• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kiniškas mobilus

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Kiniškas mobilus

Standartinė woow » Pir Kov 18, 2013 8:35 pm

Užsikabinau ir negaliu nusiraminti rūpi nusipirkti mobilką kitaiską, bet tik baimė, kad garantijos nėra jiems, kaip loterijoje pasiseks arba ne. Tai vienas iš tų kurį verta (mano nuomone) siųstis nes kiti arba prastesni, arba kaina jau arti tokios už kurią su garantija gali nusipirti patikimesnės firmos produktą. Tai būsų šis modelis kuris turi daug pavadinimų, bet iš esmės vienas ir tas pats Hero/Ceasar 700 Zopo 800/810 Gal kas gyvą esate matę, butų įdomu sužinoti.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

jalvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ket Lap 13, 2008 4:11 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė jalvydas » Pir Kov 18, 2013 9:33 pm

Prieš du mėnesius atsisiunčiau Haipai X720. Kol kas veikia gerai.

barakuda2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: Ket Vas 28, 2008 2:19 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė barakuda2 » Ant Kov 19, 2013 6:19 am

Dukrai parsiunčiau Zopo 900(atrodo).tai dirba gerai jau 3 mėnesius.

ntsc443
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2011 12:13 pm
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė ntsc443 » Ant Kov 19, 2013 7:16 am

Nesiulau naudoti kinisku telefonu, o ypac savo vaikams ju pirkti. Daznai siu telefonu spinduliuote yra zymiai didesne nei sertifikuotu telefonu parduodamu EU. Buvo kazkur ir rasyta RRT. Manau, kad ne del konkurencijos cia rase, manau yra teisybes.

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė woow » Ant Kov 19, 2013 8:55 am

ntsc443 rašė:Nesiulau naudoti kinisku telefonu, o ypac savo vaikams ju pirkti. Daznai siu telefonu spinduliuote yra zymiai didesne nei sertifikuotu telefonu parduodamu EU. Buvo kazkur ir rasyta RRT. Manau, kad ne del konkurencijos cia rase, manau yra teisybes.
Teisybės visuomet yra, net atskiri ekzemplioriai to paties sertifikuoto gamintojo turi skirtingą spinduliuotę, čia kaip automobilio kūro sąnaudos deklaruojamos gamintojo ir realios, abejoju ar kam pavyksta važiuoti mažesnėmis nei išreklamuota. Na aš kaip tai į spinduliuotę skeptiškai žiūriu, nes em spinduliuotė gana intensyvi jei yra įjungti visi ryšio kanalai tai ir gprs ir wifi tai čia +/- kaži ar ką jau nulemia. Ir tokie telefonai apie kuriuos čia rašome su dideliu ekramu (displejumi) viršija 4“ ir 4.5“, kai kurie 5“ ir daugiau todėl prie ausies rečiau naudojami jei reiktų tik paskambinti turiu pilną stalčių :) .
Jei pradėti diskusiją apie spinduliuotę tuomet čia atskira tema ir yra info pilna internete, nes telefonas tai tik viena iš bogybių kurios mus veikia, jei susumuosi visų aplinkoje esančių buitinių ir visuomeninės paskirties em spinduliuotės šaltinius- mažai nepasirodys ir tas telefono (nesertifikuoto) poveikis nukeliaus į n-tajį planą.
Pvz Zopo telefonai parduodami Vokietijoje tai reik manyti jie CE sertifikuoti visa info čia:
http://zopo.de/content/89-zertifikate-f ... it-android
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė Bambino » Ant Kov 19, 2013 11:29 am

Kinai nededa e-kompaso ir gyroskopo sensorius i savo telefonus. Cia toks savotiskas taupymas, Vien kompaso mikruske 20$ kainuoja. Uztat palieka vietos jiems.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė woow » Ant Kov 19, 2013 11:45 am

Bambino rašė:Kinai nededa e-kompaso ir gyroskopo sensorius i savo telefonus. Cia toks savotiskas taupymas, Vien kompaso mikruske 20$ kainuoja. Uztat palieka vietos jiems.
Ar tikrai tai žinai, ar tik spėlioji? Čia diskusija ir nevyksta apie 50USD vertės gaminius.
O kas dėl kinietiškų Lietuvoje, kol kas oficialiai pardavime turime:
ZTE, Prestigio, Huawei, Meizu MX2 gali ir „brendam“ malkų pakraut gal todėl jis EU retas. Juose visi minėti prietaisai yra, kitas klausimas ar visada jie reikalingi. PVZ. GPS modulis yra apmokestinamas kas kilsteli ir gaminio kainą, todėl jei jau turi GPS įrenginį gal jo neverta turėti telefone, bet žinoma yra kitų privalumų turint GPS, beje planšetuose GPS ir 3G labai retai deda, kaina ženkliai sumažėja ir vėl gi jei yra iš ko rinktis tai kodėl gi ne
Bet kita vertus juk visi telefai Kinijoje gaminami.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė lokys11 » Ant Kov 19, 2013 12:23 pm

2sim | mobilieji telefonai čia paziurek metam garantija .

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė alvydas1987 » Ant Kov 19, 2013 1:45 pm

Viskas gerai su kiniskais telefonais jei koks zinomas gamintojas ar bent pardavejas didesnis saugo savo varda , bet perkant tuos pigius nezinomu gamintoju ar nezinia is kur atsiradusiu pardaveju cia jau loterija ar is viso veiks telefonas ar tik muliazas juo bus . Siaip Lietuvoje nemazai tu kinisku telefonu kaip visokie Huawei , ZTE , Vodafone ar panasus . :grin:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė woow » Ant Kov 19, 2013 2:09 pm

lokys11 rašė:2sim | mobilieji telefonai čia paziurek metam garantija .
taip yra tokia, bet gaila, kad jų prekės pasenusios ir jų tikrai kilmė neaiški, tokių aprašymo, tiesą sakant neieškojau, bet kažin ar forumuose yra, tik va garantija ... o čia už tokia pat kainą, palyginau prabangiausią modelį:

http://www.2sim.lt/lt/component/virtuem ... l/188.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Arri ... 31205.html
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė salakas » Ant Kov 19, 2013 2:58 pm

woow rašė:
lokys11 rašė:2sim | mobilieji telefonai čia paziurek metam garantija .
taip yra tokia, bet gaila, kad jų prekės pasenusios ir jų tikrai kilmė neaiški, tokių aprašymo, tiesą sakant neieškojau, bet kažin ar forumuose yra, tik va garantija ... o čia už tokia pat kainą, palyginau prabangiausią modelį:

http://www.2sim.lt/lt/component/virtuem ... l/188.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Arri ... 31205.html
as tai perku is cia: http://www.tinydeal.com/zopo-43-touch-s ... 58562.html
yra kaip yra

jalvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ket Lap 13, 2008 4:11 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė jalvydas » Ant Kov 19, 2013 3:55 pm

salakas rašė:
woow rašė:
lokys11 rašė:2sim | mobilieji telefonai čia paziurek metam garantija .
taip yra tokia, bet gaila, kad jų prekės pasenusios ir jų tikrai kilmė neaiški, tokių aprašymo, tiesą sakant neieškojau, bet kažin ar forumuose yra, tik va garantija ... o čia už tokia pat kainą, palyginau prabangiausią modelį:

http://www.2sim.lt/lt/component/virtuem ... l/188.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Arri ... 31205.html
as tai perku is cia: http://www.tinydeal.com/zopo-43-touch-s ... 58562.html
Na ir aš čia pirkau Haipai X720

Vartotojo avataras
renas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 595
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 12:13 am
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė renas » Ant Kov 19, 2013 4:42 pm

kazkaip po paskutinės ''pakabuku''pirkimo istorijos nelabai kyla noras iš ten pirkt ir kaina ZOPO ten nemaza ,gal geriau čia vietoj koki Prestigio tai ir garantija yra ,aš tai mastau turbūt pasimsiu Prestigio MultiPhone 4300 DUO .
Openbox S1 , Openbox S2 HD mini ,LG 37LM620S , Offset 80 cm., 19E-13E-5E-4W + 65cm 36E IPTV MK818 Tronsmart Ara BJ19

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė Bambino » Ant Kov 19, 2013 5:27 pm

woow rašė:
Bambino rašė:Kinai nededa e-kompaso ir gyroskopo sensorius i savo telefonus. Cia toks savotiskas taupymas, Vien kompaso mikruske 20$ kainuoja. Uztat palieka vietos jiems.
Ar tikrai tai žinai, ar tik spėlioji? Čia diskusija ir nevyksta apie 50USD vertės gaminius.
O kas dėl kinietiškų Lietuvoje, kol kas oficialiai pardavime turime:
ZTE, Prestigio, Huawei, Meizu MX2 gali ir „brendam“ malkų pakraut gal todėl jis EU retas. Juose visi minėti prietaisai yra, kitas klausimas ar visada jie reikalingi. PVZ. GPS modulis yra apmokestinamas kas kilsteli ir gaminio kainą, todėl jei jau turi GPS įrenginį gal jo neverta turėti telefone, bet žinoma yra kitų privalumų turint GPS, beje planšetuose GPS ir 3G labai retai deda, kaina ženkliai sumažėja ir vėl gi jei yra iš ko rinktis tai kodėl gi ne
Bet kita vertus juk visi telefai Kinijoje gaminami.
Tai aisku, kad tikrai zinau. O telefono kaina gali buti ir 200$ ir jis netures keleta sensoriu. Kinai tiesiog ju neprilituoja. Kai pasekmes, tai daug geru programeliu neveikia. pvz Sat Director.
IMG_20121024_121023.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė salakas » Ant Kov 19, 2013 5:32 pm

pasiurejus sita video tai tikrai matosi kad hiroskopas ilituotas: http://www.youtube.com/watch?v=Mtu3QMedfz0
yra kaip yra

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė Bambino » Ant Kov 19, 2013 5:37 pm

salakas rašė:pasiurejus sita video tai tikrai matosi kad hiroskopas ilituotas: http://www.youtube.com/watch?v=Mtu3QMedfz0
G-sensoris arba kitaip sakant akselerometras tai dedamas. O gyroskopas ir orientacijos sensoris - ne. Lengviausia patikrinti, atsisiuskit programele "sensor test".
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė woow » Ant Kov 19, 2013 8:12 pm

tai gi ir dilema ką pirkt ar vardinį už beveik 2000Lt, ar panašių ch-kų kinišką už 600Lt gal ne turinčiu tiek nereikalingų savybių ir priedų, bet su rizika, kad tų priedų gali iš vis nebūti
Paklauskime vartotojus
jalvydas rašė:Na ir aš čia pirkau Haipai X720
turi jis sensorius ar ten tik muliažas
renas rašė:kazkaip po paskutinės ''pakabuku''pirkimo istorijos nelabai kyla noras iš ten pirkt ir kaina ZOPO ten nemaza ,gal geriau čia vietoj koki Prestigio tai ir garantija yra ,aš tai mastau turbūt pasimsiu Prestigio MultiPhone 4300 DUO .
Man kaž kaip Prestigio MultiPhone 4300 DUO skystokas, jau Prestigio MultiPhone 4500 DUO ir tai arčiau šiandieninio , nors kai rinkoje jau pilnai bujoja kur kas galingesni, nes man pvz reikia plataus ekrano, kad internetas gerai vartytusi.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė vytas121 » Ant Kov 19, 2013 8:34 pm

woow rašė:tai gi ir dilema ką pirkt ar vardinį už beveik 2000Lt, ar panašių ch-kų kinišką už 600Lt gal ne turinčiu tiek nereikalingų savybių ir priedų, bet su rizika, kad tų priedų gali iš vis nebūti
Paklauskime vartotojus
jalvydas rašė:Na ir aš čia pirkau Haipai X720
turi jis sensorius ar ten tik muliažas
renas rašė:kazkaip po paskutinės ''pakabuku''pirkimo istorijos nelabai kyla noras iš ten pirkt ir kaina ZOPO ten nemaza ,gal geriau čia vietoj koki Prestigio tai ir garantija yra ,aš tai mastau turbūt pasimsiu Prestigio MultiPhone 4300 DUO .
Man kaž kaip Prestigio MultiPhone 4300 DUO skystokas, jau Prestigio MultiPhone 4500 DUO ir tai arčiau šiandieninio , nors kai rinkoje jau pilnai bujoja kur kas galingesni, nes man pvz reikia plataus ekrano, kad internetas gerai vartytusi.
Tada loptopas po pazastim del interneto vartimosi...
Cia kaip ir su tiuneriais...sukurti del sat ziurejimo,o is ju reikalaujama,kad dar ir krutas media centras veiktu :)
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

jalvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Ket Lap 13, 2008 4:11 pm
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė jalvydas » Ant Kov 19, 2013 8:51 pm

woow rašė:tai gi ir dilema ką pirkt ar vardinį už beveik 2000Lt, ar panašių ch-kų kinišką už 600Lt gal ne turinčiu tiek nereikalingų savybių ir priedų, bet su rizika, kad tų priedų gali iš vis nebūti
Paklauskime vartotojus
jalvydas rašė:Na ir aš čia pirkau Haipai X720
turi jis sensorius ar ten tik muliažas
renas rašė:kazkaip po paskutinės ''pakabuku''pirkimo istorijos nelabai kyla noras iš ten pirkt ir kaina ZOPO ten nemaza ,gal geriau čia vietoj koki Prestigio tai ir garantija yra ,aš tai mastau turbūt pasimsiu Prestigio MultiPhone 4300 DUO .
Man kaž kaip Prestigio MultiPhone 4300 DUO skystokas, jau Prestigio MultiPhone 4500 DUO ir tai arčiau šiandieninio , nors kai rinkoje jau pilnai bujoja kur kas galingesni, nes man pvz reikia plataus ekrano, kad internetas gerai vartytusi.
Taip turi G sencoriu

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė Bambino » Ant Kov 19, 2013 8:53 pm

Aš pirkau keletą Star v1277, tai likau patenkintas, viskas puikiai veikia. Kainavo apie 172 $ vienetas.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė woow » Ant Kov 19, 2013 8:58 pm

kišenėje laptopo nepasinešiosi, jau apie tai irgi svarsčiau, kad įsigyti laptopą, be to labai atkreipia dėmesį aplinkinių. Turėjau HTC Desire 3,7" šiek tiek mažokas, dėja ne savas buvo ir atėmė.
Bambino rašė:Aš pirkau keletą Star v1277, tai likau patenkintas, viskas puikiai veikia. Kainavo apie 172 $ vienetas.
man kaip tai Star pasirodė prastesni nei Zopo/Hero/Ceasar gal ati subjektyvi nuomonė, nes jie pigesni ir rusai prioritetus skiria labiau mano paminėtiems.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė Bambino » Ant Kov 19, 2013 9:53 pm

woow rašė:kišenėje laptopo nepasinešiosi, jau apie tai irgi svarsčiau, kad įsigyti laptopą, be to labai atkreipia dėmesį aplinkinių. Turėjau HTC Desire 3,7" šiek tiek mažokas, dėja ne savas buvo ir atėmė.
Bambino rašė:Aš pirkau keletą Star v1277, tai likau patenkintas, viskas puikiai veikia. Kainavo apie 172 $ vienetas.
man kaip tai Star pasirodė prastesni nei Zopo/Hero/Ceasar gal ati subjektyvi nuomonė, nes jie pigesni ir rusai prioritetus skiria labiau mano paminėtiems.
Ten viduriai vienodi, Star pasirinkau dėl hdmi išėjimo ir kokybiško Sharp ekrano.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
renas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 595
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 12:13 am
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė renas » Ant Kov 19, 2013 11:30 pm

woow rašė:tai gi ir dilema ką pirkt ar vardinį už beveik 2000Lt, ar panašių ch-kų kinišką už 600Lt gal ne turinčiu tiek nereikalingų savybių ir priedų, bet su rizika, kad tų priedų gali iš vis nebūti
Paklauskime vartotojus
jalvydas rašė:Na ir aš čia pirkau Haipai X720
turi jis sensorius ar ten tik muliažas
renas rašė:kazkaip po paskutinės ''pakabuku''pirkimo istorijos nelabai kyla noras iš ten pirkt ir kaina ZOPO ten nemaza ,gal geriau čia vietoj koki Prestigio tai ir garantija yra ,aš tai mastau turbūt pasimsiu Prestigio MultiPhone 4300 DUO .
Man kaž kaip Prestigio MultiPhone 4300 DUO skystokas, jau Prestigio MultiPhone 4500 DUO ir tai arčiau šiandieninio , nors kai rinkoje jau pilnai bujoja kur kas galingesni, nes man pvz reikia plataus ekrano, kad internetas gerai vartytusi.
gal ir skystokas didesnis kaip ir i kisene sunkiai telpa bet atleiskitt uz 2000lt geriau loptopas + paprastas telefas 150lt tai didelis ekranas greitis ir nebaisu pamest pigu rageli [ ci tik mano nuomone]
Openbox S1 , Openbox S2 HD mini ,LG 37LM620S , Offset 80 cm., 19E-13E-5E-4W + 65cm 36E IPTV MK818 Tronsmart Ara BJ19

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė woow » Ant Kov 19, 2013 11:36 pm

o prie ko čia 2000? Tuomet pagal tokią filosofiją ir 4300 netinkamas.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

Vartotojo avataras
renas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 595
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2007 12:13 am
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: Kiniškas mobilus

Standartinė renas » Ant Kov 19, 2013 11:51 pm

gal ir taip cia tik tarp kitko 4300 matrica ips tik gaila procas 1 brandolio o seip tai rusu forumuose apie ji geri atsiliepimai na arteja velykos tai kciju bus tai ir 4500 vertas demesio,gali paskaitinet pas rusus tarp 4PDA.ru
Openbox S1 , Openbox S2 HD mini ,LG 37LM620S , Offset 80 cm., 19E-13E-5E-4W + 65cm 36E IPTV MK818 Tronsmart Ara BJ19

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių