• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

OpenPLi E2.0 image

Enigma Vu+ imtuvuose

Moderatoriai: nerux, cvykas

Skelbti atsakymą
hansashansas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2011 1:08 pm
Susisiekti:

OpenPLi E2.0 image

Standartinė hansashansas » Šeš Rgs 07, 2013 11:10 am

Prisisėsiu prie OpenPLi imidžų populiarinimo. Jie tikrai yra paprastesni ir suprantamesni paprastiems vartotojams, kuriems svarbu ne pati galimybė modifikuoti tiunerį ir jo galimybes, o tiesiog patogus ir paprastas, suprantamas tiunerio valdymas ir TV žiūrėjimas, be pastovių "pakrapštymų".
OpenPLi kūrėjų puslapis iš kur galima parsisiųsti tvarkingus švarius imidžus: http://openpli.org/download/vusolo2/
Dešiniau apačioje (Nightly Builds) galite pasirinkti jus dominančio tiunerio modelį. Jei pastebėsite, ten gana "kokybiški" tiuneriukai, kas mano manymu tik parodo, kad imidžų kūrėjai dirba su geras technines galimybes turinčiais tiuneriais.

Vienoje iš temų buvo paminėta "e-micro panel", kaip patogus tool'sas instaliuoti kitus pluginus, o ir šiaip valdyti tam tikrus procesus (emu, scriptus, instalus ir pan.). Parsisiųsti galima iš rusų: http://gisclub.tv/index.php?topic=13203.0

Ten pat ir daugiau "autorinių" plugin'ų galima rasti: http://gisclub.tv/index.php?board=345.0
Kas po ruski neponimat' yra įrankis google translate ;)
E2 on VU+Solo2, E2 on Amiko Alien 8900, Optibox Alligator v21.33, 19.2E-28.2-36E/80cm, 4,8E/60cm.
Samsung UE37D5500, UE40ES7000.
Aš ne burtininkas, aš tik mokausi...

Vartotojo avataras
asdas11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 242
Užsiregistravo: Pen Sau 19, 2007 2:40 pm
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė asdas11 » Sek Rgs 08, 2013 10:32 am

hansashansas rašė:Prisisėsiu prie OpenPLi imidžų populiarinimo. Jie tikrai yra paprastesni ir suprantamesni paprastiems vartotojams, kuriems svarbu ne pati galimybė modifikuoti tiunerį ir jo galimybes, o tiesiog patogus ir paprastas, suprantamas tiunerio valdymas ir TV žiūrėjimas, be pastovių "pakrapštymų".
OpenPLi kūrėjų puslapis iš kur galima parsisiųsti tvarkingus švarius imidžus: http://openpli.org/download/vusolo2/
Dešiniau apačioje (Nightly Builds) galite pasirinkti jus dominančio tiunerio modelį. Jei pastebėsite, ten gana "kokybiški" tiuneriukai, kas mano manymu tik parodo, kad imidžų kūrėjai dirba su geras technines galimybes turinčiais tiuneriais.

Vienoje iš temų buvo paminėta "e-micro panel", kaip patogus tool'sas instaliuoti kitus pluginus, o ir šiaip valdyti tam tikrus procesus (emu, scriptus, instalus ir pan.). Parsisiųsti galima iš rusų: http://gisclub.tv/index.php?topic=13203.0

Ten pat ir daugiau "autorinių" plugin'ų galima rasti: http://gisclub.tv/index.php?board=345.0
Kas po ruski neponimat' yra įrankis google translate ;)
Įsirašiau OpenPli 4.0, bet prašo per Telnet įsidėti naują password - kaip jį įsidėti kalbama tik užuominomis - o kaip paprastai įsidėti?


hansashansas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2011 1:08 pm
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė hansashansas » Sek Rgs 08, 2013 1:19 pm

va mano Solo2 OpenPli 3.0 minimalistinis backup'as:
https://www.dropbox.com/s/5tu6q3tgp4cgrh8/enigma2.zip
4,9+19+28+36 ir aišku be suvestų serverių...
E2 on VU+Solo2, E2 on Amiko Alien 8900, Optibox Alligator v21.33, 19.2E-28.2-36E/80cm, 4,8E/60cm.
Samsung UE37D5500, UE40ES7000.
Aš ne burtininkas, aš tik mokausi...

Vartotojo avataras
asdas11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 242
Užsiregistravo: Pen Sau 19, 2007 2:40 pm
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė asdas11 » Sek Rgs 08, 2013 2:17 pm

hansashansas rašė:va mano Solo2 OpenPli 3.0 minimalistinis backup'as:
https://www.dropbox.com/s/5tu6q3tgp4cgrh8/enigma2.zip
4,9+19+28+36 ir aišku be suvestų serverių...
Ok, bet pas mane DM800se, ar tai ką nors keičia, kad kitas receiver?

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė cvykas » Sek Rgs 08, 2013 2:24 pm

asdas11 rašė: Ok, bet pas mane DM800se, ar tai ką nors keičia, kad kitas receiver?
Kiekvienam imtuvui turi buti siam imtuvui skirtas softas.
Vu+, Android, Raspberry Pi

hansashansas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2011 1:08 pm
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė hansashansas » Pir Rgs 09, 2013 8:32 am

asdas11 rašė:Ok, bet pas mane DM800se, ar tai ką nors keičia, kad kitas receiver?
Dreamui teks pačiam įsikelti arba ieškoti backup'us iš dreamų, o pats softas ten pat: http://openpli.org/download/dm800se/
E2 on VU+Solo2, E2 on Amiko Alien 8900, Optibox Alligator v21.33, 19.2E-28.2-36E/80cm, 4,8E/60cm.
Samsung UE37D5500, UE40ES7000.
Aš ne burtininkas, aš tik mokausi...

Vartotojo avataras
asdas11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 242
Užsiregistravo: Pen Sau 19, 2007 2:40 pm
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė asdas11 » Pir Rgs 09, 2013 8:51 am

cvykas rašė:
asdas11 rašė: Ok, bet pas mane DM800se, ar tai ką nors keičia, kad kitas receiver?
Kiekvienam imtuvui turi buti siam imtuvui skirtas softas.
Mat, kartais būna receiver bėda, o kartais softo...negi DM pradeda užleisti pozicijas...

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė olesub » Pir Rgs 09, 2013 9:42 am

Šiaip jau senokai jie užleido pozicijas VU+ imtuvams
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė baltutis » Pir Rgs 09, 2013 3:04 pm

Kažkada bandžiau šios grupės imidžus su Optibox Evo - nepatiko kanalų perjungimas su pultu.
Pažiūrėjau kaip veikia su Solo2 - irgi tas pats.
Kanalų perjungimo mygtukai ant pulto kaip ir nereikalingi.
Priprasti galima prie šito.
Mgcamd ant kažkodėl VIX greičiau atidaro Viasat kanalus lyginant su Open PLi, kiti paketai daugmaž vienodai atidaro.

Per 5 minutes spėjau pamatyti 2 žalius langus:
po HBBTV plugino instaliacijos ir dar po kažko....
Sky UK IPTV

hansashansas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2011 1:08 pm
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė hansashansas » Pir Rgs 09, 2013 3:29 pm

baltutis rašė:<...>Per 5 minutes spėjau pamatyti 2 žalius langus:
po HBBTV plugino instaliacijos ir dar po kažko....
va čia man patiko labiausiai - nežinau ką, nežinau kur, kažką instaliavau, bet blogai viskas, nes gavau žalius langus. Žinai, taip ir turėjo būti :)))
O ar kanalų perjungimo greitį lyginai pastatęs du analogiškus tiunerius ant vienos SAT sistemos tik su skirtingais (švariais) imidžiais? Jei ne, tai tas greičio palyginimo pojūtis labai subjektyvus, nekalbant apie pačio mgcamd'o configūravimą ir visokius ignor/prior/replace listus...
E2 on VU+Solo2, E2 on Amiko Alien 8900, Optibox Alligator v21.33, 19.2E-28.2-36E/80cm, 4,8E/60cm.
Samsung UE37D5500, UE40ES7000.
Aš ne burtininkas, aš tik mokausi...

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė olesub » Pir Rgs 09, 2013 3:38 pm

Ir įdomu kas perjungime nepatiko? Šiaip buvau susimetęs kažkokio ruskio BH backup'ą, tai ten ratuku į šonus reguliavosi garsas. Tas labai nepatiko, nes išsikvietus kanalų sąrašą ratuku į šonus vėlgi ne puslapiais vartė, o reguliavo garsą. Išmečiau nafig, nes valdymas buvo ne per pluginus pakeistas, o gyliau.
Šiaip standartinis e2 valdymas specialiai taip padarytas, kad 1 pirštu neatsitraukęs nuo ratuko viską valdytum
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė salakas » Pir Rgs 09, 2013 3:50 pm

tarsiu ir as zodi: jei televizijai ziureti tai jokio skirtumo ar pli 3 ar pli 4 ar netgi bh 2.05 visi rodo normaliai nu o jei su pultu zaisti tai yra maigyti tai priklauso nuo pripratimo , isbandziau ir bh ir openpli ir rudrem taspats š .... tik kitoj saujoj, idomiausiai pats instaliavimo procesas , o paskui laukimas atnaujinimu ir taip viskas ratu, o del kanalo perjungimo greicio tai darosi jokinga kai imama i galva sekundes dalys :D seip tai visi imidzai su enigma turi tuos pacius navarotus :grin: ir nereikia cia parintis jei turi normalia gelezi tai ir viskas ok, o jei man kas moketu litukus uz reklama galeciau kuri nors imidza ir pareklamuoti , nesvarbu kuri svarbu kad palaikymas butu 8)
yra kaip yra

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė baltutis » Pir Rgs 09, 2013 6:06 pm

Ištryniau logus tai nebesigilinu kur problemos su žaliais langais.
Paskutinį kartą taip dažnai žalius langus mačiau kai turėjau Optibox Evo.
Su VIX imidžu per 4 mėnesius juodas langas išlindo tik 1 kartą. Buvo bėda su Hbbtv. Nusiunčiau logą ir ištaisė klaidą naujoje versijoje.
Mgcamd testuotas su tuo paciu imtuvu ir su tais paciais nustatymais.
Suinstaliuoti tik EPG, Picon ir Hbbtv.
VIX Viasat atidaro akimirsniu. Open PLi su nedidele pauze.
Pauzė nedidelė bet skirtumas jaučiasi.
Kas link kanalų perjungimo ant ratuko junginėjasi.
Dar nenaudojau imidžo su panašiu kanalų perjungimu.

P.S. nereklamuoju kažkokio imidžo. Tarkime su Evo imtuvu labiausiai patiko Open ATV grupės darbas.

Visumoje sisi imidžai tas pats š tik kitoje rankoje. Rodo tą patį, o skiriasi meniu išdėstymas dar koks menkniekis. Jei kažkas normaliai veikia tada nebeverta užsiimti kitų imidžų bandymu.
Sky UK IPTV

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė salakas » Pir Rgs 09, 2013 6:28 pm

8) as nieko nekaltinu del reklamos as tik sakau kad jei atsirastu kas sumoka galeciau š . . a pamalti uz neblogus pinigus,o seip tai cia marketingas: isleidzia nauja imtuva ir pradeda pritaikyt naujus imidzus o tuos senesnius palaiko tik del vaizdo kol gamina ir pardavineja, kad ir ta pati pli4 vu solo2 ir duo2 imidzas isejo vos ne menesi anksciau nei uno tai jis ir yra labiau isdirbtas nei uno 8-)
yra kaip yra

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė baltutis » Pir Rgs 09, 2013 8:27 pm

salakas rašė:8) as nieko nekaltinu del reklamos as tik sakau kad jei atsirastu kas sumoka galeciau š . . a pamalti uz neblogus pinigus,o seip tai cia marketingas: isleidzia nauja imtuva ir pradeda pritaikyt naujus imidzus o tuos senesnius palaiko tik del vaizdo kol gamina ir pardavineja, kad ir ta pati pli4 vu solo2 ir duo2 imidzas isejo vos ne menesi anksciau nei uno tai jis ir yra labiau isdirbtas nei uno 8-)

Mane asmeniškai nervina tai, kad pabandai kokį imidžą. Rodosi veikia normaliai. UI - neblogas, o štai dalis mygtukų ant nuotolinio valdymo pulto išvis neveikia arba atlieka visai kitas funkcijas nei ant pulto parašyta.
Negi sunku Open PLi komandai padaryti kad spaudžiant Channel +/- persijungtų kanalai o ne išmestų kanalų sąrašą.
Prieš kelis mėnesius bandžiau šios komandos imidžą su Optibox Evo, vien dėl tos nesąmonės neprigijo tos komandos darbas. O dabar žiūriu irgi niekas nepasikeitę.
Kitos komandos padaro tvarkingai ir nekyla jokių problemų.
Sky UK IPTV

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė avokadas » Pir Rgs 09, 2013 8:33 pm

baltutis rašė:Negi sunku Open PLi komandai padaryti kad spaudžiant Channel +/- persijungtų kanalai o ne išmestų kanalų sąrašą.
Prieš kelis mėnesius bandžiau šios komandos imidžą su Optibox Evo, vien dėl tos nesąmonės neprigijo tos komandos darbas. O dabar žiūriu irgi niekas nepasikeitę.
Nuo kada OpenPLI daro IMG siems imtuvams ?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė vytautasba » Pir Rgs 09, 2013 8:45 pm

baltutis rašė:
salakas rašė:8) as nieko nekaltinu del reklamos as tik sakau kad jei atsirastu kas sumoka galeciau š . . a pamalti uz neblogus pinigus,o seip tai cia marketingas: isleidzia nauja imtuva ir pradeda pritaikyt naujus imidzus o tuos senesnius palaiko tik del vaizdo kol gamina ir pardavineja, kad ir ta pati pli4 vu solo2 ir duo2 imidzas isejo vos ne menesi anksciau nei uno tai jis ir yra labiau isdirbtas nei uno 8-)

Mane asmeniškai nervina tai, kad pabandai kokį imidžą. Rodosi veikia normaliai. UI - neblogas, o štai dalis mygtukų ant nuotolinio valdymo pulto išvis neveikia arba atlieka visai kitas funkcijas nei ant pulto parašyta.
Negi sunku Open PLi komandai padaryti kad spaudžiant Channel +/- persijungtų kanalai o ne išmestų kanalų sąrašą.
Prieš kelis mėnesius bandžiau šios komandos imidžą su Optibox Evo, vien dėl tos nesąmonės neprigijo tos komandos darbas. O dabar žiūriu irgi niekas nepasikeitę.
Kitos komandos padaro tvarkingai ir nekyla jokių problemų.
del optibox evo imidzu darbo- pastebejau kad kazkiek greitesnis darbas,nei su openpli softu.
del nepatogaus pulto mygtuko isdestymo pagal funkcijas- na jau buvo sakyta,naudojam plugina "multiquickplugin" , ir kiekvienam mygtukui prisiskiriam kokia nori funkcija. tarkim, man patogiau,kai kanalu sarasas atsiranda paspaudus OK, kaire-desinen nuo OK garsas, virsun-apacion nuo OK persjijungia pirmyn-atgal kanalas per viena pozicija,ir tt. Klausimas,arba nezinom apie tai,arba tingim pasireguliuot pagal savo skoni. Nesvarbu ar tai openpli ar kitas softas
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė rolf2 » Pir Rgs 09, 2013 11:03 pm

kad nereik jokiu pluginu, pasidaryk pagal save keymap.xml (arba uzssisaugok is tave tenkinancio image) ir naudok visuose...

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė baltutis » Ant Rgs 10, 2013 11:45 am

Tiesa nežinau kaip tai susiiję su Open PLi instaliacija - po instaliacijos pasikeitė tinklo plokštės MAC adresas.
Teko routeryje naujam MAC priskirti IP adresą, kad nereikėtų keisti nustatymų kituose įrenginiuose.
Sky UK IPTV

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė baltutis » Ant Rgs 10, 2013 11:54 am

avokadas rašė:
baltutis rašė:Negi sunku Open PLi komandai padaryti kad spaudžiant Channel +/- persijungtų kanalai o ne išmestų kanalų sąrašą.
Prieš kelis mėnesius bandžiau šios komandos imidžą su Optibox Evo, vien dėl tos nesąmonės neprigijo tos komandos darbas. O dabar žiūriu irgi niekas nepasikeitę.
Nuo kada OpenPLI daro IMG siems imtuvams ?
Omenyje turėjau http://image.odin-support.com/image-openpl/
Open PL ir Open PLi viskas vienoda kiek pamenu iš Optibox laikų.
Sky UK IPTV

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė avokadas » Ant Rgs 10, 2013 12:03 pm

baltutis rašė:
avokadas rašė:
baltutis rašė:Negi sunku Open PLi komandai padaryti kad spaudžiant Channel +/- persijungtų kanalai o ne išmestų kanalų sąrašą.
Prieš kelis mėnesius bandžiau šios komandos imidžą su Optibox Evo, vien dėl tos nesąmonės neprigijo tos komandos darbas. O dabar žiūriu irgi niekas nepasikeitę.
Nuo kada OpenPLI daro IMG siems imtuvams ?
Omenyje turėjau http://image.odin-support.com/image-openpl/
Open PL ir Open PLi viskas vienoda kiek pamenu iš Optibox laikų.
O as kiek pamenu is http://openpli.org/ laiku, tai yra taip:

We currently support models from Dream Multimedia (Dreambox), Vu+ and Clarke Tech / Xtrend, based on the Enigma and Enigma2 operating systems.

O jeigu kazka vagia OpenPLI kurini ir pritaiko ji kitam imtuvui, tai esant nesklandumams ir nepasitenkinimui reik kaltiniti ne kurejus, o vagis !!!
Paveikslėlis

hansashansas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2011 1:08 pm
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė hansashansas » Ant Rgs 10, 2013 12:45 pm

avokadas rašė: O as kiek pamenu is http://openpli.org/ laiku, tai yra taip:
We currently support models from Dream Multimedia (Dreambox), Vu+ and Clarke Tech / Xtrend, based on the Enigma and Enigma2 operating systems.
O jeigu kazka vagia OpenPLI kurini ir pritaiko ji kitam imtuvui, tai esant nesklandumams ir nepasitenkinimui reik kaltiniti ne kurejus, o vagis !!!
Nes, o, gi, tai, va, nu, visi šie tiuneriai turi mipselinius procesorius, todėl ir softas jų iš esmės labai panašus. O kai kas nors ką nors perdarinėja, atitinkamai ir klaidų daugėja.
E2 on VU+Solo2, E2 on Amiko Alien 8900, Optibox Alligator v21.33, 19.2E-28.2-36E/80cm, 4,8E/60cm.
Samsung UE37D5500, UE40ES7000.
Aš ne burtininkas, aš tik mokausi...

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė rolf2 » Ant Rgs 10, 2013 12:54 pm

mano routeris irgi turi mipselini proca - gal reiks pasileist openpli tada irgi :D

hansashansas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2011 1:08 pm
Susisiekti:

Re: OpenPLi E2.0 image

Standartinė hansashansas » Ant Rgs 10, 2013 1:39 pm

rolf2 rašė:mano routeris irgi turi mipselini proca - gal reiks pasileist openpli tada irgi :D
na, tu supratai apie ką aš ten, kitaip tau į savo crootą routerį reikės pasistatyti iškart ir SH4 ir MIPSEL - bus dar greičiau ir geriau :lol:
E2 on VU+Solo2, E2 on Amiko Alien 8900, Optibox Alligator v21.33, 19.2E-28.2-36E/80cm, 4,8E/60cm.
Samsung UE37D5500, UE40ES7000.
Aš ne burtininkas, aš tik mokausi...

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių