• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Skaitmeninė antžeminė ir kabelinė televizija. Su kuo? Kaip? Už kiek?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė tankistas » Pir Spa 24, 2016 2:20 pm

Nuo spalio 23 dienos sutriko DVB-T signalas iš Tauragės bokšto.
Gal žinote problemas ar sprendimo būdus?
Admin. No comment!

Vartotojo avataras
AlmiUxXx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Ket Rgp 01, 2013 1:21 am
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė AlmiUxXx » Pir Spa 24, 2016 2:53 pm

tankistas rašė:Nuo spalio 23 dienos sutriko DVB-T signalas iš Tauragės bokšto.
Gal žinote problemas ar sprendimo būdus?
Vo blin, o aš galvojau, kad man čia vėl eilinį kartą problemos su antena :-D . Aš taip manau, kad jie tiesiog turi talentą sutvarkyti vieną problemą pridarant kitų... :lol:

Vartotojo avataras
Ramaas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 657
Užsiregistravo: Ket Kov 01, 2007 8:07 pm
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė Ramaas » Pir Spa 24, 2016 7:25 pm

Tai kad ne vien pas jus Tauragej problemos , pas mus Jonavoj jau senai. Paskambino zmogelis i telecentra pasiteirauti kame saknys , tai jam patare FF jungtis visas pasitikrinti, bet zmogeliis buvo ne is kelmo spirtas ir pasake ar ce visam kaimui taip is karto reikia tas FF jungtis tikrintis. Atsakymo taip ir negavo. Ir dar buvo toks stebuklas nutikes kazkaip visiems kas naudojosi vadinamomis lenkiskomis antenomis eme ir viena diena nusprogo stiprintuvai.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė nerux » Pir Spa 24, 2016 9:03 pm

Ramaas rašė: Ir dar buvo toks stebuklas nutikes kazkaip visiems kas naudojosi vadinamomis lenkiskomis antenomis eme ir viena diena nusprogo stiprintuvai.
Nu tada rusų provokacija :D
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė tankistas » Pir Spa 24, 2016 9:06 pm

nerux rašė:
Ramaas rašė: Ir dar buvo toks stebuklas nutikes kazkaip visiems kas naudojosi vadinamomis lenkiskomis antenomis eme ir viena diena nusprogo stiprintuvai.
Nu tada rusų provokacija :D
O gal lenkų provokacija? Visgi lenkiška antena...
:-)
Admin. No comment!

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė styx » Pir Spa 24, 2016 9:38 pm

nerux rašė:
Ramaas rašė: Ir dar buvo toks stebuklas nutikes kazkaip visiems kas naudojosi vadinamomis lenkiskomis antenomis eme ir viena diena nusprogo stiprintuvai.
Nu tada rusų provokacija :D
O gal tik LTE 800mhz ruoze paleido uz kokiu 500-1000m ir visos lenkiskos antenos su 300db stiprintuvais :D :D :D isprotejo .Girdejote apie situs dalykelius ? http://terralt.lt/LTE-filtrai-763.html
Daug kur jie jau butini (ypac jeigu sutampa lte ir tv signalo kryptis) ir lte siustuvas uz 500m ,o tv signalas ateina is 15-20 km atstumo.Tada visom aktyvinem antenom, su nesveikais stiprinimais ,pipec pareina tiesiogine to zodzio prasme :) .
Cia aisku reikia kazkokio prietaisiuko su spektro analizatoriumi-tada visakas matosi kaip ant delno,blogesniu atveju tinka ir signalo matuoklis eini per visus daznius is eiles ir matai kazkokius signalu lygius,kuriu jusu vietoveje netureitu buti-tada jau faktas,kaip blynas stiprintuvas veikia jau kaip triuksmu generatorius visam diapazone.Vaistai-pasyvine antena - lte filtras- stiprintvas,arba stiprintuvas su imontuotu lte filtru.
Ne faktas,kad butent sita priezastis pas jus,bet pas mane irankiu dezej jau senokai sitie filtrai gyvena :) ir kartais buna panaudojami.

Vartotojo avataras
AlmiUxXx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Ket Rgp 01, 2013 1:21 am
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė AlmiUxXx » Ant Spa 25, 2016 11:47 am

styx rašė:
nerux rašė:
Ramaas rašė: Ir dar buvo toks stebuklas nutikes kazkaip visiems kas naudojosi vadinamomis lenkiskomis antenomis eme ir viena diena nusprogo stiprintuvai.
Nu tada rusų provokacija :D
O gal tik LTE 800mhz ruoze paleido uz kokiu 500-1000m ir visos lenkiskos antenos su 300db stiprintuvais :D :D :D isprotejo .Girdejote apie situs dalykelius ? http://terralt.lt/LTE-filtrai-763.html
Daug kur jie jau butini (ypac jeigu sutampa lte ir tv signalo kryptis) ir lte siustuvas uz 500m ,o tv signalas ateina is 15-20 km atstumo.Tada visom aktyvinem antenom, su nesveikais stiprinimais ,pipec pareina tiesiogine to zodzio prasme :) .
Cia aisku reikia kazkokio prietaisiuko su spektro analizatoriumi-tada visakas matosi kaip ant delno,blogesniu atveju tinka ir signalo matuoklis eini per visus daznius is eiles ir matai kazkokius signalu lygius,kuriu jusu vietoveje netureitu buti-tada jau faktas,kaip blynas stiprintuvas veikia jau kaip triuksmu generatorius visam diapazone.Vaistai-pasyvine antena - lte filtras- stiprintvas,arba stiprintuvas su imontuotu lte filtru.
Ne faktas,kad butent sita priezastis pas jus,bet pas mane irankiu dezej jau senokai sitie filtrai gyvena :) ir kartais buna panaudojami.
Irgi nebloga mintis, nes man beveik pastoviai jei yra problemų - tai jos būna pagrinde susijusios su LRTC1 tinklu (786MHz), gal ne taip ir toli nuo manęs kokie 4G testavimai vyksta, nors iš kitos pusės pažiūrėjus tokie dalykai ~15km nuo miesto vis dar man atrodo neįtikėtini. :)

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė styx » Ant Spa 25, 2016 6:23 pm

Jeigu pas jus LRTC1 dirba 786 Mhz ruoze,tai LTE filtras tiesiog butinas.Problemu buna ir kur kas zemesniuose dazniuose,o pas jus galima sakyti LTE uzlipes ant LRTC sedi :)

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė samis » Tre Spa 26, 2016 8:04 pm

Nuo Tauragės gyvenu kokie 70 km. Nuo Suvalkų - apie 120 km. Iškėlęs dvi ( DTX-92F ir T-1115 Triplex) antenas be jokių stiprintuvų ir filtrų turiu štai tokį rezultatą:
Paveikslėlis
Čia bendrai apie matomas programas.
Abu lenkų multipleksai:
Paveikslėlis
43 kanalas
Paveikslėlis
58 kanalas
Jurbarko LRTC1 dažnis:
Paveikslėlis
44 kanalas
Tauragės LRTC1 dažnis:
Paveikslėlis
60 kanalas
Kaip matote, viską puikiausiai rodo ir LTE siųstuvai (aplinkui mane tik stiprus ar labai stiprus Mezon, Omnitel, Bitės ir Tele 2 4G signalas) niekam nemaišo nei 58 nei 60 dažniuose. Patys galite įsitikinti, kad keliamos versijos dėl blogo signalo iš Tauragės neturi pagrindo. Man problematiškiau rodo Marijampolė 44 dažniu, o Tauragė niekada nepavedinėjo.

Vartotojo avataras
AlmiUxXx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Ket Rgp 01, 2013 1:21 am
Susisiekti:

Re: Krito Tauragės DVB-T signalas nuo spalio 23

Standartinė AlmiUxXx » Ket Spa 27, 2016 4:54 pm

Tai pas tave visai kitokios antenos, mano atveju kalba eina apie vadinamasias "akėčias".

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių