• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Išeitinė išmoka išeinant iš darbo

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Išeitinė išmoka išeinant iš darbo

Standartinė tankistas » Ant Bir 25, 2019 3:10 pm

Ar priklauso išėitinė kompensacija išeinant iš darbo, jei pasikeičia darbo sąlygos?
Tarkime darbdavys pateikė pareigybės aprašymą pasirašyti, kuriame daug papildomų darbų. Aš tokio pareigybės aprašymo nepasirašau ir nesutinku su pasiūlyumu.
Galiu rašyti pareiškimą, kad išeinu iš darbo ir tikėtis išeitinės kompensacijos?

Radau vieną staripsnį internete. Tik čia mažina algą, o mano atveju - daugina darbų:
Pavyzdžiui, darbdavys informuoja, kad už 2 mėnesių sumažins darbo užmokestį. Jeigu darbuotojas nesutinka su tuo, jis turi teisę išeiti iš darbo ir gauti paskaičiuotą išmoką. Jis privalo darbdavį informuoti, kad išeinu iš darbo, nes nesutinku su tuo sprendimu dėl darbo užmokesčio mažinimo. Tuomet darbdaviui atsiranda prievolė mokėti kompensaciją, kuri skaičiuojama pagal buvusį didesnį darbo užmokestį ir priklauso nuo stažo.
Admin. No comment!

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Išeitinė išmoka išeinant iš darbo

Standartinė klarnetas » Ant Bir 25, 2019 3:52 pm

tankistas rašė:Ar priklauso išėitinė kompensacija išeinant iš darbo, jei pasikeičia darbo sąlygos?
Tarkime darbdavys pateikė pareigybės aprašymą pasirašyti, kuriame daug papildomų darbų. Aš tokio pareigybės aprašymo nepasirašau ir nesutinku su pasiūlyumu.
Galiu rašyti pareiškimą, kad išeinu iš darbo ir tikėtis išeitinės kompensacijos?

Radau vieną staripsnį internete. Tik čia mažina algą, o mano atveju - daugina darbų:
Pavyzdžiui, darbdavys informuoja, kad už 2 mėnesių sumažins darbo užmokestį. Jeigu darbuotojas nesutinka su tuo, jis turi teisę išeiti iš darbo ir gauti paskaičiuotą išmoką. Jis privalo darbdavį informuoti, kad išeinu iš darbo, nes nesutinku su tuo sprendimu dėl darbo užmokesčio mažinimo. Tuomet darbdaviui atsiranda prievolė mokėti kompensaciją, kuri skaičiuojama pagal buvusį didesnį darbo užmokestį ir priklauso nuo stažo.
https://www.tv3.lt/naujiena/953186/deme ... mpensacija

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

Re: Išeitinė išmoka išeinant iš darbo

Standartinė netikras » Ant Bir 25, 2019 5:57 pm

tankistas rašė:Ar priklauso išėitinė kompensacija išeinant iš darbo, jei pasikeičia darbo sąlygos?
Tarkime darbdavys pateikė pareigybės aprašymą pasirašyti, kuriame daug papildomų darbų. Aš tokio pareigybės aprašymo nepasirašau ir nesutinku su pasiūlyumu.
Galiu rašyti pareiškimą, kad išeinu iš darbo ir tikėtis išeitinės kompensacijos?

Radau vieną staripsnį internete. Tik čia mažina algą, o mano atveju - daugina darbų:
Pavyzdžiui, darbdavys informuoja, kad už 2 mėnesių sumažins darbo užmokestį. Jeigu darbuotojas nesutinka su tuo, jis turi teisę išeiti iš darbo ir gauti paskaičiuotą išmoką. Jis privalo darbdavį informuoti, kad išeinu iš darbo, nes nesutinku su tuo sprendimu dėl darbo užmokesčio mažinimo. Tuomet darbdaviui atsiranda prievolė mokėti kompensaciją, kuri skaičiuojama pagal buvusį didesnį darbo užmokestį ir priklauso nuo stažo.
Vienareišmiškai -priklauso..
Na nebent kas nors pasikeitė poros metų bėgyje..
Darbdavys pakeitė darbo sąlygas?..(čia nesvarbu .ar finansines..ar pareigybines sąlygas..)..darbuotojas nesutikdamas su tuom, išeidams gauna kompensaciją...Man rodos dviejų mėnesinių atlygių dydžio..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Išeitinė išmoka išeinant iš darbo

Standartinė islauzas » Ant Bir 25, 2019 10:29 pm

buvo prieš keletą metų, kai reikėjo pasirašyti pakeistus pareigybinius. atsirado du šiauliečiai, kurie nepasirašė. dirbo kaip ir seniau, bet atėjus gegužei-tada mūsų įmonėje peržiūrimas atlygis-jiems algų nepaėlė. sekmčiais metais tas pats, nekėlė. pasirašė po to. bet iš darbo ateisti negalėjo.
bet visa tai buvo prie seno darbo kodekso. dabar nežinau

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių