• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Samsung Q90R 65' 2019

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Šeš Spa 12, 2019 9:52 pm

Tenka čiupinėt šį aparatą. Jausmai dvejopi pasakysiu aš jums. Pliusai jų aprašyti jau ne kartą, tad jų nekartosiu, o šia tema įmesiu šaukštą deguto į blizganti Samsungo medaus kibirą. Visą tą "čiupinėjimo" laikotarpį niekaip neapleidžia mintis, jog nors ir atseit 9 klasės Samsungas, o toks jausmas, jog pusfabrikatis, sumestas "ant greičio" be tinkamo softo palaikymo.
1. HbbTV - nėra, nei per apsus nei per bet kur kitur. Samsungo pagalba atsakė - laukite, greitu laiku bus atnaujinta programinė įranga ir šį funkcija atsiras. Lauksim, nors jau gal greit mėnuo kaip čiupinėju šį aparatą, o atnaujinimo jokio jam nebuvo.
2. SAT TV - neaktyvi, t.y. pilka funkcija, neleidžia nei įeit į nustatymus, nei skanuot žinoma, nors pačiame smegenų bloke ir moduliui skylė yra ir net čieli du "pipeliai" užsukt efkėms.
3. Apsai. Nepatingėjau, suskaičiavau kiek iš viso jų yra, ogi 139...Samsung, comon.... 9 klasės aparatas ir tik tiek tų programėlių..., o ir tos pačios kažkokie šudukai, apart YouTube ir OTTplayer, a dar THT music, nieko vertingo neradau, net elementarių orų paprasto ir patogaus mūsų regionui ir to neradau.
4. Soundbaro palaikymas, spėkit, ogi vėlgi PILKAS, t.y. kožną kartą turi eit į garso nustatymus ir telikui nurodyt, jog jis garsą leistų per soundbarą, pats jis jį kaskart įjungus to neprisimena, nors išjungiant ir grojo soundbaras. Soundbaras aišku Samsungo.
5. DVB-T kanalų sąrašas, rods elementarus veiksmas susidėlioji kanalus pagal save (jau 100 metų visi pripratę esam prie savo sąrašo) ir juo naudojiesi. Čia NE. Apskritai nėra tokio kanalų sąrašo, bent jau aš neradau kaip jį iškviest, nos per nustatymus kanalus susidėliot pagal save leidžia. Čia yra Žiūrimiausiųjų sąrašas, t.y. jis pats susidėlioja atsižvelgiant į tai ką žiūri, nesvarbu kaip tu juos prieš tai sudėliojęs esi. Kaip jį pakeist stacionariu, t.y. mano sudėliotu kanalų sąrašu - neaišku.
6. Kaip įrašyti jau prasidėjusią laidą - neradau.
7. Pultas. Reikia priprast. Patamsiu mygtukus reikia įsigudrint rast, šiaip veikia šustrai, bet apačioj esantys trys mygtukai su Netflix, Prime video ir Rakuten TV apsų iškvietimais tai tikrai be ryšio, o ir per daug garbės šiems apsams būti pulte. Perprogramuot šių mygtukų aišku negalima. Suprasčiau nors vienas jų būtų YouTube, o dabar kažkokie nereikšmingi ir tokioj garbingoj vietoj - pulte, kuriame be jų yra vos keli mygtukai iš viso.
8. Bandžiau įsijungti funkciją (HDMI CES), jog šiuo pultu galėtum valdyti VU+... teko išjungti, vien tik dėl to, jog niekaip neradau kaip padaryti VU'škėj BACK.

Tad tokie pastebėjimai apie išgirtą Samsungą, jei bus kam įdomu, kažką pastebėjęs pratęsiu temą. Išvada peršasi viena, ne viskas auksas kas blizga, tikėkimės softo atnaujinimas išspręs dalį šių problemų, bet turint omeny tai, jog šiuos aparatus Samsungas štampuoja per metus po kelis tų metų "topinius" modelius, niekaip neapleidžia mintis, jog viskas bus užmęsta ir pamiršta.

P.S. Ir kaltinti Samsungo vartotojų apgaudinėjimu kaip ir neišeina, nes instrukcijoj daugelyje vietų skliaustuose gudriai rašo - kai kuriuose regionuose ši funkcija gali neveikti.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė nerux » Šeš Spa 12, 2019 10:20 pm

tai regioną manau tinkama nustatymuose reikia pasirinkti, atsiras ir sat skanavimas ir nustatymai. Mačiau ne su vienu teliku ne tik samsung tokių šposų.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Šeš Spa 12, 2019 10:25 pm

O kur jis slepiasi tas regiono pasirinkimas? Kur jo ieškot? Išmaišiau skersai išilgai visą meniu - neradau.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė nerux » Šeš Spa 12, 2019 10:35 pm

o per nauja darant nustatymus neduoda pasirinkt?
samsungo master koda pultu surenkt ir neina į paslėptą nustatymą?
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Šeš Spa 12, 2019 10:57 pm

Kiek pamenu, naujai instaliuojant teliką pasirinkau šalį Lietuvą, kalbą Lietuvos, jis automatiškai nuskenavo visus mūsų DVB-T kanalus, tad regionas yra pasirinktas tinkamas. O su master code man kaip eiliniam žiūrėtojui nėr ko žaist, t.y. aš iš principo į tą sritį nelysiu. Man yra vartotojo meniu ir jei per jį aš kažko negaliu pakeist, surast ar įjungt, vadinasi čia ne mano problemos, o teliko trūkumai.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė nerux » Šeš Spa 12, 2019 11:09 pm

reiškias pasirenkant Lietuvą sat pajieškos funkcija būna atjungta tada šiame televizoriuje, tikriausiai neitraukta kai pasirenkama Lietuva nustatymuose, reiškias ši funkcija atsiranda pasirenkant kitą šalį.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė dzeimsas » Sek Spa 13, 2019 3:16 pm

Sieksnis labai jau neigiamai pries Samsung nusistates-visi 8 punktai,ir visi neigiami,tai kam tuomet imti toky Tv :)
Uzeiname ant cnannel list,virsutine knopke kylam ant edit,ten randame terestrial,spaudziam ant jo ir varnele pazymim satellite, po to y main meniu ir sat jau nebebus pilkas,ten vedam palydovus ,daznius,scanuojam.
Appsu yra kiek tik nori,viso pasaulio,priklauso nuo pasirinktos salies,siuo metu As pasirinkes USA,ir galiu tos sallies visus appsus vartyti.ir t.t.
Get rich ,or DIE TRyIN

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė DMA72 » Sek Spa 13, 2019 3:37 pm

dzeimsas rašė:Sieksnis labai jau neigiamai pries Samsung nusistates-visi 8 punktai,ir visi neigiami,tai kam tuomet imti toky Tv :)
Uzeiname ant cnannel list,virsutine knopke kylam ant edit,ten randame terestrial,spaudziam ant jo ir varnele pazymim satellite, po to y main meniu ir sat jau nebebus pilkas,ten vedam palydovus ,daznius,scanuojam.
Appsu yra kiek tik nori,viso pasaulio,priklauso nuo pasirinktos salies,siuo metu As pasirinkes USA,ir galiu tos sallies visus appsus vartyti.ir t.t.
Bet tai baisi klizma, kad persijungt į palydovą :(

Atas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: Pir Kov 26, 2007 7:12 pm
Miestas: Kazlų Rūda
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė Atas » Sek Spa 13, 2019 3:40 pm

O kaip vaizdo kokybe lyginant su sony 9 klase?
DM800HDse,Vu solo4k,DM920uhd,OPENBOX S3 mini II HD ,OPENBOX AS4K CI PRO,Openbox AS4K 2X UHD, Octagon SF8008UHD

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė dzeimsas » Sek Spa 13, 2019 3:45 pm

DMA72 rašė:Bet tai baisi klizma, kad persijungt į palydovą :(
Klizma greiciau pati sat imtuvo ideja telike,nei ten valdymas,nei shara,vistiek ziuri per boxa.
Get rich ,or DIE TRyIN

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Sek Spa 13, 2019 4:53 pm

dzeimsas rašė: Uzeiname ant cnannel list,virsutine knopke kylam ant edit,ten randame terestrial,....
Deja, nerandam ten jokio Terestrial, ten randame tik Visi kanalai ir TV, ar tu taip žymėk juos abu ar anaip, neatsiranda ten joks SAT....

Matai, kai už teliką (anot Samsungo šių metų flagmaną) atseikėjama ne tokia menka pinigų krūva, manau turiu visai teisėtą pretenziją reikalauti, jog telikas funkcionuotų čia ir dabar, o ne tikėtis, jog kažkas, kažkada, galbūt atves jį į protą. Nelabai suprantu kuom Lietuva nusikalto Samsungui, jog jis taip apkarpė mūsų rinkai skirtų produktų funkcionalą. Čia labai panašu į tuos šokoladus kai rytų Europos šalims teikiamas kitos sudėties produktas ir viskas lyg ir normos ribose.
Yra ir daugiau minusų apart tų 8, pvz. valdymas balsu - savaime aišku neveikia mūsų kalba, atskira tema Dolby garsas, kai kurių failų atkūrimas ir pan. Aš jau gi minėjau, jog šios temos esmė ne girti Samsungą, o realaus vartotojo pavyzdžiu parodyti su kuo susiduriama įsigijus išreklamuotą produktą.
Paskutinį kartą redagavo sieksnis Sek Spa 13, 2019 5:01 pm, redaguota 1 kartą(us).
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

jonnyk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen Lap 09, 2007 1:23 am
Miestas: Kruopiai
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė jonnyk » Sek Spa 13, 2019 4:57 pm

dzeimsas rašė: Klizma greiciau pati sat imtuvo ideja telike,nei ten valdymas,nei shara,vistiek ziuri per boxa.
Sat imtuvo įdėja telike geras dalykas. Įsidėjai Tricolor ar NTV modulį ir žiūri spakainas apie 300 kanalų (tame tarpe ir 4K) už 30 eurų per metus. Nei su dviem pultais makaluotis. Tuo labiau, kad pavyzdžiui mano Philipse eterinius, kabelinius ir palydovinius kanalus galima susidėti į vieną sąrašą - pas mane iki 14 eteriniai, nuo 15 prasideda palydoviniai arba galima ir kitaip susidėlioti ar maišyti pagal norus.
T90 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 31.5e 36e 42e ; GTMEDIA GT Combo 4K Android; Philips 50PUS8505/12

jonnyk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen Lap 09, 2007 1:23 am
Miestas: Kruopiai
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė jonnyk » Sek Spa 13, 2019 5:08 pm

sieksnis rašė:
dzeimsas rašė: Uzeiname ant cnannel list,virsutine knopke kylam ant edit,ten randame terestrial,....
Deja, nerandam ten jokio Terestrial, ten randame tik Visi kanalai ir TV, ar tu taip žymėk juos abu ar anaip, neatsiranda ten joks SAT....

Matai, kai už teliką (anot Samsungo šių metų flagmaną) atseikėjama ne tokia menka pinigų krūva, manau turiu visai teisėtą pretenziją reikalauti, jog telikas funkcionuotų čia ir dabar, o ne tikėtis, jog kažkas kažkada galbūt atves jį į protą. Nelabai suprantu kuom Lietuva nusikalto Samsungui, jog jis taip apkarpė mūsų rinkai skirtų produktų funkcionalą. Čia labai panašu į tuos šokoladus kai rytų Europos šalims teikiamas kitos sudėties produktas ir viskas lyg ir normos ribose.
Yra ir daugiau minusų apart tų 8, pvz. valdymas balsu - savaime aišku neveikia mūsų kalba, atskira tema Dolby garsas, kai kurių failų atkūrimas ir pan. Aš jau gi minėjau, jog šios temos esmė ne girti Samsungą, o realaus vartotojo pavyzdžiu parodyti su kuo susiduriama įsigijus išreklamuotą produktą.
Ten kanalų sąraše reikia kilti iki pat viršaus kiek tik galima, aukščiau dar už pirmą kanalą, ant redagavimo tuomet dešiniau kanalų iššoka dar keti meniu punktai. Tuomet tais punktais reikia eiti į pačia apačią ant žemiausio meniu punkto(nebepamenu kaip vadinosi) ir paspaudus OK atsidarys eterinės, kabelinės ir palydovinės tv pasirinkimo galimybė. Gerai visko neprisimenu, bet teko prieš kelis mėnesius ant kažkokio 75 colių Samsung tv ieškot Tricolor kanalus. Na aišku po to, kad vėl sugrįžt prie eterinių, reiks viską tą patį daryt esant palydoviniams kanalams, jei jie bus suieškoti.
T90 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 31.5e 36e 42e ; GTMEDIA GT Combo 4K Android; Philips 50PUS8505/12

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė dzeimsas » Sek Spa 13, 2019 5:19 pm

jonnyk rašė:
dzeimsas rašė: Klizma greiciau pati sat imtuvo ideja telike,nei ten valdymas,nei shara,vistiek ziuri per boxa.
Sat imtuvo įdėja telike geras dalykas. Įsidėjai Tricolor ar NTV modulį ir žiūri spakainas apie 300 kanalų (tame tarpe ir 4K) už 30 eurų per metus. Nei su dviem pultais makaluotis. Tuo labiau, kad pavyzdžiui mano Philipse eterinius, kabelinius ir palydovinius kanalus galima susidėti į vieną sąrašą - pas mane iki 14 eteriniai, nuo 15 prasideda palydoviniai arba galima ir kitaip susidėlioti ar maišyti pagal norus.
Pas mane atvirksciai- LT kanalai sudeti y sat imtuva(iptv),nors as ju beveik neziuriu.
Bet T90 tai neisnaudojat,nes teliko sat nepalaiko diseq,ten berods tik iki 4iu palydovu galima suvest, na bet jeigu jums to Tricolor ir LT pakanka,tai dziugu.
Get rich ,or DIE TRyIN

jonnyk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen Lap 09, 2007 1:23 am
Miestas: Kruopiai
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė jonnyk » Sek Spa 13, 2019 7:15 pm

dzeimsas rašė:
jonnyk rašė:
dzeimsas rašė: Klizma greiciau pati sat imtuvo ideja telike,nei ten valdymas,nei shara,vistiek ziuri per boxa.
Sat imtuvo įdėja telike geras dalykas. Įsidėjai Tricolor ar NTV modulį ir žiūri spakainas apie 300 kanalų (tame tarpe ir 4K) už 30 eurų per metus. Nei su dviem pultais makaluotis. Tuo labiau, kad pavyzdžiui mano Philipse eterinius, kabelinius ir palydovinius kanalus galima susidėti į vieną sąrašą - pas mane iki 14 eteriniai, nuo 15 prasideda palydoviniai arba galima ir kitaip susidėlioti ar maišyti pagal norus.
Pas mane atvirksciai- LT kanalai sudeti y sat imtuva(iptv),nors as ju beveik neziuriu.
Bet T90 tai neisnaudojat,nes teliko sat nepalaiko diseq,ten berods tik iki 4iu palydovu galima suvest, na bet jeigu jums to Tricolor ir LT pakanka,tai dziugu.
Lietuviškų ir aš beveik nežiūriu, na nebent retkarčiais žinias. T90 pilnai išnaudoju ant kito televizoriaus su sat imtuvu ir shura. O lietuviški priekyje dėl to, kad tą televizorių daugiau žiūri žmona, kuri daugiau pasižiūri lietuviškai (serialai ir kitos laidos) ir su dviem pulteliais sunkiau gaudosi.
T90 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 31.5e 36e 42e ; GTMEDIA GT Combo 4K Android; Philips 50PUS8505/12

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Sek Spa 13, 2019 7:57 pm

Nėra tokios funkcijos, nėra
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

salieras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Sau 14, 2019 6:37 pm
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė salieras » Sek Spa 13, 2019 8:01 pm

jonnyk rašė:
dzeimsas rašė: Klizma greiciau pati sat imtuvo ideja telike,nei ten valdymas,nei shara,vistiek ziuri per boxa.
Sat imtuvo įdėja telike geras dalykas. Įsidėjai Tricolor ar NTV modulį ir žiūri spakainas apie 300 kanalų (tame tarpe ir 4K) už 30 eurų per metus. Nei su dviem pultais makaluotis. Tuo labiau, kad pavyzdžiui mano Philipse eterinius, kabelinius ir palydovinius kanalus galima susidėti į vieną sąrašą - pas mane iki 14 eteriniai, nuo 15 prasideda palydoviniai arba galima ir kitaip susidėlioti ar maišyti pagal norus.
Trispalvio modulį suprantu, o kur kabelinės modulį dėti?

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Sek Spa 13, 2019 8:06 pm

Man rodos kabelinės taip pat nėr, užtat yr ....ANALOGINĖ .... pipiec, pfu blia FLAGMANAS, 9 klasė, 2019 metai.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

salieras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Sau 14, 2019 6:37 pm
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė salieras » Sek Spa 13, 2019 8:23 pm

Keista. teko tokį instaliuoti, nebuvo jokių problemų. Tiesiog reikia sujungti visus antenų kabelius ir tv pats atsirenka. Instrukcija nurodo:
Pasirinkite turinio transliacijos tipą: Antena, Kab., Palydovas arba paslaugų teikėją.
" Ši funkcija gali būti nepalaikoma, priklausomai nuo įeinančio transliacijos signalo.

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Sek Spa 13, 2019 8:25 pm

Buvau SAT laidą pajungęs prie abiejų SAT įėjimų - nieko, kaip buvo pilka funkcija, taip ir liko. Kabelinės nebandžiau, nes neturiu galimybės.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

salieras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Sau 14, 2019 6:37 pm
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė salieras » Sek Spa 13, 2019 8:33 pm

Greičiausiai negauna signalo iš konverterio. Ar ten nėra kokių sat nustatymų? Pvz: pasirinkti galvas(jeigu keletas) A, B,C,D

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Sek Spa 13, 2019 8:41 pm

Tai kad neleidžia man iki jų nusikąst. SAT kabelis šiuo metu pajungtas. Pajungęs SAT kabelį teliką išjungiau/įjungiau, t.y. perkroviau. Nemato SAT nei su 4x1, nei su 10x1 Diseq'ais.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

salieras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Sau 14, 2019 6:37 pm
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė salieras » Sek Spa 13, 2019 8:54 pm

Man užteko tik tiek iš instrukcijos, nes nebuvau susidūręs su Samsung:
Using the Smart Remote, navigate to and select Settings. Select Broadcasting, and then select Auto Program. Select Start to begin Auto Program, and then select either Both, Air, or Cable to choose how you will get your broadcast signal. Your TV will begin to scan for channels; after it's done, select Close to finish.
Tik pamenu, kai nuspaudžiau "pradėti" dar išmetė meniu, kur jau buvo antenų pasirinkimas.

Atas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: Pir Kov 26, 2007 7:12 pm
Miestas: Kazlų Rūda
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė Atas » Sek Spa 13, 2019 8:55 pm

Junk sat imtuva ir naudok kaip monitoriu ir bus rami galva :D
DM800HDse,Vu solo4k,DM920uhd,OPENBOX S3 mini II HD ,OPENBOX AS4K CI PRO,Openbox AS4K 2X UHD, Octagon SF8008UHD

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samsung Q90R 65' 2019

Standartinė sieksnis » Sek Spa 13, 2019 9:26 pm

Kaip monitorių aš jį visad spėsiu panaudot, reikia aiškintis, kažkas čia ne taip, greičiausiai aš per sudėtingai ar per paprastai kažką darau.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių