• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Telia ir TELE2 raumenys !

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė Dream » Pir Lap 02, 2020 1:50 pm

audris rašė: Pir Lap 02, 2020 1:11 pm Man atrodo kad reikia naudoti savo routerius o ne tiekėjo. Biesas žino ką jie ten užblokavę.
arba,jeigu sugebama galima persirašyti programinę įrangą į kitą,tačiau,jeigu garantinis ir keičia nemokamai,tai palikti kaip yra.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė kudas20 » Pir Lap 02, 2020 3:33 pm

Nu žiuresime kaip bus su nauju routeriu, aš kito routerio neturiu o lan 8 port dalintuva turiu, esate teisus, kad nesigauna nes to dalintuvo jis neatjunguneja, tik asus routeri. O man asus reikalingas labai, nes aš noriu tureti wi-fi pirmame aukšte. Užsisakiau dar viena dalintuva toki pat iš ali, TENDA jis dirba gana gerai.

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė audris » Pir Lap 02, 2020 5:00 pm

Jei asus naudoji kaip wi-fi, tai pabandyk nustatyti wi-fi kanalą rankiniu būdu , nes būna nustatytas automatinis.
https://hetmanrecovery.com/ru/recovery_ ... ources.htm

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė audris » Pir Lap 02, 2020 5:54 pm

Dar rašo kad asus nemėgsta kitos firmos routerių pajungimo https://help-wifi.com/sovety-po-nastroj ... o-kabelyu/

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė Kiesa2 » Ant Lap 03, 2020 4:36 pm

https://www.vz.lt/technologijos-mokslas ... xwx9dU8kMs idomu negi ir modemus dalins vietoj huawei kokius ericsson ar tik antenas atnaujina vietoj huawei i ericsson. Idomu ar pageres ar suprastes 4g rysys.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė kudas20 » Ant Lap 03, 2020 8:19 pm

audris rašė: Pir Lap 02, 2020 5:54 pm Dar rašo kad asus nemėgsta kitos firmos routerių pajungimo https://help-wifi.com/sovety-po-nastroj ... o-kabelyu/
Aš esu paminejas, kad iš avitelos nusipirkau tplink routeri, po paros ir ji atjungė. Tad nebeliko nieko kaip vežti atgal i avitela, jie ji geranoriškai priėmė, nes dave pasibandyti. Nežinau kas ten darosi, su tuo routeriu, anksčiau lyg būdavo, bet ne taip dažnai, aš Tele2 salone būdamas skambinau si ir Tele2 buitine Vilniuje teko bendrauti su ivairiais ju darbuotojais, aš jiems pasakiau kas blogai, jie mane tikino, kad taip neturetu būti, aš ju klausiau ar ten ne išju pačiu kas pastoviai blokuoja koki mac adresą, tie taipogi paneigė, bet negalėjo paaiškinti kodel ju ZTE maršrutizatorius nedraugauja visiškai su mano asus routeriu nes jis tas ZTE visiškai su asus neveikia, be asuso viskas gerai, jie taip pat vel sake, kad nieko panašaus negali būti, aš kaip buvau kelerius metus anglijoj naudojau ta pati asusa, niekada nereikėjo nieko restartuoti viskas veikia labai gerai. Tai vat tokie pastebejimai iš mano pusės. Beje aš tele2 pasakiau, jai jisu iranga nedirbs su maniške teks atsisakyti jusu paslaugu, nes jie kažka patys yra pridare kad taip vyktu.ji mane tikino siusti i garantini, ir tuomet jai expertai pamatys, kad yra blogai keis i naujausia modeli. Šitas huavei jau siunčiamas antra karta i garantini, prieš 9 menesius man nei iš šio nei iš to di gavo internetas, taip tesesi ilga laika, kol nesutaise kaip jie sako, o dabar kai jau ji išsiunčiau sako kad tai gamyklinis brokas. :)

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė kudas20 » Ant Lap 03, 2020 8:22 pm

kudas20 rašė: Ant Lap 03, 2020 8:19 pm
audris rašė: Pir Lap 02, 2020 5:54 pm Dar rašo kad asus nemėgsta kitos firmos routerių pajungimo https://help-wifi.com/sovety-po-nastroj ... o-kabelyu/
Aš esu paminejas, kad iš avitelos nusipirkau tplink routeri, po paros ir ji atjungė. Tad nebeliko nieko kaip vežti atgal i avitela, jie ji geranoriškai priėmė, nes dave pasibandyti. Nežinau kas ten darosi, su tuo routeriu, anksčiau lyg būdavo, bet ne taip dažnai, aš Tele2 salone būdamas skambinau si ir Tele2 buitine Vilniuje teko bendrauti su ivairiais ju darbuotojais, aš jiems pasakiau kas blogai, jie mane tikino, kad taip neturetu būti, aš ju klausiau ar ten ne išju pačiu kas pastoviai blokuoja koki mac adresą, tie taipogi paneigė, bet negalėjo paaiškinti kodel ju ZTE maršrutizatorius nedraugauja visiškai su mano asus routeriu nes jis tas ZTE visiškai su asus neveikia, be asuso viskas gerai, jie taip pat vel sake, kad nieko panašaus negali būti, aš kaip buvau kelerius metus anglijoj naudojau ta pati asusa, niekada nereikėjo nieko restartuoti viskas veikia labai gerai. Tai vat tokie pastebejimai iš mano pusės. Beje aš tele2 pasakiau, jai jisu iranga nedirbs su maniške teks atsisakyti jusu paslaugu, nes jie kažka patys yra pridare kad taip vyktu.ji mane tikino siusti i garantini, ir tuomet jai expertai pamatys, kad yra blogai keis i naujausia modeli. Šitas huavei jau siunčiamas antra karta i garantini, prieš 9 menesius man nei iš šio nei iš to di gavo internetas, taip tesesi ilga laika, kol nesutaise kaip jie sako, o dabar kai jau ji išsiunčiau sako kad tai gamyklinis brokas. :) kuom tikėti?

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė audris » Ant Lap 03, 2020 8:39 pm

Na tada belieka pasikviesti kas daugiau supranta, nes jau gaunas kažkoks burimas.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė klarnetas » Tre Lap 04, 2020 8:24 am

kudas20 rašė: Pir Lap 02, 2020 3:33 pm Nu žiuresime kaip bus su nauju routeriu, aš kito routerio neturiu o lan 8 port dalintuva turiu, esate teisus, kad nesigauna nes to dalintuvo jis neatjunguneja, tik asus routeri. O man asus reikalingas labai, nes aš noriu tureti wi-fi pirmame aukšte. Užsisakiau dar viena dalintuva toki pat iš ali, TENDA jis dirba gana gerai.
Kol naudojau tele2, buvau pajungęs antrą linksys routerį, bet perėjau į mezon ir aparatai nedraugauja, tiesiog konfliktuoja. Dabar nupirkau šitą
https://aliexpress.ru/item/32821738078. ... 33ed0YtgCV
ir turiu gerą wi-fi pirmame aukšte ir ne tik. Nuo jo laidu sujungiau su android box, veikia puikiai.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė Kiesa2 » Pen Lap 06, 2020 6:49 pm

Telia jau siulo 5g routeri https://shop.telia.lt/modemai/zte-mc801 ... o-modemas/ jei keicia baziniu stociu antenas iranga i ericsson gal ir modemu jua huwei 5g nesiulys :(

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė audris » Pen Lap 06, 2020 6:53 pm

Kainos tai žiauriai kyla už internetą.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė Kiesa2 » Pen Lap 06, 2020 7:10 pm

Jo skambinau paklaust 1817 zte bus kitamet pagrindinis routeriu tiekejas huawei atsisako netik baziniu stociu irangos bet ir modemu.Tai jau gal dabar labiau pazenges tas zte nei kai seniau esu bandes zte modema bet nepatiko huawei geriau buvo.

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė kudas20 » Pen Lap 06, 2020 8:55 pm

Kiesa2 rašė: Pen Lap 06, 2020 7:10 pm Jo skambinau paklaust 1817 zte bus kitamet pagrindinis routeriu tiekejas huawei atsisako netik baziniu stociu irangos bet ir modemu.Tai jau gal dabar labiau pazenges tas zte nei kai seniau esu bandes zte modema bet nepatiko huawei geriau buvo.
Man irgi visiškai nepatiko tas ZTE, gavau siandien iš tele2 nauja routeri huavwi 535. nu žiuresim ar jis atjungs man ta asusa ar ne bet panašu kad atjugs nes softas visas jo meniu viens prie vieno kaip ir 525.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė bumas34 » Pen Lap 06, 2020 9:36 pm

uz nepilnai 50 $ tureite geresni biudzetini,ir veiks geriau nebus priristas https://www.youtube.com/watch?v=ANPR30k ... OZON,plius nebus ribojimu pajungimui,ir greiti ta pati turesite

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė Dream » Pen Lap 06, 2020 9:51 pm

bumas34 rašė: Pen Lap 06, 2020 9:36 pm uz nepilnai 50 $ tureite geresni biudzetini,ir veiks geriau nebus priristas https://www.youtube.com/watch?v=ANPR30k ... OZON,plius nebus ribojimu pajungimui,ir greiti ta pati turesite
Šitas ?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė kudas20 » Pen Lap 06, 2020 10:11 pm

Aš tai nežinau jai ir atjungs aš turiu nusipirkes dar viena 8 portu dalintuva,telikuj ir I rusi lan, tada jungsiu fwi-fi D link fifi adapteri iš dalintuvo o ta asus nešiu tiesiog I rūšį , ir jai ji atjungė po paros tada restartuosiu o restartuosiu tada kada reikės, nes rusi negyvenu tik malku užmetu ir kada balsuosiu rusi tai man to asus bus per akis, o jai bus blogai tai nusipirksiu ir dar viena wi-fi repeteri i rusi o asus parduosiu, gal jas nors pirkt? Na čia i ateiti jai ka. :) o kas žino gal neatjungs man naujas routeris? Jai ne tada asus pasiliksiu. :)

kudas20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Pen Bir 12, 2020 8:42 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė kudas20 » Šeš Lap 07, 2020 5:03 pm

Nu kaip ne keista vakar apie 11valanda ryto pajungiau nauja Huavei 535 ir kol kas šiandien nedingo iš asus internetas kol kas veikia tikiuosi, kad veiks ir toliau.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė olesub » Sek Lap 08, 2020 1:29 pm

kudas20 rašė: Pen Lap 06, 2020 10:11 pm Aš tai nežinau jai ir atjungs aš turiu nusipirkes dar viena 8 portu dalintuva,telikuj ir I rusi lan, tada jungsiu fwi-fi D link fifi adapteri iš dalintuvo o ta asus nešiu tiesiog I rūšį , ir jai ji atjungė po paros tada restartuosiu o restartuosiu tada kada reikės, nes rusi negyvenu tik malku užmetu ir kada balsuosiu rusi tai man to asus bus per akis, o jai bus blogai tai nusipirksiu ir dar viena wi-fi repeteri i rusi o asus parduosiu, gal jas nors pirkt? Na čia i ateiti jai ka. :) o kas žino gal neatjungs man naujas routeris? Jai ne tada asus pasiliksiu. :)
Išversti į lietuvių kalbą galite?
Čia tema apie interneto tiekėjus, naujoves, įrangą.
Apie "kreivą" jūsų namų tinklą ar nemokėjimą jį tinkamai sukonfigūruoti sukurkite atskirą temą. Kuom konkrečiu jūsų atvėju kalta Tele2?
Gerbkite kitus forumiečius.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė audris » Sek Lap 08, 2020 2:00 pm

:) Aš ir skaitau ir nieko nesuprantu. Pradėkit rašyt lietuviškai, tada gal sulauksit pagalbos.

audris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: Šeš Sau 16, 2016 8:19 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė audris » Sek Lap 08, 2020 2:17 pm

kudas20 rašė: Pen Lap 06, 2020 10:11 pm Aš tai nežinau jai ir atjungs aš turiu nusipirkes dar viena 8 portu dalintuva,telikuj ir I rusi lan, tada jungsiu fwi-fi D link fifi adapteri iš dalintuvo o ta asus nešiu tiesiog I rūšį , ir jai ji atjungė po paros tada restartuosiu o restartuosiu tada kada reikės, nes rusi negyvenu tik malku užmetu ir kada balsuosiu rusi tai man to asus bus per akis, o jai bus blogai tai nusipirksiu ir dar viena wi-fi repeteri i rusi o asus parduosiu, gal jas nors pirkt? Na čia i ateiti jai ka. :) o kas žino gal neatjungs man naujas routeris? Jai ne tada asus pasiliksiu. :)
Pradėk rašyt suprantama kalba :shock:

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė vbitas » Sek Lap 08, 2020 3:46 pm

čia kažkas apie I rūšį, tik nesupratau kieno - ar malkų, ar asus....
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė gintasvis » Sek Lap 08, 2020 6:08 pm

Jeigu nerašytu kai kurie veikejai, nesvarbu kur ir kokiomis temomis, forumas butu mires,administracija tik dziaugiasi,sunkmetis visur.

miskas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: Sek Rgp 18, 2019 10:22 am
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė miskas » Sek Lap 08, 2020 7:14 pm

Tele 2 tuoj pasprings is gobsumo, vel smarkiai kelia paslaugu kainas, naikina pigiausius planus. Nuo 2020-11-19 199 MIN planas brangsta beveik 50% iki 2.89 eur. :(

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė klarnetas » Pir Lap 09, 2020 9:15 am

miskas rašė: Sek Lap 08, 2020 7:14 pm Tele 2 tuoj pasprings is gobsumo, vel smarkiai kelia paslaugu kainas, naikina pigiausius planus. Nuo 2020-11-19 199 MIN planas brangsta beveik 50% iki 2.89 eur. :(
bet jau kiek pasigyrimo iš jų pusės, net koktu klausyt ir žiūrėt - geriausias plačiausias ir t.t.

neoncijii
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: Šeš Geg 02, 2015 9:52 am
Miestas: I Latvija
Susisiekti:

Re: Telia ir TELE2 raumenys !

Standartinė neoncijii » Pir Lap 09, 2020 7:21 pm

audris rašė: Pen Lap 06, 2020 6:53 pm Kainos tai žiauriai kyla už internetą.
O tu tikies kad pigs internetas, cia tiktai pradzia brangimo, visi laukiat 5g rysiu, zinok kad reiks gerokai patustint pinigine, nemokami laikai baigsis.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių