• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Ramunas23
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Sek Spa 23, 2016 11:40 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Ramunas23 » Pir Bal 24, 2017 5:32 pm

Sveiki, nepykit jei klausimas kvailas pasirodis.Savaitgali pagedo mano vienas imtuvas,turiu du identiskus, tai vu zero.Is senojo turejau favoritus kompe padaritus su dreamset programa.Sukeliau i kita as juos, viskas veikia geria, tik kazkaip pastebejau,kad prapuole keletas 36e kanalu,is ziurimu tai nacional geografic hd, dtx, discovery siance ir dar keletas.Uzrasas suderinti nepavyko buna.Klausimas,ar cia kazkas nusimuse nustatymuose ar jie kazkur persikele?EPG takelis kaip ir yra.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Raitis64 » Pir Bal 24, 2017 6:19 pm

Ramunas23 rašė:Is senojo turejau favoritus kompe padaritus su dreamset programa.Sukeliau i kita as juos, viskas veikia geria, tik kazkaip pastebejau,kad prapuole keletas 36e kanalu,is ziurimu tai nacional geografic hd, dtx, discovery siance ir dar keletas.Uzrasas suderinti nepavyko buna.Klausimas,ar cia kazkas nusimuse nustatymuose ar jie kazkur persikele?EPG takelis kaip ir yra.
Taip, kaip pas tamstą, būtinai nutinka tuomet, kai imtuvuose viduje stovi skirtingi sattelites.xml failai,
kuriuose yra aprašyti visi palydovai ir jų transponderiai. Mano kontra klausimas yra sekantis:
Ar darydavotės FULLBackup' us - tai yra pilną imtuvo programinės įrangos bei nustatymų kopiją.
Jei taip, tada į antrąjį imtuvą įrašytumėte kažkada paskutiniu laiku pirmojo imtuvo FullBackup'ą ir antrasis
imtuvas būtų lygiai toks pat kaip pirmasis. Turint imtuvą su Enigma2 operacine visada būtina pasidaryti FullBackup'us.
Tai yra pirmoji ir svarbiausia naujojo dar nepatyrusio vartotojo namų darbų užduotis įsigijus tokį imtuvą, kai jame jau viskas veikia ir paleista bei sukonfiginta.
O dabar išeitis būtų sekanti - paleisti tiesiog iš naujo Viso palydovo skenavimą dabar vekiančiame imtuve, kur tų kanalų trūksta. Jūsų dabar esantys kanalai ir favoritai niekur nepradings, nebijokite šito skenavimo.
O po to teks prasieiti per Last Scanned favorite susidariusį kanalų sąrašą susirasti jame trūkstamus kanalus, kurie ten tikrai bus, pasitikrinant ar jie veikia, o tada juos susimesti į favoritus (bouquets). Jį susitvarkyti.
Tuomet pasidaryti antrojo imtuvo Fullbackup'ą.
Tada pirmajame imtuve, kurį jūs įvardijate kaip sugedusį, reikės atlikti sekančius veiksmus.
Reikės įsirašyti išnaujo nuogą imidžą (atsisiųstą iš Imidžų rašytojų šiam imtuvui intenetinio puslapio) - tos pačios
programuotojų komandos ir tos pačios kartos imidžą, kaip dabar turite antrajame imtuve. Imidžų yra įvairių.
Jūs rašydamas apie savo problemas su imtuvu niekur neparašėte koks pas jus imidžas (pvz: OpenPLI 4, Black Hole,
Open ATV ir t.t.) Kai įrašysite pagal instrukciją naujai nuogą imidžą, tada ant jo viršaus įrašysite savo dabar veikiančio antrojo imtuvo FULLBACKUP'ą ir galiausiai turėsite lygiai tokius pačius abu veikiančius imtuvus.

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė sieksnis » Pir Bal 24, 2017 7:42 pm

Viskas teisingai, bet yra vienas niuansas. "Reikės įsirašyti iš naujo nuogą imidžą", "tada ant jo viršaus įrašysite savo dabar veikiančio antrojo imtuvo FULLBACKUP'ą". Ir ką mes rezultate gausim? Ogi, imtuvą su senu imidžu, t.y. kam į jį įrašinėti naują imidžą, jei po to per FULLBACKUP'ą vistiek jis pasikeis į seną.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Ramunas23
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Sek Spa 23, 2016 11:40 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Ramunas23 » Pir Bal 24, 2017 7:49 pm

Raitis64 rašė:
Ramunas23 rašė:Is senojo turejau favoritus kompe padaritus su dreamset programa.Sukeliau i kita as juos, viskas veikia geria, tik kazkaip pastebejau,kad prapuole keletas 36e kanalu,is ziurimu tai nacional geografic hd, dtx, discovery siance ir dar keletas.Uzrasas suderinti nepavyko buna.Klausimas,ar cia kazkas nusimuse nustatymuose ar jie kazkur persikele?EPG takelis kaip ir yra.
Taip, kaip pas tamstą, būtinai nutinka tuomet, kai imtuvuose viduje stovi skirtingi sattelites.xml failai,
kuriuose yra aprašyti visi palydovai ir jų transponderiai. Mano kontra klausimas yra sekantis:
Ar darydavotės FULLBackup' us - tai yra pilną imtuvo programinės įrangos bei nustatymų kopiją.
Jei taip, tada į antrąjį imtuvą įrašytumėte kažkada paskutiniu laiku pirmojo imtuvo FullBackup'ą ir antrasis
imtuvas būtų lygiai toks pat kaip pirmasis. Turint imtuvą su Enigma2 operacine visada būtina pasidaryti FullBackup'us.
Tai yra pirmoji ir svarbiausia naujojo dar nepatyrusio vartotojo namų darbų užduotis įsigijus tokį imtuvą, kai jame jau viskas veikia ir paleista bei sukonfiginta.
O dabar išeitis būtų sekanti - paleisti tiesiog iš naujo Viso palydovo skenavimą dabar vekiančiame imtuve, kur tų kanalų trūksta. Jūsų dabar esantys kanalai ir favoritai niekur nepradings, nebijokite šito skenavimo.
O po to teks prasieiti per Last Scanned favorite susidariusį kanalų sąrašą susirasti jame trūkstamus kanalus, kurie ten tikrai bus, pasitikrinant ar jie veikia, o tada juos susimesti į favoritus (bouquets). Jį susitvarkyti.
Tuomet pasidaryti antrojo imtuvo Fullbackup'ą.
Tada pirmajame imtuve, kurį jūs įvardijate kaip sugedusį, reikės atlikti sekančius veiksmus.
Reikės įsirašyti išnaujo nuogą imidžą (atsisiųstą iš Imidžų rašytojų šiam imtuvui intenetinio puslapio) - tos pačios
programuotojų komandos ir tos pačios kartos imidžą, kaip dabar turite antrajame imtuve. Imidžų yra įvairių.
Jūs rašydamas apie savo problemas su imtuvu niekur neparašėte koks pas jus imidžas (pvz: OpenPLI 4, Black Hole,
Open ATV ir t.t.) Kai įrašysite pagal instrukciją naujai nuogą imidžą, tada ant jo viršaus įrašysite savo dabar veikiančio antrojo imtuvo FULLBACKUP'ą ir galiausiai turėsite lygiai tokius pačius abu veikiančius imtuvus.
Bandau nupasakot FULLBackup nepadariau nes nei pardavejas nei tiekejas nepaprotino.Pirmasis vu sugalvojo persikraut ir nusimesti i tokius favoritus,kurie buvo ikelti pardavejo ir niekaip neleidzia ju pakeisti, persikroves jis vel grista i pradini taska.Imidzas open pli4.Antrajam imtuve as tik pakoregavau palidovu sarasa, pridejau 36 ir nuskanavau ji, poto persikeliau favoritus.Pradzioje nerode visai,nei vienas 36 kanalas, perskanavau dar karta, vaizdas atsirado, bet kaip minejau,yra kanalu,kuriu nerodo.
Del imidzio, tai jei gerai supratau is open pli puslapio reiktu parsisiust?Jei gerai pamenu issiarchyvavus isirasyti i usb rakta ir i imtuva, kuris yra isjungtas is tinklo.Ijungus turetu nuskaityti ir persiinstaliuot.Pabandysiu per vakara taip padaryti.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Raitis64 » Pir Bal 24, 2017 9:38 pm

sieksnis rašė:Viskas teisingai, bet yra vienas niuansas. ... t.y. kam į jį įrašinėti naują imidžą, jei po to per FULLBACKUP'ą vistiek jis pasikeis į seną.
Apie šitą niuansą. Jis yra išdėstytas ir paminėtas va šiame rimtame forume https://giclub.tv/
kur galima rasti visas instrukcijas ir kaip ką daryti Enigminiuose imtuvuose. Beje ten reikės ilgai skaityti ir
daug, kol atrasite, kur šis niuansas minimas. Jis minimas ten kur kalbama apie kai kuriuos nesklandumus su kuriais
buvo susidūrę imtuvų naudotojai, pavyzdžiui,kaip pas forumietį ramunas23. Tai rekomenduojama pirma įsimesti šiuo atveju nuogą OpenPli4 imidžą, oant jo viršau jau po to rašyti savo gerąjį išsaugotąjį OpenPLI4 FullBackup'ą. Tai yra ypač aktualu visiškai naujiemsimtuvams. Nors aš į naujus imtuvus iškart supilu savo FullBackup'ą. Taip jūs teisus gerb. sieksnis,kad ant nuogo imidžo viršaus įrašius FullBackupą gausis būtent tai, kas yra FullBackupe. :)

Ramunas23
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Sek Spa 23, 2016 11:40 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Ramunas23 » Pen Bal 28, 2017 7:25 am

Ramunas23 rašė:Sveiki, nepykit jei klausimas kvailas pasirodis.Savaitgali pagedo mano vienas imtuvas,turiu du identiskus, tai vu zero.Is senojo turejau favoritus kompe padaritus su dreamset programa.Sukeliau i kita as juos, viskas veikia geria, tik kazkaip pastebejau,kad prapuole keletas 36e kanalu,is ziurimu tai nacional geografic hd, dtx, discovery siance ir dar keletas.Uzrasas suderinti nepavyko buna.Klausimas,ar cia kazkas nusimuse nustatymuose ar jie kazkur persikele?EPG takelis kaip ir yra.
Prapuolusiu kanalu problema buvo emuliatoriuje, pakeitem i wicardd, ir viskas pasitaise.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė olesub » Šeš Bal 29, 2017 7:49 pm

Įdomu ką bendro turi emuliatorius ir užrašas "suderinimas nepavyko"?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Raitis64 » Sek Bal 30, 2017 12:10 pm

olesub rašė:Įdomu ką bendro turi emuliatorius ir užrašas "suderinimas nepavyko"?
Jums leidus, gerbiamas olesub, kad visiems būtų aišku atsakysiu aš:
Užrašas TV ekrane su pranešimu iš imtuvo : "suderinimas nepavyko" su emuliatoriaus konfigūraciniu failiuku (pvz:
wiccard.conf wiccardui), kuriame aprašomi emuliatoriaus nustatymai bei prioritetai,
ar iš viso ir su paties emuliatoriaus rūšimi (ccam, mgcamd, oscam, wiccard) neturi visiškai nieko benfro :grin:

Ramunas23
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Sek Spa 23, 2016 11:40 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Ramunas23 » Pir Geg 01, 2017 6:14 pm

olesub rašė:Įdomu ką bendro turi emuliatorius ir užrašas "suderinimas nepavyko"?
Ntv korteliu keitimas ir nenoras mg camo veikti.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Ant Geg 02, 2017 5:38 pm

Aš su tokiu klausimu,ar kanalas Eurosport2 HD esantis Astra 4A 4.8E 12360V ir su Powervu koduote šiai dienai yra matomas,jeigu taip tai su kokiais raktukais?Nes būtent šiandien į openbox S3mini suvedžiau raktukus tinkančius šiai koduotei beveik visi kanalai nušvito,bet va šitas ir nesirodo.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

rimantasp2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Sek Bal 17, 2016 4:11 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė rimantasp2 » Ant Geg 02, 2017 5:53 pm

Dream rašė:Aš su tokiu klausimu,ar kanalas Eurosport2 HD esantis Astra 4A 4.8E 12360V ir su Powervu koduote šiai dienai yra matomas,jeigu taip tai su kokiais raktukais?Nes būtent šiandien į openbox S3mini suvedžiau raktukus tinkančius šiai koduotei beveik visi kanalai nušvito,bet va šitas ir nesirodo.
Eurosport2 hd ir neatsidarys,nes siam kanalui uzdeta dar viena koduote

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Ant Geg 02, 2017 7:54 pm

rimantasp2 rašė: Eurosport2 hd ir neatsidarys,nes siam kanalui uzdeta dar viena koduote
O kitas eurosport2 esantis 12322V su tinkamais powervu raktais atsidarys ar irgi juodas Malinovskio paveikslas ekrane? 8)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Lolikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 7:25 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Lolikas » Ant Geg 02, 2017 8:05 pm

juodas kvadratas-Kazimiero Malevicio-cia del tikslumo-atsiprasau....
Openbox 810. Lancombox .Openbox S2 HD

rimantasp2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Sek Bal 17, 2016 4:11 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė rimantasp2 » Tre Geg 03, 2017 1:04 pm

Is astros 4.8e eurosportai yra neatidaromi su power,is 9e AFN paketelis atidaromas,ten yra HD SPORT ir sport2-neblogi kanalai

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Tre Geg 03, 2017 5:35 pm

Kažkaip sudėtingai čia tais powervu ir wicardd 1.19,pagal konfigūraciją,turėtų vaizdas būti,bet nėra,raktai tinkami,nes su tais pačiais veikia ant S3Mini.Kur ieškoti galų?
filtro gabaliukas,kurio pagalba turėtų kažkas rodytis

Kodas: Pasirinkti visus

[filter]
name = dvb
rule = caid=0E00;ident=000000;accept #PowerVu
[reader]
active = 1
name = power
type = emu
file = /root/plugin/var/keys/SoftCam.Key
recalc_cw_checksum=1
ecm_queue_size = 8
ką ir paburti,kad būtų vaizdelis ir discoveriai iš 12322,12360 8) imtuvas Amiko 8900,sparkas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė jonukas1 » Tre Geg 03, 2017 7:08 pm

Susirask mcas emuliatoriu ir rodys tuos kanalus su AU, raktai atsinaujins is palydovo ir nereikes nauju ieskoti kai uztems vaizdelis. :D

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Dream » Ket Geg 04, 2017 10:52 am

jonukas1 rašė:Susirask mcas emuliatoriu ir rodys tuos kanalus su AU, raktai atsinaujins is palydovo ir nereikes nauju ieskoti kai uztems vaizdelis. :D
Tai,tu man siūlai vietoje 1emuliatoriaus,naudoti 2,jokių problemų,tik ar ten nereikia kažkokių ypatingų konfigūracijų su tuo Mcas? 8)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

neoncijii
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: Šeš Geg 02, 2015 9:52 am
Miestas: I Latvija
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė neoncijii » Sek Geg 07, 2017 8:02 pm

Dingo amos 4w signalas,ne vienas trasporderis nerodo,galva gera is kitu palydovu rodo,kiek reguliavau antena 4w ner signalo,ar rodo pas ka ar be reikalo as ieskau.

kostantinas
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: Sek Geg 18, 2008 4:21 pm
Miestas: Joniskis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė kostantinas » Sek Geg 07, 2017 8:07 pm

Rodo iš 2 transponderiu 11175H 30000 ir 11139H 30000.

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Raitis64 » Pir Geg 08, 2017 4:08 pm

kostantinas rašė:Rodo iš 2 transponderiu 11175H 30000 ir 11139H 30000.
ne iš dviejų, o iš keturių. :grin:
12411H 20833 ir pats silpniausias 12315H 15000

romas7
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Sek Rgp 15, 2010 9:21 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė romas7 » Tre Geg 17, 2017 6:01 am

ziuriu trikolor hd su moduliu ir kortele per panasonic tv,buna kad kai kurie kanalai,o ypac rosija hd,pirmas kanalas hd ,matc hd, vaizdas sustoja sekundes dalimi,kaip jus manote,kas cia gali buti?aciu.

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė draugas » Tre Geg 17, 2017 7:05 am

romas7 rašė:ziuriu trikolor hd su moduliu ir kortele per panasonic tv,buna kad kai kurie kanalai,o ypac rosija hd,pirmas kanalas hd ,matc hd, vaizdas sustoja sekundes dalimi,kaip jus manote,kas cia gali buti?aciu.
TV procas apdorot nespeja . Pas mane su IPTV tas pats . 8 serijos LG be strigimu hd rodo , o 6 serijos stringa hd . o pajunkta is to paties routerio laidu vienodai .
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

neoncijii
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 366
Užsiregistravo: Šeš Geg 02, 2015 9:52 am
Miestas: I Latvija
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė neoncijii » Tre Geg 24, 2017 2:58 pm

Kuris amoso 4w transporderis stipriausias,niekaip nepavyksta pagaut.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė Soul » Tre Geg 24, 2017 3:52 pm

neoncijii rašė:Kuris amoso 4w transporderis stipriausias,niekaip nepavyksta pagaut.
Pabandykite:
11140H 30000
11175H 30000
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

audreeliss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Tre Lap 13, 2013 6:03 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 5 dalis

Standartinė audreeliss » Tre Geg 24, 2017 9:34 pm

Sveiki, norėjau paklausti labai įdomaus klausimo. Pats jau nesurandu galų. Yra toks televizorius Sony Bravia KDL-32V4500 2008 metų gamybos. Ir yra atvesta kabelinė televiziją į butą. Ant šio televizoriaus rodo tik lietuviškus kanalus gerai, užsienietiškus prastai, kai kurių iš viso nerodo. Yra televizorius virtuvėje Daewoo DC, panašaus amžiaus. Ten viskas gerai. Rodo pilną kabelinės televizijos paketą puikiai. Jo dėka ir sužinojau, kad tą televiziją visai įmanoma žiūrėti, o aš galvojau, kad tik sniegą rodo, kaip ant Sony. Keičiau aš ir kelis šakotuvus esančius koridoriuje, bandžiau ir jungtį uždėti iš naujo. Po jungties pajudinimo dingo garsas ir niekaip neatsiranda. Signalas yra, kanalus rodo, bet gerai tik lietuviškus, užsienietiškus kaip ir buvo su sniegu. Ant Sony pulto yra pasirinkimai Analog ir Digital. Digital eina su garsu, bet ten tik lietuviškas LRT HD kanalas yra, o Analog(visi kiti kanalai) dingo garsas ir neatsiranda. Virtuvėje viskas gerai, garsas yra, pilnas paketas kaip priklauso. Prie šakotuvo einančių į kambarį laidų jungtys labai įdomai apsuktos izoliacija, net nežinau kodėl. Pirmą kartą taip matau. Antena iš laiptinės ateina viena, per šakotuvą, tada į du televizorius miegamajame ir virtuvėje. Virtuvėje viskas veikia, o miegamajame niekas neveikė normaliai ir realiai niekada neveikė, visi kanalai su sniegu, tik, kad garsas dar būdavo, o dabar ir jo nėra. Klausimas, kaip tai išspręsti? Kodėl man nerodo miegamajame užsienietiškų kabelinės kanalų? O virtuvėje viskas veikia kaip priklauso? Laidas aišku paslėptas sienoje, bet jis vestas naujas, ar gali būti kažkur pažeistas? Tokia mistika, ir niekaip nesuprantu kas blogai, todėl būsiu dėkingas už visas mintis. Ačiū. :) Yra dar rozetė anteninė sienoje prie Sony, o virtuvėje tiesiai laidas iš sienos į televizorių. Gal čia ir yra kabliukas ? :) Gal visos mano priežastys joje? Pabandyčiau ją pakrapštyti, bet nesinori be reikalo nuiminėti tv, nes vienas nepajėgsiu, o padėti nėra kam. Gal čia bėda visai kitur ? Dėkingas už mintis. :)

P.S. Sony tv buvau atstatęs gamyklinius parametrus. Prie Sony pajungus XBOX'ą garsas yra. Nustatymus visus peržiūrėjau, viskas kaip ir gerai. :)

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių