• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Programa, kurios deka matome auto gedimus?

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Programa, kurios deka matome auto gedimus?

Standartinė openbox » Pir Kov 19, 2007 11:02 pm

Tikrai zinau, kad tokia programa yra, kurios deka galima pamatyti automobilio gedimus ir trukumus.
Pakanka su kompe tureti spec. programa, spec. kabeli su spes antgaliu, kuri ikisus i tam tikra automobilio lizda galima pratestuoti jo gedimus ir trukumus.
Ziurinejau programa Autodata.
Taciau man pasirode, kad tai daugiau mokomoji programa.
Gal turite pasiulymu ar patarimu?
:?

Zenius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Sek Sau 28, 2007 6:32 pm
Susisiekti:

Standartinė Zenius » Pir Kov 19, 2007 11:28 pm

Kiek zinau tokiems dalykams programos yra specilizuotos (ateina is paciu automobiliu gamintoju). Jas turi gamintoju igalioti servisai. Ir tomis progamomis nelabai jie dalinasi :(

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomas » Ant Kov 20, 2007 12:55 am

omnitelio news.omnitel.net
omnitel.autos ar omnitel.autos.audi buvo ne viena diskusija apie kabelius, programas (kurios versijos nukrekintos) ir net linkai buvo is kur atsisiusti. Pasistudijok daug maz menesio senumo pranesimus.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Kov 20, 2007 8:08 am

Beje, ta Autodata ne mokomoji programa ! Pas mus autoservisuose ji naudojama. Kai mano auto turėjo "paslaptingą" gedimą tai prijungę prie kompo mygom rado. Aš namie turiu parsisiuntęs tą programą, tačiau be įrangos tai ji beveik bevertė. Nebent pasiskaitymui apie vienus ar kitus automobiliu mazgus. Vo taip.

Dar šiek tiek... Automobilio kompas fiksuoja visus "negerumus" ir registruoja. Prijungus prie periferinio kompo yra nuskaitoma informacija ir sulyginama pagal gamintojo specifikacijas. Jei kažkas nesutampa (įtampos,amperažas ir pan.) programa parodo kas per gedimas ir kur jis yra.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ant Kov 20, 2007 8:17 am

jei kam reikia professionalios konsultacijos ta tema kreipkitės į mane...mano brolis jau 15 metų iš to duoną valgo( automobiliniai kompiuteriai ir visa autoelektronika beveik visiems automobiliams...pas jį net iš vilniaus chrebra atvažiuoja konsultacijom).....tačiau patiems....per brangi investicija :grin: :-P
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ant Kov 20, 2007 8:50 am

remigijus rašė:jei kam reikia professionalios konsultacijos ta tema kreipkitės į mane...mano brolis jau 15 metų iš to duoną valgo( automobiliniai kompiuteriai ir visa autoelektronika beveik visiems automobiliams...pas jį net iš vilniaus chrebra atvažiuoja konsultacijom).....tačiau patiems....per brangi investicija :grin: :-P
Nebuvo traukos. Dyzelservise Vilniuje man padarė tą diagnostiką. 80Lt, sako: "GAL blogas kampas". Dar už 100 Lt pamatavo "kampą": "Kampas geras, neturim duomenų iš Boscho tavo mašinai, nepadėsim". Mašina 1998m., veiksmas 2004m. :oops: Nuvažiavau į Rygą, ten padarė tą pačią diagnostiką: "Arba siurblio išsinešiojimas (automobilis prvažiavęs 80t. :shock: ), arba brokas". Bet pinigų nepaėmė.
Grįžau pas vietinius meistriukus, jis su atsuktuvu pariebino mišinį, dabar trauka geresnė, bet jei nepasiekus 1500 apsukų atleidi gazą, automobilis trūkčioja. Bet išmokau ja važinėti, ir man gerai.
Moralas: ne viską tas komaps mato, o jei ir mato, tai dar nereiškia, kad pataisys.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Kov 20, 2007 10:46 am

Moralas: ne viską tas komaps mato, o jei ir mato, tai dar nereiškia, kad pataisys.
Čia augism tau pritariu. Man buvo toks žiaurus nuotykis su auto. Palikau 600 lt per meistrų ir kompų išmanymą :-D :-D :-D Viskas prasidėjo užpraitą žiemą. Pacientas Omega B, su ECOTEC varikliu... elektronikos tai juodai. Ir dar automatas. Na ėmė ir "užsilenkė" automatas + panelės lempikės pačios pradėjo šviesti. Nuvarau pas kompiuteristinių meistrų. Pajungia ir sako kad apatinis paskirstymo velenėlio daviklis kaput ! Šrote nėra, naujas 220 lt. Pakeičiam, einam prie panelės išardom, o ten takeliai pasilydę, varžos švyti !!! Pamatuoja įtampą, o bl
:-D :-D :-D :-D ~26 V (net fūra tiek neturi :) ) Pažiūri generatorių, tas per nemierą varo, mat nusprogo diodų tiltas ir kažkokia relė. Na dar 150 lt. Tai sakau jau kad taip tai ir tepalus pakeiskit ir dar smulkių negerumų buvo. Padėjau tuos 600, tiesa 30 lt. numetė . Nu bet galiu taip tepasakyti, labai atsargiai reikia su tais meistrais, arba remontuoti pačiam ( jei supratimo yra),arba važiuoti į normalų servisą. Kas kad mūsiškiai turi kompus, kad dirbti su jais nemoka. Tas velenėlio daviklis tikrai geras buvo, tik nuo voltažo kompas klaidas mėtė...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

ir man nutiko..

Standartinė netikras » Ant Kov 20, 2007 2:42 pm

..Man šiek tiek kitokia istorija..,bet pamokanti..
Per tingėjimą 5-ą BMV palikau nakčiai kieme po didžiuliu beržu..Ir dievas nubaudė tiesiogei-kirto žaibas taip,kad vos iš lovos neiškritau..Visos apsaugos:gamyklinė imobilaizeris..Mangustas(Jurbarkinis..) kaukia..kompas "prašo"..kodo...Pusę dienos šiurpinau miestelį..nors verk..Konsultavausi Vilniaus"KrastaAuto"..Mariampolės"Autoforume"..pas autokompistus-grąžuose..pirmas dalykas visi "purtosi" tokio kliento..kitas-visi už remontą tųkstančius skaičiuoja..(kompo keitimas..ar net uždegimo sistemos perkonstravimas..ir t.t.)..Jau buvau nevilty..o realiai išgelbėjo forumas Bmv klube...Pasibėdavus..ten labai visi geranoriškai patarė..O vienas -išgelbėjo..
ten kažkas užklausė,ar buvau klemą nuėmęs..aš sakau -taip tą dariau pirmoj eilėj..gal po paros tas pats vėl rašo..kai nuimsi minusinę klemą ..sudirbs trys relės po kokių 5-ių minučių uždėsi ..tos trys vėl sudirbs...(..atrodo kad trys,bet gal ir keturios ..)..o aš dariau ne taip..pasirodo tiek tereikėjo..kompas susitvarkė..gamyklinė signalizacija nutilo..O Mangustą sutvarkė jurbarkiniai.(mat garantija-visam auto amžiui..žinoma apie žaibą aš "pamiršau" pasakyti..)..nuo tada mašiną "nepamirštu" į grąžą pastatyt..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Ant Kov 20, 2007 2:47 pm

..o tą Autodata ,vokišką versiją kompaktą turiu..tik nelabai "Ferštein.."
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ant Kov 20, 2007 2:54 pm

Gal apie tokia programa - uniscan ka girdejote?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Kov 20, 2007 2:54 pm

Na tie veikėjai Mangustą draugeliui į Bulką įdėjo. Nuvažiavo pastarasis į Kauną krepšinio pažiūrėti, rado Bulką "nudusytą" kaip niekur nieko, aparatūra išimta... :-D :-D :-D :-D Žodžiu vagys atsipūtę Mangustą suraitė. Apskritai aš tuos veikėjus su savo servisu velniop pasiųsčiau, bet kad ko gero vienintelis pamanomas servisas ant Jurbarko žemės...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

aha..

Standartinė netikras » Ant Kov 20, 2007 3:12 pm

Neoromancer rašė:Na tie veikėjai Mangustą draugeliui į Bulką įdėjo. Nuvažiavo pastarasis į Kauną krepšinio pažiūrėti, rado Bulką "nudusytą" kaip niekur nieko, aparatūra išimta... :-D :-D :-D :-D Žodžiu vagys atsipūtę Mangustą suraitė. Apskritai aš tuos veikėjus su savo servisu velniop pasiųsčiau, bet kad ko gero vienintelis pamanomas servisas ant Jurbarko žemės...
Taip..pritariu..Mangustas -nuo piemenų..na bet šeši metai centrinį "valdo" kaip ir sėkmingai
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ant Kov 20, 2007 4:01 pm

chebra kai suries į ožio raga skambinkit,,,,tai nėra toks jau paprastas dalykas. klaipėdoje yra 2 meistrai, vienas specializuojasi tik brangiose mašinose...kitas mano brolis,,,sėdi garaže su fiziko aukštuoju diplomu....eilė savaitė į priekį....o apie signalizacijas........gal tegul bratkis papasakos...kada bus sjiezdas...... :-?
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Tre Kov 21, 2007 8:38 am

remigijus rašė:chebra kai suries į ožio raga skambinkit,,,,tai nėra toks jau paprastas dalykas. klaipėdoje yra 2 meistrai, vienas specializuojasi tik brangiose mašinose...kitas mano brolis,,,sėdi garaže su fiziko aukštuoju diplomu....eilė savaitė į priekį....o apie signalizacijas........gal tegul bratkis papasakos...kada bus sjiezdas...... :-?
Žinai, kai nepasisekė susitvarkyti, tai labai galvą laužiau. Galvojau gal dar kur nors meistrų ieškoti. Kol vieną dieną kaimynas, kuris pusę gyvenimo dėvėtais automobiliais prekiauja, pervažiavo ir pasakė: "Klausyk, ji važiuoja. Išmokai ja važiuoti ir važiuok. Pinigai įdėti į automobilio remontą - niekada negrįš. Todėl jei tavo gedimas automobilio dar labiau nedrąsko, nėra ko čia š.iknoje razinų ieškoti."
Po šių žodžių nurimau.
Be to, kiek domėjausi, meistriukai paprastai imasi tik vokiškų automobilių, o pas mane Nissan Almera 1998m., 2.0

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių