• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

= Musu video portalai per Enigma2 =

Atvira operacinė sistema SAT imtuvams

Moderatoriai: nerux, cvykas

Užrakinta
cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Sek Rgp 18, 2013 2:43 pm

burbulas rašė: tu nesupratai mane ,o as tave iskarto supratau ,nes tik suzinojau kad pakeitej serveri kuris yra mokamas,tai zmonems pradedo neberodyti ,tad beda manau nera mano cia tavo bedos o ne mano, as nezadu keist interneto ar kaskokiu pinigu kisti tik tam ,kad nervintis ziurint cvyko portala,ne ne siulyk kitiems savo paslaugas ,jai jau neina tai tegul neina ,nenumirsiu as del tos paslaugos, o esme yra ta ,kad manau cia ne man Vienam neina :D :D taip ,kad cvykas daryk isvadas,as tempiau tave uz usu ,kad pasakytumei ka esi pridares ,nes as tau pasakiau tiesiai sviesiai praeitoj zinutej,kad mano instaliavimai yra visiskai teisyngi ir kad as moku tai daryti ,na sumest tuos pluginus kuriuos reikia ir neesu kiauras kaip duslekas toj srytyj, o tu vistiek cvykas savo reki ir man aiskini net del mane plugina padareiai su galune BH.TGZ. KAD AS isimesciau i imtuva ,ir sakai dabar ,kad nesupratai kame saknus pas mane as tau net foto imeciau ,zodziu zinojai kame saknys ir neprisiemi atsakomybes uz tai .
Dabar pakopinu tavo si rasineli kad neistrintum.Neistrintum po kiek laiko suprates jog tau (visur kur norinciam pasirodyti didziu zinovu) truksta elementariu ziniu kas tai yra VPS, kas yra DNS ir kodel tik Virginmedios operatoriaus vartotojai neturi galimybes patekti i mano portala. Apsikvailinai,dar labiau savo intelektu ir ziniomis kritai siame forume pries visus bent kiek ismanancius, nes reikia visai nedaug ziniu kad suprasti sia problema.Tu jos nesupratai visiskai.Nors tikiu kad tuoj kaip visada parasysi kad supratai...
Na ka padarysi,pats kaltas kad taip save (bent koki isprusima) eilini karta pazeminai. Jeigu butu tai mano problema kad butent Virginmedia operatoriaus klientai negali patekti i portala tai atsiprasyciau.Bet dabar kaltas Virginmedia kurioje tu sedi (ir ale niekur kitur nesikraustysi) tai visa atsakomybe ir uz tai ir uz toki kvailai vaikiska rasineli pries visus forumiecius pasiemi sau. Tiesiog automatiskai atsakomybe nukrito tau ant galveles :) Pasigailek viena karta saves ir savo vardo.Teisingai Neoromancer rase kad pilnatis ateina.
Dar vienas postas tersiantis sia tema ir vel eilini karta eini poilsio!
Vu+, Android, Raspberry Pi

dc01
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Ant Spa 04, 2011 7:58 pm
Miestas: Klaipeda/ Vilnius
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė dc01 » Sek Rgp 18, 2013 7:45 pm

cvykas rašė:O siaip vidiniai parseriai veikia? Gali ziureti filmus is vidiniu parseriu kategorijos?
Susitvarkiau pats.. Neveike nauja rusiska klaviatura. Ant virsaus uzmetus sena problema issisprende. Nors kaip supratau naujoj klaviaturoj buvo paskutiniu paiesku atmintis?

Siaip visi filmai is vidinio parserio pasileisdavo. Neveike tik paieska (niekur) - paspaudus stop zaliuodavo.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Sek Rgp 18, 2013 7:54 pm

dc01 rašė:
cvykas rašė:O siaip vidiniai parseriai veikia? Gali ziureti filmus is vidiniu parseriu kategorijos?
Susitvarkiau pats.. Neveike nauja rusiska klaviatura. Ant virsaus uzmetus sena problema issisprende. Nors kaip supratau naujoj klaviaturoj buvo paskutiniu paiesku atmintis?

Siaip visi filmai is vidinio parserio pasileisdavo. Neveike tik paieska (niekur) - paspaudus stop zaliuodavo.
Koks imtuvas? Siaip plugine tokiu klaidu nera. Gal cia dar priklauso nuo softo koki naudoji. Bet pries rasant nauja plugina sena reikia trinti ir perkrauti imtuva. Turbut kazkur klaidele busi padares. Na o jeigu ant virsaus uzmetus sena problema isisprende tai naudok ta ka dabar turi :) Klaviatura ar nauja ar sena ji ta pacia paieska atlieka. Bet cia orientuota i rusus tai normaliai iesko tik zodzius su rusiskom raidem. Kalbu apie VK paieska.
===============================================================================================================
PS. Tikrai malonu kad tukstanciai zmoniu aplanko si musu nemokama portala kuriame yra desimtys tukstanciu video medziagos. Vadinasi visai ne be reikalo kazka darome vardan Jusu :finga: Patikekit, darbo kiek daug norint organizuoti tokio portalo darba. Be keliu kolegu is Lietuvos ir Ukrainos Portalas butu daug skurdesnis. Mes stengiames del visu Jusu.
Vu+, Android, Raspberry Pi

dc01
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Ant Spa 04, 2011 7:58 pm
Miestas: Klaipeda/ Vilnius
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė dc01 » Sek Rgp 18, 2013 8:08 pm

Imtuvas DM8000. Imidzas Dream Elite. Darau visada kaip rasei (tik perkrovineju ne imtuvą, o tik Enigma). Reiks dar pazaist, gal pavyks ir nauja klaviatūra paleisti. Beje klaida dėl kurios žaliuoja kažkaip susijusi su atributu size.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Sek Rgp 18, 2013 8:15 pm

Tai va pats ir pasakei kad tai susije su atributais. Visiems katalogams butina 755 o failams 644.
Galetum loga imesti.Ji galima rasti po "nuluzimo" imtuve hdd kategorijoje.
ps.apie si softa nieko negaliu pasakyti nes ant jo netestavau.Gal kas naudojasi siuo softu ir portalu tai atsilieps.
Vu+, Android, Raspberry Pi

uzuolaidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Geg 04, 2011 11:45 pm
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė uzuolaidas » Pir Rgp 26, 2013 4:07 pm

burbulas rašė:
cvykas rašė:Ta klaidos lanaga pamatei todel kad pas tave nieko nera irasyta i favoritus. Kaa ka nors isirasysi tai klaidos neliks.
O pluginas tikrai dadarytas ir veikia be priekaistu. Apie tai kodel taves neileidzia i kitus portalus pluginas del to nekaltas. Vytas121 portalas veikia puikiai.
PASPAUDUS ANT LT arba International ,niekas nebevyksta daugiau.
cvykas as ta suprantu ,kad langas yra ,nes fav nera visiskai,bet kodel neleidiza man daugiau nueiti nei iki cia???? toje vietoja man leizdavo i kitus nueiti ten mano vaikas vaikuciam is Vyto 121 ziuredavo ,o dabar kas????? neaktyvu kaskodel ,tai gal paaiskink.
pas mane irgi tas pats iki lt arba international leidzia ateiti ir viskas. ka reiktu daryti gal kas zino?

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Pir Rgp 26, 2013 4:13 pm

uzuolaidas rašė: pas mane irgi tas pats iki lt arba international leidzia ateiti ir viskas. ka reiktu daryti gal kas zino?
Koki plugina naudoji?Pavadinima parasyk.
Vu+, Android, Raspberry Pi

stano20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 873
Užsiregistravo: Pir Spa 24, 2011 10:04 am
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė stano20 » Pir Rgp 26, 2013 4:42 pm

Pas mane enigmoje neleidziai ieiti i cvyko portalas?Idomu kodel?
IPTV Denys H.265 Pro ;Denys H.265 Pro; Xiaomi 12T(5G) 128GBPaveikslėlis

stano20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 873
Užsiregistravo: Pir Spa 24, 2011 10:04 am
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė stano20 » Pir Rgp 26, 2013 4:49 pm

Versija nstreamcsc_SGMode_OE_2.0_v.2.7.1, pas mane toliau neleidzia ieiti.I kanalus kad galeciau ziureti.
IPTV Denys H.265 Pro ;Denys H.265 Pro; Xiaomi 12T(5G) 128GBPaveikslėlis

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė avokadas » Pir Rgp 26, 2013 5:09 pm

stano20 rašė:Versija nstreamcsc_SGMode_OE_2.0_v.2.7.1, pas mane toliau neleidzia ieiti.I kanalus kad galeciau ziureti.
katik pasibandziau, kaip ir veikia.
Paveikslėlis

uzuolaidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Geg 04, 2011 11:45 pm
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė uzuolaidas » Pir Rgp 26, 2013 5:50 pm

cvykas rašė:
uzuolaidas rašė: pas mane irgi tas pats iki lt arba international leidzia ateiti ir viskas. ka reiktu daryti gal kas zino?
Koki plugina naudoji?Pavadinima parasyk.
veikia po 5 kartu irasimu ir istrinimu. kazkur kazka praleizdavau. Dekui

uzuolaidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Geg 04, 2011 11:45 pm
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė uzuolaidas » Pir Rgp 26, 2013 6:30 pm

uzuolaidas rašė:
cvykas rašė:
uzuolaidas rašė: pas mane irgi tas pats iki lt arba international leidzia ateiti ir viskas. ka reiktu daryti gal kas zino?
Koki plugina naudoji?Pavadinima parasyk.
veikia po 5 kartu irasimu ir istrinimu. kazkur kazka praleizdavau. Dekui
tiesa pasakius i opnpli softa irasiau ta plugina kur skirtas BH nes tas kitas neveikia

stano20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 873
Užsiregistravo: Pir Spa 24, 2011 10:04 am
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė stano20 » Ant Rgp 27, 2013 6:04 am

Pas mane 2.7.1 nestabili ieiti ieinu bet iseinant enigma pakimba iseit galiu bet enigmoje esancius kanalus negaliu ieiti uzkrovimas vaiksto kampe ir viskas imtuvas openbox s6 pro + hd pvr
IPTV Denys H.265 Pro ;Denys H.265 Pro; Xiaomi 12T(5G) 128GBPaveikslėlis

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Ant Rgp 27, 2013 6:30 am

Sis pluginas buvo konstruojamas su Vu+ ir Dreambox imtuvais kuriuose idealiai dirba Enigma2. Tad ir pluginas juose idealiai dirba. Is bedos juom naudojasi ir kitu imtuvu seimininkai.
Vu+, Android, Raspberry Pi

stano20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 873
Užsiregistravo: Pir Spa 24, 2011 10:04 am
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė stano20 » Ant Rgp 27, 2013 7:09 am

O ankstesne versija dirbo gerai su openbox imtuvais gal ir sia galima adaptuoti openams.
IPTV Denys H.265 Pro ;Denys H.265 Pro; Xiaomi 12T(5G) 128GBPaveikslėlis

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Ant Rgp 27, 2013 8:23 am

stano20 rašė:Pas mane 2.7.1 nestabili ieiti ieinu bet iseinant enigma pakimba iseit galiu bet enigmoje esancius kanalus negaliu ieiti uzkrovimas vaiksto kampe ir viskas imtuvas openbox s6 pro + hd pvr
Patikslink del isejimo is plugino ar pakimba ar iseini. Taip pat apie kokius kanalus sneki ir kur jie randasi.Kategorija ir pavadinimas.
Vu+, Android, Raspberry Pi

stano20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 873
Užsiregistravo: Pir Spa 24, 2011 10:04 am
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė stano20 » Ant Rgp 27, 2013 11:20 am

Ieinu per enigma i stremwood plejeri viskas kaip ir rodoma, bandant iseiti is plejerio streemwood tinkamai negaliu iseiti, anksciau buvo isjungti plugina taip ir ne o dabar to nera juodas ekranas isjunginet pradeda bet neisjungia ir i enigmoje idetus kanalus kuriuos keliau su drembox programa negaliu papult, po kol neperjungiu visai imtuvo is naujo priverstinai.Jei nepades mano paaiskinimas galesiu foto imest vakare kaip tiksliai viskas atrodo.Is foto turetum suprast apie ka eina sneka.
IPTV Denys H.265 Pro ;Denys H.265 Pro; Xiaomi 12T(5G) 128GBPaveikslėlis

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Ant Rgp 27, 2013 11:38 am

Del isjungimo. Pabandyk paeksperimentuoti ir i plugina isimesk keymap failiuka is to plugino su kuriuom normaliai leisdavo iseiti.
Del kanalu,jeigu kalba eina apie m3u failiukus tai imesk m3u failiuka i plugine esanti kataloga m3u ir visiskai perkrauk imtuva. Tavo m3u failiukas bus matomas m3u kategorijoje.
Vu+, Android, Raspberry Pi

stano20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 873
Užsiregistravo: Pir Spa 24, 2011 10:04 am
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė stano20 » Ant Rgp 27, 2013 11:50 am

Pameginsiu ir parasysiu kas gavosi?Jei nieko nesigaus tada fotkes pridesiu prie temos.Su klaidos info.
IPTV Denys H.265 Pro ;Denys H.265 Pro; Xiaomi 12T(5G) 128GBPaveikslėlis

stano20
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 873
Užsiregistravo: Pir Spa 24, 2011 10:04 am
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė stano20 » Ant Rgp 27, 2013 3:51 pm

Idejau senos versijos keymap faila ir viskas veikia gerai.
IPTV Denys H.265 Pro ;Denys H.265 Pro; Xiaomi 12T(5G) 128GBPaveikslėlis

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Ant Rgp 27, 2013 5:40 pm

stano20 rašė:Idejau senos versijos keymap faila ir viskas veikia gerai.
Tada ok.
Vu+, Android, Raspberry Pi

uzuolaidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: Tre Geg 04, 2011 11:45 pm
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė uzuolaidas » Pir Rgs 09, 2013 11:07 pm

sveikas cvykas, nenoriu buti gobsus bet pamasciau cia airijoj nėra visu kanalu pluginai padaryti kad visas buvusias laidas galetum matyti it tt. gal eitu padaryti kazka su lieuvisku lnk ir tv3 play ? Dekui

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė cvykas » Pir Rgs 09, 2013 11:24 pm

Buvo apie tai mastoma bet nusprendeme neprasideti su LT televiziju archyvais. Pas juos visokios autorines teises ir t.t. Gyvenkime ramybeje.
Vu+, Android, Raspberry Pi

arvis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: Pen Kov 27, 2009 7:55 am
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė arvis1 » Šeš Rgs 28, 2013 8:23 pm

Sveiki,
turiu toki pastebejima - tiuneris vu+solo2, BH 2.0.6 (buvo ir su ankstesne versija) cvyko portale nerode rusisko srifto ir daugiau nei puses nuorodu neatidarydavo, kol nesugalvojau istrinti TS medija, pasirodo tas muslimu dziaugsmas pjaunasi ne tik su cvyko nstream, bet ir trikdo ir mgcamo darba. Nesu profas enigmoje, bet jei kam panasi beda atsitiks, gal nereikes ant to paties greblio lipti.

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Re: = Musu video portalai per Enigma2 =

Standartinė budvykis » Šeš Rgs 28, 2013 8:30 pm

Irgi pastebejau, kad tsmedia instaliavus neberodo kirilicos cvyko portale. Bet reikia laikyt ir tsmedia, nes itv ir bbc kanalus rodo :)
Paveikslėlis Samsung 46c6500, T90 1w-5e-7e-9e-13e-19e-23e-28e-36e-39e

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių