• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Atvira operacinė sistema SAT imtuvams

Moderatoriai: nerux, cvykas

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė vytas121 » Sek Bir 21, 2015 10:18 pm

dbsys rašė:kas gali buti? paleidus bet ka, imtuvas raso playlistas ir niekas nevyksta, distancinio mygtukai visi neaktyvus padeda tik imtuvo isjungimas ir ijungimas..
ir kaip pasalinti plugina ant vti imidzo? :)
Paprasciau nebuna...1.eini i usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions randi papkute pavadinimu cScVOD,vat ja imi ir istrini :)
2.Jeigu nori,kad cvyko neliktu visiskai imtuve tai dar uzeini i etc/enigma2 ir trini failiukus favoritescsc.xml , maincsc.xml bei visa papkute m3uDir.
Yra kitas istrinimo budas...imi pulta i letena ir brendi Meniu/Papildomos programos/Spaudi raudona pulto knopke/susirandi kur parasyta oe2.0 spaudi OK,issiskleidus matai scsvod-lt (2.05) spaudi OK.Procesas pajudejo...kai isinstaliuos,iseini is meniu ir po to dar panaudoji 2 punkta,del viso pikto darai enigmos restarta.
VISKAS!
Nejaugi neivaldes enigma2?Jos visos vienodos tik skiriasi skinai ir pats paveiksliuku apiforminimas.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

dbsys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Gru 10, 2007 6:53 pm
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė dbsys » Pir Bir 22, 2015 5:17 pm

vytas121 rašė:
dbsys rašė:kas gali buti? paleidus bet ka, imtuvas raso playlistas ir niekas nevyksta, distancinio mygtukai visi neaktyvus padeda tik imtuvo isjungimas ir ijungimas..
ir kaip pasalinti plugina ant vti imidzo? :)
Paprasciau nebuna...1.eini i usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions randi papkute pavadinimu cScVOD,vat ja imi ir istrini :)
2.Jeigu nori,kad cvyko neliktu visiskai imtuve tai dar uzeini i etc/enigma2 ir trini failiukus favoritescsc.xml , maincsc.xml bei visa papkute m3uDir.
Yra kitas istrinimo budas...imi pulta i letena ir brendi Meniu/Papildomos programos/Spaudi raudona pulto knopke/susirandi kur parasyta oe2.0 spaudi OK,issiskleidus matai scsvod-lt (2.05) spaudi OK.Procesas pajudejo...kai isinstaliuos,iseini is meniu ir po to dar panaudoji 2 punkta,del viso pikto darai enigmos restarta.
VISKAS!
Nejaugi neivaldes enigma2?Jos visos vienodos tik skiriasi skinai ir pats paveiksliuku apiforminimas.
Vytai, tame ir esme,kad su pultu neiseina, tiesiog nera tarp visu suinstaliuotu pluginu. Gal ant open pli yra, bet pas mane tocnai ant Vti nera :) o rankom issitrinti as nezinojau viso medzio, galvojau jis daug sudetingesnis, bet dabar zinau. aciu.

aras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: Pen Vas 09, 2007 11:07 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė aras » Ket Lie 30, 2015 8:22 am

vis viem man neaisku kaip imiko alien8900 isidet cvyko portala , gal kas galit issamiau man paaiskint , aciui

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė vytas121 » Ket Lie 30, 2015 11:31 pm

aras rašė:vis viem man neaisku kaip imiko alien8900 isidet cvyko portala , gal kas galit issamiau man paaiskint , aciui
Visu pirma reikia pereiti ant enigma2,atsisiusti archyva is 1 pranesimo,ji isarchyvuoti,per FTP isideti i imtuvo tmp papkute faila pavadinimu "enigma2-plugin-oe2.0-cscvod-lt_2.05_all.ipk"ir pulto pagalba einant per meniu ji instalinti,arba eiti tuo keliu kuri esu aprases keliais postais auksciau...tik siuo momentu reikia ne trinti,o ideti.
P.S.Norint viska sudeti rankomis be instalo,reikia atsiusta archyva isarhyvuoti,po to iszipinti(7-Zip programa),tada dar karta isarhyvuoti gauta "data"arhyva ir tada viska susikelti i imtuva keliu usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions ideti visa cScVOD papke.Papkems priskirti 755 atributus,o failams 644.
Dabar aiskiau?
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė rrramunas » Pen Rgp 07, 2015 10:37 am

Kaip reikalai su Youtube? Ar planuojate šiame plugine jį atnaujinti, kad veiktų? Nes man su DM800se kol kas šis dalykas neįmanomas.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė cvykas » Pen Rgp 07, 2015 2:46 pm

rrramunas rašė:Kaip reikalai su Youtube? Ar planuojate šiame plugine jį atnaujinti, kad veiktų? Nes man su DM800se kol kas šis dalykas neįmanomas.
Bus
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
OldShatterhand
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: Šeš Geg 05, 2007 4:12 pm
Miestas: Kestas is preriju.
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė OldShatterhand » Ket Lap 12, 2015 10:05 pm

Pasitaikė proga ir DM8000 prasiupgreidinau į DM7080. O jame nauja enigma2, arba O.E 2.2, arba Dreambox OS.
Visus šarus- barus pasileidau, ir pluginus, kuriuos naudoju (pvz. Pauli ar multiquick button), bet susidūriau su problema.
Iš visų video portalų pluginų, adaptuotas tik TURKvod. Na ten pabūrus ir įkėlus cvyko portalą, jis veikia, parodo ii MAC realų. O štai sacha gamily mega portalas išmeta tik pavadinimus saitų ir nebeleidžia giliau. Be to ir nenustato mano MAC, beje prisijungimas į servą man duotas. Su gosha99 serveriu dar kitaip. Leidimas man duotas, MAC tinkamas, po visur galiu junginėtis, netgi rodo kažkuriam serve multikus ir baltarusų gamybos filmus, bet kitur "uždaras playlistas". Na gal MAC sumaišė, parašiau kad patikrintų. Įkėlus ir šitą pluginą, ar originalų nitrogen'o ( ir su MAC leidimu) viskas veikia kaip seniau, bet pasirinkus bet kokį filmą, gaunu "žalią" langą.
Kiek supratau problema plugin.pyo faile. Pas turkus plejeryje jis pafixsintas. Deja su python nedraugauju, bet
pasiruošęs pastatyti 1 litrą "ugninio vandens", arba alaus ekvivalentą, tam, kas padės išpręst šitą reikalą.
Dabar priverstas žiūrėt goshą per Smart samsung. Aišku nieko sunkaus, bet turi būti, kaip turi būti.
P.S. Tik prašau susilaikyt nuo komentarų,: kam keitei, reikėjo VUdu pirkt," ar pan. Esu patenkintas tiuneriu ir nematau kol kas konkurento, ir tikrai nesigailiu. Čia man primena, kai kažkada pirkau DM7020S, kuris buvo irgi tik pasirodęs ir žalias.
Viso labo 2 vigvamai, 1 skvo, 3 indeniukai, macavakenas, tomahaukas.
Samsung UE70KU6072, Panasonic TH-50PV8, DM920HD 4K, DM7080HD, 90-80-75-53-36-28-19-13-9-5-1-4 (nebeaktualu).

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė Soul » Pen Lap 13, 2015 8:08 am

Kas koki tiunerį turi, tas ir yra geriausias... Pabandyk Zaporožiečio savininkui pasakyti, kad jo auto blogas - jis tau gerklę perkas...
O taip, tai sveikinu su nauju pirkiniu! (Dabar turėtu ir mūsų bendras pažįstamas keisti?)
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė gudzius » Pen Lap 13, 2015 5:48 pm

OldShatterhand rašė:Pasitaikė proga ir DM8000 prasiupgreidinau į DM7080. O jame nauja enigma2, arba O.E 2.2, arba Dreambox OS.
Visus šarus- barus pasileidau, ir pluginus, kuriuos naudoju (pvz. Pauli ar multiquick button), bet susidūriau su problema.
Iš visų video portalų pluginų, adaptuotas tik TURKvod. Na ten pabūrus ir įkėlus cvyko portalą, jis veikia, parodo ii MAC realų. O štai sacha gamily mega portalas išmeta tik pavadinimus saitų ir nebeleidžia giliau. Be to ir nenustato mano MAC, beje prisijungimas į servą man duotas. Su gosha99 serveriu dar kitaip. Leidimas man duotas, MAC tinkamas, po visur galiu junginėtis, netgi rodo kažkuriam serve multikus ir baltarusų gamybos filmus, bet kitur "uždaras playlistas". Na gal MAC sumaišė, parašiau kad patikrintų. Įkėlus ir šitą pluginą, ar originalų nitrogen'o ( ir su MAC leidimu) viskas veikia kaip seniau, bet pasirinkus bet kokį filmą, gaunu "žalią" langą.
Kiek supratau problema plugin.pyo faile. Pas turkus plejeryje jis pafixsintas. Deja su python nedraugauju, bet
pasiruošęs pastatyti 1 litrą "ugninio vandens", arba alaus ekvivalentą, tam, kas padės išpręst šitą reikalą.
Dabar priverstas žiūrėt goshą per Smart samsung. Aišku nieko sunkaus, bet turi būti, kaip turi būti.
P.S. Tik prašau susilaikyt nuo komentarų,: kam keitei, reikėjo VUdu pirkt," ar pan. Esu patenkintas tiuneriu ir nematau kol kas konkurento, ir tikrai nesigailiu. Čia man primena, kai kažkada pirkau DM7020S, kuris buvo irgi tik pasirodęs ir žalias.
Turejau as ta DM-7020S. Tam laikui jis buvo normalus ir jokiu pretenziju jam neturiu, taciau visa ta laika zinojau, kad jis tu mano pinigu sumoketu nevertas.Uz si imtuva jau tuo metu buvo daug geresniu imtuvu ir kaina iki 40proc. pigesni. Jus man pasakykit uz ka moket dabar uz DM-7080HD? Manau permoka mazdaug 200Eur. uz varda- podaugiai. :)

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė RamasG » Pen Lap 13, 2015 6:17 pm

imtuvas geras ,netgi palaiko ci+ kur dauguma enigminiu imtuvu tokios galimybes neturi , seip tikriausiai viskas susija su img problemomis ir nesuderinamumu su naudojamais pluginais , as siulyciau pabandyt Eclipse X5 img , jis seniau buvo mokamas kaina atrodo 30eu ,privalumai tiesioginis bendravimas su img kureju ,atsakymai rusu kalba :) ir jie ten uzsiima ivairiu pluginu prisukimu prie ju img . kitas budas nagrineti cras logus ir taisyti klaidas , ne visus pluginus bus galima pataisyt nes tiketina kad jie bus parasyti su uzdaru kodu,bet bandyt galima , o tos vietos kur kazko neatidaro ir imtuvas zalio lango nemeta manau savo jegom be to plugino kurejo sprendimo rasti nepavyks

Vartotojo avataras
OldShatterhand
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: Šeš Geg 05, 2007 4:12 pm
Miestas: Kestas is preriju.
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė OldShatterhand » Sek Lap 22, 2015 10:32 pm

Karoče. Viskas veikia, pabūriau pats ... Gal su Manitu pagalba... Ir nstreamvod, ir cScVOD. Ir gosha99(turiu prisijungimą), ir sachagamliy (turiu prisijungimą) veikia. Jau buvau priverstas SamsungSmart naudotis( beje nieko ten baisaus nėra, gal tik tai, kad negali įsirašyti), bet turiu bjaurų principą, viskas turi būti taip, kaip man reikia.
Viso labo 2 vigvamai, 1 skvo, 3 indeniukai, macavakenas, tomahaukas.
Samsung UE70KU6072, Panasonic TH-50PV8, DM920HD 4K, DM7080HD, 90-80-75-53-36-28-19-13-9-5-1-4 (nebeaktualu).

Vartotojo avataras
tomasis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Šeš Spa 23, 2010 8:54 pm
Miestas: vilnius
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė tomasis » Pir Lap 23, 2015 10:33 am

OldShatterhand rašė:Karoče. Viskas veikia, pabūriau pats ... Gal su Manitu pagalba... Ir nstreamvod, ir cScVOD. Ir gosha99(turiu prisijungimą), ir sachagamliy (turiu prisijungimą) veikia. Jau buvau priverstas SamsungSmart naudotis( beje nieko ten baisaus nėra, gal tik tai, kad negali įsirašyti), bet turiu bjaurų principą, viskas turi būti taip, kaip man reikia.
Skaitau principas cia nebjaurus,o geras,pas mane irgi su drimu pakurti visi tavo mineti pluginai, turiu ir sachagamliy prisijungima,bet as is jo nelabai ziuriu, o ziuri visai is kito plugino,manau tvarka imtuve turi buti.
VU+ Solo 4K;DM800se OpenPLi 4.0;Openbox SX6 hd; T-90:4-5W-0,8W-4,9E-7E-9-10E-13E-16E-19,2E-23,5E-28,2E-31,5-36E-39E-42E;
T-90:45-46E-53E-55-56E-60E-66E-68,5E-75E-85E;

draugas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: Sek Lie 14, 2013 3:43 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė draugas » Tre Sau 27, 2016 1:14 pm

Kuris butu geriausias is cScVOD instaluoti i VU Zero BH 2.1.7 ? Kaip supraatau geriausiai veikia ant BH cScVOD v2.0 OE2.0 E2 ,bet prikabintuose jos nera. Ar galima bet koki enigmai instaluot is esanciu http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=76&t=17317
4w-56e /SF6918P/ Vu Zero-Ustrym 4k combo-Ustrym 4k ott/ + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė rrramunas » Pen Spa 05, 2018 12:03 pm

Gal Arūnas galėtų įdėti į "Arūno grojaraštis - IPTV - Naujienų TV" radijo stoties LRT KLASIKA vaizdą su garsu? Jis jau pasiekiams iš LRT puslapio

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė rrramunas » Pen Gru 07, 2018 10:05 am

Gal Arūnas galėtų įdėti į "Arūno grojaraštis - IPTV - Naujienų TV" radijo stoties "LRT Radijas" dar vieną vaizdo srautą iš studijos? Nes su dabartiniu vaizdu negalima stebėti laidų pašnekovų, tik vedėjus.

Taip pat norėčiau "LRT Klasika" vaizdo iš studijos, jis yra lrt.lt

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė rrramunas » Ant Sau 08, 2019 1:33 pm

Sakykite, kaip cScVOD E2 instaliuoti į DM920 su Dream Elite? Per flešą su .ipk galūnę imtuvas failo neranda, jam tinka tbz2, deb, zip, rar.

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė vytas121 » Ant Sau 08, 2019 1:51 pm

rrramunas rašė:Sakykite, kaip cScVOD E2 instaliuoti į DM920 su Dream Elite? Per flešą su .ipk galūnę imtuvas failo neranda, jam tinka tbz2, deb, zip, rar.
Sudek rankytemis pagal papkes,aisku turi pries tai iszipinti.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Naujas video portalų pluginas = cScVOD E2 =

Standartinė rrramunas » Ant Vas 05, 2019 10:18 am

cScVOD E2 plugine Arūno grojaraštyje jau kokią savaitę nerodo ir negroja LRT Radijas, gal galite atgaivinti transliaciją?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių