• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Telia ir TELE2 raumenys !

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė mazass » Sek Bir 11, 2017 1:10 pm

Kieša,tavo antras vardas turi buti "WiFi" :D .....
Ps.Nzn kaip prieš trylika metu mano interneto greitis buvo 128kb/s o uzsienis 56kb/s,ir kas metus jis kilo,tai jauciau skirtuma iki 5mb/s,kaip pakilo iki 100/100mb/s ,nematau as jokio skirtumo ar tai 10mb/s ar 100mb/s...
Ps.Cia tokia fiške buvo,nu mano planas tipo 100/100mb/s ( ar kaip ten juos tiksliai vadina,nzn),viskas naršosi iprastai,patikrinu greiti ogi rodo 15mb/s o uploiding tik 5mb/s, "nesuku kiaušiu",po geru pora men. vel patikrinu vel tas pats,na registruoju gedima,atvaziuoja meisteris,paziurim greicio matuokle Cgates pusl.,viskas tvarkoje 100/100, tai sakau kodel http://www.speedtest.net/ cia rodo tik 15/5, meisteris stulpo dezuteje pakeicia swica,ideda kazkoki protinga kur valdyti dabar gali iš serviso, greitis nekinta 15/5 (speedtest),praeina pro dar tris dezutes(perkrauna swicus),tas pats..... Atvaziuoja po valandos,sako dabar patikrinam, bingo, speedtest rodo pagal plana,pasirodo pagrindine serverine perkrauti ju reikejo :D ...... bet ka aš noriu tuo pasakyti,kad jokio skirtumo aš nejutau ar buvo 15 ar dabar 100mb/s....
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė klarnetas » Sek Bir 11, 2017 6:37 pm

mazass rašė:Kieša,tavo antras vardas turi buti "WiFi" :D .....
Ps.Nzn kaip prieš trylika metu mano interneto greitis buvo 128kb/s o uzsienis 56kb/s,ir kas metus jis kilo,tai jauciau skirtuma iki 5mb/s,kaip pakilo iki 100/100mb/s ,nematau as jokio skirtumo ar tai 10mb/s ar 100mb/s...
Ps.Cia tokia fiške buvo,nu mano planas tipo 100/100mb/s ( ar kaip ten juos tiksliai vadina,nzn),viskas naršosi iprastai,patikrinu greiti ogi rodo 15mb/s o uploiding tik 5mb/s, "nesuku kiaušiu",po geru pora men. vel patikrinu vel tas pats,na registruoju gedima,atvaziuoja meisteris,paziurim greicio matuokle Cgates pusl.,viskas tvarkoje 100/100, tai sakau kodel http://www.speedtest.net/ cia rodo tik 15/5, meisteris stulpo dezuteje pakeicia swica,ideda kazkoki protinga kur valdyti dabar gali iš serviso, greitis nekinta 15/5 (speedtest),praeina pro dar tris dezutes(perkrauna swicus),tas pats..... Atvaziuoja po valandos,sako dabar patikrinam, bingo, speedtest rodo pagal plana,pasirodo pagrindine serverine perkrauti ju reikejo :D ...... bet ka aš noriu tuo pasakyti,kad jokio skirtumo aš nejutau ar buvo 15 ar dabar 100mb/s....

žinok ,aš jaučiu - 6 mbps buvo žymiai spartesnis ,nei dabar 13,5 ,čia lyginu mezon su dabar naudojamo telia

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė mazass » Sek Bir 11, 2017 7:28 pm

klarnetas rašė:žinok ,aš jaučiu - 6 mbps buvo žymiai spartesnis ,nei dabar 13,5 ,čia lyginu mezon su dabar naudojamo telia
Tai aš ir norejau pasakyti kad tuose "skaičiukuose""skalese" ir t.t. nieko konkretaus nera :( ... turiu as ir "vari" teo (telia dabar) dsl,kurio planas vos 4mb/s- o realiai linija "ištempe" vos 2mb/s ( nes prieš pasirašant sutarti man net akcentavo teo technikai paskambine kad bus tik garantuoti 2mb/s,nes daugiau netempe "linija"),tai tenka prisijungti man ir prie jo per wifi,tai galiu pasakyti kad pvz delfi.lt man greičiau užkrauna dsl nei optika su 100mb/s :(
Ps.taip kad kieša baik tu vaikytis tu "skaičiuku" nes nuo ju, tau bb nepailges :D
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Sek Bir 11, 2017 10:12 pm

mazass rašė:
klarnetas rašė:žinok ,aš jaučiu - 6 mbps buvo žymiai spartesnis ,nei dabar 13,5 ,čia lyginu mezon su dabar naudojamo telia
Tai aš ir norejau pasakyti kad tuose "skaičiukuose""skalese" ir t.t. nieko konkretaus nera :( ... turiu as ir "vari" teo (telia dabar) dsl,kurio planas vos 4mb/s- o realiai linija "ištempe" vos 2mb/s ( nes prieš pasirašant sutarti man net akcentavo teo technikai paskambine kad bus tik garantuoti 2mb/s,nes daugiau netempe "linija"),tai tenka prisijungti man ir prie jo per wifi,tai galiu pasakyti kad pvz delfi.lt man greičiau užkrauna dsl nei optika su 100mb/s :(
Ps.taip kad kieša baik tu vaikytis tu "skaičiuku" nes nuo ju, tau bb nepailges :D
Ai ne tau suprasti ir man aiskinti situose reikaluose nelabai matau gaudaisi :D dar jis ta vari mini :D Dziaugiuosiu kad jo atsisakiau ir pabegau pagaliau nuo tos pasenusios technologijos taip kad cia sitoj temoj dsl prasau neminet ir negyrti kad krauna greit puslapius.Ir jei tau dsl greiciau krauna nei optika tai ko nesedi bute ar kur ten gyveni vietoj 100mbps.su 2mbps?

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė sooner » Pir Bir 12, 2017 10:10 am

Niekaip nesutinku, kad 2 Mbps greičiau užkrauna puslapius, negu 100 Mbps, nebent ten kur 100 Mbps kompiuteris kokių 8 metų senumo. Ir jeigu internetas reikalingas tik delfi paskaityt, tai kam tada 100 Mbps? Ir kaip nustatai, kad greičiau krauna? Matuoji laikmačiu ar vizualiai? Vizualiai galima ir apsirikt. Čia tas pats, kas matuot atstumą sprindžiais :) Jeigu reikia kokį didesnį failą uploadint, tai su DSL iš viso košmaras, nes ten greitis max iki 1 Mbps, kai tuo tarpu 4G duoda 20Mbps ir daugiau, o optika beveik 100. Visi interneto greičiai matosi, kada reikia kokį nors didesnį failą atsisiųst (300 MB ir didesnį) pvz.: programą, kompiuterio ar kitos įrangos tvarkyklę, va tada ir pasijaučia ar pusvalandį siunti, ar kelias minutes, o čia vizualiai nustatinėt kada greičiau užkrauna, tai niekaip niekam neįrodysi.
Paskutinį kartą redagavo sooner Pir Bir 12, 2017 10:21 am, redaguota 1 kartą(us).

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Bir 12, 2017 10:19 am

sooner rašė:Niekaip nesutinku, kad 2 Mbps greičiau užkrauna puslapius, negu 100 Mbps, nebent ten kur 100 Mbps kompiuteris kokių 8 metų senumo. Ir jeigu internetas reikalingas tik delfi paskaityt, tai kam tada 100 Mbps? Ir kaip nustatai, kad greičiau krauna? Matuoji laikmačiu ar vizualiai? Vizualiai galima ir apsirikt. Čia tas pats kas matuot atstumą sprindžiais :) Jeigu reikia kokį didesnį failą Uploadint, tai su DSL iš viso košmaras, nes ten greitis max iki 1 Mbps, kai tuo tarpu 4G duoda 20Mbps ir daugiau, o optika beveik 100.
Jo butent sooner sutinku su tavim atejo ir cia svaigsta sharambaram dydysis adminas. :D Kaip adminas tai tokiu svaigalu galetu nerasyti ir nenusisneket negraziai atrodo is admino puses. :D

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė mazass » Pir Bir 12, 2017 10:29 am

sooner rašė: Ir kaip nustatai, kad greičiau krauna? Matuoji laikmačiu ar vizualiai? Vizualiai galima ir apsirikt
Nu taip, tik vizualiai :)
Kiesa2 rašė: atejo ir cia svaigsta
Tu čia prisvaiges jau 16pusl. Paveikslėlis
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Bir 12, 2017 10:31 am

mazass rašė:
sooner rašė: Ir kaip nustatai, kad greičiau krauna? Matuoji laikmačiu ar vizualiai? Vizualiai galima ir apsirikt
Nu taip, tik vizualiai :)
Kiesa2 rašė: atejo ir cia svaigsta
Tu čia prisvaiges jau 16pusl. Paveikslėlis
Aik i savo sharambaram ir ten rasinek apie saringa o ne cia apie vari ir optika.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė nerux » Ket Bir 15, 2017 9:34 am

„Telia“ pristatė naują kainodarą: siūlomi didesni ir brangesni planai „Tele2“ ir „Bitė“ kainas jau pakeitė
Ketvirtadienį, įsigaliojus naujoms apmokestinimo už naudojimąsi ryšiu Europos Sąjungoje taisyklėms, telekomunikacijų bendrovė „Telia“ vartotojams pristatė naują kainodarą ir kitokius mokėjimo planus.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/mokslas/technologij ... d=74947424
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė sooner » Ket Bir 15, 2017 10:26 am

Nauji, brangesni Telia planai.
https://web.telia.lt/telefonu-planai
Gerai sužaidė operatoriai, kai juos "užlaužė" tarptautinių pokalbių kainas sumažint: padidino mobiliųjų duomenų kiekius, pridėjo papildomų paslaugų, kurių daugumai nereikia ir kainas normaliai kilstelėjo. O Telia iš vis įdomiai padarė: 2 GB duomenų (iš jų 1 GB ES), 6 GB (iš jų 1,5 GB ES) ir t. t., tai jeigu žmogus vieną kartą metuose išvyksti į bet kokią ES šalį, tai turi visus metus mokėt, kad galėtum tą vieną kartą pasinaudot pigesnėm paslaugom. O jeigu į kitas ES išvyksti tik kartą per kelis metus, tai vistiek turi mokėt už tai, kuo nesinaudoji. Telia matyt geriau žino, ko reikia klientams. Analogija su planu ASMENINIS.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Ket Bir 15, 2017 10:18 pm

sooner rašė:Nauji, brangesni Telia planai.
https://web.telia.lt/telefonu-planai
Gerai sužaidė operatoriai, kai juos "užlaužė" tarptautinių pokalbių kainas sumažint: padidino mobiliųjų duomenų kiekius, pridėjo papildomų paslaugų, kurių daugumai nereikia ir kainas normaliai kilstelėjo. O Telia iš vis įdomiai padarė: 2 GB duomenų (iš jų 1 GB ES), 6 GB (iš jų 1,5 GB ES) ir t. t., tai jeigu žmogus vieną kartą metuose išvyksti į bet kokią ES šalį, tai turi visus metus mokėt, kad galėtum tą vieną kartą pasinaudot pigesnėm paslaugom. O jeigu į kitas ES išvyksti tik kartą per kelis metus, tai vistiek turi mokėt už tai, kuo nesinaudoji. Telia matyt geriau žino, ko reikia klientams. Analogija su planu ASMENINIS.
Planai visi panasiai kaip tele2.Tik tele2 neribotas 21eur su internetu.Idomu kiek realiai neribotas jei pasarini interneta per laida ar wifi i kompa ir naudoji intensyviai pumpuoti filmus ar dar kazka ar neapriboja tiek tele2 tiek telia idomu.Skambinau klausinejau del greicio ribojimo ar kiek suteikia duomenu nieko nesako kad tipo neribotas.Bet tele2 bus panasiai kaip su planu namams kazkoks limitas bus bet ne 20gb kaip bitej o gal keli simtai gigu ar terabaitas koks.O telia ir idomu kaip ten viskas.Baigiasi telefonine sutartis pas tele2 tai nei nezinau ka cia daryt ar test pas tele2 ar kelt nr i telia.Noretusi koki rageli padoru pasimt ir tada koki plana gal neribota ir power banka koki 20000mah ir butu liuks naudot visur

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė sooner » Pen Bir 16, 2017 7:19 am

Kiesa2, tu kažkokią priklausomybę nuo interneto turi. Namuose dviejų skirtingų operatorių interneto antenos, telefone irgi reikia neriboto interneto, tam, kad pasharint į kompą. Kam? Taigi wi-fi telefone naudok, jeigu jau taip labai to interneto telefone reikia. Negi daugiau neturi ką veikt, kaip ištisai kažką siųst? Nesupyk, bet čia jau liga, kuri vadinasi PRIKLAUSOMYBĖ ir ją kaip ir visas kitas tokio tipo ligas reikia gydyt.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė aaaaaa » Pen Bir 16, 2017 8:57 pm

sooner rašė:Kiesa2, tu kažkokią priklausomybę nuo interneto turi. Namuose dviejų skirtingų operatorių interneto antenos, telefone irgi reikia neriboto interneto, tam, kad pasharint į kompą. Kam? Taigi wi-fi telefone naudok, jeigu jau taip labai to interneto telefone reikia. Negi daugiau neturi ką veikt, kaip ištisai kažką siųst? Nesupyk, bet čia jau liga, kuri vadinasi PRIKLAUSOMYBĖ ir ją kaip ir visas kitas tokio tipo ligas reikia gydyt.
:D Jis jau gyvena virtualiam pasaulyje/Matricoje :-) tad internetas reikalingas kaip oras be juo jis ten uzdustu :snakeman:
Paveikslėlis

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė aaaaaa » Pen Bir 16, 2017 9:11 pm

klarnetas rašė:
mazass rašė:Kieša,tavo antras vardas turi buti "WiFi" :D .....
Ps.Nzn kaip prieš trylika metu mano interneto greitis buvo 128kb/s o uzsienis 56kb/s,ir kas metus jis kilo,tai jauciau skirtuma iki 5mb/s,kaip pakilo iki 100/100mb/s ,nematau as jokio skirtumo ar tai 10mb/s ar 100mb/s...
Ps.Cia tokia fiške buvo,nu mano planas tipo 100/100mb/s ( ar kaip ten juos tiksliai vadina,nzn),viskas naršosi iprastai,patikrinu greiti ogi rodo 15mb/s o uploiding tik 5mb/s, "nesuku kiaušiu",po geru pora men. vel patikrinu vel tas pats,na registruoju gedima,atvaziuoja meisteris,paziurim greicio matuokle Cgates pusl.,viskas tvarkoje 100/100, tai sakau kodel http://www.speedtest.net/ cia rodo tik 15/5, meisteris stulpo dezuteje pakeicia swica,ideda kazkoki protinga kur valdyti dabar gali iš serviso, greitis nekinta 15/5 (speedtest),praeina pro dar tris dezutes(perkrauna swicus),tas pats..... Atvaziuoja po valandos,sako dabar patikrinam, bingo, speedtest rodo pagal plana,pasirodo pagrindine serverine perkrauti ju reikejo :D ...... bet ka aš noriu tuo pasakyti,kad jokio skirtumo aš nejutau ar buvo 15 ar dabar 100mb/s....

žinok ,aš jaučiu - 6 mbps buvo žymiai spartesnis ,nei dabar 13,5 ,čia lyginu mezon su dabar naudojamo telia
Seniau internetas bent pas mobiliuosius buvo pagal juos optimizuotas narsymui , dabar optimizuotas didesniu failu siuntimui ir vaizdo failo persiuntimui nors nezinau ka tai reiskia , bet faktas toks yra jei naudosit chrome pagrindu kurtas narsykles , o tokiu chrome perdirbiniu labai daug juos paprastus interneto puslapius atidarineja palyginus letai va kur daug video ar flash animacijos tai cia juos veikia labai greitai kuo nepasakysi apie kokia qupzila ar senaja opera iki kol netapo chrome perdirbiniu tai pas ja viskas antraip su paprastais labai greitai va su video ar flash jau atsiranda problemu , bet tuo paciu tai ir pliusas nematai daugumos reklamu kurios kurtos pasinaudojant flash animacija nereikia net jokio atblocko . :)
Paveikslėlis

25kTV
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 184
Užsiregistravo: Ket Rgs 26, 2013 9:09 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė 25kTV » Pen Bir 16, 2017 11:12 pm

Tiesą sakant, nelabai suprantu, kodėl viesi čia tą Kiesa2 užsipuolė. :-D Žmogus pateikė daug naudingos informacijos ir daug ką teko nukreipti būtent į šį forumą, kas liečia mobilaus 4G interneto pasirinkimą. Viskas išdėstyta argumentuotai, palyginti kiti tiekėjai ir pan. :)

Pradedant nuo routerio nustatymų ir kitų reikalų iki antenų kokias statyti. Jei kažkam varys su 7 Mbits yra geriau nei 4G su 50-70 Mbps, tai... :sad: Žmogus bent naudingą info skleidžia forume, o ne nesąmones rašo. :)

Dėkui, Kiesa2 už info, nes ji pravertė ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir užsienyje, kur galioja 4G nelimituoti planai ir kur 4G, geresnis pasirinkimas nei koks DSL iš varinio laido. :-?

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė liustra » Šeš Bir 17, 2017 8:10 am

Nesipykit. Dauguma čia esantys esame truputėlį ligoniai: kas bliūdą su nn lnb pasikabinęs, kas po sat ar media imtuvų šūsnis prisijungę. Eksperimentuojam. Visada dėkui už bet kokią gerą info.
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė samis » Šeš Bir 17, 2017 10:45 am

Kiesa2 rašė:Planai visi panasiai kaip tele2.Tik tele2 neribotas 21eur su internetu.Idomu kiek realiai neribotas jei pasarini interneta per laida ar wifi i kompa ir naudoji intensyviai pumpuoti filmus ar dar kazka ar neapriboja tiek tele2 tiek telia idomu.Skambinau klausinejau del greicio ribojimo ar kiek suteikia duomenu nieko nesako kad tipo neribotas.Bet tele2 bus panasiai kaip su planu namams kazkoks limitas bus bet ne 20gb kaip bitej o gal keli simtai gigu ar terabaitas koks.O telia ir idomu kaip ten viskas.Baigiasi telefonine sutartis pas tele2 tai nei nezinau ka cia daryt ar test pas tele2 ar kelt nr i telia.Noretusi koki rageli padoru pasimt ir tada koki plana gal neribota ir power banka koki 20000mah ir butu liuks naudot visur
Keša visai rimtai siūlau pasitikrinti Mezon prieigą. Jei pas tave traukia 2300-2400 Mhz, tai stabilesnio interneto kaip Mezon nerasi. Sutartis bet kada nutraukiama, tik kaina kol kas neadekvati. Aš pats galvoju pasiimti testui jų 100 Mb/s planą. :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Šeš Bir 17, 2017 10:59 am

samis rašė:
Kiesa2 rašė:Planai visi panasiai kaip tele2.Tik tele2 neribotas 21eur su internetu.Idomu kiek realiai neribotas jei pasarini interneta per laida ar wifi i kompa ir naudoji intensyviai pumpuoti filmus ar dar kazka ar neapriboja tiek tele2 tiek telia idomu.Skambinau klausinejau del greicio ribojimo ar kiek suteikia duomenu nieko nesako kad tipo neribotas.Bet tele2 bus panasiai kaip su planu namams kazkoks limitas bus bet ne 20gb kaip bitej o gal keli simtai gigu ar terabaitas koks.O telia ir idomu kaip ten viskas.Baigiasi telefonine sutartis pas tele2 tai nei nezinau ka cia daryt ar test pas tele2 ar kelt nr i telia.Noretusi koki rageli padoru pasimt ir tada koki plana gal neribota ir power banka koki 20000mah ir butu liuks naudot visur
Keša visai rimtai siūlau pasitikrinti Mezon prieigą. Jei pas tave traukia 2300-2400 Mhz, tai stabilesnio interneto kaip Mezon nerasi. Sutartis bet kada nutraukiama, tik kaina kol kas neadekvati. Aš pats galvoju pasiimti testui jų 100 Mb/s planą. :D
Baik tu juokus uzmiesty mezono 2400 be sansu.Beje 2400 dar uz 1800 turi prasciau traukt.Tai yra kuo aukstesnis daznis tuo mazesni atstuma veikia.Taigi uz 1800 turi veikt zymiai mazesni atstuma.Tai jei kur nors toli nuo manes padengta tai reikia labai galingu antenu.Taciau jos ir tai kazin ar padetu.Bet kam to reikia jei yra telia 1800 ir tele2 1800 tarp 3 ir 4 padalu su iskra ir to pakanka pilnai.O mezono kaina to 100mbps biski per ziauri.Idomu kas tiek moketu nebent firma bet ne paprastas useris.Kas patestuos ta 100mbps parasykit koks uploadas nes kur greiti riboja atsiuntima iki 25 ar 30mbps tai uploadas tik 1 ar 2mbps tiksliai nezinau kazkas cia sake.Pas mane jei trauks tai tik kur seniau vadinosi ervdiu per lauko antena Užmiesčio internetas su WiFi modemu ir ryšį stiprinančia antena (WiFi) http://www.mezon.lt/namu-internetas/int ... ardavimas/ kur greitis iki 10mbps kaina 13.90eur. :D

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė samis » Pir Bir 19, 2017 1:14 am

Uploadas pas Mezon iki 10 Mb/s. Man pavyko išspausti tik tiek:
http://www.speedtest.net/my-result/a/2963938917

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Bir 19, 2017 9:41 am

samis rašė:Uploadas pas Mezon iki 10 Mb/s. Man pavyko išspausti tik tiek:
http://www.speedtest.net/my-result/a/2963938917
Nestebuklas nematau uz ka moketi 70eur ar kiek ten uz ta vadinama 100 mbps

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė samis » Pir Bir 19, 2017 4:17 pm

Tam ir forumas pasitarnauja, kad dalintis informacija. Mezonas ir Tele 2 iš to pačio bokšto eina, bet Tele 2 teįspaudė 8 Mb/s su LTE. 3G greitis pora Mb buvo geresnis nei 4G. Lieku prie DSL. :(

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė sooner » Pir Bir 19, 2017 7:09 pm

samis rašė:Tam ir forumas pasitarnauja, kad dalintis informacija. Mezonas ir Tele 2 iš to pačio bokšto eina, bet Tele 2 teįspaudė 8 Mb/s su LTE. 3G greitis pora Mb buvo geresnis nei 4G. Lieku prie DSL. :(
O kiek Telia 4G išspaudžia? Pas mane Tele2 apie 10 Mb/s, o Telia apie 70 Mb/s.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Bir 19, 2017 8:03 pm

samis rašė:Tam ir forumas pasitarnauja, kad dalintis informacija. Mezonas ir Tele 2 iš to pačio bokšto eina, bet Tele 2 teįspaudė 8 Mb/s su LTE. 3G greitis pora Mb buvo geresnis nei 4G. Lieku prie DSL. :(
Tai greiciaisia tele2 tik 800.Su 1800 yai tele2 kala ispudingai.Aisku matyy nuo vietos priklauso.

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė liustra » Pir Bir 19, 2017 8:50 pm

Kažkur kažkas šitam forume minėjo, kad telia iš tikro tai neriša4g namų interneto abonento prie bokšto. Deja, netiesa. Nusivežiau į kaimelį paeksperimentuot ir po valandos- pusantros gavau sms, kad paslauga bus atjungta (išvykau iš paslaugos teikimo vietos) ir paslauga bus įjungta kai grįšiu. Tiesa, grįžus paslaugą įjungė po poros minučių (pagal jų sms-galėjo valandos bėgyje).
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Bir 19, 2017 8:57 pm

liustra rašė:Kažkur kažkas šitam forume minėjo, kad telia iš tikro tai neriša4g namų interneto abonento prie bokšto. Deja, netiesa. Nusivežiau į kaimelį paeksperimentuot ir po valandos- pusantros gavau sms, kad paslauga bus atjungta (išvykau iš paslaugos teikimo vietos) ir paslauga bus įjungta kai grįšiu. Tiesa, grįžus paslaugą įjungė po poros minučių (pagal jų sms-galėjo valandos bėgyje).
As minejau uz kiek km nuvaziavai?Nu blemba buvau i pati kauna visur vazinejau su kiseniniu routeriu taciau visur veike intikas.Telia korta ideta i e5186 routeri.Tai jis tik namie stovi.Gal jeigu ji nusivesciau i kita vieta tada ir man atjungtu paslauga.Bet as testavau su senuku huawei e5776 routeriu.as manyciau gal telia pariso irengini prie gyvenamos vietos bet ne pacia korta gal.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių