• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Uclan Denys H.265

Naujas produktas mūsų rinkoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Neoromancer » Pen Lap 22, 2019 6:51 pm

cvykas rašė:Koks skirtumas. Pati gelezis tokia pat.Tada ir vaizdo apdirbimas bus toks pat.
Velnias žino kaip čia yra iš ties. Dar labai gal priklauso nuo tvarkyklių kurios naudojamo. Pvz. pastebėčiau kaip man buvo su Beelink GT1 Ultimate. Kai nusipirkau tai Android vaizdas man kažkaip nelipo. Pabandžiau supiešti Android TV, skirtumo nepastebėjau. Tada supiešiau LibreELEC, vaizdas tapo pastebimai geresnis. Po kažkurio laiko atsirado CoreELEC, kurie specializuojasi su Amlogic. Sudiegiau tuos, sakau OHO! kaip pasitaisė vaizdas. Praėjus keliems metams, o tiksliau prieš gerą mėnesį CoreELEC išleido dar vieną Update ir, OMG!, ant Beelink'o vaizdas dar pagerėjo, tapo sodresnis. Žodžiu ką aš noriu pasakyti. Esmė čia yra kaip ta geležis išnaudojama. Tarkime masėms yra sukuriamas tikslinis daiktas, tiuneris mūsų atveju, ten kažkiek įmetamas softas kad rodytų ir toliau kalam biznį. O va ten visokie tie OpenELEC, LibreELEC, CoreELEC ar AlexELEC programišiai stengiasi kuo labiau iš geležies gėrio išspausti, jiems tai tarsi į Everestą įkopti. Tai ten ant tokių Amlogic S905 softas ištobulintas iki negaliu, o ant Amlogic S912 vis dar kažką naujo išspaudžia, nors tai jau moraliai senas CPU...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Kiesa2 » Pen Lap 22, 2019 7:34 pm

Neoromancer rašė:Žodžiu galite paprasčiausiai pasiskaityti kas čia man išėjo ir kuo likau nepatenkintas. SAT/IPTV imtuvas palikęs slogų įspūdį

Ištraukas iš blog'o
Aš nesu profesionalas, todėl mano įžvalgas nereikėtų priimti kaip kažkokį tai etaloną ir jomis besąlygiškai remtis. Mano kuklia nuomone, šis įrenginys turi turėti vietą po saule, tik prašyte prašosi jo softą sutvarkyti iki tinkamo lygio, jei yra galimybės, padaryti padoresnį vaizdą. Taip pat mano nuomone, jis skirtas nereikliems vartotojams, kuriems nelabai svarbu kokybė ir tai ką mato jų akys. Įjungiai ir žiūri. Na, o žinant mano filosofinį požiūrį kaip turėtų atrodyti medija ir jos pateikimas ekrane, parašyti adekvatų verdiktą, – misija neįmanoma.
Apibendrinant, tai nesvarbu prie kokio TV prijungsi, vaizdas nėra geras. Jis tiesiog tamsus ir nelabai gelbsti šviesinimas. Kontūrai kažkiek išskydę. Ypač tai pasijaučia žiūrint kino portalus. Trumpam patestavau ir kaip IPTV rodo. Sakykime ten kur per žinias apačioje bėga info eilutė, tai perskaityti buvo misija neįmanoma. Tik čia, manau, gal ir šaltinio problemos. Dar ant bajerio padariau tokią baiką: parinkau filmą iš kino portalo su HD vaizdu, pasikviečiau žmoną žiūrėti, nieko nesakiau kas čia ir kaip :grin: Po kokių 15 min. žmona pasakė maždaug taip:
- Dėjau aš ant tokio žiūrėjimo, akis paskaudo :D Pasižiūrėk gal su tavo laidais kas negerai :(
Teko suktybę atskleisti. O tada žmona pasakė auksinius žodžius:
- Kai nebūtų su kuo palyginti, susitaikytum su tuo, ką turi :grin:

Apskritai galvočiau, kad geležis jam per silpna, pataupyta kažkur ryškiai...
Yra nustatymuose rgb ir cvbs pakeisk i rgb ir vaizdas iskart pageres. Bent man tai sviesiau rodo dabar. Sita funkcija iskart nebuvo bet po kiek laiko idejo i softa.Kai ijungi rgb tada telike galima keist hdmi black level bent ant samsungu. Kaip ant kitu nezinau.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Neoromancer » Pen Lap 22, 2019 7:55 pm

Kiesa2 rašė: Yra nustatymuose rgb ir cvbs pakeisk i rgb ir vaizdas iskart pageres. Bent man tai sviesiau rodo dabar. Sita funkcija iskart nebuvo bet po kiek laiko idejo i softa.Kai ijungi rgb tada telike galima keist hdmi black level bent ant samsungu. Kaip ant kitu nezinau.
Aš bandžiau, bet man kaip tik pasirodė, jog dar labiau į prastesnę pusę pasisuko...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Kiesa2 » Pen Lap 22, 2019 7:57 pm

Neoromancer rašė:
Kiesa2 rašė: Yra nustatymuose rgb ir cvbs pakeisk i rgb ir vaizdas iskart pageres. Bent man tai sviesiau rodo dabar. Sita funkcija iskart nebuvo bet po kiek laiko idejo i softa.Kai ijungi rgb tada telike galima keist hdmi black level bent ant samsungu. Kaip ant kitu nezinau.
Aš bandžiau, bet man kaip tik pasirodė, jog dar labiau į prastesnę pusę pasisuko...
Nors siaip jo nestebuklas letas jis man labai kai per kanalus eini.Jei ant hd atsistojes ziuri ir eini per sarasa jau taip letai juda.Masciau pirkti formuler imtuva.Bet gal atsirado dabar sustresniu naujesniu?

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Kiesa2 » Pen Lap 22, 2019 8:00 pm

Idomu kaip sitas imanoma kur pigiau rast? ar kazkas geriau yra https://www.fogsat.lt/preke/2176_formul ... tuvas.html

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė aaaaaa » Pen Lap 22, 2019 8:02 pm

Siaip tai panasaus lygio kaip Uclan Denys imtuvai daugiau skirti nedidelems televizoriams iki 32 ar max 40 coliu istrizaines nes ant didesnio matyti netoks geras vaizdas norint geresnio vaizdo reikia pirkti geresni imtuva 8)
Paveikslėlis

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Kiesa2 » Šeš Lap 23, 2019 1:28 pm

Gal kas galit perduot softo rasytojams kad sutvarkytu sita webtv filmu puslapi.? Nes dabar prašo paswordo seniau neprase. Retkarciais pažiūriu kai tyngiu siust

Paveikslėlis

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė draugas » Šeš Lap 23, 2019 9:43 pm

o alternatyvu ar yra su gera vaizdo kokybe ir panasiom funkcijom? as pasiruoses uzmoket 200 - 300 euru uz panasu imtuva, tik kad nereiketu knistis su enigmom, androidais , nes per Zero net iptv neisejo stabiliai ir su epg paleist. o apie Amiko a3 androida net nekalbu. prazilti galima. o sitam edemas laksto, ootclub laksto, visur epg. filmu portalu kruvos, kanalu redaktorius geras, masinista ivest vikardo paklodziu nereik rasyt. butu panasus su 4k ir gera vaizdo kokybe 300 duodu nors siandien. o gal yra kazkas, ko as nezinau?
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė gintasvis » Sek Lap 24, 2019 8:34 am

Nera,visur kazka reik aukoti. :(

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė netikras » Sek Lap 24, 2019 11:14 am

Jaučiu po neoromancer "antireklamos" daugiau denysų iš Kijevo nebegausiu .. :)
Šiaip irgi pasižaidžiau čia su juom.
Biudžetinis imtuvėlis greičiau maloniai nustebino nei nuvylė..
Iptv stalkeris:
Suka gerai išvisų 4-ių bandytų serverių..Vaizdo kokybė: (per TV 55Sony9005) Ar su denys H.265, ar su formuliar Z8 iš shravozo LRT HD, mano nuo gyvenimo pavargusios akys skirtumo nemato :)
SAT..
Emu "veikia" be priekaištų..Vaizdo kokybė: Lyginu su V+zero 4K iš 13-o Sport Premium1(super HD), Zero gal šiek tiek gražiau rodo, Man..žmona pvz. nemato skirtumo. ( Man gražiau gal dėlto, kad zero triskart brangesnis ? :) ...)
Cinema.
Aišku rimtesnį kinomaną denyso "sukama" kokybė nuvils..
Bet yra..ir veikia trbūt visa pasaulio kinoteka..Didžiulis pliusas, kai kartais užlinksta sat-iptv serveriai..Žmogus visuomet ras ką pažiūrėti tuo atveju :)
Man minusai:
Nėra hdmi sec funkcijos, startuojasi ilgokai..
ps..šitie denysai rinkoje kažkur ketvirti metai..Softus taiso-tobulina. Manau-imtuvas su kaupu "atidirba" savo kainą. :grin:
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

stano20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 873
Užsiregistravo: Pir Spa 24, 2011 10:04 am
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė stano20 » Sek Lap 24, 2019 2:53 pm

Jei galvočiau pirkti kokios kokios imtuvu kainos sio modelio?
IPTV Denys H.265 Pro ;Denys H.265 Pro; Xiaomi 12T(5G) 128GBPaveikslėlis

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė netikras » Sek Lap 24, 2019 4:38 pm

stano20 rašė:Jei galvočiau pirkti kokios kokios imtuvu kainos sio modelio?
dbr proga yra paimti už 46 e
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Neoromancer » Sek Lap 24, 2019 5:26 pm

netikras rašė:Jaučiu po neoromancer "antireklamos" daugiau denysų iš Kijevo nebegausiu .. :)
Manau gausi, neuždarys tiekimo :) Šiaip tik tiems ukrainiečiams reikia išmokti kritikas priimti, tiek pagrįstas, tiek nelabai. Bet priimti. Gerai pamenu nuo Openbox laikų, kaip ukrainiečiai "parindavosi", jei kas ant jų "šedevro" užsėsdavo. Bet, mano nuomone, ne taip reikėtų į savo produktą ir vartotojus žiūrėti. :grin:
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė nerux » Sek Lap 24, 2019 8:38 pm

šiaip denys brandas jau senai sukas Ukrainoi, dar pas mus ant LT nieko niekas nebuvo girdėjas apie jį, pirmą sykį apie ši brandą išgirdau ir jo galimybes iš forumiečio stasis, jis šiuos denys imtuvus jau klientūrai statė UK ir gaudavo juos iš ukrainos ir tada jau pasakojo apie jų galimybes IPTV pasaulyje :)
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Kiesa2 » Tre Lap 27, 2019 8:53 pm

Vel sulauziau denys pulteli gal kas turi parduot? :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Kiesa2 » Sek Sau 05, 2020 12:06 pm

Gal kas galit sita nauja denys pulta uzsakyt?
http://westsat.net.ua/showthread.php?t=6239

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė gintasvis » Sek Sau 05, 2020 12:22 pm

Sitas tikrai kokybiskai atrodo.

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė draugas » Sek Sau 05, 2020 6:38 pm

4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

stasis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 3:18 pm
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė stasis » Pir Sau 06, 2020 7:58 pm

yra pardodami agasat
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė vilys » Ant Spa 27, 2020 11:13 am

Sveiki norejau paklaust ant kurio emuliator eina šara suvedu duomenys emu tipas cccam raso ir tamsa pakeist emu neduoda i kita youtubei maciau
newcamd nustatyta buvo o man neduoda nustatyt.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė nerux » Ant Spa 27, 2020 11:20 pm

su newcamd eina, lengvai eina suvest per kompiuterį, prisijungiant per web, nereikia pultu suvedinėt :)
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė vilys » Ket Spa 29, 2020 7:29 pm

nerux rašė: Ant Spa 27, 2020 11:20 pm su newcamd eina, lengvai eina suvest per kompiuterį, prisijungiant per web, nereikia pultu suvedinėt :)
Jo dekui pavyko per web susivedziau rodo.O kodel suvedus ottclub duomenys i OTT neprisijungia, gal yra kokiu slaptu subtilybiu,gal kas zino.

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė netikras » Pir Lap 02, 2020 11:14 am

2stasis
Agsat siunčia prekes į LT?
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė Dream » Pir Lap 02, 2020 12:48 pm

netikras rašė: Pir Lap 02, 2020 11:14 am 2stasis
Agsat siunčia prekes į LT?
teoriškai siunčia,bet praktiškai reikia pirkti didmeninį kiekį,nes rašo,jog įmanomas pristatymas https://www.agsat.com.ua/oplata-i-dostavka/ kaina bus nemaža,kaip spėju. :sad:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

stasis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 3:18 pm
Susisiekti:

Re: Uclan Denys H.265

Standartinė stasis » Pir Lap 02, 2020 11:03 pm

netikras rašė: Pir Lap 02, 2020 11:14 am 2stasis
Agsat siunčia prekes į LT?
Labas ka domina gal turesiu as pardot jums Aciu

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių