Europoje žinomas vardas

Info apie AZBOX kampanija

Standartinė Sampos » Tre Gru 16, 2009 11:32 pm

Pasiskaityti galite lenku kalba cia :
http://laki.dvhk.pl/download/files/PDFs/opensat(azbox)_od_srodka.pdf

Kam sunkei eisis galite versti google vertejas :grin:
Saltinis http://laki.dvhk.pl/
Paveikslėlis
Sampos
Vartotojo avataras
Veteranas
Veteranas
 
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai

Standartinė satpro » Tre Gru 16, 2009 11:41 pm

Tai ku ta info ?
Kto neumie po polsku prose po litevsku
Dzenkuje bardzo za dobre info :D
galetai isversti ta pdf faila
satpro
 

Standartinė Sampos » Tre Gru 16, 2009 11:47 pm

satpro rašė:Tai ku ta info ?
Kto neumie po polsku prose po litevsku
Dzenkuje bardzo za info :D

Tiesiok info :grin:
Paveikslėlis
Sampos
Vartotojo avataras
Veteranas
Veteranas
 
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai

Standartinė satpro » Tre Gru 16, 2009 11:50 pm

Nuo kada lenkai pajuode ir siaurom akim ?
Didelis aciu uz info

Puslapis, dėl kurio pateikėte užklausą, per didelis, kad būtų galima išversti.
http://laki.dvhk.pl/download/files/PDFs/opensat(azbox)_od_srodka.pdf

Geru fraziu nėra

Cicho! Nie przeszkadzajmy. Programiści koncentrują się na swojej pracy.
satpro
 

Standartinė Neoromancer » Tre Gru 16, 2009 11:54 pm

Nesuprantantiems lenkiškai pridedu rusiškai :) http://www.tele-satellite.com/TELE-sate ... /azbox.pdf
Kartais nutinka keistų dalykų...
Neoromancer
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas
 
Pranešimai: 5107
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas

Standartinė Sampos » Tre Gru 16, 2009 11:56 pm

satpro rašė:Nuo kada lenkai pajuode ir siaurom akim ?
Didelis aciu uz info

Puslapis, dėl kurio pateikėte užklausą, per didelis, kad būtų galima išversti.
http://laki.dvhk.pl/download/files/PDFs/opensat(azbox)_od_srodka.pdf

Geru fraziu nėra

Cicho! Nie przeszkadzajmy. Programiści koncentrują się na swojej pracy.


Tamstai isverciau uz netikslumus iskarto sori :)
Ataskaitą

72
TELE-satellite - Global Digital TV Magazine - 12-01/2010 - www.TELE-satellite.com
AZBOX - Gamintojas palydovinių imtuvų, Portugalija
AZBOX, įkurta 2005 metais persikėlė į smarkiai kanopas. Tiesą sakant, net greičiau, nes AZBOX susijęs su palydovo signalų imtuvų karta tik nuo 2007 metų. HD imtuvai tikimasi pardavimo 2010 m. iki 100 000 vienetų. Mes nusprendėme ištirti, kaip tai nutiko, todėl nuvyko į pramonės zoną apskritis Mazedo Monção Šiaurės Portugalijoje. Kilometro, ir rasti save Ispanijoje.
Condessa Hugo yra CEO firmy.Spotykamysięznimwjednejzulicznychkawiareneknastarówce Mazedo kur filiżancekawyrozpoczynaopowieśćjaktowszystkosię prasidėjo. Hugo yra mėgėjų palydovo. "Aš pradėjau palydovinės DX-man, kai ten buvo skaitmeninės televizijos era", sako Hugo laikais prieš 10 metų. Tada jis tiesiog atrodė palydovinių imtuvų pinigus. "Dėl vidutiniškai kas tris mėnesius, perkant naują palydovinio ryšio imtuvas. Galų gale turėjau juos namie apie 40 vnt. "
Kažkas, kas yra taip giliai įsitraukęs į Pomėgiai
Greito paleidimo AZBOX
Alexander Wiese
OPENSAT, imtuvų gamintojų AZBOX, persikėlė į pastatą, prieš dvejus metus. Jis yra Mazedo Šiaurės Portugalijoje, 1.100 m² plote.


73www.TELE-satellite.com - 12-01/2010 - TELE-satellite - Global Digital TV žurnalas
Hugo Condessa, CEO OPENSAT Limitada, į savo biurą. Tai vadybininkas ir vadovas technologija.
Jose Luis Condesa, CFO OPENSAT Limitada su žmona Teresa. Buvo atsakingas už verslo įmones. Paaiškinama, kaip auga darbuotojų skaičius: "2005 m. mes buvome tik du. Į 2006 m. įstojo į mus savo pirmąjį darbuotoją, o 2007 metais buvo penki darbuotojai. In 2008, aštuonis 2009 m. ir turi 22 darbuotojų. "
74 TELE-satellite - Global Digital TV Magazine - 12-01/2010 - www.TELE-satellite.com
Biure AZBOX: pirmame plane Alejandro Ortiz, atsakingas už prekybą, antrasis planas, Rita Reis, atsakingas už dizainą.
tam tikru momentu nori paversti verslu. Tai įvyko 2005 metais. Kartu su Jose Luis Condesa (šiuo metu tik vienas "S") € 5,000 investuoto kapitalo ir įkūrė firmęOPENSAT LIMITADA.
Iš pradžių jie buvo palydovinės prekybininkas - pirkimo ir pardavimo įvairių markių imtuvų su papildomų reikmenų, pavyzdžiui, keitikliai ir indai. Pirmuosius dvejus metus pasirodė naujas firmybardzo sėkmingas. "Mums teko pardavimų pusę milijono eurų 2005 m., o kitą jau 800 tūkstančių", Hugh primena.
Netrukus, Hugh pradėjo suvokti, kad projektas būtų taikomi geriausi palydovinio imtuvo, jeigu jis priima sprendimus. Dėl savo patirties su įvairių imtuvai, gerai žino apie privalumus ir trūkumus, įvairių modelių ir gerai žinojo įvairias vartotojo sąsajas. Jis taip pat pažvelgė į verslo kalba: vietoj to, kad priklausomi nuo gamintojų ir programinės įrangos atnaujinimai (arba jos nebuvimas), tai buvo geriau pateikti pačių imtuvai.
Jis nustatė atitinkamas gamintojas, Pietų Korėja - Ne, ne imtuvams gamintojas, tačiau kompiuterio gamintojas. "Imtuvas yra nieko daugiau, nei kompiuterių," aiškina Hugo. Visa menas tai, rasti tinkamą sudedamųjų dalių, ir visų pirma atitinkamų programinės įrangos.
Hugo pasirinko imtuvų širdies AZBOX Sigma chipset. "Dokumentacija lustas yra ne tai, tiesiog," paaiškina "Hugo", tačiau jis daro viską, ką turiu galvoje. "Kalbant apie mikroschemas iš kitų gamintojų," Hugo sakė, kad nors prašymų būtų lengviau dėka visiškai neišvystyta programinę įrangą, tačiau jiems trūksta tam tikrų savybių, kurios, jo nuomone, būtina.
Įrodymas, kad yra teisinga, yra pardavimų rezultatus: pardavimus pirmaisiais metais (2007 m.), pardavimai išaugo iki 1,3 mln. 2008 m., kai ji reorganizuota gamyba, pardavimai šiek tiek sumažėjo iki 1,2 mln. Tačiau 2009 m. pardavimų shot iki 8 milijonų per maždaug 55 tūkstančių odbiorniMarlen pardavimui
Condesa yra logistikos vadybininkas. AZBOX firmyprzewozowejSchenkerdowysyłkiproduktów naudojimą ir saugojimą. Marken suteikia mums mažai pardavimų biuras Majami: "Jei Amerikoje, mes parduodame tik SD dėžės. 2009 m. ji sudarė maždaug 250 000, iš kurių 35% atiteko Paragvajus, Urugvajus 25%, 20% Brazilijoje, ir 20% Amerikos dalį. "HD imtuvų, padėties iš esmės skiriasi:" pirmasis parduodamas HD prasidėjo 2009 m. buvo 30 000 dėžių, o 2010 metais mes tikimės pasiekti pardavimai 100 000 rinkinių. 45% šio pardavimo bus Jungtinių Amerikos Valstijų, 20%, vyks į Braziliją, o likusius 35%
Leandro Gonçalves vadovauja devynių kūrėjams. Priežiūra ir kontroliuoti jų darbą, siekiant pagerinti programinės įrangos AZBOX. "Mes visada atviri naujiems taikymams iš patyrusių programuotojų geros žinios DVB." Skaitytojai įdomu dirbti AZBOX galite susisiekti su jais tiesiogiai iš Hugo.
Ar yra kokių programų AZBOX klausimų? AZBOX klientų aptarnavimo pasiekiama per forumas www.azbox.com / forumas, kur atsakymai į klausimus pateikė Luis Filipe (foreground) ir Francis Martin (antroji vieta). AZBOX taip pat remia kitus forumus įgyti vertingos grįžtamosios informacijos, kaip galima pagerinti dabartinę oprogramowanie.resztę Pietų Amerika.


76 TELE-satellite - Global Digital TV Magazine - 12-01/2010 - www.TELE-satellite.com
Tylus! Netrukdytų. Programavimas sutelkti jų darbą.
cijos. Hugo dar labiau optimistiškai 2010: "Tikimės, kad pardavimų tarp 12 ir 15 mln lygio apie 100 tūkstančių parduotų imtuvų."
Tai nėra mažai, bet Hugo aiškiai aiškina Teisingumo Teismas, jie ten "Mes susiduriame su modelių HD, kurios natūraliai yra brangesni nei SD imtuvų." Kaip ir galima tikėtis, AZBOX HD dėžės platinami tik Europoje. Ir jeigu jūs galite nusipirkti iš AZBOX SD imtuvo? "Aišku," sako "Hugo", ir nurodo filialas firmywMiaminaFlorydzie "Mes atidarė biurą 2008 metais. Keturi darbuotojams paremti Šiaurės, Centrinėje ir Pietų Amerikoje parduoti. "Hugo", kurie mėgsta keliauti į savo ateities planus, "tokiu būdu dar lengviau atnaujinti vidaus sąrašą kanalų.
Kitas neįvykdyti funkcija aptikti AZBOX langelį imtuvus DVB-S2, bet Hugh pripažįsta, kad tai bus atlikta naudojant gana "žalias". Tikrai "aklai Scan" už DBVB-S2, tikriausiai niekada vietų ", sako Hugo, kuris kalbėjo šia tema su įvairiais gamintojais Tuner", tiesiog yra pernelyg maža rinka ". Gavėjas aptinka imtuvus turi ne tik turėti FEC Auto Auto SR, tačiau jis taip pat turi kovoti su automatinio aptikimo ir nuotolinio valdymo signalo moduliacija. Santykinai nedidelės grupės DX vyrų plėtoti tokius tirpalas tampa neekonomiška. TELE-satellite planus išbandyti naujas imtuvas AZBOX su IP televizija, arabų meniu, ir į kitą žurnalo numerį atsakiklių aptikti.
Nors inžinieriai jau užimtas nuolat tobulina programinę įrangą, AZBOX įveda naujas rinkas. "Šiuo metu mes zadomowieni Europoje ir Amerikoje," paaiškina "Hugo", "dabar ketina atvykti į Vidurio Rytuose ir Afrikoje". Stopper svarbu šia kryptimi bus arabų vertimas meniu pabaigos. Tai turi įvykti tuo metu, kai žurnalo "atvyksta į lentynas Spauda. "Mes esame laimingi, kai iš šių regionų platintojai susisiekti su mumis," sako "Hugo", "Šiuo metu mes bendradarbiaujame su 20 platintojais Europoje, 10, Šiaurės Amerikoje, o kitas 20, Centrinėje ir Pietų Amerikoje.
Hugo atskleidžia labai kryAmeryki aplankyti klientų yra ir daro jį tris keturis kartus per metus, per kelias savaites, kiekvieną kartą pastebi, kad "ji vis dar SD imtuvai Lotynų Amerikos būtinybę." Kartu su partneriu Jose Luis įdomu, ar toliau šio verslo dalis taip, lyg nieko nebūtų atsitikę, ar tai geriau sutelkti dėmesį tik HD modeliai. Tai vienas iš klausimų, verslo, kuris nėra lengva atsakyti.
Taigi, kokios yra ateities perspektyvos? Ar gamyklą rengiasi naujų modelių? Hugo yra pasiryžęs "Internet TV artėja!" AZBOX programinės įrangos plėtros departamentas yra stipriai sugeria Web integracijos televizijos imtuvai AZBOX. Tada vartotojas galės gauti pranešimus iš visų pusių, kaip imtuvas DVB-C, DVB-T (įskaitant JAV veislės ATSC) ir, žinoma, DVB-S ir DVB-S2, dabar yra prieinama. "Mes taip pat dirbame tobulindami mūsų sistemos programavimo AZBOX Gogo" Hugh pasakoja mums
Čia yra sukurta įranga.

78 TELE-satellite - Global Digital TV Magazine - 12-01/2010 - www.TELE-satellite.com
AZBOX turi daugiau nei pakankamai palydovinių antenų. Hugo Condessa paaiškina mums, kur kiekvienas konverteris yra skirtas. Rodo savo ranka apimtis nuo 7 ° E pažvelgus į LNB 10 ° rytų ilgumos, 13 ° E iki 19,2 ° E. kaušeliai yra nuo 1,8 metrų skersmens. Stiebo su antena 90 cm, viršuje yra naudojama gavus 30 ° vakarų ilgumos, toliau yra dar vienas 90-centymetrówka esančio 9 ° E ir 100 cm po bandymų USALS Pasukamas dubenėlį. Dešinėje pusėje yra dvi antenos 1,8 m 12,5 ° vakarų ilgumos ir 15 ° ir 7 ° vakarų ilgumos ir 5 ° vakarų ilgumos, plius 1,5 m antenos yra 1 ° vakarų ilgumos Jungtinė antena 2,4 m, kairėje pusėje yra skirtas yra 28.2 ° E 23.5 ° E ir 26 ° E. Hugo žurnalas rodo mums bazė antena dviejų metrų antenos 3: "Vienas bus Ku, ir C antra juosta, ir turės patefonų. kaušeliai Tie ne spausdinimo laikas jau yra įdiegta.
TELE-satellite Pasaulio www.TELE-satellite.com/ ...
Arabic العربية www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Indonesian Indonezija www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Bulgarų Български www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Čekijos Česky www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Vokiečių Deutsch www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Polski Polski www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Ispanų Español www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Persų فارسي www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Prancūzų Français www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Hebrajų עברית www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Graikų Ελληνικά www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Kroatų Hrvatski www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Italijos Italiano www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Vengrijos Magyar www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Mandarinų 中文 www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Olandų Nederlands www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Lenkų www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Portugalų Português www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Rumunų Svizzera www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Rusijos Русский www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Švedų Svenska www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Turkijos Türkçe www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Galima rasti internete nuo 2009 m. 27 lapkritis
Atsisiųskite šį kitomis kalbomis pranešimą Internetas:

www.TELE-satellite.com - 12-01/2010 - TELE-satellite - Global Digital TV žurnalas 79
Visi tipas yra quattro LNB ir kabeliai
multiprzełącznikami jų pastato viduje yra
aukštos kokybės. Kiekvienas techninis pozicija
tai jei du laidai, leidžiant
prieigą prie bet antenų pora kiekvienos
laikas. Iš nuotraukos galite pamatyti darbuotojams
nustatyti kabeliai lipdukai.
Tyczny punktas: "Nuo mūsų įmonės, o ne pradėti
prarado ne vieno platintojo.
Šis sakinys turėtų būti išverstas taip
taip: kai yra problemų,
Jie yra išspręsta tokiu būdu
patenkinamas abiem šalims. Tai ne
tiek daug gerų patarimų, kaip principo, kad reikia
išlaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą!
Vigor Condessy Hugo, jo partneris
Jose Luis Condesy ir visa komanda
AZBOX rodo, kaip greitai tu gali augti
vos per kelerius metus. Toliau didinti
AZBOX garantuojamas!
Paveikslėlis
Sampos
Vartotojo avataras
Veteranas
Veteranas
 
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai

Standartinė satpro » Tre Gru 16, 2009 11:59 pm

Demesio !!!
Skaitykit atydziai
AZBOX, įkurta 2005 metais persikėlė į smarkiai kanopas. :D :D :D I kokias dar kanopas ? .Is karto ragai kanopos ? :D :D
Nu ir juokini tu cia nakciai
Negaliu daugiau skaityti pro asaras
satpro
 

Standartinė Sampos » Ket Gru 17, 2009 9:43 am

satpro rašė:Demesio !!!
Skaitykit atydziai
AZBOX, įkurta 2005 metais persikėlė į smarkiai kanopas. :D :D :D I kokias dar kanopas ? .Is karto ragai kanopos ? :D :D
Nu ir juokini tu cia nakciai
Negaliu daugiau skaityti pro asaras

Tai ir neskaitik
O paciausketi visi moka :grin:
Verte google vertejas
O prames jai tamsta taip nori suzinoti del nesuprantanciu kalbu .....
AZBOX ikurta 2005 metais kuri smarkai rovesi visom kojom i prieki.
Cia sraipsnio autorio mintis isdeta gilai :grin: :)
Paveikslėlis
Sampos
Vartotojo avataras
Veteranas
Veteranas
 
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai

Standartinė satpro » Ket Gru 17, 2009 4:20 pm

As gavau ispejima kaip pakomentavau sio straipsnio teksta.
Taip as skaitau izeidimas mano tautos viso forumo nariu ir kalbos kure mes kalbam.
Ir jeigu pamatytu kalbos prieziuros tarnyba tai gal nukentetu forumas.O as to nenoriu
Bet jeigu jusu intelekto lygis tik toks galiu ir as buti kaltas.

Sampos rašė:
satpro rašė:Nuo kada lenkai pajuode ir siaurom akim ?
Didelis aciu uz info

Puslapis, dėl kurio pateikėte užklausą, per didelis, kad būtų galima išversti.
http://laki.dvhk.pl/download/files/PDFs/opensat(azbox)_od_srodka.pdf

Geru fraziu nėra

Cicho! Nie przeszkadzajmy. Programiści koncentrują się na swojej pracy.


Tamstai isverciau uz netikslumus iskarto sori :)
Ataskaitą

72
TELE-satellite - Global Digital TV Magazine - 12-01/2010 - www.TELE-satellite.com
AZBOX - Gamintojas palydovinių imtuvų, Portugalija
AZBOX, įkurta 2005 metais persikėlė į smarkiai kanopas. Tiesą sakant, net greičiau, nes AZBOX susijęs su palydovo signalų imtuvų karta tik nuo 2007 metų. HD imtuvai tikimasi pardavimo 2010 m. iki 100 000 vienetų. Mes nusprendėme ištirti, kaip tai nutiko, todėl nuvyko į pramonės zoną apskritis Mazedo Monção Šiaurės Portugalijoje. Kilometro, ir rasti save Ispanijoje.
Condessa Hugo yra CEO firmy.Spotykamysięznimwjednejzulicznychkawiareneknastarówce Mazedo kur filiżancekawyrozpoczynaopowieśćjaktowszystkosię prasidėjo. Hugo yra mėgėjų palydovo. "Aš pradėjau palydovinės DX-man, kai ten buvo skaitmeninės televizijos era", sako Hugo laikais prieš 10 metų. Tada jis tiesiog atrodė palydovinių imtuvų pinigus. "Dėl vidutiniškai kas tris mėnesius, perkant naują palydovinio ryšio imtuvas. Galų gale turėjau juos namie apie 40 vnt. "
Kažkas, kas yra taip giliai įsitraukęs į Pomėgiai
Greito paleidimo AZBOX
Alexander Wiese
OPENSAT, imtuvų gamintojų AZBOX, persikėlė į pastatą, prieš dvejus metus. Jis yra Mazedo Šiaurės Portugalijoje, 1.100 m² plote.


73www.TELE-satellite.com - 12-01/2010 - TELE-satellite - Global Digital TV žurnalas
Hugo Condessa, CEO OPENSAT Limitada, į savo biurą. Tai vadybininkas ir vadovas technologija.
Jose Luis Condesa, CFO OPENSAT Limitada su žmona Teresa. Buvo atsakingas už verslo įmones. Paaiškinama, kaip auga darbuotojų skaičius: "2005 m. mes buvome tik du. Į 2006 m. įstojo į mus savo pirmąjį darbuotoją, o 2007 metais buvo penki darbuotojai. In 2008, aštuonis 2009 m. ir turi 22 darbuotojų. "
74 TELE-satellite - Global Digital TV Magazine - 12-01/2010 - www.TELE-satellite.com
Biure AZBOX: pirmame plane Alejandro Ortiz, atsakingas už prekybą, antrasis planas, Rita Reis, atsakingas už dizainą.
tam tikru momentu nori paversti verslu. Tai įvyko 2005 metais. Kartu su Jose Luis Condesa (šiuo metu tik vienas "S") € 5,000 investuoto kapitalo ir įkūrė firmęOPENSAT LIMITADA.
Iš pradžių jie buvo palydovinės prekybininkas - pirkimo ir pardavimo įvairių markių imtuvų su papildomų reikmenų, pavyzdžiui, keitikliai ir indai. Pirmuosius dvejus metus pasirodė naujas firmybardzo sėkmingas. "Mums teko pardavimų pusę milijono eurų 2005 m., o kitą jau 800 tūkstančių", Hugh primena.
Netrukus, Hugh pradėjo suvokti, kad projektas būtų taikomi geriausi palydovinio imtuvo, jeigu jis priima sprendimus. Dėl savo patirties su įvairių imtuvai, gerai žino apie privalumus ir trūkumus, įvairių modelių ir gerai žinojo įvairias vartotojo sąsajas. Jis taip pat pažvelgė į verslo kalba: vietoj to, kad priklausomi nuo gamintojų ir programinės įrangos atnaujinimai (arba jos nebuvimas), tai buvo geriau pateikti pačių imtuvai.
Jis nustatė atitinkamas gamintojas, Pietų Korėja - Ne, ne imtuvams gamintojas, tačiau kompiuterio gamintojas. "Imtuvas yra nieko daugiau, nei kompiuterių," aiškina Hugo. Visa menas tai, rasti tinkamą sudedamųjų dalių, ir visų pirma atitinkamų programinės įrangos.
Hugo pasirinko imtuvų širdies AZBOX Sigma chipset. "Dokumentacija lustas yra ne tai, tiesiog," paaiškina "Hugo", tačiau jis daro viską, ką turiu galvoje. "Kalbant apie mikroschemas iš kitų gamintojų," Hugo sakė, kad nors prašymų būtų lengviau dėka visiškai neišvystyta programinę įrangą, tačiau jiems trūksta tam tikrų savybių, kurios, jo nuomone, būtina.
Įrodymas, kad yra teisinga, yra pardavimų rezultatus: pardavimus pirmaisiais metais (2007 m.), pardavimai išaugo iki 1,3 mln. 2008 m., kai ji reorganizuota gamyba, pardavimai šiek tiek sumažėjo iki 1,2 mln. Tačiau 2009 m. pardavimų shot iki 8 milijonų per maždaug 55 tūkstančių odbiorniMarlen pardavimui
Condesa yra logistikos vadybininkas. AZBOX firmyprzewozowejSchenkerdowysyłkiproduktów naudojimą ir saugojimą. Marken suteikia mums mažai pardavimų biuras Majami: "Jei Amerikoje, mes parduodame tik SD dėžės. 2009 m. ji sudarė maždaug 250 000, iš kurių 35% atiteko Paragvajus, Urugvajus 25%, 20% Brazilijoje, ir 20% Amerikos dalį. "HD imtuvų, padėties iš esmės skiriasi:" pirmasis parduodamas HD prasidėjo 2009 m. buvo 30 000 dėžių, o 2010 metais mes tikimės pasiekti pardavimai 100 000 rinkinių. 45% šio pardavimo bus Jungtinių Amerikos Valstijų, 20%, vyks į Braziliją, o likusius 35%
Leandro Gonçalves vadovauja devynių kūrėjams. Priežiūra ir kontroliuoti jų darbą, siekiant pagerinti programinės įrangos AZBOX. "Mes visada atviri naujiems taikymams iš patyrusių programuotojų geros žinios DVB." Skaitytojai įdomu dirbti AZBOX galite susisiekti su jais tiesiogiai iš Hugo.
Ar yra kokių programų AZBOX klausimų? AZBOX klientų aptarnavimo pasiekiama per forumas www.azbox.com / forumas, kur atsakymai į klausimus pateikė Luis Filipe (foreground) ir Francis Martin (antroji vieta). AZBOX taip pat remia kitus forumus įgyti vertingos grįžtamosios informacijos, kaip galima pagerinti dabartinę oprogramowanie.resztę Pietų Amerika.


76 TELE-satellite - Global Digital TV Magazine - 12-01/2010 - www.TELE-satellite.com
Tylus! Netrukdytų. Programavimas sutelkti jų darbą.
cijos. Hugo dar labiau optimistiškai 2010: "Tikimės, kad pardavimų tarp 12 ir 15 mln lygio apie 100 tūkstančių parduotų imtuvų."
Tai nėra mažai, bet Hugo aiškiai aiškina Teisingumo Teismas, jie ten "Mes susiduriame su modelių HD, kurios natūraliai yra brangesni nei SD imtuvų." Kaip ir galima tikėtis, AZBOX HD dėžės platinami tik Europoje. Ir jeigu jūs galite nusipirkti iš AZBOX SD imtuvo? "Aišku," sako "Hugo", ir nurodo filialas firmywMiaminaFlorydzie "Mes atidarė biurą 2008 metais. Keturi darbuotojams paremti Šiaurės, Centrinėje ir Pietų Amerikoje parduoti. "Hugo", kurie mėgsta keliauti į savo ateities planus, "tokiu būdu dar lengviau atnaujinti vidaus sąrašą kanalų.
Kitas neįvykdyti funkcija aptikti AZBOX langelį imtuvus DVB-S2, bet Hugh pripažįsta, kad tai bus atlikta naudojant gana "žalias". Tikrai "aklai Scan" už DBVB-S2, tikriausiai niekada vietų ", sako Hugo, kuris kalbėjo šia tema su įvairiais gamintojais Tuner", tiesiog yra pernelyg maža rinka ". Gavėjas aptinka imtuvus turi ne tik turėti FEC Auto Auto SR, tačiau jis taip pat turi kovoti su automatinio aptikimo ir nuotolinio valdymo signalo moduliacija. Santykinai nedidelės grupės DX vyrų plėtoti tokius tirpalas tampa neekonomiška. TELE-satellite planus išbandyti naujas imtuvas AZBOX su IP televizija, arabų meniu, ir į kitą žurnalo numerį atsakiklių aptikti.
Nors inžinieriai jau užimtas nuolat tobulina programinę įrangą, AZBOX įveda naujas rinkas. "Šiuo metu mes zadomowieni Europoje ir Amerikoje," paaiškina "Hugo", "dabar ketina atvykti į Vidurio Rytuose ir Afrikoje". Stopper svarbu šia kryptimi bus arabų vertimas meniu pabaigos. Tai turi įvykti tuo metu, kai žurnalo "atvyksta į lentynas Spauda. "Mes esame laimingi, kai iš šių regionų platintojai susisiekti su mumis," sako "Hugo", "Šiuo metu mes bendradarbiaujame su 20 platintojais Europoje, 10, Šiaurės Amerikoje, o kitas 20, Centrinėje ir Pietų Amerikoje.
Hugo atskleidžia labai kryAmeryki aplankyti klientų yra ir daro jį tris keturis kartus per metus, per kelias savaites, kiekvieną kartą pastebi, kad "ji vis dar SD imtuvai Lotynų Amerikos būtinybę." Kartu su partneriu Jose Luis įdomu, ar toliau šio verslo dalis taip, lyg nieko nebūtų atsitikę, ar tai geriau sutelkti dėmesį tik HD modeliai. Tai vienas iš klausimų, verslo, kuris nėra lengva atsakyti.
Taigi, kokios yra ateities perspektyvos? Ar gamyklą rengiasi naujų modelių? Hugo yra pasiryžęs "Internet TV artėja!" AZBOX programinės įrangos plėtros departamentas yra stipriai sugeria Web integracijos televizijos imtuvai AZBOX. Tada vartotojas galės gauti pranešimus iš visų pusių, kaip imtuvas DVB-C, DVB-T (įskaitant JAV veislės ATSC) ir, žinoma, DVB-S ir DVB-S2, dabar yra prieinama. "Mes taip pat dirbame tobulindami mūsų sistemos programavimo AZBOX Gogo" Hugh pasakoja mums
Čia yra sukurta įranga.

78 TELE-satellite - Global Digital TV Magazine - 12-01/2010 - www.TELE-satellite.com
AZBOX turi daugiau nei pakankamai palydovinių antenų. Hugo Condessa paaiškina mums, kur kiekvienas konverteris yra skirtas. Rodo savo ranka apimtis nuo 7 ° E pažvelgus į LNB 10 ° rytų ilgumos, 13 ° E iki 19,2 ° E. kaušeliai yra nuo 1,8 metrų skersmens. Stiebo su antena 90 cm, viršuje yra naudojama gavus 30 ° vakarų ilgumos, toliau yra dar vienas 90-centymetrówka esančio 9 ° E ir 100 cm po bandymų USALS Pasukamas dubenėlį. Dešinėje pusėje yra dvi antenos 1,8 m 12,5 ° vakarų ilgumos ir 15 ° ir 7 ° vakarų ilgumos ir 5 ° vakarų ilgumos, plius 1,5 m antenos yra 1 ° vakarų ilgumos Jungtinė antena 2,4 m, kairėje pusėje yra skirtas yra 28.2 ° E 23.5 ° E ir 26 ° E. Hugo žurnalas rodo mums bazė antena dviejų metrų antenos 3: "Vienas bus Ku, ir C antra juosta, ir turės patefonų. kaušeliai Tie ne spausdinimo laikas jau yra įdiegta.
TELE-satellite Pasaulio www.TELE-satellite.com/ ...
Arabic العربية www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Indonesian Indonezija www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Bulgarų Български www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Čekijos Česky www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Vokiečių Deutsch www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Polski Polski www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Ispanų Español www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Persų فارسي www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Prancūzų Français www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Hebrajų עברית www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Graikų Ελληνικά www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Kroatų Hrvatski www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Italijos Italiano www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Vengrijos Magyar www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Mandarinų 中文 www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Olandų Nederlands www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Lenkų www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Portugalų Português www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Rumunų Svizzera www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Rusijos Русский www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Švedų Svenska www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Turkijos Türkçe www.TELE-satellite.com/TELE-satellite-1 ... /azbox.pdf
Galima rasti internete nuo 2009 m. 27 lapkritis
Atsisiųskite šį kitomis kalbomis pranešimą Internetas:

www.TELE-satellite.com - 12-01/2010 - TELE-satellite - Global Digital TV žurnalas 79
Visi tipas yra quattro LNB ir kabeliai
multiprzełącznikami jų pastato viduje yra
aukštos kokybės. Kiekvienas techninis pozicija
tai jei du laidai, leidžiant
prieigą prie bet antenų pora kiekvienos
laikas. Iš nuotraukos galite pamatyti darbuotojams
nustatyti kabeliai lipdukai.
Tyczny punktas: "Nuo mūsų įmonės, o ne pradėti
prarado ne vieno platintojo.
Šis sakinys turėtų būti išverstas taip
taip: kai yra problemų,
Jie yra išspręsta tokiu būdu
patenkinamas abiem šalims. Tai ne
tiek daug gerų patarimų, kaip principo, kad reikia
išlaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą!
Vigor Condessy Hugo, jo partneris
Jose Luis Condesy ir visa komanda
AZBOX rodo, kaip greitai tu gali augti
vos per kelerius metus. Toliau didinti
AZBOX garantuojamas!
satpro
 

Standartinė satpro » Ket Gru 17, 2009 4:23 pm

Galejai iskarto parasyti tas dvi eilutes
O ne visa ta teksta blevyzgu lietuviu kalbos zodziu.Kuriu tikriausiai niekas ir neskaite iki galo
Sampos rašė:
satpro rašė:Demesio !!!
Skaitykit atydziai
AZBOX, įkurta 2005 metais persikėlė į smarkiai kanopas. :D :D :D I kokias dar kanopas ? .Is karto ragai kanopos ? :D :D
Nu ir juokini tu cia nakciai
Negaliu daugiau skaityti pro asaras

Tai ir neskaitik
O paciausketi visi moka :grin:
Verte google vertejas
O prames jai tamsta taip nori suzinoti del nesuprantanciu kalbu .....
AZBOX ikurta 2005 metais kuri smarkai rovesi visom kojom i prieki.
Cia sraipsnio autorio mintis isdeta gilai :grin: :)
satpro
 

Standartinė Sampos » Ket Gru 17, 2009 4:47 pm

[quote="satpro"]As gavau ispejima kaip pakomentavau sio straipsnio teksta.
Taip as skaitau izeidimas mano tautos viso forumo nariu ir kalbos kure mes kalbam.
Ir jeigu pamatytu kalbos prieziuros tarnyba tai gal nukentetu forumas.O as to nenoriu
Bet jeigu jusu intelekto lygis tik toks galiu ir as buti kaltas.

Man atrodo tu prisiprasysi bano zmogau ir tikrai :grin:
Dar karta tau siektike bandysiu isaiskiti
Nes ziuriu nuvaziavai jau tikrai i pievas
Pirma idejau Info kuri yra parasyta lenku kalba beto Neo pasiule nuoroda rusu kalba kas kam geriau yra ir kitom kalbom skaityk ir dometis niekas nedraudzia
Ir parasiau kam seksis blogai perskaityti ir suprasti esme siuliciau pasinaudoti googles verteju ir issiversti neaikius dalykus ir tiek O jai tamstai tai nepasiseke nereikia kaltinti kitu ir kazko isto pusti burbula
Poto tamsta kazko nepatenkintas buvot kad isverska kreivai
Tai dar karta miniu tamstai kad alikau google verteju ir nedariau tolesniu koregavimu tai gali skustis i google kodel jie taip blogai vercia :)
Tai nevel kazkokiu daliku i viena
Toliau del intelektiniu ligiu matavimu pasilaikyk priesaves ok ir matuokiki valios savo o nekitu ir panasai
Nes jau tikrai atrodai juokingai :grin:
Paveikslėlis
Sampos
Vartotojo avataras
Veteranas
Veteranas
 
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai

Standartinė nerux » Ket Gru 17, 2009 4:52 pm

Satpro aš matau kad tu per daug viską sureikšmini ir politizuoji, kaip sakant lendi į smulkmeniškumą.
Aš manaujokie čia kalbos kultūros inspektoriai čia nesilanko ir kam jiems to riakia čia lankytis, tai ne kokia valstybinė ar komercinė kontora :grin: A gal tu atvirkščiai manai, jai nepatinka tai neskaityk kas tau nepatinka, jai tau nepatinka tai nereiškias, kad visiems nepatinka ir aplamai savo nepasitenkinimą prašau pasilikti sau ir nereikšti čia :grin:
Vu+Solo SE V2, Wetec Openelec Kodi, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E
Super geras lengvas transiukas
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas
 
Pranešimai: 9200
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus

Standartinė lolik » Ket Gru 17, 2009 7:21 pm

O man tas pats -perskaiciau visom kalbom kurias moku.Kalbu mokejimas- didelis pliusas.
lolik
Forumietis
Forumietis
 
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: Sek Bir 17, 2007 7:06 pm
Miestas: Vilnius

Standartinė mazass » Pen Gru 18, 2009 11:28 am

Daugiau BARDAKO negu Info.
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis
mazass
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis
 
Pranešimai: 2243
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas

Standartinė Jager » Pen Sau 29, 2010 1:51 pm

mazass rašė:Daugiau BARDAKO negu Info.


Sutinku :grin: . Geriau imeskit ispudzius apie sita dezute kas ja turit, nes ir pats buvau uzsikepias pirkti, bet nutariau palaukti :lol: kol kaina pakris premium hd plus.
Jager
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis
 
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 4:44 pm
Miestas: Tauragė

Forumas Statistika

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Nustatymai

Grįžti į Azbox HD

cron