Nuotraukų albumai, Yotube vaizdai, redagavimo programos, foto ir video technika, muzikos klipai

Re: Ką verta pamatyti...

Standartinė samis » Pen Kov 30, 2018 11:35 pm

Kas domisi fotografija, siūlau įvertinti ką galima išspausti iš profesionalios įrangos. Taigi, kadre su vaikinu Kaukazo kalnų fone tiesiai virš jo rankos, toli horizonte matosi uolėta kalno viršūnė. Pasididinkit vaizdą maksimaliai, kad įžiūrėtumėte. Šone į dešinę - snieguotas skardis. O čia tie patys kalnai priartinti per objektyvą išlaikant padorią raišką. Kad nekiltų abejonių, palyginkit metamą uolos šešėlį abiejuose kadruose. Viskas pagauta toje pačioje vietoje.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Kalnai iš aukščiau.
Paveikslėlis
Sekantiems šią temą natūraliai kyla klausimas iš kur pas studijuojantį jaunimą atsirado tokia aparatūra, kaip galima šitiek keliauti? Atsakymas labai paprastas - pasikliauti savimi. Baigus mokyklą vietoje studijų pasirinkti tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Vėliau kariškio kontraktas, profesionali tarnyba. Galiausiai žinai ko siekti gyvenime, įgyta patirtis, fizinė ištvermė ir savarankiškumas atveria plačius horizontus. Kartais pravartu išeiti iš komforto zonos, kad susidėliotum tinkamus prioritetus. Emigruoti nebūtina, o pasaulį matai kitomis spalvomis.
samis
Forumietis
Forumietis
 
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm

Re: Ką verta pamatyti...

Standartinė ernissss » Šeš Kov 31, 2018 9:53 am

samis rašė:Sekantiems šią temą natūraliai kyla klausimas iš kur pas studijuojantį jaunimą atsirado tokia aparatūra, kaip galima šitiek keliauti? Atsakymas labai paprastas - pasikliauti savimi. Baigus mokyklą vietoje studijų pasirinkti tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Vėliau kariškio kontraktas, profesionali tarnyba. Galiausiai žinai ko siekti gyvenime, įgyta patirtis, fizinė ištvermė ir savarankiškumas atveria plačius horizontus. Kartais pravartu išeiti iš komforto zonos, kad susidėliotum tinkamus prioritetus. Emigruoti nebūtina, o pasaulį matai kitomis spalvomis.

Sami, niekam čia tokie klausimai nekyla :) tik tau... ir nereikia čia taip kariuomenės reklamuot... Džiugu, kad vaikams gerai sekasi, bet šis forumas ir ši tema visai ne apie tai :)
SONY KD-55X8509C + SONY KDL-40EX710 + Denon AVR-X3400H + Klipsch R-26F + R25C + R-14S + R12SW + iconBIT XDS1003D + Formuler F3, 5E-13E-19E-28E-36E + Qnap TS-253A
ernissss
Forumietis
Forumietis
 
Pranešimai: 1727
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas

Re: Ką verta pamatyti...

Standartinė samis » Šeš Kov 31, 2018 5:00 pm

Būna laikas pradėti, ateina laikas užbaigti. Per 12 viešnagės šiame forume metų daug ko išmokta, daug kuo pasidalinta, daug ginčytasi. Nebuvau lengvas pašnekovas, dažniau ėjau prieš srovę, nei pasroviui.
Per tokį palyginti trumpą laiką iš analoginės televizijos perėjome į netgi keleto skirtingų kompresijų skaitmenines, SD kokybę pakeitė UHD, palydovai palaipsniui užleidžia vietą interneto džiunglėms. Jaunoji karta televizorius iškeičia į čia ir dabar užtikrinančius išmaniuosius prietaisus. Peržvelgiau kadaise aktyvių forumo dalyvių gretas. Pasigendu naujienų iš remigijaus, parakauskių, groznyj, emirim, Sampos, seewolf, BeFree, Tadas-uk, tomas, augism bei kitų forumo laužą kursčiusių žmonių. Netgi Neoromancer ar vytautasba nusišalinę nuo aktyvių diskusijų. Kažkaip savaime susidėliojo - laikas baigti ir man. Ačiū sakau visiems forumiečiams už laiką praleistą diskutuojant įvairiomis temomis. Naujų nikų nesikursiu, tad visad prašom į PM, jei kils toks noras.
Šviesios šv. Velykų šventės Jums ir Jūsų artimiesiems, Algimantas.
samis
Forumietis
Forumietis
 
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm

Ankstesnis
Forumas Statistika

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Nustatymai

Grįžti į Foto, Video ir Muzikos Studija