• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Pir Rgs 26, 2016 12:14 am

Labas rytas iš karto be didelių išvedžiojimų papuolė man papigiai toks maršrutizatorius buffalo whr-G300N v2 čia su tokiu čipsetu Atheros AR7240 ver 1 rev 1.2 (0x00c2) pažiūrėjau,kad su gamykliniu buffalo firmware neduoda man keisti jo ip,kaip įkaltas 192.168.11.1 taip ir turėsi ir niekur nedingsi,taigi supilu aš į jį pradžiai šį failą ftp://ftp.dd-wrt.com/betas/2016/09-22-2 ... -MULTI.bin dėl to,kad buffalo kažkaip ten šifruoja savo rūterių fw nuo lengvo perrašinėjimo,per daug nesigilinu kas ten ir kaip,toliau seka šio failo įkėlimas į whr g300N v2 ftp://ftp.dd-wrt.com/betas/2016/09-22-2 ... -MULTI.bin viskas gražiai sulenda,wifi veikia,padarom pagal rekomendacijas procedūrą 30-30-30 ir va čia pradeda smagumai,kad internetas veikia per bet kurį LAN portą ir wifi,tačiau WAN 0.0.0.0,jeigu įkišu laidą į WAN portą pasigauna tam tikrą statinį ip adresą pvz 192.168.1.35 per,kurį patenkama į dd-wrt valdymo panelę,vaizdelis toks maždaug.Paveikslėlisinterneto schema tokia ISP LOCO M2 A(valdomas iš ISP pusės)->TP-LINK MR3220(skleidžia wifi ir laidais atiduoda internetą viename name ir "rišamas" pas ISP pagal MAC)->netoliese esantis kitas LOCO M2 B nustatytas kaip bridžas(jį pilnumoje valdau aš)->minėtas rūteris buffalo WHR-G300N v2 su dd-wrt antro pastato viduje,tad klausimas iš to išplaukia,kaip ir ką priburti,kad buffalas veiktų nuo LOCO M2 B,ta prasme internetą pasigautų per WAN portą ir jį dalintų per LAN portus ir per wifi?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė DMA72 » Pir Rgs 26, 2016 6:41 am

Kuo tas 192.168.11.1 neitiko? Cia juk LAN puses adresas? Na gerai, wrt lan adresas 192.168.1.1- pasijungus kompa per lan porta, turetu leist viska konfiguruot. wan nustacius dynamic, turetu ip adresa pasigaut nuo tp-link, jei ten dhcp ijungtas.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Pir Rgs 26, 2016 8:58 am

Stop,ddwrt lan adresas 192.168.1.10,o tas 192.168.1.1 yra pagrindinio rūterio,patogumas tame,jog viskas viename ruože.Taip pagal nutylėjimą dhcp įjungtas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė vbitas » Pir Rgs 26, 2016 9:47 am

kažkur prie LAN bridge konfigūracijos turi būti varnelė, kad WAN portas prijungiamas prie LAN bridge, o DHCP išjungtas.
jei nerasi, vakare namuose galėsiu pažiūrėti. pas mane taip antras routeris pajungtas, DHCP serveris ant pagrindinio routerio, IP adresai iš vieno subneto.
Antras routeris "nematomas", tik prieinamas per http://192.168.1.1 (ar kokį nustatysi WAN portui)
Va, radau, maždaug taip:
https://www.youtube.com/watch?v=VX4xsjpzKtw

(nežiūrėjau iki gali, tik pamačiau, kad 1:47 yra tas langas, kur reikia viską surašyti)
reikia dėti varną ant 'Assign WAN port to switch', kad būtų vienas subnetas
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė DMA72 » Pir Rgs 26, 2016 10:42 am

vbitas rašė:kažkur prie LAN bridge konfigūracijos turi būti varnelė, kad WAN portas prijungiamas prie LAN bridge, o DHCP išjungtas.
jei nerasi, vakare namuose galėsiu pažiūrėti. pas mane taip antras routeris pajungtas, DHCP serveris ant pagrindinio routerio, IP adresai iš vieno subneto.
Antras routeris "nematomas", tik prieinamas per http://192.168.1.1 (ar kokį nustatysi WAN portui)
Va, radau, maždaug taip:
https://www.youtube.com/watch?v=VX4xsjpzKtw

(nežiūrėjau iki gali, tik pamačiau, kad 1:47 yra tas langas, kur reikia viską surašyti)
reikia dėti varną ant 'Assign WAN port to switch', kad būtų vienas subnetas
Taip, jis gali dirbt kaip elementarus switchas, ne kaip routeris. Gal veiktu be wan nustatinejimo, t.y. ir kompa, ir loco M2- viska sukaisiot i lan portus.

simbav
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: Ant Vas 01, 2011 11:40 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė simbav » Pir Rgs 26, 2016 12:51 pm

viskas pirmam puslapija. WAN Connection Type
Connection Type. xxxxxx
Epson TW7300. EPS92inc/16:9 HD motor. Denono AVR-X4300H. Dolby Atmos 7.1.2 Monitor Audio bronze 2017. AUDIO TECHNICA LP60. Sony KD55X8509c. Mikrotik HaP AC, 260GS. Nvidia shield 16GB. PS4 Pro 1TB. Synology DS716+ 2X3TB. Sonos play1. Amazon echo dot. Siemens orkaite su wifi :D ir taip toliau... :D

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Pir Rgs 26, 2016 2:05 pm

šiaip jis veikia kaip elementarus switchas,ta prasme kiši lan kabelį ateinantį LOCO M2 B į bet kurį LAN ir internetas važiuoja tiek kabeliu,tiek wifi būdu,tačiau man to nereikia,man reikia,jog veiktų internetas įkišus kabelį,kuris ateina nuo LOCO M B,per WAN portą atiduotų internetą į LAN portus ir dar per wifi.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė DMA72 » Pir Rgs 26, 2016 5:35 pm

O tai kam dvieju routeriu tinkle? Nori pasislept uz savo routerio firewalo nuo to kaimyno, is kurio interneta imi?

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Pir Rgs 26, 2016 6:32 pm

Šiaip,jeigu atidžiai skaitei,tai pastabėjai,kad vienas rūteris dalina internetą viename pastate,kitas kitame,sutartis eina mano vardu ir aš moku,o kaimynai turi mezon,tai tegul "džiaugiasi".
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė DMA72 » Pir Rgs 26, 2016 7:44 pm

Kaimynu mezon cia ne prie ko :) Vistiek imi is pirmo routerio signala, tai tau reikia tik wifi padengima uztikrint antram pastate ir viskas. Pilnai uztenka, kad ip adresus dalintu pirmas routeris.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Pir Rgs 26, 2016 10:15 pm

iš pirmo rūterio wifi signalas pagaunamas su ubiquiti loco M2,kuris yra prie kamino virš antro pastato stogo,o toliau viskas gražiai nukeliauja į kambarį per lan kabelį ir jungiasi į aparatą su ddwrt,kuriame ir reikia kažkaip išburti,kad internetas ateitų į wan portą ir būtų atiduodamas per visus 4 LAN lizdus+per wifi.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė DMA72 » Ant Rgs 27, 2016 6:20 am

Dream rašė:iš pirmo rūterio wifi signalas pagaunamas su ubiquiti loco M2,kuris yra prie kamino virš antro pastato stogo,o toliau viskas gražiai nukeliauja į kambarį per lan kabelį ir jungiasi į aparatą su ddwrt,kuriame ir reikia kažkaip išburti,kad internetas ateitų į wan portą ir būtų atiduodamas per visus 4 LAN lizdus+per wifi.
As taip ir supratau, bet bufalo gali pasiimt interneta per lan porta ir atiduot per kitus 3 lan portus ir wifi, t.y. veikt kaip paprastas switchas.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Ant Rgs 27, 2016 11:31 am

DMA72 rašė: As taip ir supratau, bet bufalo gali pasiimt interneta per lan porta ir atiduot per kitus 3 lan portus ir wifi, t.y. veikt kaip paprastas switchas.
bet man to nereikia,man reikalinga tik tiek,kad internetą atiduotų wan portas į LAN ir per wifi,kad prie wan nebūtų 0.0.0.0 ir jis atliktų tai kas jam liepta.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

barz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: Sek Kov 09, 2014 10:43 am
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė barz » Ant Rgs 27, 2016 11:49 am

jei gerai supratau tai tu nori, kad jis veiktų kaip "kiauras" switch " Assign WAN Port to Switch" ?

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Ant Rgs 27, 2016 2:03 pm

barz rašė:jei gerai supratau tai tu nori, kad jis veiktų kaip "kiauras" switch " Assign WAN Port to Switch" ?
ne,šitą tai lengva padaryti,aš noriu priversti wan portą veikti,kad man per jį ateitų internetas ir toliau dalybos per lan portus ir wifi,bei,kad pasigautų tas wan portus tikrus ip,o ne 0 ar pačio buffalo.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė vbitas » Ant Rgs 27, 2016 8:26 pm

Dream rašė:...aš noriu priversti wan portą veikti,kad man per jį ateitų internetas ir toliau dalybos per lan portus ir wifi,bei,kad pasigautų tas wan portus tikrus ip,o ne 0 ar pačio buffalo.
Manau, kad po šito išaiškinimo daugiau bandymų padėti nebus, nes jis galutinai nokautavo visus bandžiusius tai padaryti.
Vienintelis būdas išaiškinti - piešk schemą ir ant laidų sužymėk kur kokius adresus nori gauti, nes kas yra "tikrus ip,o ne 0 ar pačio buffalo" tikrai niekam neaišku.
visi IP yra tikri, o kurie iš jų yra buffalo ir kurie ne - irgi tik ekstrasensai gali atspėti.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Ant Rgs 27, 2016 10:09 pm

Piešti nepiešiu,bet galiu maždaug aprašyti kaip ir po ko eina,bei padaryti foto iš pagrindinio rūterio,bei to buffalo-ddwrt kas ir kaip vyksta.Pagrindiniame rūteryje TP-LINK MR3220 situacija tokia:1.Paveikslėlis,toliau nuo šio rūterio pagaunamas su Loco M2 esančiu ant gretimo pastato prie kamino,ten situacija tokia 2.Paveikslėlis,toliau nuo loco kabelis pratemptas žemyn iki to buffalo su ddwrt,ten situacija tokia 3.Paveikslėlis ir 4.Paveikslėlis ir šiuo metu ten kur stovi buffalas internetas yra per LAN portus,o WAN 0.0.0.0,nes laidas nuo ateinantis iš M2 įkištas į betkurį 1 iš 4 lan skylių,o man reikia kažkaip išgimdyti,kad įkišus kabelį į WAN portą internetas būtų visuose 4 lan lizduose ir per wifi.Nustatymai esantis 1 paveiksliuke yra automatiškai gaunami iš ISP ir man pakeisti nepavyks,nes "rišamas" MAC.Dar pavyko išsiaiškinti,kad WAN portas yra eth0.P.S foto didinasi ją spustelėjus.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

barz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: Sek Kov 09, 2014 10:43 am
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė barz » Tre Rgs 28, 2016 7:59 am

Dream rašė:aš noriu priversti wan portą veikti
na per LAN kiek suprantu viskas ok, tai iš wan daryk dar vieną lan ir pirmyn ar vėl ko nors nesupratau ?

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Tre Rgs 28, 2016 9:09 am

Į WAN turėtų ateiti internetas ir "pasigauti" ne pačio rūterio ip,tada būtų gerai.ko gero dar kažko nepadarau networking skiltyje kur yra Vlan tagging ir dhcp.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

barz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: Sek Kov 09, 2014 10:43 am
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė barz » Tre Rgs 28, 2016 10:12 am

labai giliai kapstaisi, tau wan reik disablint DHCP, kad jis taptu paprastu switch'u , o ne router'iu, IP gali dalint bilekas TP-link arba M2

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė vbitas » Tre Rgs 28, 2016 1:00 pm

Tai žinoma, reikia padaryti DHCP "Disable" ir "Assign WAN to switch".

Tada jis automatiškai gaus adresą WAN portui iš aukščiau stovinčio DHCP, per kurį galėsi jį konfigūruoti
(arba atitinkamai parenki jam protingą adresą rankiniu būdu)
o per jo LAN lizdus ir WiFi pajungti įrenginiai irgi iš to paties DHCP gaus adresus.
bet apie tai jau buvome rašę ir aš, ir kiti.
Vlan viskas turi būti 'untagged', taginimas čia ne prie ko.

jei kiši WAN kabelį į LAN lizdą, tai aišku, kad WAN porte nieko neturėsi, o routeris veiks kaip switchas su 1 įėjimu ir 3 išėjimais
jei kiši WAN kabelį į WAN lizdą, bet jis nebus "assigned to switch", tai LAN lizdai atsidurs kitame potinklyje
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Tre Rgs 28, 2016 6:36 pm

Dabar kaip ir supratau,nes niekada gyvenime neteko susidurti su ddwrt tad ir daug klausinėju,kas dėl ip"ų tai juos pasiima per m2 iš pagrindinio tplinko.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė Dream » Ket Rgs 29, 2016 12:24 am

vbitas rašė: jei kiši WAN kabelį į LAN lizdą, tai aišku, kad WAN porte nieko neturėsi, o routeris veiks kaip switchas su 1 įėjimu ir 3 išėjimais
jei kiši WAN kabelį į WAN lizdą, bet jis nebus "assigned to switch", tai LAN lizdai atsidurs kitame potinklyje
tai,kad dabar be jokių perdarymų į swičą ir WAN išjungimų taip ir gaunasi,kad lan kabelį įkišus į vieną iš 4 LAN lizdų internetas yra,tačiau,jeigu įkišu į WAN tai pasigauna ip,bet interneto nėra,tai kas čia per abrakadabra?ateina tik vienas kabelis iš M2 nuo stogo.Variantas,kurio reikia,kad įkišti lan kabelį į WAN ir internetas būtų visuose LAN lizduose ir dar wifi. :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė vbitas » Ket Rgs 29, 2016 6:26 am

interneto gali nebūti dėl nepagautų DNS adresų arba neteisingo gateway.
ten paveikslėliuose mačiau neaiškių DNS adresų.
Papinginau - atsiliepia, bet ar tai tikrai DNS serveris ?
Ar jie automatiškai ten užsipildė ?
Gali pabandyti įrašyti WAN portui visą konfigūraciją rankomis: IP adresą, Subnet mask, Gateway ir DNS:
pirmas: pagrindinio routerio, kuris yra gateway, adresas
antras: koks nors žinomas DNS serveris, pvz. 212.59.1.1, 212.59.2.2 - čia Teo DNS, arba visuotinai žinomas Google DNS: 8.8.8.8 (visi turėsime pereiti į jį, jei užblokuos Linkomaniją :) )
prijunk kokį kompą prie LAN ar WiFi ir parodyk Network connection details, maždaug taip:
details.png
čia mano kompas per wifi prijungtas prie 'skaidraus' routerio, kurio adresas 192.168.1.1, o pagrindinis gateway, dalinantis IP adresus, yra 192.168.1.254
192.168.1.1 WAN portas laidu prijungtas prie 192.168.1.254 LAN porto
ant 192.168.1.1 sukasi ddwrt, WAN assigned to switch, DHCP disabled
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

barz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: Sek Kov 09, 2014 10:43 am
Susisiekti:

Re: Kaip priversti veikti internetą dd wrt sistemoje?

Standartinė barz » Ket Rgs 29, 2016 8:49 am

kas ten per Ip wan TP-link'o, prie ko jis primazgytas ? bufalo mesk į default ir nustatinėk iš naujo kaip rašė vbitas , o tai gaunas kažkoks briedas

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių