• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Instaliacija Windows

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Lolikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 7:25 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Instaliacija Windows

Standartinė Lolikas » Šeš Rgp 06, 2016 1:42 pm

Labas visiems.Uz pora dienu turesiu nauja notebuka.Reiks instaliuoti Winda.Visada tai dare mano pazystamas kompiuterininkas.Dabar su jo "laikinai negalima susisiekti"jau puse savaites.Nezinau ,gal isvaziavo uzsieni,gal numeri pakeite.Reik uzsiimti paciam.Paskaiciau neta ir su Microsoft Media Creation Tool padariau instaliacini USB.Idomu,kaip ir kiek laiko veiks Windows 10 be rakto.Rusai raso kad 180 dienu.Gal yra koks kitas budas,man,neprofesionalui instaliuti OC geriau ir greiciau,gerai butu su nuorodomis,geriau ne anglu,bet is bedos gali but ir anglu.Galima ir ne viesiai per P.M
Openbox 810. Lancombox .Openbox S2 HD

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Instaliacija Windows

Standartinė klarnetas » Šeš Rgp 06, 2016 5:28 pm

Lolikas rašė:Labas visiems.Uz pora dienu turesiu nauja notebuka.Reiks instaliuoti Winda.Visada tai dare mano pazystamas kompiuterininkas.Dabar su jo "laikinai negalima susisiekti"jau puse savaites.Nezinau ,gal isvaziavo uzsieni,gal numeri pakeite.Reik uzsiimti paciam.Paskaiciau neta ir su Microsoft Media Creation Tool padariau instaliacini USB.Idomu,kaip ir kiek laiko veiks Windows 10 be rakto.Rusai raso kad 180 dienu.Gal yra koks kitas budas,man,neprofesionalui instaliuti OC geriau ir greiciau,gerai butu su nuorodomis,geriau ne anglu,bet is bedos gali but ir anglu.Galima ir ne viesiai per P.M
http://www.dimexpro.eu/kompiuteriu_prie ... avimas.htm
aktyvuosi su KMSpiko ...

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Instaliacija Windows

Standartinė aaaaaa » Sek Rgp 07, 2016 9:36 am

Siaip jei windos 10 galima ir is paciu win 7 ar win 8 instaliuoti reikia berods tureti netframerok 4,0 kad paleistu setupa arba per koki winpe , o jei neturi kompas cd romo galima ir su kitu kompu irasyti i kietaji diska paskui perkelsi i savo ir turetu veikti aisku kaikurios draiverius perasyti svarbiau kad procas butu panasus pvz. jei intelio yra tai rasai tik su inteliniu kompu jei amd tai tik su amd . :)
Paveikslėlis

Lolikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 7:25 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Instaliacija Windows

Standartinė Lolikas » Pir Rgp 22, 2016 8:04 pm

kompiuteristas atsirado ,windowsai irasyti,tema kaip ir galima rakinti...
Openbox 810. Lancombox .Openbox S2 HD

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių