• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Žodžio laisvė

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
sgintas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: Ant Gru 05, 2006 4:14 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Žodžio laisvė

Standartinė sgintas » Tre Kov 19, 2014 5:29 pm


Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė sieksnis » Tre Kov 19, 2014 5:47 pm

Vat tokiais atvejais lėkštės ir yra gėris. Esi pats sau ponas, nori žiūri rusus, nori ukrainiečius ar anglus ar lenkus ar dar bele ką, žiuri ir sau pamažu nuomonę formuoji, o ne taip, kad kažkokie pižonai (11 diriguoja visai tautai) nuspręs ką ir kada tau žiūrėt ir kuom tikėt. Demokratijos karikatūra ne kitaip.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

anbo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pir Sau 30, 2012 11:12 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė anbo » Tre Kov 19, 2014 5:57 pm

"Demokratija": jeigu pasakysi savo nuomone nesutampancia su daugumos nuomone,tave apsauks snipu ar visai sutryps...
OLED TV SAMSUNG QE55S95CATXXH/oppo 103eu/Marantz SR5011/dali zensor 5/ dali vocal/m j acoustics pro 50 mk III/3.1/Audio-Technica ATH-A900X/Sony WH-1000XM3/T-90 (ne tankas).Formuler GTV.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė klarnetas » Tre Kov 19, 2014 6:34 pm

man jie /gal greičiau jų politika/ irgi nepatinka ,bet ką žiūrėti ,gal pats nuspręsiu :)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė cvykas » Tre Kov 19, 2014 7:02 pm

Man tai kazkaip slykstu butu ir klausytis tu kalbanciu galvu kurie menkina ir visai nunulina musu nepriklausomybe. Visai kitas reikalas ar mes ja dziaugiames ar ne. Ne ta tema.. Bet jeigu butume nors kiek kilnesni su iskelta galva tai propogandiniu laidu net neziuretume. Isivaizduokime dabar per ta pacia tv (jeigu ji matoma Vokietijoje) pradetu pusti vokieciams ar anglams ant ju valstybes nebutu dalyku, menkinanciu ju pilietybe, valstybinguma ir pamintu patriotinius jausmus savo salies pilieciams? Tai kaip pasielgtu tu saliu institucijos kurios atsakingos uz tokios TV retransliacijas?
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė vytautasba » Tre Kov 19, 2014 7:38 pm

prie ko cia demokratija-jei kanalas pazeide translaivimo salygas,ir jau ne pirma karta,tegu paruko 3 menesius... kodel vieni kanalai turi laikytis istatymo,o kitiems ne.
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

futbolistas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 415
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 4:29 pm
Miestas: traku.raj
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė futbolistas » Tre Kov 19, 2014 7:56 pm

As tai nesuprantu jus kas nors vercia rusu kanalus ziuret? Neziurekit, ir miegosit geriau.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Tre Kov 19, 2014 8:19 pm

futbolistas rašė:As tai nesuprantu jus kas nors vercia rusu kanalus ziuret? Neziurekit, ir miegosit geriau.
tai kad pastaruoju metu jų neįmanoma žiūrėti-jau toks smegenų plovomas vykdomas, kad šlykštu klausytis...
kažkur apie 1983-85 metus senelio palėpėj radau smetonos laikų lietuviškus laikraščius. ten buvo rašoma kaip tuometinėj sssr šaudomi karininkai, vežami sibiran rusai. atvirai pasakius, nelabai tikėjau-smegenėlės tų metų jaunuolio buvo išplautos. atėjus 1988-tuo metu kariuomenėj dar buvau, bet tėvukas atsiūsdavo "jaunimo gretas"- pradėjau tiketi. dabar ta pati demagogija pilama masėms kaip ir sovietmečiu per tv... 8)

taimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Pen Bir 29, 2007 7:08 pm
Miestas: pilviskiai
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė taimeris » Tre Kov 19, 2014 8:23 pm

kiba ruseliai tiesos parode kad musiskiai apsis-ko :D taip taip taip zodzio laisve ir laisva lietuva o kaskaip vis tankiau girdziu ta uzdrausim ana uzdrausim tuoj kvepuoti uzdraus :(

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Tre Kov 19, 2014 8:33 pm

taimeris rašė:kiba ruseliai tiesos parode kad musiskiai apsis-ko :D taip taip taip zodzio laisve ir laisva lietuva o kaskaip vis tankiau girdziu ta uzdrausim ana uzdrausim tuoj kvepuoti uzdraus :(
pagal amžių pažiūrėjus, kolega, lyg ir gyvenot anais laikais-ar jau užmiršt suspėjot kiek laisvių turėjom? na, aš tikrai ne už gėjų laisvę, bet jos dar vis turim pakankamai :)

futbolistas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 415
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 4:29 pm
Miestas: traku.raj
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė futbolistas » Tre Kov 19, 2014 8:41 pm

islauzas rašė:
futbolistas rašė:As tai nesuprantu jus kas nors vercia rusu kanalus ziuret? Neziurekit, ir miegosit geriau.
tai kad pastaruoju metu jų neįmanoma žiūrėti-jau toks smegenų plovomas vykdomas, kad šlykštu klausytis...
kažkur apie 1983-85 metus senelio palėpėj radau smetonos laikų lietuviškus laikraščius. ten buvo rašoma kaip tuometinėj sssr šaudomi karininkai, vežami sibiran rusai. atvirai pasakius, nelabai tikėjau-smegenėlės tų metų jaunuolio buvo išplautos. atėjus 1988-tuo metu kariuomenėj dar buvau, bet tėvukas atsiūsdavo "jaunimo gretas"- pradėjau tiketi. dabar ta pati demagogija pilama masėms kaip ir sovietmečiu per tv... 8)
Zinot, mano seneliai istremti i sibira buvo ir mama ten gime, bet as nei karto negirdejau, kad jie ka nors pries rusus blogo pasake butu. Visiems sibire sunku buvo ir lietuviams ir rusams ir kitoms tautoms....

taimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Pen Bir 29, 2007 7:08 pm
Miestas: pilviskiai
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė taimeris » Tre Kov 19, 2014 8:45 pm

tai kad ir dabar ta laisve kaip cia pasakius, netgi isgeres i namus negali pareiti nes skaitos viesa vieta ir jai pamatys tikrai nubaus,dejau ant tokiu laisviu

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė sooner » Tre Kov 19, 2014 8:51 pm

Kalbant apie pirmame poste parasyta fakta, galiu pasakyti, kad buciau net nezinojes, jei nebuciau ziurejes ziniu per lietuviska TV arba nebuciau perskaites cia, nors ir daznai ziuriu rusiska TV. Gal kai kas ir mate bet as tokio tipo laidu neziuriu. Patys lietuviai pamate, patys dabar priima sprendimus apie uzdaryma. Seniai zinoma, kad rusai demagogija skleidzia, taip kad nieko stebetino.

taimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Pen Bir 29, 2007 7:08 pm
Miestas: pilviskiai
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė taimeris » Tre Kov 19, 2014 8:55 pm

na va reiskia ir viasatui reiketu isimti visus rusiskus kanalus nes dar europa uzkres demagogija :D

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė aaaaaa » Tre Kov 19, 2014 9:11 pm

Siulyciau vyriausybiai steigti savo palydovini FTA propagandos kanala panasu kaip Russia Today ar Belsat tik rusiskai kur varytu savo propaganda tada butu lygiosios vieni varytu viena kiti kita . 8)
Paveikslėlis

taimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Pen Bir 29, 2007 7:08 pm
Miestas: pilviskiai
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė taimeris » Tre Kov 19, 2014 9:24 pm

tai kad cia visi varo rusai varo europa varo grybauskaite ir varo demagogija, nu man niekaip nedaina kur cia kriminalas :?

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Tre Kov 19, 2014 9:35 pm

futbolistas rašė: Zinot, mano seneliai istremti i sibira buvo ir mama ten gime, bet as nei karto negirdejau, kad jie ka nors pries rusus blogo pasake butu. Visiems sibire sunku buvo ir lietuviams ir rusams ir kitoms tautoms....
kolega, ar kažka sakiau apie rusus kaip tautą? faktas tame, jog visi žinom, kad valdžia tokia buvo, bet esmė mano parašymo buvo apie semegenų plovimą, o ne apie sunkumus ir neapykantą 8)
tačiau žvelgiant iš kitos pusės, tas rusų tautybės žmonių požiūris į likusį pasaulį labai savotiškas. kiek tekę su jais bendrauti ar stebėti iš šalies-jie labai nori dėmesio, bet kalbėt dažniausia gali tik rusiškai. ir koks nepasitenkinimas, jei jo nesupranta-vokietijoj vokiečiui aiškina, mol " tu kalbėk rusiškai, aš tavęs nesuprantu". jei turkijoj plaukia rusai laivu eksursijoj-visa pakrantė girdi, jei austrijoj kažkokia nataša leidžiasi nuo kalno slidėm-visas kalnas skamba nuo jos emocijų...ir ta didybės manija jiems svetima niekad nebuvo ir nebus. ir jei atsirado naujas caras-jie nuolankiai jam paklūsta. mano akimis-keista tauta :)

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Tre Kov 19, 2014 9:36 pm

taimeris rašė:tai kad cia visi varo rusai varo europa varo grybauskaite ir varo demagogija, nu man niekaip nedaina kur cia kriminalas :?
šiaip esu nustebintas prezidentės "praregėjimo":
http://www.delfi.lt/verslas/verslas/d-g ... d=64318760

taimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Pen Bir 29, 2007 7:08 pm
Miestas: pilviskiai
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė taimeris » Tre Kov 19, 2014 10:15 pm

jo praregejo po laiko pirma paskleide demagogija kad rusai ja puola isikiso kad kaskokiems kazokam rusai uzpakalius spardo dabar ziuri kad jai rusai nieko is musu nepirks tai bonkratuosim o europa tik parduoti moka jiems pirkt tuo labiau nieko is musu nereikia ir taip i skolas jau iklampino mus iki ausu,galima sakyti Europa jai nores musu tai jiems nei uzkariauti nereiktu taip uz palukanas pasimtu :D

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė bes » Tre Kov 19, 2014 10:25 pm

Bet propaganda gera pavaro, as ziniu net ziureti neiskenciu.
Yra draugai rusu tautybes Odessoje ir Kryme, jie pries okupacija ir man papasakojo, kad banderovcu nera.
Sako rusu kanalu neziurek, o ka sako Ukraina dalink is 3.
Vakar ijungiau Rosija 24 pries miega, rode mitingus, kazkokia "atsitiktine" rusu moteris prie kameras aiskino kad neleisime rusu skriausti Ukrainoje ir Lietuvoje.

Dar. Kodel Maximoje vos ne puse degtines rusiska ?

futbolistas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 415
Užsiregistravo: Pir Lap 03, 2008 4:29 pm
Miestas: traku.raj
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė futbolistas » Tre Kov 19, 2014 10:59 pm

islauzas rašė:
futbolistas rašė: Zinot, mano seneliai istremti i sibira buvo ir mama ten gime, bet as nei karto negirdejau, kad jie ka nors pries rusus blogo pasake butu. Visiems sibire sunku buvo ir lietuviams ir rusams ir kitoms tautoms....
kolega, ar kažka sakiau apie rusus kaip tautą? faktas tame, jog visi žinom, kad valdžia tokia buvo, bet esmė mano parašymo buvo apie semegenų plovimą, o ne apie sunkumus ir neapykantą 8)
tačiau žvelgiant iš kitos pusės, tas rusų tautybės žmonių požiūris į likusį pasaulį labai savotiškas. kiek tekę su jais bendrauti ar stebėti iš šalies-jie labai nori dėmesio, bet kalbėt dažniausia gali tik rusiškai. ir koks nepasitenkinimas, jei jo nesupranta-vokietijoj vokiečiui aiškina, mol " tu kalbėk rusiškai, aš tavęs nesuprantu". jei turkijoj plaukia rusai laivu eksursijoj-visa pakrantė girdi, jei austrijoj kažkokia nataša leidžiasi nuo kalno slidėm-visas kalnas skamba nuo jos emocijų...ir ta didybės manija jiems svetima niekad nebuvo ir nebus. ir jei atsirado naujas caras-jie nuolankiai jam paklūsta. mano akimis-keista tauta :)
Tauta kaip tauta, kiekviena su savo tarakonais galvoje :)

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė Marius » Ket Kov 20, 2014 12:03 am

Skirkit žodžio laisvę, demokratiją nuo melo, kitų menkinimo, savęs šlovinimo ir nereiks tokių temų lukštent.O jau jei ten kažkieno seneliai sibire buvo ir negali blogo žodžio apie ruskį pasakyt tai užuojauta jiems ir jų smegenims tada.Mano seneliai irgi buvo, mama ten buvo gimus, priklausė tremtinių sąjungai.Na negirdėjau dar, kad kas iš tremtinių sąjungos savo kančią šlovintų.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė nerux » Ket Kov 20, 2014 12:15 am

Tep šlovinimas kurios nors pusės yra tikrai užkrečiamas dalykas, net iki beprotybės, propagandos daro savo, siūlau blaiviai apie viska pamastyt, savo galva.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė Bambino » Ket Kov 20, 2014 12:41 am

Man pasidare viskas aišku su mūsų Demo kratija, kai uždraude kanala "private spice", kuris buvo "balticum auksinis" pakete. Paskuj uždraude UK erotini kanala "adult chanel", nes kažkoks seimūnas 8181 ten pamate.
Dar biški ne į temą: 2017 UK vis dėl to žada išeuti iš ES. Lietuvius žada spirti lauk. Kur jie važiuos, kartais ne į Lietuvą?
Paveikslėlis

taimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Pen Bir 29, 2007 7:08 pm
Miestas: pilviskiai
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė taimeris » Ket Kov 20, 2014 1:27 am

Bambino rašė:Man pasidare viskas aišku su mūsų Demo kratija, kai uždraude kanala "private spice", kuris buvo "balticum auksinis" pakete. Paskuj uždraude UK erotini kanala "adult chanel", nes kažkoks seimūnas 8181 ten pamate.
Dar biški ne į temą: 2017 UK vis dėl to žada išeuti iš ES. Lietuvius žada spirti lauk. Kur jie važiuos, kartais ne į Lietuvą?

taip gryna tiesa as nesakau kad europa bloga taip pat nesakau kad ir ruskiai blogi kazin kaip patys elgemes nulekia i europa per pusmeti parodem koki mes "draugiski" retai kokis europietis mus zmogum laiko, dabar kisames kur mus nederetu tai ir ruskiai tuo paciu atsidekoja ,reikia ziureti kaip Europai ar tam ruskiui ka parduoti o ne smeist kokis ten mus supi-tas reikalas kam tie ruskiai i kaulus duoda ,tegu duoda jai pajegia o mes ziurekim savu reikalu o dar jai isivesim eura tada pyzdiets kazin ar duonos turesim,nesuprantu pagal ka jie ten sprendzia kad 60 procentu lietuviu pasisake uz euro ivedima kaskaip labai tikiu kad tie rupuzes meluoja :?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių