• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė parakauskiai » Ant Bal 05, 2011 3:41 pm

si savaitgali viasat per satelita ir teleguide.info kazkaip anksciau (atrodo kad sestadieni) atnaujino savo epg, o priestai http://luinys.org/downloads/pc/multimedia/epg/ idetose xml bylose (isskyrus tvmovie) epg buvo tik iki sekmadienio vakaro. As gi minetas bylas atnaujinau sekmadieni velai, taigi, kazkas galejo pasisgesti programos. Si savatgali atnaujinima bandysiu daryti sestadieni velai vakare. Kad tik informacijos saltiniai vel nepakeistu savo atnaujinimu grafiko

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė parakauskiai » Ant Bal 05, 2011 5:22 pm

tiem kas naudoja/naudos mano pateiktu xmltv ir k.t. bylu parsisiuntimui ftp protokola/windows ftp komanda: savo patogumui truputi pakeiciau anksciau mineta ftp adresa. Dabar jis toks : ftp://downloads2.luinys.org/ - vartotojas: f004ed2b - slaptazodis: krokokatinas. Noredami isvengti vartotojo ir slaptazodzio uzklausimo, adresa uzrasote taip: ftp://f004ed2b:krokokatinas@downloads2.luinys.org/

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė parakauskiai » Pir Bir 06, 2011 12:15 am

dabar mano xmltv bylu kolekcija ( http://luinys.org/downloads/pc/multimedia/epg/ ) pasipilde nauja byla LT_epg.xml . Tai gera alternatyva bylai 5E_EPG_tik_lt_LT.xml . LT_epg.xml byloje 12 lietuvisku kanalu programa savaitei. Bandykite byla ir praneskite savo nuomone...

P.S. dabar LT_epg.xml turi jau 24 kanalus... Bandykite...

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė parakauskiai » Ant Bir 28, 2011 9:10 pm

radau nauja buda kaip automatiskai pakeisti xmltv byloje gtm laika (pvz.: stringa +0200 i +0300). Zodziu isigykime programa "Useful File Utilities" (oficialus puslapis: http://www.replsoft.com/ ). Sita programa yra mokama. Zinoma, programai yra ir "crack" kuri galima rasti internte (pvz.: tokiuose puslapiuose kaip crackfind.com). Perspeju kad naudodami visokius"crack" galite buti istatimiskai nubausti. Instaliave mineta programa dar idiekime iskiepi "Batch Replacer" (ieskokite ten pat: http://www.replsoft.com/). "Batch Replacer" palaiko windowsu komandine eilute, todel galima pasirasyti "bat" skripta, kuri poto galima automatiskai, betkokiu momentu, paleisti per "shedule".

doncius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Ant Lap 03, 2009 9:34 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė doncius » Ant Lie 05, 2011 9:36 pm

Sveiki,
Ar įmanoma padaryti MP meniu greitesnį? Dabar kol kas žaidžiu su XBMC ir MP. Kasangi žiūriu tik IPTV, tai abu mane tenkina. XBMC man už MP žymiai geresnis valdomumu. Tačiau CPU resursų naudojimas didelis ir IPTV sprendimas sakyčiau "kreivas" (Live TV kanalai dedami kartu su Video).
Beje, ar kas žaidėte su remote perprogramavimu ant MP? Pas mane pigus noname pultelis ir ne visos funkcijos veikia. Reikia kai kuriuos mygtukus perprogramuoti, tačiau pilnai dar neišsiaiškinau kaip.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė Neoromancer » Tre Lie 06, 2011 9:33 am

Tas MP valdymas labai priklauso nuo grafinio apvalkalo bei sudiegtų priedų. Dalis priedų būna optimizuoti vienam ar kitam skinui todėl visiems vienodai netinka. O šiaip reikėtų sulaukti naujos MP versijos nes bus kažkas nuveikta dėl grafikos spartos. O va dėl distancinio tai tikrai ten painiai, infos rasti galima tačiau kaip ten viską protingai padaryti tai taip ir nesuradau. Painiai kažkaip viskas.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

doncius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Ant Lap 03, 2009 9:34 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė doncius » Tre Lie 06, 2011 9:09 pm

Radau plugin'ą pultelio perprogramavimui, tai lyg ir aiškėja vaizdas.
Dabar bandžiau 1.1.3 versiją. Na reiks palaukti naujesnės. Beje, pas mane integruotas GPU (Radeon HD4200), tai kartais MP nulaužia GPU. Tenka perkrauti HTPC.

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė parakauskiai » Pen Lie 08, 2011 2:06 pm

as siulyciau isigyti nauja tv korta. Labai patiko hauppauge dvb-s2 korta. Ji yra kartu su pulteliu. Pultelis lenvai perprogramuojamas perrasant irremote.ini tekstini faila. Taip pat google buvau rades buda kaip ismokyti hauppauge RC imtuva atpazinti svetimo pultelio signalus. Dar galima isigyti MCE pulteli. Abu mineti pulteliai jau sukonfiguruoti pas mp. Jei nenori nieko pirkti, tada teks biski pazaisti... Gali pabandyti winlirc, girder ir panasias programas. Siektiek i tema: http://www.promixis.com/forums/showthre ... nd-WINLIRC

doncius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: Ant Lap 03, 2009 9:34 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė doncius » Pir Lie 11, 2011 9:29 pm

Pultelis pas mane veikia, tik trūksta kai kurių funkcijų. Pavyzdžiui nėra "i". Taip pat man nepatinka, kad negaliu perjungti TV kanalų spaudžiant Backward ir Forward arba Previous ir Next.

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė parakauskiai » Šeš Lie 23, 2011 12:33 pm

http://luinys.org/downloads/pc/multimed ... pgplus.xml - nauja mano xmltv byla su 31 lietuvisko kanalo programa savaitei

http://luinys.org/downloads/pc/multimed ... pgplus.xml - nauja mano xmltv byla su 205 kanalu programa (rusu, anglu, vokieciu, 31 lietuviu ir kt.)

Pastarosiose bylose ideti ir programu aprasymai, veikejai ir pan. Primenu kad visos bylos atnaujinamos kas sestadieni, veliausiai sekmadieni.

placiau apie mano xmltv bylas rasite cia: http://luinys.org/downloads/pc/multimed ... epg_mp.htm

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė vytautasba » Šeš Lie 23, 2011 7:08 pm

kazin ,ar eitu pritaikyt si principa ant dvbviewer programos?
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė parakauskiai » Šeš Lie 30, 2011 12:05 am

naudoju mediaportal, ten xmltv veikia puikiai. Su dvbviewer... cia pagooglinau ir pirmieji rezultatai... uzmesk aki cia: http://en.dvbviewer.tv/wiki/Auto_Import_XMLTV ir cia: http://de.dvbviewer.tv/wiki/EPG_%28Plugins%29

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė vytautasba » Šeš Lie 30, 2011 7:43 am

aciu :) po savaitgalio butinai pasiskaitinesiu
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

sarutra
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pen Gru 21, 2007 4:11 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė sarutra » Ket Spa 20, 2011 7:15 pm

Sveiki,
neseniai pradejau naudoti mediaportal,bet iskilo
labai paprastas klausimas,kaip redaguoti tv kanalu sarasa?


Arturas

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė Neoromancer » Pen Spa 21, 2011 9:38 pm

sarutra rašė:Sveiki,
neseniai pradejau naudoti mediaportal,bet iskilo
labai paprastas klausimas,kaip redaguoti tv kanalu sarasa?


Arturas
Atsidarai TV Server ir jame redaguoji TV Channels skyrių. Kuri grupes, keli kanalus, juos trini ir tt...
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

sarutra
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pen Gru 21, 2007 4:11 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė sarutra » Ant Spa 25, 2011 7:34 pm

Dekui uz informacija

Arturas

parakauskiai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen Vas 11, 2011 5:18 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė parakauskiai » Ket Gru 22, 2011 3:33 pm

http://luinys.org/downloads/pc/multimed ... pgplus.xml - nauja mano xmltv byla su 31 lietuvisko kanalo programa savaitei

http://luinys.org/downloads/pc/multimed ... pgplus.xml - nauja mano xmltv byla su 205 kanalu programa (rusu, anglu, vokieciu, 31 lietuviu ir kt.)

Pastarosiose bylose ideti ir programu aprasymai, veikejai ir pan. Primenu kad visos bylos atnaujinamos kas sestadieni, veliausiai sekmadieni.

placiau apie mano xmltv bylas rasite cia: http://luinys.org/downloads/pc/multimed ... epg_mp.htm
Sklando gandai, kad del http://www.tv24.lt vadovu sykstumo, minetos xmltv bylos daugiau nebebus platinamos.

Na, o tam kartui supazindinsiu jus su viena naudinga programike: http://www.servercare.nl/Lists/Posts/Post.aspx?ID=98
o cia istrauka is to puslapio:
Dowload links and version details:

The program version 1.0.9 comes in two installation variants:

-- The recommended Msi (Microsoft Installer Package) variant can be downloaded here. This installs the program in the 'standard' Program Files folder.

-- The 'classic' MS ClickOnce variant can be downloaded here. This installs the program in the same way as all the previous versions.

(There is no other difference between these two variants than the installation method. The new Msi variant is prefered because it follows a more standard way of installation. Use the ClickOnce variant if you want to continue using any existing utilities and batch files that rely on the file structure of this installation.)

A separate link to the documentation here (this documentation is also included in the installation packages)

SiteIni Pack

On this spot you will find the link to SiteIni.Pack.9 It contains all the available SiteIini files (the files that contain the TvGuide site dependent data that WebGrab+Plus needs to grab epg listings from it).
It also contains the channel-list files that lists all known channels per site in a form that corresponds to the channel entry of the configuration file and some instructions for sites that need something special.

TVGuide sites supported with version 1.0.9:

(see the full list of all 80 supported tvguide sites in Siteini.Pack.9 here)

Supported sites for the following countries :

Australia, Belgium(2), Brazil, Croatia(2),Czech Republic, Denmark(2), Finland, France(3), Germany(2), Greece, HongKong, Hungary, Iceland(3), Israel, Italy(5), Litauen, Netherlands(6), New Zealand, Norway(2), Poland(3), Portugal(3), Romania(3), Serbia(2), Singapore, Slovakia, Slovenia(3), Republic South Africa(2), Spain(6), Sweden(3), Switserland(2), Turkey, UK(6) and International Networks: DirectTV(North America), OSN (Libanon, Saudi Arabia, North African Countries etc), Discovery, TvGuide.com(N/M/S America and Caribbean), BBC, Australia Network and RadioAustralia.
As esu isidieges "The 'classic' MS ClickOnce variant". Pasirasiau ".bat" failiuka, kuris mano pasirinkta diena automatiskai pagamina xmltv byla.

Naudinga programele skirta redaguoti laika xmltv bylose: http://luinys.org/downloads/pc/multimed ... hanger.exe

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė senis1 » Pir Kov 26, 2012 2:10 pm

Mediaportale 1.2.2 neveikia diseq. Kiek zinau, turetu veikti bent 1.0 standartas, t.y. komutuoti 4 iejimus. Ant AA iejimo skenuoja normaliai, bet kai nurodau AB iejima (ten pas mane 36E), iskart pamatau melyna ekrana ir kompas persikrauna. Su kitomis programomis (DVBLink, DVBViewer ir pan.) tokios problemos nera.
Ar cia problema versijos 1.2.2? Ar yra koks nors vaistas?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė Neoromancer » Ant Kov 27, 2012 8:05 am

senis1 rašė:Mediaportale 1.2.2 neveikia diseq. Kiek zinau, turetu veikti bent 1.0 standartas, t.y. komutuoti 4 iejimus. Ant AA iejimo skenuoja normaliai, bet kai nurodau AB iejima (ten pas mane 36E), iskart pamatau melyna ekrana ir kompas persikrauna. Su kitomis programomis (DVBLink, DVBViewer ir pan.) tokios problemos nera.
Ar cia problema versijos 1.2.2? Ar yra koks nors vaistas?
Dabar nenaudoju MP, bet galiu pastebėti tik tiek jog naujos versijos turi problemų su TV. Aplamai prastesnis stabilumas. Berods mano iki totalaus kompo nulūžimo versija buvo 1.1.3 ir tikrai stabiliai veikė.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė senis1 » Ant Kov 27, 2012 8:14 am

Neoromancer rašė:
senis1 rašė:Mediaportale 1.2.2 neveikia diseq. Kiek zinau, turetu veikti bent 1.0 standartas, t.y. komutuoti 4 iejimus. Ant AA iejimo skenuoja normaliai, bet kai nurodau AB iejima (ten pas mane 36E), iskart pamatau melyna ekrana ir kompas persikrauna. Su kitomis programomis (DVBLink, DVBViewer ir pan.) tokios problemos nera.
Ar cia problema versijos 1.2.2? Ar yra koks nors vaistas?
Dabar nenaudoju MP, bet galiu pastebėti tik tiek jog naujos versijos turi problemų su TV. Aplamai prastesnis stabilumas. Berods mano iki totalaus kompo nulūžimo versija buvo 1.1.3 ir tikrai stabiliai veikė.
Gal galite nurodyti, is kur paimti versija 1.1.3 ?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė Neoromancer » Ant Kov 27, 2012 8:46 am

senis1 rašė: Gal galite nurodyti, is kur paimti versija 1.1.3 ?
Pabandyk čia http://sourceforge.net/projects/mediapo ... l%20Setup/
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė senis1 » Ant Kov 27, 2012 1:25 pm

Aciu, pabandysiu.

Arturas1976
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Pen Lap 06, 2009 6:45 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė Arturas1976 » Ant Kov 27, 2012 2:13 pm

Del Diseq tai as 1.0 naudoju keturioms LNB. Jokiu reikalu neturejau. CIa vienareiksmiai reikalas su driveriais, kito varianto del BSOD negali buti. Ir nemanau kad programa cia kuom deta.

Del XBMC ir MP greicio skirtumo - XBMC naudoja visai kitoki principa, ten paveikslelius meto ir pluginu nenaudoja. Todel ir greiciau. Paimi su standartiniu pliku meniu ir irgi pakankamai graziai skraido. Jei jau nori i ateiti paziuret - pabandyk MP2 Alpha - ten irgi greita, tik pluginu nera beveik nieko. Ten viskas bus ant pluginu principo pagaminta.
Dabar ant 1.2.2 versijos man greicio meniu netruksta.

TV dalis tikrai geresne nei 1.1.3. Ten daug klaidu sutvarkyta ir greiciau juda - faktas. Ne veltui TV serveri jau baigia panaudoti visi kiti clientu gamintojai, kad ir tas pats XBMC.
Siaip TV dalis yra pati sunkiausia, ypac ja darant ne direct kotros pajungimo principu o RTSP/UNC. CIa ir sunkumai - cia ir galimybes. TOdel lyginti DVBviewer, XBMC ir kitus panasius su MP tiesiog
neiseina - ten atskiri gabaliukai.

Pabandziau XBMC changeloga paskaityti 11 versijos - nu kad bando daryti ta pati ka jau MP daro. PVZ lenda jau vel i kodeku isskyrima (kas daugelio buvo laikoma privalumu?!).
Tik dabar pradejo galvoti apie fps taikyma tiesiogiai monitoriaus dazniui ir pan.

Vat akmenukas i darza stb naudotoju - nu negaliu ziuret kaip Dreamboxas kad ir 800HD rodo HD kanalus - pas mane su LAV CUVID ir visais imanomais deinterlaceinimais SD taip rodo.
Cia ir yra esme kodeko parinkimo konkreciam kodavimo variantui. Ir tas universalumas aisku inesa savo sumaisties - bet tikrai yra jau atidirbe pvz. SAF paketa kuris pilnai padaro ko reikia
ir didziausiam naujokui.

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė senis1 » Ant Kov 27, 2012 3:31 pm

Isinstaliavau MP 1.2.2, MySQL5.1. Perkroviau kompa. Suinstaliavau MP 1.1.3. Instaliuojant pirma karta ismete "MySQL - set password error:1" ir "Failed to install application MySQL5.1", instaliacija nutruko. Antra karta paleidus jau rode, kad MySQL5.1 instaliuota, ir instaliacija pavyko.

Paleidau TV Server Configuration, pabandziau nuskenuoti 36E palydova (LOF1 9750, LOF2 10750, LOFSW 11700) ir - vel MELYNAS EKRANAS, kompas persikrove. 36E yra ant AB iejimo, 4.8E ant AA iejimo. 4.8E skenuojasi puikiai, su AB - neiseina. Tas pats buvo su MP 1.2.2. Tiesa po kazkelinto bandymo jau nebepersikraudavo kompas, bet vistiek ant AB "no signal". Cia kazkokia problema su diseq valdymu. Pas mane TBS 6984 plokste, MP puslapyje rodo, kad ji suderinama su MP. Tas pats diseq puikiai persijungineja su DVBLink, DVBViewer ir kt. programomis, bet su MP - kaip uzkeiktas. Kiek isbandziau, MP labiausiai patiko paprastumu, LAN klientu nesudetingu konfiguravimu, lyginant su DVBViewer, bet ta diseq valdymo problema nervina.

Bandziau su MP 1.2.2 MP2.0 patch'us is MP forumo, kurie pagerina diseq valdyma. Niekas nepasikeite. Nors kazkas is to forumo parase atsiliepima, kad diseq valdymas su TBS 6984 plokste pasitaise.

Nebezinau, ko imtis toliau. Prasau patyrusiu forumieciu patarimu.

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: Mediaportal.Problemos ir sprendimai

Standartinė senis1 » Tre Kov 28, 2012 12:23 am

Grizau prie pradzios. Vienintelis DVBLink TVSource puikiai veikia su TBS6984 ir Diseq 1.0 bei 1.1. Ne viena kita programa: MP, DVBViewer, For The Record neveike: neperjunginejo i AB iejima. Nezinau, del ko.

Noriu paklausti, gal esate isbande DVBLink + MP ar XBMC? Su WMC esu bandes, bet kazkaip nepatikimai veike.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių