• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Britai palieka ES

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė salakas » Sek Bir 26, 2016 2:04 pm

islauzas rašė:
samis rašė:Išlauzas naudojate neigimo neigimo dėsnį ir tai veikia kai nenorima pripažinti akivaizdžių dalykų. Sėkmės toliau gilinantis į F. Hegelio pasaulį.
o jūs matote pozityvą aplamai tame referendume ? ar jūs norėtumėt chaoso pas mus ?
mane tarkim tenkina mano gyvenimas, mano darbas, pareigos. todėl aš nenoriu prarasti to ką turiu ir į bet kokius šūkaujančius apsišaukėlius aš visuomet žiūriu įtariai. buvo pas mus tokių-Paksas, Uspaskichas. kur jie dabar? ką jie padarė geriau? apkvailino žmones ir viskas. jūs tikit politikais? jūs tikit kad jie gali kažką pakeisti ? kur dabar Masiulis?
ar žinot atsakymą į klausimą, kodėl dabar, šiuo metu darbdaviai LT nesiskaito su žmonėmis, kodėl nedaromi darbai pagal projektus, žmonės išvaryti atostogų? atsakymas paprastas-rudenį rinkimai, nežino kam nešti kyšius, kad nereiktų antrą kartą nešti. ar jūs tame įžvelgiate taipogi pozityvą? juk tai akivaizdūs dalykai. bet savo kovingomis rašliavomis forumuose mėginat pakeisti mano nuomonę į akivaizdžiai negatyvius dalykus. o gal jūs matot kur du minusai ten gaunasi pliusas ?:) deja aš nematau taip 8)
na tariam kad Tamsta tenkina toks gyvenimas o kita forumeti ne, tai ka skelbiam referenduma ar geriau suleidziam i kruva ir ziurim kuris nugales (ziurim kuris stipresnis) to ir bus teisybe, nes kai pasiskaitai tai jokios demokratijos nera kiekvienas irodineja savo tiesa, seip tai turetu nugalet dauguma nors ir ten gali buti puse nupirktu ar kitaip paveiktu, as dar prisimenu kaip lietuvoj visi laukem komunizmo, lietuviai tai labiausiai dziaugesi kad bus bendros bobos, bet kas keisciausiai per rinkimus balsuodavo net 99,99 procentai , ne karta esu buves rinkiminej komisijoj tai kartais prabalsuodavo ir 101 procento tai gaudavom velniu nuveze tuos balsus i rinkimine apygarda 8)
yra kaip yra

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė islauzas » Sek Bir 26, 2016 2:40 pm

salakas rašė: na tariam kad Tamsta tenkina toks gyvenimas o kita forumeti ne, tai ka skelbiam referenduma ar geriau suleidziam i kruva ir ziurim kuris nugales (ziurim kuris stipresnis) to ir bus teisybe, nes kai pasiskaitai tai jokios demokratijos nera kiekvienas irodineja savo tiesa, seip tai turetu nugalet dauguma nors ir ten gali buti puse nupirktu ar kitaip paveiktu, as dar prisimenu kaip lietuvoj visi laukem komunizmo, lietuviai tai labiausiai dziaugesi kad bus bendros bobos, bet kas keisciausiai per rinkimus balsuodavo net 99,99 procentai , ne karta esu buves rinkiminej komisijoj tai kartais prabalsuodavo ir 101 procento tai gaudavom velniu nuveze tuos balsus i rinkimine apygarda 8)
o pagal jus aš, vardan galimos, pabrėžiu-GALIMOS - samis gerovės turėčiau atsisakyti savosios ir eiti su juo kartu kovoti vardan kažko, ko galbūt aplamai nebus ? sakysit egoistiškai ir nepilietiškai skamba? bet kolega samis pilietiškai elgtūsi mano atžvilgiu skelbdamas referendumą dėl SAVO galimos gerovės....
ar jums, kolega, kaip menančiam anuos laikus, malonu prisiminti kaip buvom kvailinami komunizmo idėjomis. ar nekvailinami buvom tų pačių amerikonų pokario metais-mol-mes ateinam, laukit, kovokit....
o gal demokratija tai ir žodžio laisvė-išsakom savo argumentus ir vaikiškai nesielgiam-nedalinam guzų vienas kitam-kaip čia aukščiau siūlyta buvo. nesielkim taip kaip rytinis mūsų kaimynas elgėsi-kas stipresnis tas teisus.
aš ne politikas ir nesikraunu sau politinio kapitalo stengdamasis apkvailinti kitus. bet esu įsitikinęs-exit organizavę UK politkai tikrai naudoja tai išskirtinai sau, negalvodami apie pasekmes. o ar mūsų politikai galvoja apie Lietuvą Tėvynę? nemanau...

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė salakas » Sek Bir 26, 2016 3:07 pm

na gerai anais laikais mus kvailino na o dabar? Kad nereiktu daug rasyti nukopinau komentara:
Gražu skaityti kaip žongliruoja Europos regionalizmo ir SEPARATIZMO korta rašydamas apie D.Britaniją. Tai vadinasi Škotijai galima atsiskirti nuo D.Britanijos ir sukurti savo valstybę? O Šiaurės Airijai turbūt irgi galima prisijungti prie likusios Airijos valstybės? Tai kodėl tada labai priešiškai žiūrima į Krymo ir Donbaso rusakalbių gyventojų norą atsiskirti nuo provakarietišką kryptį paėmusios Ukrainos? Kodėl nenorima priimti daugumos Krymo gyventojų nuomonės, kurie palaikė prisijungimą prie Rusijos? Kaip pateisinti tokius dvigubus standartus? Gal kad būti su Europa yra gerai, o su Rusija - blogai? Bet čia tik emocinis simpatijų-antipatijų argumentas, nelabai rimtas. Vieni nori būti su Vakarais, kiti nori būti su Rusija. Ir kuo jie blogesni žmonės? Gal kad europinės vertybės yra universalios ir pačios geriausios pasaulyje? Stebint įvykius pasaulyje gan abejotinas teiginys. Europinės vertybės geros tol, kol daugumai gyventojų užtikrinamas tam tikras gyevnimo gerbūvis. Akivaizdu, kad nestabilumas pasaulyje auga ir to gerbūvio bus vis mažiau ir mažiau. Atitinkamai ir europinių vertybių patrauklumas gyventojų akyse mažės.
yra kaip yra

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė islauzas » Sek Bir 26, 2016 3:43 pm

salakas rašė:na gerai anais laikais mus kvailino na o dabar? Kad nereiktu daug rasyti nukopinau komentara:
Gražu skaityti kaip žongliruoja Europos regionalizmo....
kolega, o kam tas putino citavimas ? jūs vis dar žvalgotės į tą pusę ? tikrai nieko neturiu prieš rusus, kaip tautą. bet kremliaus politika nesižaviu....
bet galim paanalizuoti. krymo referendumas ir UK referendumas-kur jūs matėt UK "žaliuosius žmogeliukus" ? ir aplamai-istoriškai krymas ne rusų, o turkų. kitaip galima pasakyt ir apie mus-po trečio ATR padalinimo, mes 200 metų irgi rusijai priklausėm. ir beveik surusinti buvom. net tarpukariu seime pirmus 10 metų rusų kalba buvo kalbama ir dokumentai rašomi.
donbasas- iš kur biednoj susikūrusioj al'a valstybėj tiek ginkluotės ? ar jūs tikit kad ten kovoja paprasti angliakasiai ?
o kam tokiems su rusija gerai ? ar totalitarinėms vidurinės azijos valstybėms ? jų vadovams taip, bet ne žmonėms...
pasakymas apie gerbūvį vakaruose-ar ne savų rusų raminimas-mol kentėkim sankcijas, dabar net vakaruose vis blogiau ir blogiau.
ir kodėl jie taip laukia sankcijų atšaukimo, jei supuvę vakarai griūna ir ten nieko gero nėra ?

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė salakas » Sek Bir 26, 2016 4:22 pm

melskimes dievo kad nebutu taip kaip kryme, manau kad atsiras gudruciu kurie pasistengs kad skotija ar s airija liktu es sudetyje ir atsius tankus ir laivus padieti vargsams nuskriaustiesems skotams nes jau ir dabar pilni laikrasciai uzjaucianciu nors tie patys skotai katik referendume pareiske kad nori likti uk sudetyje, dar ir londonas nenori atsiskirti nuo es nes ten matai daug es banku nes jei atsiskirs tai is ko jjie gyvens , nors nei man nei jums nei paprastems anglams is to jokios naudos, na o del sankciju tai ne vien ruskiams blogai, verkia ir pransuzai ir ispanai ,lietuviai (kai kurie) nes nera kur deti prekiu , taip kad cia tik ambicijos, nors rusai randa prekiu ir pas kinus , ar pas baltarusus , na gal kiek ir apsunkinom jems gyvenima , bet cia tik blusos ikandimas drambliui, tas pats kaip teismai su gazpromu, pinigu neprisiteisem, plius dar isleidom 9 milijonus teismo islaidom, geriau butu padaline man ir tau
yra kaip yra

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė islauzas » Sek Bir 26, 2016 4:51 pm

salakas rašė:geriau butu padaline man ir tau
tiek to, nereikia man tų svetimų pinigų :) geriau gyvenkim ramiai ir sutarime, nes iš tų kovų mes niekad nieko nelaimim :grin:

Vartotojo avataras
Miro
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 9:39 am
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė Miro » Sek Bir 26, 2016 6:50 pm

Gyvenkim draugiškai žiūrėkim futbolą:)
Paveikslėlis

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė edvin » Sek Bir 26, 2016 10:00 pm

:partyman: nu nu pasaket ir prisnigo .dar butu gerai .kad nuo jusu kasnors priklausytu :grin:

ramzei
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė ramzei » Pir Bir 27, 2016 7:37 am

Na kad britus ,,накажут рублём,, tai cia kaip 2x2=4 Esme tame,kad kitiems noro nekiltu.O ju isejimas us toks pats kaip Norvegijos neprisijungimas-galvom palinksi ir pirmyn.Kas del LT tai kai kuriems ziurkenams gulintiems ant europiniu babkiu,maiselis gali uzsiristi-uztai toks klyksmas-gali tek eit dirbt.

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Britai paliekas ES

Standartinė kaunas » Ant Bir 28, 2016 3:49 pm

Sveiki na ne bloga cia tema tokia uzkuret.... na as galiu pasakyt tik tiek kad niekam nieko cia neatsitiks iskyrus benefitininkus, niekas nieko neiskraustynes is tos UK turiu galvoja emigrantu, kiek tenka kalbetis su klientais tai yra visokiu nuomoniu ir kuo daugiau klientu paklausi apie EU istojima tai tuo daugiau skirtyngu atakymu, seip yra labai didele spraga pacioje UK jiems nereikejo istoti is uk O jiems reikejo ir reikia suvarzyt emygrantus apribot jiems pasalpas , nes jie atvazeve na didzioji ju dalis tuos benefitus tik ima ir dauguma gauna benefitus uk susitvarke popierius o gyvena toj pacioj Lietuvoj Lenkijoj Latvijoj romunijoj....zodziu nubrauks dabar pasalpeles tai bus labai gerai maziau vaikscios pasikele be darbiai ir aiskins kokie jie bagoti ir kaip jiems gera gyvent ir dyrbt nereik. as i savo versla jau sukisau beveik £30 tukstanciu ir jau dabar galiu siek tiek atsipust ir galiu pasisakyt kad kasko siek tiek pasiekiau. man pikta yra tas kad tie patys na dauguma musu Lietuviu paprasciausiai nemoka gyvent svecioj salyj,gavo kapeika tai ir varo visom keturiom i parduotuve ziuret ka galima nusipirkt nekalbu jau apie savaitgalius. ir pikta dar tai kai tarkim tu ari kai arklys nuo ryto iki vakaro stengies pasiekt kasko ir investuoji i ta sali o kaskas gyvena tik ne tai kad duodamas tai saliai kaska bet is jos tik ciulpe viska kas imanoma as kalbu apie pasalpas yra netgi tokiu zmoniu kurie savo vaikams gimus net pavardes neduoda kad galetu benefitini nama gaut nes raso popieriuose kad gyvena vienisa mama o istikruju taip nera. neemiau nei vieno cento is tos salies ir nezadu imti nors man niekas ir neduotu. as atvazeves cia turiu visiskai kitu planu ir kol niekas nelieps krautis manatkiu ir pyst i Lietuva tai tol ir sedesiu ir dyrbsiu.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė islauzas » Ant Bir 28, 2016 9:05 pm

ne emigrantuose esmė UK. ten tik triukšmas dėl jų sukeltas bereikalingas. yra kad patys britai jau 3 ar 4 kartos yra gyvenantys iš pašalpų. ir tokių yra daugybė provincijoj. tokie ir nubalsavo už exita.
tai ne mano žodžiai. tai tikro brito žodžiai

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė nerux » Ant Bir 28, 2016 9:52 pm

Atrodo Londons nerymst, pratestai dabar ten vykst dideli dėl Brexit, nes Londons tai nubalsava už pasilikimą evrosojūze :D
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Britai palieka ES

Standartinė kaunas » Ant Bir 28, 2016 10:05 pm

islauzas rašė:ne emigrantuose esmė UK. ten tik triukšmas dėl jų sukeltas bereikalingas. yra kad patys britai jau 3 ar 4 kartos yra gyvenantys iš pašalpų. ir tokių yra daugybė provincijoj. tokie ir nubalsavo už exita.
tai ne mano žodžiai. tai tikro brito žodžiai
taip ir tu esi siuo klausimu visiskai teisus tik as deja nepamynejau paciu britu, bet ir jie britai nori palikti EU del emigracijos, kad but sunkiau atvaziuot i UK sali tokiems kaip Romunams nes anie patykekit vapse nagli yra ant benefitu sedi 90%cigonu.
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė nerux » Tre Bir 29, 2016 10:03 am

Anglija mūsų, kuri esi mums tarsi rojus,
teesie šventas Anglijos Karalienes vardas,
teateinie Anglijos karalystė, kaip danguje, taip ir žemėje.
Kasdienės Angliskos duonos duok mums šiandien
ir atverk duris mūsų tautieciams i fabrikus, kaip ir mums atverei kadaise.
Ir neleisk mūsų gundyti Grizti atgal i Lietuva. Amen
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

Vartotojo avataras
alternative
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 811
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė alternative » Tre Bir 29, 2016 10:20 am

:D liuks!
Optibox E3HD

kaunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 538
Užsiregistravo: Tre Lap 19, 2014 12:25 am

Re: Britai palieka ES

Standartinė kaunas » Tre Bir 29, 2016 1:04 pm

Anglija mūsų, kuri esi mums tarsi rojus,
teesie šventas Anglijos Karalienes vardas,
teateinie Anglijos karalystė, kaip danguje, taip ir žemėje.
Kasdienės Angliskos duonos duok mums šiandien
ir atverk duris mūsų tautieciams i fabrikus, kaip ir mums atverei kadaise.
Ir neleisk mūsų gundyti Grizti atgal i Lietuva. Amen

:finga:
Vu+Solo 4K (4.8e __13e __19e __28.2e) LG 4K,3D

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė samis » Ket Bir 30, 2016 3:48 pm

islauzas rašė: o pagal jus aš, vardan galimos, pabrėžiu-GALIMOS - samis gerovės turėčiau atsisakyti savosios ir eiti su juo kartu kovoti vardan kažko, ko galbūt aplamai nebus ? sakysit egoistiškai ir nepilietiškai skamba? bet kolega samis pilietiškai elgtūsi mano atžvilgiu skelbdamas referendumą dėl SAVO galimos gerovės....
Porai dienų nuskridau pas partnerius Vokietijon , o grįžus forume 1917 vėliavos šmėžuoja. Taip toli nereikia, gerovę leiskite kurtis patiems. Ir kad valdininkai mažiau bangų keltų. Forumo tematikoje tiks pavyzdys apie Vaitiekūno kontorą. Kai imame savo paties šešėlio baidytis, tikrai sunku darosi. Ir taip bet kurioje srityje perlenkta. Tai žmonės ir nesupranta - Europos ar vietiniai biurokratai persistengia. Ir balsuoja prieš sistemą aplamai. Tačiau alternatyvos dar blogesnės, matom kaip Britanijoje atsitiko. Ir kas tuo tikrai džiaugiasi irgi suprantame. Mano tikslas ne į apkasus kviesti, o plačiau forumo rate padiskutuoti apie neišvengiamai artėjančius pokyčius. Rašiau apie tai temoje "Chaosas ES", net gerbiamą cvyką kviečiau įsijungti. Deja, niekam neįdomu. O šiandien diskusijai turime dar daugiau temų, tik nereikia vienos ar kitos nuomonės priimti kaip asmeninio įžeidimo. Gerbiu kiekvieno forumiečio gyvenimo patirtį ir pats dar prisimenu laikus, kai mūsų gerbiamas užsienio reikalų ministras buvo "kiečiausias" Lietuvos jaunuolis, tad naivumo ir iliuzijų neturiu nei kiek. Sava patirtis padeda aiškiau suprasti kas čia aplamai dedasi.

Vytenis P.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: Sek Bir 15, 2014 8:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė Vytenis P. » Pen Lie 01, 2016 7:40 am

samis rašė:Tačiau alternatyvos dar blogesnės, matom kaip Britanijoje atsitiko. Ir kas tuo tikrai džiaugiasi irgi suprantame.
Ir kas gi ten atsitiko? Kol kas nieko blogo, bent jau jiems patiems. Ir kas gi tuo džiaugiasi, leiskite paklausti? Atpraskit nuo rusų laikų šūkių su nutylėjimais - tie šablonai jau nenori veikti.
samis rašė: Mano tikslas ne į apkasus kviesti, o plačiau forumo rate padiskutuoti apie neišvengiamai artėjančius pokyčius.... Sava patirtis padeda aiškiau suprasti kas čia aplamai dedasi.
Tai prašom savą patirtį kloti atvirai - pabūsite antrąja Vanga. Nes aš tai labiau linkęs diskutuot apie faktus, o ne spėliones ;)
36E, Vu+ Duo2, Ultimo 4K
Neklauskite pagalbos asmeninėse žinutėse, tam ir skirtas forumas

arnie
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Tre Spa 05, 2011 11:36 am
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė arnie » Sek Lie 03, 2016 1:48 pm

Siaip jau jei i ES referenduma butu neisikise prekybininkai tai ir Lietuvoje iskyrus , gal Vilniu ar Kauna visa likusi Lietuvos dalis butu nubalsavusi pries ES nes kainos pakilo labai , o uzdarbis nelabai tad ir britai nepaveikti kazkokiu nuolaidu kaip skalbimo milteliu ar alaus uz balsavima kad pasiliktu ES pasielge kaip visi paprasti pilieciai nubalsavo pries valdzia jiems tai nelabai kas pasikeis va vietiniai valdziai tai buvo isgastis kad nesugebejo sukontroliuoti rinkeju ir aisku per kisene jiems pirma kirs aisku valdininkai pirma bandys atsigriebti is imigrantu ar vietiniu zmoniu mazinant visokias ismokas ir kaltins imigrantus ar ka nors kita tik ne save del gobsumo ar nefektyvios veiklos . 8)

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė samis » Sek Lie 17, 2016 3:50 pm

Gerbiamas Vytenis P. labai jau greitai nusivylė forumo bendruomene. Gaila. Gero linkint norėtųsi pastebėti, kad rytų ar vakarų pusėse sunkiai atrasit pakantesnį įvairioms nuomonėms forumą Sat tematika kaip šis. O grįžtant prie einamų įvykių, ar neužduodat sau klausimo, kodėl Top serialų viršūnėse puikuojasi apokaliptiniai The Walking Dead, Game of Thrones, šiek tiek mažiau žiūrimas Revolution. Pasąmonė kažką kužda, tiesa?
Iš kitos pusės patys esame nemažai prisidėję prie dabartinės situacijos pasaulyje. Taigi prisiminkim faktus. Kažkada, apie 93 metus, Lietrytyje per keletą numerių buvo išspausdinta futuristinė apybraiža apie Lietuvą užpuolančią nedraugišką Baltarusiją, vadovaujamą kažkokio trenkto generolo. Fantazijos netruko realizuotis, kai 1994 m. sausio 15 d. iš Baltarusijos parsivežėm Burokevičių su Jermalavičiumi. Tuometis draugiškos ir demokratijos keliu žengiančios Baltarusijos vadovas S. Šuškevičius jau sausio 26 d. neteko posto. Po A. Lukašenkos vadovaujamos parlamentinės komisijos tyrimo, bandykit spėti kokiu klausimu. :grin:
http://mokslasplius.lt/mokslo-lietuva/2 ... /2980.html
Jau 1994 metų vasarą Baltarusijos prezidentu išrenkamas A.Lukašenka, tiesiogiai susijęs su visomis šiandienos problemomis. Dabar prisiminkim 2013 m. lapkričio 28-29 d. ES Rytų partnerystės viršūnių susitikimą Vilniuje. Vėl tapome savotišku katalizatoriumi Ukrainos įvykiams. Žvelgiant dar seniau - kuri šalis de facto pirmoji išstojo iš SSRS, sukeldama imperijos griūtį? Neturėkim iliuzijų, kad rytų kaimynas pamiršo mūsų iškrėstas "baikas". Ir kai dabar britai, nuosekliai palaikę mūsų regioną, izoliuojasi - tai labai labai blogai šviečiasi mums. Pateikiau gerai žinomus faktus iš praeities, išvadas kiekvienas pasidarys pats.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė ernissss » Sek Lie 17, 2016 4:28 pm

samis rašė:O grįžtant prie einamų įvykių, ar neužduodat sau klausimo, kodėl Top serialų viršūnėse puikuojasi apokaliptiniai The Walking Dead, Game of Thrones, šiek tiek mažiau žiūrimas Revolution. Pasąmonė kažką kužda, tiesa?
Bet šalia jų, ir kaikurie dar aukščiau, rikiuojasi tokie serialai, kaip Band of Brothers, Breaking Bad, The Sopranos, Sherlock, True Detective, Shameless, Fargo, Orange Is the New Black ir t.t. ir pan. Tai ką čia pasamonė turėtų kuždėt? :)
samis rašė: Ir kai dabar britai, nuosekliai palaikę mūsų regioną, izoliuojasi - tai labai labai blogai šviečiasi mums
Ką jūs turite omeny, sakydami izoliuojasi? Nauja Berlyno siena?
samis rašė:Pateikiau gerai žinomus faktus iš praeities, išvadas kiekvienas pasidarys pats.
Vien iš tokių faktų, galima prisidaryt labai kontraversiškų išvadų...

Vartotojo avataras
OldShatterhand
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: Šeš Geg 05, 2007 4:12 pm
Miestas: Kestas is preriju.
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė OldShatterhand » Sek Lie 17, 2016 9:40 pm

Gyveni bl... daugiabutyje (pvz. antram aukšte, čia aš apie save), žolę pjaunam paeiliui, geriam ugninį vandenį kieme po obelim, viskas ok. O dabar pist, aš jūsų nepažįstu. Aš esu išskirtinis, nenoriu būti tamstos kaimynu. ,,Da pošiol ty nax.ui kaimynas"( atsiprašau, rusijos įtaka, daug gyvenau ten okupuotas, dar teko du metus okupacinėj armijoj ( Klaipėdoj "atitarnaut DMB 81-83). O žolę pjovėm tai su mano žoliapjove, o Finliandia po obelim irgi mano buvo...
Viso labo 2 vigvamai, 1 skvo, 3 indeniukai, macavakenas, tomahaukas.
Samsung UE70KU6072, Panasonic TH-50PV8, DM920HD 4K, DM7080HD, 90-80-75-53-36-28-19-13-9-5-1-4 (nebeaktualu).

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė samis » Pen Lie 22, 2016 12:18 am

Gal Vytenis P. ir ernissss būsit broliai dvyniai, tik skirtingose dipolio pusėse begyvenantys? Labai jau panašus rašymo stilius, ištraukiant iš konteksto pavienes mintis ir disputą paverčiant kaltinamuoju aktu kažką savito parašiusiam asmeniui. Sugeneruokit vyručiai savo požiūrį, sklandžiai jį išdėstykit ir mielai padiskutuosim apie britus, turkus ar Trampo prezidentavimo perspektyvas. 8)

Vytenis P.
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: Sek Bir 15, 2014 8:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Britai palieka ES

Standartinė Vytenis P. » Pen Lie 22, 2016 7:17 am

samis rašė:Sugeneruokit vyručiai savo požiūrį, sklandžiai jį išdėstykit ir mielai padiskutuosim apie britus, turkus ar Trampo prezidentavimo perspektyvas. 8)
Viskas sugeneruota, tik reikia skaityt ne kas antrą sakinį
Vytenis P. rašė:Tai prašom savą patirtį kloti atvirai - pabūsite antrąja Vanga. Nes aš tai labiau linkęs diskutuot apie faktus, o ne spėliones ;)
Lietuvių liaudis turi tokią patarlę - "kas bus, tą ir krikštysim". O burt, pasiėmus krištolinį rutulį... Nedėkingas tai reikalas, o ir nebūtinas - per daug platūs "nusigrybavimo" plotai. Palikim tai ekstrasensams ir politikos apžvalgininkams (na, dar Žirinovskiui :D ans tą mėgsta).
36E, Vu+ Duo2, Ultimo 4K
Neklauskite pagalbos asmeninėse žinutėse, tam ir skirtas forumas

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Britai paliekas ES

Standartinė Neoromancer » Ket Rgs 15, 2016 12:40 pm

esutoks rašė:Įdomu, ar už išstojimą agitavę ir referendume už išstojimą iš ES balsavę britai buvo/yra vadinami šunauja, runkeliais, vatnikais, Kremliaus agentais?
Manau jie taip žemai nekritę...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių