• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Reik pagalbos minix neo x7

Visa įranga, kuri dirba su Android operacine

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
Kancler
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Tre Rgs 16, 2009 9:50 am
Susisiekti:

Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė Kancler » Ant Lie 15, 2014 9:18 am

situacija tokia turiu minix neo x7, bandant ziuret filmus http://www.filmux.net ziauriai lagina, updeitinau firmware iki 10, bandziau ir su kitus tas pats, vaizdas sau garsas sau. Bet bandant ziuret su galaxy tab4 pro viskas ok, jokio lago. Gal kas turit neo x7 ir galit pabandyt paziuret koki gfilma is filmux.net ? buciau gausiai dekingas. arba gal galit patart ka daryt
tiek neo tiek tabe naudoju dolphin narsykle

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė cvykas » Ant Lie 15, 2014 11:54 am

Isirašyk XBMC ir pluginą iš čia http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 89&t=17307
Galėsi išbandyti ne tik integruotą grotuvą naršyklėje o ir daugiau visokių grotuvų bei filmų servisų kurie atitiks tavo lūkesčius. Pas tave ryškiai problema su integruotu grotuvu. Aišku jeigu su internetu viskas tvarkoje.
Vu+, Android, Raspberry Pi

Kancler
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Tre Rgs 16, 2009 9:50 am
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė Kancler » Tre Lie 16, 2014 1:43 pm

cvykas rašė:Isirašyk XBMC ir pluginą iš čia http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 89&t=17307
Galėsi išbandyti ne tik integruotą grotuvą naršyklėje o ir daugiau visokių grotuvų bei filmų servisų kurie atitiks tavo lūkesčius. Pas tave ryškiai problema su integruotu grotuvu. Aišku jeigu su internetu viskas tvarkoje.
dekui,
bandysiu, kaip ir minejau bandziau ziuret su tabu 4 pro, ant to pacio namu wifi tai viskas be lago veikia, o ant x7 stabdo.

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė Bambino » Tre Lie 16, 2014 3:13 pm

Kancler rašė:situacija tokia turiu minix neo x7, bandant ziuret filmus http://www.filmux.net ziauriai lagina, updeitinau firmware iki 10, bandziau ir su kitus tas pats, vaizdas sau garsas sau. Bet bandant ziuret su galaxy tab4 pro viskas ok, jokio lago. Gal kas turit neo x7 ir galit pabandyt paziuret koki gfilma is filmux.net ? buciau gausiai dekingas. arba gal galit patart ka daryt
tiek neo tiek tabe naudoju dolphin narsykle
man dolphin nestabiliai veikia aplamai. bandyk integruota narsykle.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė Bambino » Tre Lie 16, 2014 3:15 pm

cvykas rašė:Isirašyk XBMC ir pluginą iš čia http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 89&t=17307
Galėsi išbandyti ne tik integruotą grotuvą naršyklėje o ir daugiau visokių grotuvų bei filmų servisų kurie atitiks tavo lūkesčius. Pas tave ryškiai problema su integruotu grotuvu. Aišku jeigu su internetu viskas tvarkoje.
turi tie minixai savo xbmc versija...
Paveikslėlis

mercuris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2012 7:18 pm
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė mercuris » Pir Bir 01, 2015 8:48 pm

Sveiki, gal kas turite Minix Neo X7 ir sugebate įkelti firmware, nes maniškis užlūžo - rodo tk pulsuojantį logotipą ir nė krust toliau. Bandžiau pagal youtuba atgaivint, tačiau kai reikėdavo per PC instaliuoti draiverius man to nepavykdavo padaryti. Gal kas padėtų ?

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė cvykas » Pir Bir 01, 2015 9:03 pm

Man buvo nutikęs keistas reiškinys. Į laptopą suinstalinau draiverius kokius reikia bet androidinio stiko niekaip nepavyko perrašyti softą. Savaitę vis pribėgdamas pabandydavau prijungti stiką ir šiaip ir anaip bet instaliacinė programa jo nematydavo nors ryškiai aišku buvo kad Windowsai įrenginį mato.
Paskiau "prisiminiau" juk sūnus kompą turi. Nueinu prie to kompo ir padarau lygiai tokius pat veiksmus ką dariau pas save ir tik pamanyk iš pirmo karto perrašiau. Paskiau kelių savaičių bėgyje perrašiau dar 4 skirtingus androidinius stikus. Jokių problemų. Pabandymui kišu į savo laptopą ir nei krust.
Kompas stacionarus ir win lygiai tokie pat kaip pas mane. Nei logiškai nei morališkai negalėjau sau atsakyti į klausimą iš kur toks skirtumas.
Vu+, Android, Raspberry Pi

mercuris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2012 7:18 pm
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė mercuris » Pir Bir 01, 2015 9:09 pm

cvykas rašė:Man buvo nutikęs keistas reiškinys. Į laptopą suinstalinau draiverius kokius reikia bet androidinio stiko niekaip nepavyko perrašyti softą. Savaitę vis pribėgdamas pabandydavau prijungti stiką ir šiaip ir anaip bet instaliacinė programa jo nematydavo nors ryškiai aišku buvo kad Windowsai įrenginį mato.
Paskiau "prisiminiau" juk sūnus kompą turi. Nueinu prie to kompo ir padarau lygiai tokius pat veiksmus ką dariau pas save ir tik pamanyk iš pirmo karto perrašiau. Paskiau kelių savaičių bėgyje perrašiau dar 4 skirtingus androidinius stikus. Jokių problemų. Pabandymui kišu į savo laptopą ir nei krust.
Kompas stacionarus ir win lygiai tokie pat kaip pas mane. Nei logiškai nei morališkai negalėjau sau atsakyti į klausimą iš kur toks skirtumas.
Reiks ir man pabandyt ant kito kompo.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė aaaaaa » Pir Bir 01, 2015 10:56 pm

cvykas rašė:Man buvo nutikęs keistas reiškinys. Į laptopą suinstalinau draiverius kokius reikia bet androidinio stiko niekaip nepavyko perrašyti softą. Savaitę vis pribėgdamas pabandydavau prijungti stiką ir šiaip ir anaip bet instaliacinė programa jo nematydavo nors ryškiai aišku buvo kad Windowsai įrenginį mato.
Paskiau "prisiminiau" juk sūnus kompą turi. Nueinu prie to kompo ir padarau lygiai tokius pat veiksmus ką dariau pas save ir tik pamanyk iš pirmo karto perrašiau. Paskiau kelių savaičių bėgyje perrašiau dar 4 skirtingus androidinius stikus. Jokių problemų. Pabandymui kišu į savo laptopą ir nei krust.
Kompas stacionarus ir win lygiai tokie pat kaip pas mane. Nei logiškai nei morališkai negalėjau sau atsakyti į klausimą iš kur toks skirtumas.
Greiciausiai uzdisablintas yra kai windai neranda draiveriu kaikada paklausia kai turi daryti laukti kol pats surasi ar jie patys suras arba paprasciausiai atjungia (nekreipia demesio) irengini ir nerodo juo cia perkisimas i kita usb jungti nepadeda jie ji paprasciausiai ignoruoja . 8)
Paveikslėlis

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė cvykas » Pir Bir 01, 2015 11:10 pm

Tai kad draiverius tryniau ir vel rasiau bele kiek kartu manydamas kad kazkur klaidele iveliau. Bandziau visokius imanomus variantus bet nepadejo.
Su kitu kompu vienas du ir isejo. Nieko ten sudetingo nera bet va laptopas niekaip neduoda instalinti.
Manau del kokios nors programinės įrangos kuri instaliuota. Yra visokių linux distribucijų kur man reikalingos.
Ir enablinau ir disablinau ir dar gyvo velnio nablinau:) Draiveris tai teisingas nes nes win7 stika pamato bet instalo programa to stiko nemato.
Instalo principas panašus į šį:
https://www.youtube.com/watch?v=XNgsnpc_nNI
Vu+, Android, Raspberry Pi

rolandasva
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Pir Kov 18, 2013 10:16 pm
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė rolandasva » Ant Bir 02, 2015 1:45 pm

Prisijunk prie minix forumo.ten rasi is kur draiverius parsisiust.ir dar gali perrasyt androida i 4.4.2 kit kat.dirba zymiai sparciau negu 4.2.2.ten ir rokchip flash tool rasi parsisiust.ten viskas aprasyta kaip daryti.

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1648
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė vbitas » Ant Bir 02, 2015 3:21 pm

Device Manager' yje reikia eiti į meniu punktą View ir įjungti 'show hidden devices'
paprastai ten pasimato visi ignoruojami įrenginiai.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1648
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė vbitas » Ant Bir 02, 2015 3:27 pm

vaizdas su 'hidden devices'
matosi visi įrenginiai, su kuriais kompas kada nors santykiavo:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė aaaaaa » Ant Bir 02, 2015 9:36 pm

cvykas rašė:Tai kad draiverius tryniau ir vel rasiau bele kiek kartu manydamas kad kazkur klaidele iveliau. Bandziau visokius imanomus variantus bet nepadejo.
Su kitu kompu vienas du ir isejo. Nieko ten sudetingo nera bet va laptopas niekaip neduoda instalinti.
Manau del kokios nors programinės įrangos kuri instaliuota. Yra visokių linux distribucijų kur man reikalingos.
Ir enablinau ir disablinau ir dar gyvo velnio nablinau:) Draiveris tai teisingas nes nes win7 stika pamato bet instalo programa to stiko nemato.
Instalo principas panašus į šį:
https://www.youtube.com/watch?v=XNgsnpc_nNI
Greiciausiai kokios updates maiso nes pas mane vienas kompas win 7 su sp1 kitas beje sp1 tai tas kur be sp1 beveik viska priima va jau su sp1 tai pasirenka kaikas jam tinka kitu instaliaciniu programu nenori paleisti pvz sena web kamera pas win 7 be sp veikia , o su sp1 niekaip neina . 8)
Paveikslėlis

mercuris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2012 7:18 pm
Susisiekti:

Re: Reik pagalbos minix neo x7

Standartinė mercuris » Tre Bir 03, 2015 8:47 pm

mercuris rašė:
cvykas rašė:Man buvo nutikęs keistas reiškinys. Į laptopą suinstalinau draiverius kokius reikia bet androidinio stiko niekaip nepavyko perrašyti softą. Savaitę vis pribėgdamas pabandydavau prijungti stiką ir šiaip ir anaip bet instaliacinė programa jo nematydavo nors ryškiai aišku buvo kad Windowsai įrenginį mato.
Paskiau "prisiminiau" juk sūnus kompą turi. Nueinu prie to kompo ir padarau lygiai tokius pat veiksmus ką dariau pas save ir tik pamanyk iš pirmo karto perrašiau. Paskiau kelių savaičių bėgyje perrašiau dar 4 skirtingus androidinius stikus. Jokių problemų. Pabandymui kišu į savo laptopą ir nei krust.
Kompas stacionarus ir win lygiai tokie pat kaip pas mane. Nei logiškai nei morališkai negalėjau sau atsakyti į klausimą iš kur toks skirtumas.
Reiks ir man pabandyt ant kito kompo.
Kitas kompas kaip mat išsprendė problemą, viskas instaliavosi ir mano Minix Neo X7 vėl sukasi. Ačiū už patarimus.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių