• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

1 IPTV imtuvas - 2 TV?

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
morfius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant Vas 07, 2017 2:46 pm
Susisiekti:

1 IPTV imtuvas - 2 TV?

Standartinė morfius » Ant Vas 07, 2017 2:49 pm

Sveiki,

Man prie samsung smart tv pajunge televizija per IPTV. Turiu kita televizoriu Philips smart kitame kambaryje , ar imanoma kazkaip per tinkla, ar per koki appsa padaryti , kad ir ten rodytu tuos pacius kanalus.
aciu

Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Re: 1 IPTV imtuvas - 2 TV?

Standartinė esutoks » Ant Vas 07, 2017 6:47 pm

Daug nežinomųjų, todėl ir atsakymo nesulauksi, nebent kreiptumeisi į Pitiją, ši gerai moka pranašauti. Kas IPTV tiekėjas? Konkretus Philips modelis?
Skaitantys knygas visada valdys žiūrinčius televizorių.*
* Būna išimčių.

morfius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant Vas 07, 2017 2:46 pm
Susisiekti:

Re: 1 IPTV imtuvas - 2 TV?

Standartinė morfius » Ant Vas 07, 2017 6:57 pm

Tiekejas Fastlink , Phillips 43PFS5301 nelabai suprantu koks skirtumas koks tv. Tai ar yra kokie variantai ? man is fastlink sako , jei nori kita tv dar pajungti reikia pirkti pas juos vel toki pat IPTV blokeli, o ar imanoma kazkaip kitaip ?

Vartotojo avataras
esutoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 535
Užsiregistravo: Ant Bal 22, 2008 6:12 pm
Miestas: Viduržemis
Susisiekti:

Re: 1 IPTV imtuvas - 2 TV?

Standartinė esutoks » Ant Vas 07, 2017 7:19 pm

morfius rašė:Tiekejas Fastlink , Phillips 43PFS5301 nelabai suprantu koks skirtumas koks tv. Tai ar yra kokie variantai ? man is fastlink sako , jei nori kita tv dar pajungti reikia pirkti pas juos vel toki pat IPTV blokeli, o ar imanoma kazkaip kitaip ?
Kiekvienas modelis turi savo ypatybių. Forumo dalyvis paaiškins, o po to pasorodys, kad tavo modeliui netinka. Tad kam laiką veltui švaistyti. Bet šiuo atveju tai neturi reikšmės, nes yra tik teorinė galimybė pasidubliuoti Fastlink kanalus. Tam reikia ne tik spec žinių, bet ir išmanesnio maršrutizatoriaus ar kompiuterio su dviem LAN jungtimis duomenų srauto analizei. Ten priedėlis ima playlistą nešifruotu http. Reikia mokėti padirbti user agent ir pradubliuoti blokelii MAC adresą ant kito kompiuterio, kuris imituotų blokelio veikimą. Na kaip supratai, atsakymas - ne.
Skaitantys knygas visada valdys žiūrinčius televizorių.*
* Būna išimčių.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: 1 IPTV imtuvas - 2 TV?

Standartinė nerux » Ant Vas 07, 2017 7:32 pm

Aš prieš klauzdamas ar užduodamas klasyma pasidomėčiau ką apalamai sugeba tas philipsas daryti ir ar turi sugebėjimo tą IPTV kurios nori rodyti, tada jau mastyti apie norimu būdu tą IPTV perduoti į philips televizorių.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių