• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Openbox Sat Finder SF-20

Paieškai skirti įrenginiai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Mantingas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Pir Gru 29, 2008 4:02 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

SF-20

Standartinė Mantingas » Ket Lap 12, 2009 4:05 pm

As pvz ilgai nekankindamas aparato sureguliavau 16 lekščių nė karto nekrovęs. Lėkštės po 1-3 galvas. 17 bejungiant nugeso aparatas. Manau aparatas vertas dėmesio. Patiko, kad galima per diseqa reguliuoti. Prieš tai turėjau vokišką shvaiger 9000. Su juo dirbau puse metų. Prasikeikiau. Nusipirkęs sf 20 jau metus .Su juo dirbu ir jokiu problemų nepasitaikė. Vienintelis minusas, kad kai netvarkingai užsukta f jungtis, t.y. laidas liečia šarvą, aparatas kažkaip įjungia apsaugą ir numeta visus parametrus su visais kanalais ir transponderiais.
MONTUOTOJAS

Vartotojo avataras
varnasšaudau
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ant Rgs 09, 2008 8:50 am
Miestas: Montegobėj
Susisiekti:

Re: SF-20

Standartinė varnasšaudau » Pir Bal 05, 2010 6:34 am

Mantingas rašė:Vienintelis minusas, kad kai netvarkingai užsukta f jungtis, t.y. laidas liečia šarvą, aparatas kažkaip įjungia apsaugą ir numeta visus parametrus su visais kanalais ir transponderiais.
Tai išardyk, prisuk "kontra veržlę" pnašiai sulig vidiniu nuotoliu iki korpuso, tada surink ir užsuk kitą veržlę, kad susispaustų korpuso skylė tarp tų dviejų veržlių. Žodžiu sutrumpink korpusą su plokštės "žeme". Ir nusiraminsi. Vos nusipirkęs tai padariau, pastebėjau, kad jungtis efkei kliba iš plokštės, ne visai kliba, bet juda.
Tavo problema ne tame, kad prisiliečia korpusas prie iš karto nesujungtos su juo "žemės", problema kitur, tik daug aiškinti...

hancas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pir Spa 30, 2006 9:51 am
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: SF-20

Standartinė hancas » Ant Bal 12, 2011 9:26 am

varnasšaudau rašė:
Mantingas rašė:Vienintelis minusas, kad kai netvarkingai užsukta f jungtis, t.y. laidas liečia šarvą, aparatas kažkaip įjungia apsaugą ir numeta visus parametrus su visais kanalais ir transponderiais.
Tai išardyk, prisuk "kontra veržlę" pnašiai sulig vidiniu nuotoliu iki korpuso, tada surink ir užsuk kitą veržlę, kad susispaustų korpuso skylė tarp tų dviejų veržlių. Žodžiu sutrumpink korpusą su plokštės "žeme". Ir nusiraminsi. Vos nusipirkęs tai padariau, pastebėjau, kad jungtis efkei kliba iš plokštės, ne visai kliba, bet juda.
Tavo problema ne tame, kad prisiliečia korpusas prie iš karto nesujungtos su juo "žemės", problema kitur, tik daug aiškinti...
Aš labai seniai uzsukau verzle su tarpine,nes iskarto matesi problema,kad kliba.Neperseniausiai SF-20 eme ir" uzlinko".,pasikrauna,bet konverterio maitinimo nera...teko pas klienta išardyti:mase prilituota 3 kojos,o kliba is dvieju koju,lituoklio po ranka neturiejau,nors kontaktas ir turejo buti.bet
pasirodo problema buvo pacioj "platoj",apsinesus nuo dregmes (nors kiekviena vakara inesu i kambari),teko nuvalyti ir išdžiovinti ir finderis -ok.
As naudoju SF 20 nuo 2008m 07men.daugiau problemu neiskilo.Tik softas pas mane senas .(signalo skales mazos)O sakykite,skaiciau,kad irasius naujesni softa,yra sancu,kad finderis gali uzlinkti?Naudoju beveik kasdien.

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: SF-20

Standartinė atassinc » Ant Bal 12, 2011 10:05 am

hancas rašė:Tik softas pas mane senas .(signalo skales mazos)O sakykite,skaiciau,kad irasius naujesni softa,yra sancu,kad finderis gali uzlinkti?Naudoju beveik kasdien.
Rašyk iš karto 278-ą ir niekas nelinks. Linko kažkuris iš paskutinių su pradžioje "1". Pas mane nulinko 165-as. Bet tik "praeinant" kažkurį palydovą nuo 4E link xxE.
Tik ten ne tai, kad softas linko, ten palydovas kažkokią velniavą transliavo. Dabar nelinksta ir anie, senesni. Tik 278-as dirba bene geriausiai.
Nebenaudoju aš to 20-oko pusantrų metų. Jo bėda ta, kad rodo signalą elementoriškai su visom šiukšlėm. Signalas atrodo stiprus, o blogu oru (ypač blogu) vaizdas nutrūksta.
Perreguliavus Rover-iu, signalą tiuneriai rodo daug silpnesnį, bet kanalai neužtemsta ir daug prastesniu oru, nei sureguliuota SF-20-oku.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Openbox Sat Finder SF-20

Standartinė Soul » Ant Bal 12, 2011 6:06 pm

Sveiki,
su v3.32 versija tiksliau derinasi.
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

hancas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pir Spa 30, 2006 9:51 am
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: SF-20

Standartinė hancas » Tre Bal 13, 2011 4:39 pm

atassinc rašė:
hancas rašė:Tik softas pas mane senas .(signalo skales mazos)O sakykite,skaiciau,kad irasius naujesni softa,yra sancu,kad finderis gali uzlinkti?Naudoju beveik kasdien.
Rašyk iš karto 278-ą ir niekas nelinks. Linko kažkuris iš paskutinių su pradžioje "1". Pas mane nulinko 165-as. Bet tik "praeinant" kažkurį palydovą nuo 4E link xxE.
Tik ten ne tai, kad softas linko, ten palydovas kažkokią velniavą transliavo. Dabar nelinksta ir anie, senesni. Tik 278-as dirba bene geriausiai.
Nebenaudoju aš to 20-oko pusantrų metų. Jo bėda ta, kad rodo signalą elementoriškai su visom šiukšlėm. Signalas atrodo stiprus, o blogu oru (ypač blogu) vaizdas nutrūksta.
Perreguliavus Rover-iu, signalą tiuneriai rodo daug silpnesnį, bet kanalai neužtemsta ir daug prastesniu oru, nei sureguliuota SF-20-oku.
Kad blogai signala rodo Sf-20,tai nepasakyciau.su SF-20 jei rodo signala 87% tai pagal openbox 800 - 99%.Praeitais metais sureguliavau apie 300 leksciu,problemos del signalo blogu oru neatsirado.Bandysiu softa persirasyti.Aciu

LionGino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 898
Užsiregistravo: Ket Sau 25, 2007 8:04 am
Susisiekti:

Re: Openbox Sat Finder SF-20

Standartinė LionGino » Šeš Lie 09, 2011 6:53 pm

Sveiki. Aš SF20 turiu jau beveik tris metus. Šia žiemą pastebėjau, kad nelaiko akumuliatorius. Pasirodė problema ne akumuliatoriuje: pastipo pakrovėjas. Paėmiau maitinimo bloką 12v. nuo video
kameros ir akumuliatorius pasikrovė. Taip, kad prieš keikdami akumuliatorių, pasitikrinkite pakrovėją. Šitą sprendimą aptikau atsitiktinai, galvojau, kad akumuliatoriui amen. Rašau, gal kam iš forumiečių pravers.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių