• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Tautinis ir Dreambox 500S klonas

Tam, kad matyti daugiau...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
geduxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Sek Spa 19, 2008 12:19 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Tautinis ir Dreambox 500S klonas

Standartinė geduxxx » Šeš Spa 09, 2010 5:52 pm

Sveiki Forumiečiai,

Nesenai iškilo man viena problema su Tautinio barabanai.Iš esmės viskas veikia gerai dienos metu,bet vakarop 16-20h prasideda tikros nesamonės.Nerodo SAT visiškai,t.y rodo tik nekoduojamus kanalus,buna atsigauna atsidarius DCC Telnet ir suvedus /var/bin/mgcamd_1.35a,iš pradžiu galvojau,kad čia softo kaltė,tai jį perrašiau,bet problema vistiek išliko.Internetas Erdves,sako,kad pas Erdves grybauja pastovei DNS Adresai.Kokia galėtu būti problema iš tikruju ir kaip ja būtų galima išspręsti?

Ačiū!

tomas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1364
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:15 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Viasat ir Dreambox 500S klonas

Standartinė tomas » Šeš Spa 09, 2010 9:36 pm

geduxxx rašė:Sveiki Forumiečiai,

Nesenai iškilo man viena problema su Tautinio barabanai.Iš esmės viskas veikia gerai dienos metu,bet vakarop 16-20h prasideda tikros nesamonės.Nerodo SAT visiškai,t.y rodo tik nekoduojamus kanalus,buna atsigauna atsidarius DCC Telnet ir suvedus /var/bin/mgcamd_1.35a,iš pradžiu galvojau,kad čia softo kaltė,tai jį perrašiau,bet problema vistiek išliko.Internetas Erdves,sako,kad pas Erdves grybauja pastovei DNS Adresai.Kokia galėtu būti problema iš tikruju ir kaip ja būtų galima išspręsti?

Ačiū!
Jei DNS grybauja tai suvesk statini adresa. Pabandyk dar pakeisti porta jei provaideris leidzia ji pasirinkti kita. O erdves tai tikrai yra prastas interneto tiekejas bet jei iseities nera tai skambini ir uzknisineji erdves su problema (gal sutvarkys). Tiesa pas neaprauk interneto su kokias tai torentais max greiciui.

geduxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Sek Spa 19, 2008 12:19 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė geduxxx » Sek Spa 10, 2010 10:51 am

O pasiskambinus i Erdves kaip man ivardinti sia problema? as gi negaliu sakyt,kad man neina sarikai

audriusv
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: Sek Geg 17, 2009 2:18 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė audriusv » Sek Spa 10, 2010 11:25 am

tai paziurek koks greitis koks pingas ir pan. gal jis nepastovus, tai ir stringa
Sony KD-55S8505C
Pioneer VSX-922-K + Canton GLE 496
Intel NUC DN2820FYKH with LinuxMint 17.1 inside

geduxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Sek Spa 19, 2008 12:19 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė geduxxx » Sek Spa 10, 2010 1:19 pm

Greitis buna 100-150 KB/s

Pingas buna iki 80 maksimum,veikia internetas gerai,bet pvz sara nerodo,buna kad ir internetas blogai veikia,ir barabanai nerodo,cia kaip jau uzeina.Cia daug kam ziuriu su Erdvem butent sara neina

Vartotojo avataras
maksaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 713
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 11:50 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė maksaz » Sek Spa 10, 2010 1:47 pm

Tai jau taip, nieko baisesnio uz erdviu interneto paslaugas nemaciau...klijento teises it rudo suns- palojai ir i buda...ir neturejom kaime jokiu alternatyvu tiekeja rinktis...pagrindinis erdviu serviso trukumas- tai pastovus ir daznas interneto dingimas...ir operatoriaus atsakymai butu verti paviesinimo...tai vagys elektros kabeli pavoge- taise 1 savaite, tai musu kaimo rajone perkunas griaudejo- taise 4 dienas, tai oro salygos prastos- taise 3 dienas, tai kazkoks ir daznas "bendras masinis gedimas"- dazniausiai taisoma per 1-2 dienas...testavau sky uk ir pastoviai yra ntv ijungtas...nepastebejau jokiu strigimu ar pn. ...nei vakare, nei diena...kol internetas yra- viskas sukas liuks...ale kai nera...tv nerodo ir eini skambint...jau itariu, kad mane erdviu operatoriai pazista...ir manau, kad ne is gerosios puses :-D ...
Ad infinitum...

geduxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Sek Spa 19, 2008 12:19 pm
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė geduxxx » Sek Spa 10, 2010 2:15 pm

Tai Jums vos tik internetas yra ir rodo,o man pvz internetas dabar yra,bet saros nerodo :D,pries 15min rode,5 minutes paziurejau,ir vel dingo.

Vartotojo avataras
maksaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 713
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 11:50 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė maksaz » Sek Spa 10, 2010 2:50 pm

Paprastai padaryciau taip- pasiimciau 3- 4 tiekeju paslaugas testavimui 1- 2 paroms ir pakaitaliociau juos...ir kaip mat paaisketu normalaus servo privalumai...man kazkaip nesitiki, kad internetas yra, o sevisas nesisuka...o ka rodo camd logas...ten gi daug pamatyt galima...bet apie tai diskutuot galima tik cia http://www.sharambaram.net
Ad infinitum...

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Standartinė nerux » Pir Spa 11, 2010 9:43 pm

maksaz rašė:Paprastai padaryciau taip- pasiimciau 3- 4 tiekeju paslaugas testavimui 1- 2 paroms ir pakaitaliociau juos...ir kaip mat paaisketu normalaus servo privalumai...man kazkaip nesitiki, kad internetas yra, o sevisas nesisuka...o ka rodo camd logas...ten gi daug pamatyt galima...bet apie tai diskutuot galima tik cia http://www.sharambaram.net
Tiekėjas čia pas jį ne prieko, tiekėjas geras, pastikrinau pas save, sukas viskas normaliai, erdvės gliučina visa dalyka ir nieko daugiau čia jau iš jų problemos :grin: :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių