• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

mariuszzukovskij tema

Klausimai ir sprendimai susiję su forumu

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Sek Kov 08, 2009 12:03 pm

as tai nesuprantu kam reguot i tuos +/- juk jie nieko neduoda,del manes ju galit ir 100 det ispejimu vistiek nera,sukat sau pautus del kazkokiu minusu ir pliusu,kaip mazi vaikai,reguojat,kad saldainio nedave.

Vartotojo avataras
Lyderis
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 6:14 pm
Susisiekti:

Standartinė Lyderis » Sek Kov 08, 2009 6:42 pm

bumas34 rašė:as tai nesuprantu kam reguot i tuos +/- juk jie nieko neduoda,del manes ju galit ir 100 det ispejimu vistiek nera,sukat sau pautus del kazkokiu minusu ir pliusu,kaip mazi vaikai,reguojat,kad saldainio nedave.
super gerai pasakyta :) :-?

Vartotojo avataras
renata
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 2:54 pm
Miestas: playa del Ingles
Susisiekti:

Standartinė renata » Sek Kov 08, 2009 11:58 pm

o jei cia pradejai minusu kara tai gali jame zaisti vienas :) tuo nieko nepasieksi ir tikrai nieko nelaimesi. taip kad sekmes ir toliau kaska darant, Tik nezinau ka :D
as ir nuo zukovskio gavau minusa(o kazkada padejau jam i foruma sumazin tas nuotraukas ideti..... :( :( :( )....nedekingas... :D :D :D bet as jam m inuso nedesiu, nes geriau geram zmogui pliusiuka uzdesiu..... :)
renata

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Pir Kov 09, 2009 7:56 am

Nepyk Renata , priimk tai kaip kovo 8 sveikinimą . Tu gi padėjai tai blogajam Marijo , o dabartinis (po karantino) juk -gerasis ir jis visai nenori prisimint blogojo Marijo laikotarpio . :grin: :D

Vartotojo avataras
renata
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Ant Gru 11, 2007 2:54 pm
Miestas: playa del Ingles
Susisiekti:

Standartinė renata » Pir Kov 09, 2009 8:46 am

zvirblis234 rašė:Nepyk Renata , priimk tai kaip kovo 8 sveikinimą . Tu gi padėjai tai blogajam Marijo , o dabartinis (po karantino) juk -gerasis ir jis visai nenori prisimint blogojo Marijo laikotarpio . :grin: :D
aaaaaaaaaaaaaa, o mano blondiniska galva nesuprato..... :D :D :D :D
renata

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 3:03 pm

renata rašė:o jei cia pradejai minusu kara tai gali jame zaisti vienas :) tuo nieko nepasieksi ir tikrai nieko nelaimesi. taip kad sekmes ir toliau kaska darant, Tik nezinau ka :D
as ir nuo zukovskio gavau minusa(o kazkada padejau jam i foruma sumazin tas nuotraukas ideti..... :( :( :( )....nedekingas... :D :D :D bet as jam m inuso nedesiu, nes geriau geram zmogui pliusiuka uzdesiu..... :)



as neesu blogas :) nepyk uz minusa uzdesiu ir pliusa :) aciu kad padejai su foto na as nenorejau izeisti,negalvojau kad isizeisiu :-P taipat pliusas ir su kovo 8ta praeita :)

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Pir Kov 09, 2009 8:20 pm

Nebloga zaidima adminai sugalvojo,kaip tik pagal zukovsky(net neiseina is didziosios parasyt).
Jei norisi isgert,tai ir dedi pliusiuka,jau ziu ir drauga turi ,vis ne vienam alkoholyje mirkt :)
O merginom jei uzdedi tai,tas pats kas i uzpakali iznybt.Skauda jom, bet malonu,kad dar kas pakibina,uztat ir sypsosi.
Renata,itariu zukovkj is visu tau vartotoju pliusus pavare,tai 4+ ir dar 1 - reiskias cieli 5 mario #-o
Na, kad sezonas kada nors baigtusi :-?

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 8:48 pm

Bonum 1 rašė:Nebloga zaidima adminai sugalvojo,kaip tik pagal zukovsky(net neiseina is didziosios parasyt).
Jei norisi isgert,tai ir dedi pliusiuka,jau ziu ir drauga turi ,vis ne vienam alkoholyje mirkt :)
O merginom jei uzdedi tai,tas pats kas i uzpakali iznybt.Skauda jom, bet malonu,kad dar kas pakibina,uztat ir sypsosi.
Renata,itariu zukovkj is visu tau vartotoju pliusus pavare,tai 4+ ir dar 1 - reiskias cieli 5 mario #-o
Na, kad sezonas kada nors baigtusi :-?


skaitau skaitau ir manau kad ce tas zaidimas sugalvotas ne pagal mane, o pagal tuos kuriems jis labiausiai rupi jum neatrodo? deda pliusa deda minusa,koks skirtumas kas ka uzdeda. negi labai jau ce taip aktualu yra? nesuprantu pasakysiu lietuviskai ,daugelis sutais pliusais ziuri kaip ka papisdavot greiciau kad linksmiau butu. pvz mane, PIZDAVOKIT kiek norit patykekit nemanykit kad nesimato ir kaskas to nesupranta arba nepastebi. ISKART PARDOM DEL KEIKSMU. parasiau juos delto kad suprastu kam nedasuto ka noriu pasakyt

Vartotojo avataras
algis82
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1285
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:38 pm
Miestas: Vilnius 54.63n25.32e
Susisiekti:

Standartinė algis82 » Pir Kov 09, 2009 8:55 pm

taip ir maniau ir sakiau adminui kad blogai bus geriau jau temoms deti o nesita nesamone nes dar betruktu kad per saskridi su sakemis lakstitu vienas kita smeigaliotu
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 9:03 pm

algis82 rašė:taip ir maniau ir sakiau adminui kad blogai bus geriau jau temoms deti o nesita nesamone nes dar betruktu kad per saskridi su sakemis lakstitu vienas kita smeigaliotu


as tai nieko pries iskart pasakau man vienodai nes vistiek visi pries mane. norejau sudalyvaut sakrydyje
, bet dekui adminams kad siuos pliusus sumastet padaryti,nes as dabar matau kad saskrydije man vietos nera visi pries mane vaziuoja ir ivairiai kaska bando parodyti visiems sekmes. Varykit ir toliau taip. dabar pamaciau kad niekam as nepatynku,ir tik dabar pamaciau nes pliusu tik keleta o minusu kruva ai tiek to, pasakysiu tik tiek kad kaskam idomu pasijuokt tai juokites ir toliau. dingo betkoks noras man jau ce rasyti. ir atrodo nieko neizeidziau nepasiunciau ir panasiai. kaiptik esu saltu nervu.

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Pir Kov 09, 2009 9:05 pm

Alguti , šis +- žaidimas manau tik paįvairina , praskaidrina ir taip jau nelinksmą (dėl nagra 3) sat mėgėjų gyvenimą

Vartotojo avataras
algis82
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1285
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:38 pm
Miestas: Vilnius 54.63n25.32e
Susisiekti:

Standartinė algis82 » Pir Kov 09, 2009 9:15 pm

mes tokie tik forume :-D :-( :twisted: :evil: :dum: :neutral: o saskridija :) :smile: :lol: :-? :partyman: :partyman:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 9:24 pm

algis82 rašė:mes tokie tik forume :-D :-( :twisted: :evil: :dum: :neutral: o saskridija :) :smile: :lol: :-? :partyman: :partyman:



tokie forume tik su nepazystamais taip greiciausiai reikejo parasyti, nes jau kurie matetes tai ir elgetes normaliai bent jau tiek pastebejau. :(

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Pir Kov 09, 2009 9:32 pm

mariuszukovskij rašė:


tokie forume tik su nepazystamais taip greiciausiai reikejo parasyti, nes jau kurie matetes tai ir elgetes normaliai bent jau tiek pastebejau. :(

Liaudies išmintis byloja " kaip šauksi - taip atsilieps " , " ką pasėsi , tą ir pjausi" ir t.t. :grin:

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pir Kov 09, 2009 9:33 pm

mariuszukovskij rašė: tokie forume tik su nepazystamais taip greiciausiai reikejo parasyti, nes jau kurie matetes tai ir elgetes normaliai bent jau tiek pastebejau. :(
Tave kažkokia paranojos šmėkla sekioja... :sad:
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 9:39 pm

zvirblis234 rašė:
mariuszukovskij rašė:


tokie forume tik su nepazystamais taip greiciausiai reikejo parasyti, nes jau kurie matetes tai ir elgetes normaliai bent jau tiek pastebejau. :(

Liaudies išmintis byloja " kaip šauksi - taip atsilieps " , " ką pasėsi , tą ir pjausi" ir t.t. :grin:


ne nu grynas svaigimas koke dar patarle, su vienu susiginciji tai taspats kaip uzsitraukt visu nemalone. katu man sneki poto viso laikotarpio net nieko blogo nerasiau. Nuomoniu daug bet puse ju nesamonyngu.

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 9:40 pm

Neoromancer rašė:
mariuszukovskij rašė: tokie forume tik su nepazystamais taip greiciausiai reikejo parasyti, nes jau kurie matetes tai ir elgetes normaliai bent jau tiek pastebejau. :(
Tave kažkokia paranojos šmėkla sekioja... :sad:

gal dar zinai koke? :-)
realiam gyvenime smeklos nera, o virtualem smekla kaskoke, nu duodi kartais tu.

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Pir Kov 09, 2009 9:48 pm

mariuszukovskij rašė:
zvirblis234 rašė:
mariuszukovskij rašė:


tokie forume tik su nepazystamais taip greiciausiai reikejo parasyti, nes jau kurie matetes tai ir elgetes normaliai bent jau tiek pastebejau. :(

Liaudies išmintis byloja " kaip šauksi - taip atsilieps " , " ką pasėsi , tą ir pjausi" ir t.t. :grin:


ne nu grynas svaigimas koke dar patarle, su vienu susiginciji tai taspats kaip uzsitraukt visu nemalone. katu man sneki poto viso laikotarpio net nieko blogo nerasiau. Nuomoniu daug bet puse ju nesamonyngu.
Nejau Mariau manai , kad gyvenimas ir bendravimas tai kompiuterinis žaidimas . Blogai sužaidžiau ir vėl pradėjau iš naujo lyg niekur nieko. :grin:

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 9:51 pm

zvirblis234 rašė:
mariuszukovskij rašė:
zvirblis234 rašė:
Liaudies išmintis byloja " kaip šauksi - taip atsilieps " , " ką pasėsi , tą ir pjausi" ir t.t. :grin:


ne nu grynas svaigimas koke dar patarle, su vienu susiginciji tai taspats kaip uzsitraukt visu nemalone. katu man sneki poto viso laikotarpio net nieko blogo nerasiau. Nuomoniu daug bet puse ju nesamonyngu.
Nejau Mariau manai , kad gyvenimas ir bendravimas tai kompiuterinis žaidimas . Blogai sužaidžiau ir vėl pradėjau iš naujo lyg niekur nieko. :grin:
butent taip maniau, nes as graziai atsiprasiau, bet jokio demesio niekas nekreipia. zinosiu dabar kad toks zodis kaip ATSIPRASAU seme forume neegzistuoja ,bent jau man.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pir Kov 09, 2009 10:12 pm

mariuszukovskij rašė: butent taip maniau, nes as graziai atsiprasiau, bet jokio demesio niekas nekreipia. zinosiu dabar kad toks zodis kaip ATSIPRASAU seme forume neegzistuoja ,bent jau man.
Tai kaip dabar suprasti ? Ant kelių atsiklaupti ? Ar sušukti iš pasitenkinimo "-Valioooo, mariuszukovskij grįžo !!!" Ar čia reikia tave popinti kaip mažą vaiką ? :mrgreen: Ar tu taip elgiesi, kai niekas nereaguoja? Visdėlto aš tavęs nesuprantu. Kažkokie šriubai pas tave nedirba ir gana :neutral:

O dabar dėmesio! Nerašyk man jokių PM, jokių skype skambučių, aš tavęs nebepažystu... AMENO !
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 10:27 pm

Neoromancer rašė:
mariuszukovskij rašė: butent taip maniau, nes as graziai atsiprasiau, bet jokio demesio niekas nekreipia. zinosiu dabar kad toks zodis kaip ATSIPRASAU seme forume neegzistuoja ,bent jau man.
Tai kaip dabar suprasti ? Ant kelių atsiklaupti ? Ar sušukti iš pasitenkinimo "-Valioooo, mariuszukovskij grįžo !!!" Ar čia reikia tave popinti kaip mažą vaiką ? :mrgreen: Ar tu taip elgiesi, kai niekas nereaguoja? Visdėlto aš tavęs nesuprantu. Kažkokie šriubai pas tave nedirba ir gana :neutral:

O dabar dėmesio! Nerašyk man jokių PM, jokių skype skambučių, aš tavęs nebepažystu... AMENO !


geras nu tu ce ir pavarai. bent atsiprasyt galejai. a dabar supratau kodel tu gneva ant manes laikai. Nu geras. na nemaniau kad tu toks nieko blogo nesakysiu. na bent uzuomena duosiu gera artiima zmogu labai turi. :) suprasi apie ka as. nu To tikrai nesytykejau ai gerai trumpiau tariant gali trynt is skaipo supratau viska niekas nemaldauja ce kad kas i mane demesi atkreiptu tik pasakysiu tiek kad esi labai didelis veidmainis,sendien vienaip o ryt jau kitaip. malonu buvo bendraut. nenoreciau taves net pamatyt sunervinai tu ce mane. trynk lauk tas foto kur atsiunciau tavo taipat istrynsiu. Nu ir uzsiroviau.

Don-Alvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1058
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 5:34 pm
Miestas: Plungė
Susisiekti:

Standartinė Don-Alvis » Pir Kov 09, 2009 10:47 pm

Ir ko jus cia pykstates :-P
Amiko ALIEN SHD 8900
Eutelsat w4 36E, hotbird 13E, sirius 5E ir ABS1 75E
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
MZ_sat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: Sek Lap 30, 2008 10:55 am
Susisiekti:

Standartinė MZ_sat » Pir Kov 09, 2009 10:51 pm

Don-Alvis rašė:Ir ko jus cia pykstates :-P


pasakysiu tik tiek kad uzsiroviau ant zmogaus, galvodamas kad jis cool bet anaiptol. viena sako kita daro.

VALIUKAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 548
Užsiregistravo: Pir Lie 02, 2007 8:47 pm
Miestas: Mazeikiu raj.
Susisiekti:

Standartinė VALIUKAS » Pir Kov 09, 2009 11:03 pm

Pats prisiprasiai savo elgesiu kitu nemalone. Ameno :D

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pir Kov 09, 2009 11:07 pm

Read Only vienai savaitei be komentarų.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)