaizdo prireiks, ne vien stebėjimui, kaip saugumui, bet ir kas vyksta einamuoju laiku, pvz ar vartai atsidaro, kaip tai apkarstyti davikliais nepatinka, na čia lyrika...
Turiu namuose kamerytę su PTZ kurią pasijungiau be jokių problemų ir valdau per telefoną, tik va vaizdas per telefoną eina ne srautas, o mjpg kadrai, kaip srautą paleisti kol kas neradau. Vidiniame tinkle viskas gerai, o su išoriniu nerandu kaip tai padaryti. Šiaip tai jos ir nustatymai gana riboti.
O va su Swann tai jau stogą rauna, kol kas neradau, kaip į išorę išvesti vaizdą, pagal nutylėjimą duoda
Media port: 9000
HTTP port: 8000
RSTP port: 554
ONVIF ir Swann camera viewer‘iai gaudo 554 portą ir kitų nepripažysta. Teks dar pavarkt kol perprasiu kas prie ko.
Dabar bandau ieškoti atsiliepimų apie GADINAN gamina visą spektrą įrangos, kameros, komutatoriai, NVR ir visi kiti priedėliai. Žinoma, tai ne originalas, o kopija kokio nors brendo, kaip ir mano įsigytas Swann nupfyrintas nuo Hikvision, sako, kad galima ir FW pasikeisti.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vytas121 » Ant Vas 14, 2017 5:16 pm

NVR su PoE, mano nuomone, namų sąlygomis nereikalingas. Aš planuoju PoE kameras užmaitinti iš 2 Poe switch'ų, pastatytų priešinguose namo galuose/kampuose, kad kabeliai būtų trumpesni. pvz.:
https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 3071&tpp=1
Tai tokiu atveju nereikalingi ir svichai...imi toki daikciuka https://ru.aliexpress.com/item/1-to-8-D ... 0.0.8w62Fm jungi jam galingesni maitinima,kad uztektu visoms kameroms uzmaitinti.
Imi va tokius PoE kabeliukus https://ru.aliexpress.com/item/2pcs-1pa ... 0.0.VAhuf9
Turesi 1 maitinimo bloka kameroms,suvesi maitinima kabelio pagalba i LAN kabeli,kitame gale prie kameros is LAN kabelio istrauksi maitinima ir paduosi tiesiai i kamera.
Kitas variantas, kamera uzmaitinti is artimiausio tasko kur stovi kamera,bet tokiu atveju reiks maitblokio kiekvienai kamerai.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vytas121 » Ant Vas 14, 2017 5:24 pm

Turiu namuose kamerytę su PTZ kurią pasijungiau be jokių problemų ir valdau per telefoną, tik va vaizdas per telefoną eina ne srautas, o mjpg kadrai, kaip srautą paleisti kol kas neradau. Vidiniame tinkle viskas gerai, o su išoriniu nerandu kaip tai padaryti. Šiaip tai jos ir nustatymai gana riboti.
O va su Swann tai jau stogą rauna, kol kas neradau, kaip į išorę išvesti vaizdą, pagal nutylėjimą duoda
Media port: 9000
HTTP port: 8000
RSTP port: 554
Gal yra koks nors uzsleptas nustatymas,kad kadru skaiciu per sekunde padidinti bent jau iki 25.
O i isore bandyk jungtis 8000 portu ji atidares savajame riauteriuke.
Esu bandes jungtis ir media portu,bet ne visada pavykdavo prisijungti.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
Alexx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3402
Užsiregistravo: Ant Lap 27, 2007 7:41 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė Alexx » Ant Vas 14, 2017 7:38 pm

vbitas rašė:Leisiu sau prisijungti, nes man šita tema irgi aktuali.
Analoginės sistemos atsikračiau su visu NT objektu, tai dabar naujoje vietoje planuoju IP sistemą.
Dėl WiFi net minčių nekyla dėl woow išdėstytų priežasčių - laidus juk tempti reikia, tai koks skirtumas - maitinimo ar UTP. Juk kamerą statome tam, kad žinotume kas vyksta 24/7 režimu, o WiFi patikimumą gerokai sumažina. Vienintelis variantas, kai WiFi pateisinama - nutolęs objektas, kur negalima pratempti drato - pvz. vyto atvejis su mašina kieme.
NVR su PoE, mano nuomone, namų sąlygomis nereikalingas. Aš planuoju PoE kameras užmaitinti iš 2 Poe switch'ų, pastatytų priešinguose namo galuose/kampuose, kad kabeliai būtų trumpesni. pvz.:
https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 3071&tpp=1
o NVR tada juk galima pasistatyti bet kur, kur yra LAN rozetė.
Vienintelė problema, kurią matau, pasirinkti patikimas kameras ir joms tinkamą NVR, kad tarpusavyje gražiai draugautų.
O gal ką nors ne taip įsivaizduoju ? Netylėkite :)
Būtų smagu išgirsti ir patarimų dėl kamerų/NVR pasirinkimo (POE, 1080, 8ch, nuotolinis prisijungimas iš windows ir android)
Atsiprašau woow, jei 'numušu' temą, bet man atrodo, kad mūsų lūkesčiai panašūs :)
At tai blogai kai NVRas sukuria savo kamerykiu tinkla kuris iprastu rezimu KAMERINIU srautu nebeapkrauna vidinio tinklo ?

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vytas121 » Ant Vas 14, 2017 7:58 pm

Alexx rašė:
vbitas rašė:Leisiu sau prisijungti, nes man šita tema irgi aktuali.
Analoginės sistemos atsikračiau su visu NT objektu, tai dabar naujoje vietoje planuoju IP sistemą.
Dėl WiFi net minčių nekyla dėl woow išdėstytų priežasčių - laidus juk tempti reikia, tai koks skirtumas - maitinimo ar UTP. Juk kamerą statome tam, kad žinotume kas vyksta 24/7 režimu, o WiFi patikimumą gerokai sumažina. Vienintelis variantas, kai WiFi pateisinama - nutolęs objektas, kur negalima pratempti drato - pvz. vyto atvejis su mašina kieme.
NVR su PoE, mano nuomone, namų sąlygomis nereikalingas. Aš planuoju PoE kameras užmaitinti iš 2 Poe switch'ų, pastatytų priešinguose namo galuose/kampuose, kad kabeliai būtų trumpesni. pvz.:
https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 3071&tpp=1
o NVR tada juk galima pasistatyti bet kur, kur yra LAN rozetė.
Vienintelė problema, kurią matau, pasirinkti patikimas kameras ir joms tinkamą NVR, kad tarpusavyje gražiai draugautų.
O gal ką nors ne taip įsivaizduoju ? Netylėkite :)
Būtų smagu išgirsti ir patarimų dėl kamerų/NVR pasirinkimo (POE, 1080, 8ch, nuotolinis prisijungimas iš windows ir android)
Atsiprašau woow, jei 'numušu' temą, bet man atrodo, kad mūsų lūkesčiai panašūs :)
At tai blogai kai NVRas sukuria savo kamerykiu tinkla kuris iprastu rezimu KAMERINIU srautu nebeapkrauna vidinio tinklo ?
Kazkaip as tos apkrovos nelabai ir jauciu,Wi-Fi rezimu pas mane jos dirba tik 2 i atskira NVR,o kitos 4 dirba "viskas viename" :) https://ru.aliexpress.com/store/product ... 0.0.3ymzxk Tik kai prisijungiu per WEB tada ju vaizdas patenka i tinkla.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vbitas » Ant Vas 14, 2017 8:35 pm

vytas121 rašė: Turesi 1 maitinimo bloka kameroms,suvesi maitinima kabelio pagalba i LAN kabeli,kitame gale prie kameros is LAN kabelio istrauksi maitinima ir paduosi tiesiai i kamera.
Kitas variantas, kamera uzmaitinti is artimiausio tasko kur stovi kamera,bet tokiu atveju reiks maitblokio kiekvienai kamerai.
Taip, svarstytini variantai, reikės pagalvoti ir apie tai . Akivaizdus trūkumas - jungtys. Kiekviena jungtis - klaidų ir gedimų veisykla.
Alexx rašė: At tai blogai kai NVRas sukuria savo kamerykiu tinkla kuris iprastu rezimu KAMERINIU srautu nebeapkrauna vidinio tinklo ?
Irgi svarbus niuansas, neįvertinau to. Taip jau yra, kad kiekvienas variantas turi savo pliusų ir minusų. Tuo atveju tektų NVR iškraustyti į palėpę, nes iš palėpės į savo 'serverinę' turiu tik vieną laisvą kabelį. vasarą ten žiauriai karšta - tamsios skardos stogas, žiemą - šalta. Žodžiu, sąlygos ekstremalios, -20/+50 C
Bet gal 6-8 kameros neužkimš gigabitinio tinklo ? Arba gal pastatyti atskirą routerį ir tokiu būdu kameras su NVR'u 'uždaryti' į atskirą subnetą ?
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė sieksnis » Ant Vas 14, 2017 10:23 pm

O kam taip sudėtingai su tais kištukais? Statai kaip Vytas sakė vieną galingą maitblokį, per LAN kabelį 1,2,3,6 gyslas paleidi internetą, per 4,5 kamerų pliusą 12V, per 7,8 minusą, na ir atitinkamai kitame gale išskiri, interneto 4 laidus užspaudi su RJ 45, o likusius 4 kameros maitinimui prilituoji kištuką arba jei jis nervina - tiesiai į kameros platą.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vbitas » Ant Vas 14, 2017 10:48 pm

sieksnis rašė:O kam taip sudėtingai su tais kištukais? Statai kaip Vytas sakė vieną galingą maitblokį, per LAN kabelį 1,2,3,6 gyslas paleidi internetą, per 4,5 kamerų pliusą 12V, per 7,8 minusą, na ir atitinkamai kitame gale išskiri, interneto 4 laidus užspaudi su RJ 45, o likusius 4 kameros maitinimui prilituoji kištuką arba jei jis nervina - tiesiai į kameros platą.
hmmm... tai gal tada paprastinam toliau:
kodėl maitinimas 12V ?
POE standartas, jei teisingai suprantu, 48V, sugalvotas tam, kad per ploną UTP kabelio laidą būtų perduodama 4x mažesnė srovė, negu 12V atveju.
Tai statau centre 48V maitinimo bloką, įterpiu į UTP kabelį ir kameros gale nieko nei lituoti, nei atskyrinėti ?
arba 8 portų POE switch - kainuoja pigiau,negu 2 po 4 portus:
https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... acd3&tpp=1
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vytas121 » Ant Vas 14, 2017 11:56 pm

vbitas rašė:
sieksnis rašė:O kam taip sudėtingai su tais kištukais? Statai kaip Vytas sakė vieną galingą maitblokį, per LAN kabelį 1,2,3,6 gyslas paleidi internetą, per 4,5 kamerų pliusą 12V, per 7,8 minusą, na ir atitinkamai kitame gale išskiri, interneto 4 laidus užspaudi su RJ 45, o likusius 4 kameros maitinimui prilituoji kištuką arba jei jis nervina - tiesiai į kameros platą.
hmmm... tai gal tada paprastinam toliau:
kodėl maitinimas 12V ?
POE standartas, jei teisingai suprantu, 48V, sugalvotas tam, kad per ploną UTP kabelio laidą būtų perduodama 4x mažesnė srovė, negu 12V atveju.
Tai statau centre 48V maitinimo bloką, įterpiu į UTP kabelį ir kameros gale nieko nei lituoti, nei atskyrinėti ?
arba 8 portų POE switch - kainuoja pigiau,negu 2 po 4 portus:
https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... acd3&tpp=1
kodel 12V?...ne visos kameros yra maitinamos per PoE su 48V.Dauguma kameru yra maitinamos tiesiog 12V ar net 5V,todel ir siuliau tuos LAN galiukus del maitinimo per LAN kabeli,nesvarbu kiek ten voltu paduosi.
Tai statau centre 48V maitinimo bloką, įterpiu į UTP kabelį ir kameros gale nieko nei lituoti, nei atskyrinėti ?
Tai ir statyk,bet tokiu atveju,turi kamera palaikyti PoE 48V.O jeigu nusipirksi kamera kuri maitinasi tik nuo 12V?Toks monas nepraeis...nors sakykim mano turimas H.VIEW komplektas palaiko ir 48V ir gali kiekviena kamera uzmaitinti nuo 12V,tad darau isvada,kad vistik kamera yra maitinama 12V.O 48V duoda vien del to,kad per plona laidziuka nereiktu paduoti daaaaaaug amperu.Viduje kameros stovi konverteris kuris is 48 padaro tik 12V.Stai https://ru.aliexpress.com/item/POE-powe ... 0.0.X1Fjvp
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė sieksnis » Tre Vas 15, 2017 12:32 am

Šiaip, įdomumo dėlei - kiek realiai amperų (miliamperų) valgo viena kamera? Ne teorinių, o realios kameros, realių amperų.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vbitas » Tre Vas 15, 2017 8:33 am

vytas121 rašė:... tokiu atveju,turi kamera palaikyti PoE 48V.O jeigu nusipirksi kamera kuri maitinasi tik nuo 12V?Toks monas nepraeis...nors sakykim mano turimas H.VIEW komplektas palaiko ir 48V ir gali kiekviena kamera uzmaitinti nuo 12V,tad darau isvada,kad vistik kamera yra maitinama 12V.O 48V duoda vien del to,kad per plona laidziuka nereiktu paduoti daaaaaaug amperu.Viduje kameros stovi konverteris kuris is 48 padaro tik 12V.Stai https://ru.aliexpress.com/item/POE-powe ... 0.0.X1Fjvp
Tai tiesiog perkant reikia žinoti ir žiūrėti, ką perki, nes, kaip sako lietuvių patarlė, kai kuriuos net ir bažnyčioje muša, o ką jau kalbėti apie aliexpress :) :)
Aš irgi esu pastebėjęs, kad kai kurie kamerų pardavėjai akcentuoja, kad POE blokas viduje, t.y. tai ta pati 12v kamera su papildoma plokštele viduje.
Tarp kitko, ne visai į temą - dažnai šiame forume matau nuorodas į ru.aliexpress... Aš pats priklausau tai kartai, kuri kalba rusiškai geriau, negu angliškai, bet juk tame ru. variante neįmanoma nieko suprasti...
toks vaizdas, kad aprašymai išversti iš kinų į anglų kalbą su google, o iš anglų - į rusų.
žodžiu, rezultatas kaip anekdote, kai posakis "sveikame kūne sveika siela" išverstas kelių vertėjų iš vienos kalbos į kitą tapo "mėsa dar nepašvinkusi, o degtinė stipri"
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė jonukas1 » Tre Vas 15, 2017 3:25 pm

sieksnis rašė:Šiaip, įdomumo dėlei - kiek realiai amperų (miliamperų) valgo viena kamera? Ne teorinių, o realios kameros, realių amperų.
Diena ima apie 0.5 W, nakti su ijungtu lazeriniu IR apsvietimu, kai matosi kas darosi uz 120 metru - iki 5 W. Srove manau sugebesi apsiskaiciuoti pats. :)

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė sieksnis » Tre Vas 15, 2017 3:37 pm

Tai tuomet jokios baimės jungiant 12V maitinimą per LAN, keturios LAN gyslos tikrai "atlaikys" iki 0,5A.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vytas121 » Tre Vas 15, 2017 7:17 pm

sieksnis rašė:Tai tuomet jokios baimės jungiant 12V maitinimą per LAN, keturios LAN gyslos tikrai "atlaikys" iki 0,5A.
Maniskes 4 kameros pajungtos is NVR kuriame jau yra PoE 48V.Laidai 20m ilgio-jokiu problemu.Buvau sudures 2po 20m-jokiu problemu.
Uzejus norui isbandyti maitinima nuo 12V naudojant tuos daliklius kur buvau idejes nuorodas,buvau 1 kamera pajunges su 20m laidu,o kita su 2 po 20m.Laukiau kazkokiu stebuklu...ju nesulaukiau,abi kameros 2 paru testa atlaike sekmingai.Uzmaitines abi buvau nuo DM500S maitblokio kuris yra 2A(bent jau taip raso).Blokelis buvo saltas kaip numirelio sikna :)
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
Alexx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3402
Užsiregistravo: Ant Lap 27, 2007 7:41 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė Alexx » Ket Vas 16, 2017 9:02 am

vbitas rašė:
vytas121 rašė: Turesi 1 maitinimo bloka kameroms,suvesi maitinima kabelio pagalba i LAN kabeli,kitame gale prie kameros is LAN kabelio istrauksi maitinima ir paduosi tiesiai i kamera.
Kitas variantas, kamera uzmaitinti is artimiausio tasko kur stovi kamera,bet tokiu atveju reiks maitblokio kiekvienai kamerai.
Taip, svarstytini variantai, reikės pagalvoti ir apie tai . Akivaizdus trūkumas - jungtys. Kiekviena jungtis - klaidų ir gedimų veisykla.
Alexx rašė: At tai blogai kai NVRas sukuria savo kamerykiu tinkla kuris iprastu rezimu KAMERINIU srautu nebeapkrauna vidinio tinklo ?
Irgi svarbus niuansas, neįvertinau to. Taip jau yra, kad kiekvienas variantas turi savo pliusų ir minusų. Tuo atveju tektų NVR iškraustyti į palėpę, nes iš palėpės į savo 'serverinę' turiu tik vieną laisvą kabelį. vasarą ten žiauriai karšta - tamsios skardos stogas, žiemą - šalta. Žodžiu, sąlygos ekstremalios, -20/+50 C
Bet gal 6-8 kameros neužkimš gigabitinio tinklo ? Arba gal pastatyti atskirą routerį ir tokiu būdu kameras su NVR'u 'uždaryti' į atskirą subnetą ?
Viska ivertinus jau gan senokai apsistuojau ANT POE... pasiskaiciokit pats :) Gal kazkiek ir lipdydamas atskira maitinima sutaupysite ... bet sau gi darot :D

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė woow » Sek Kov 12, 2017 10:53 pm

Tęsiu epopėją su IP kamera, parsisiunčiau iš ali bulet kamerą Gadinan/Genius, bet bėdos tos pačios reiškia, kažką ne taip darau, arba ko tai nesuprantu.
*Pajungiu kamerą į namų tinklą per ONVIF Device Manager nustatau statinio tinklo duomenis ir šios programos lange matau kameros perduodamą vaizdą. (taip pat veikia kita kamera tik kito gamintojo kuri yra jau kokie metai kaip pajungta )
*Kitas etapas bandau pamatyti vaizdą per Android apsą. Maršrutizatoriuje permetu išgalvotą port į tą kuris veikia vidiniame tinkle ir IP adresą ir nieko nerodo senoji kamera atlikus tokius pat veiksmus vaizdą perduota, o šita nieko.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė vytas121 » Sek Kov 12, 2017 11:00 pm

woow rašė:Tęsiu epopėją su IP kamera, parsisiunčiau iš ali bulet kamerą Gadinan/Genius, bet bėdos tos pačios reiškia, kažką ne taip darau, arba ko tai nesuprantu.
*Pajungiu kamerą į namų tinklą per ONVIF Device Manager nustatau statinio tinklo duomenis ir šios programos lange matau kameros perduodamą vaizdą. (taip pat veikia kita kamera tik kito gamintojo kuri yra jau kokie metai kaip pajungta )
*Kitas etapas bandau pamatyti vaizdą per Android apsą. Maršrutizatoriuje permetu išgalvotą port į tą kuris veikia vidiniame tinkle ir IP adresą ir nieko nerodo senoji kamera atlikus tokius pat veiksmus vaizdą perduota, o šita nieko.
Pabandyk 554 porta pajudinti...
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

titinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Tre Geg 27, 2015 7:03 pm
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė titinas » Tre Kov 15, 2017 12:32 pm

jeigu kamera turi onvif, jokiu portu atidarineti nereikia.

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė woow » Tre Kov 15, 2017 2:43 pm

Tai tuomet visai pravalas. Gal iš nevilties nusišnekėsiu, bet tokio tipo kameroms, gal koks debesynas, nvr ar serveris reikalingas, esu buitinis vartotojas tai viskas nauja neturiu patirties. Proeš tai nusipirkau kambarine kamerikę suvedžiau tinklo parametrus dar keli next paspaudimai ir ne tik matau bet ir dar sukioju iš bet kur, o čia...
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

titinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Tre Geg 27, 2015 7:03 pm
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė titinas » Tre Kov 15, 2017 6:12 pm

kai esi tinklo viduje, kamera turi matyti tiek per ip, tiek per programele su onvif. kai esi kitame tinkle, matai per programele, o jei nori, gali padaryti port forward 80 porta, kad matytum per web

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė woow » Tre Kov 15, 2017 10:29 pm

titinas rašė:kai esi tinklo viduje, kamera turi matyti tiek per ip, tiek per programele su onvif. kai esi kitame tinkle, matai per programele, o jei nori, gali padaryti port forward 80 porta, kad matytum per web
Ok nuo pradžių. Taigi viena rodo kita ne, per Onvif vidiniame tinkle rodo abi.

cam1(ši rodo išoriniame tinkle)
Model: RTT-5900
IP: 192.168.1.150
URI:http://192.168.1.15:1018/onvif/device_service
HTTP:1018
HTTPS:443
RTSP:554
Maršrutizatorius mano išorinis IP:8234->TSP&UDP->192.168.1.15:1018

cam2(ši nerodo išoriniame tinkle)
Model: 50H20L_S39
IP: 192.168.1.10
URI:http://192.168.1.10:8899/
HTTP:80
HTTPS:Disable
RTSP:554
Maršrutizatorius mano išorinis IP:8244->TSP&UDP->192.168.1.10:80
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

Vartotojo avataras
alternative
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 811
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Re: IP kameros negaliu pajungt, gal turite minčių

Standartinė alternative » Tre Kov 15, 2017 11:03 pm

rtsp 554 pakeiskit i koki kita,ir taipogi forward,jeigu abi kameros vienu metu pajungtos.
Optibox E3HD

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)