• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Mediaportal

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Mediaportal

Standartinė Neoromancer » Sek Kov 08, 2009 11:04 am

Kadangi HTPC sistemos po truputį populiarėja mūsų kraštuose, tad reiktų pasidalinti patirtimi ir apie programas valdančias šiuos aparatus. Kadangi aš daugiausia laiko praleidau besikrapštydamas su Mediaportal programa, tai ir ši tema bus skirta pastarajai programai. Trumpai kas tai yra Mediaportal ? Tai programa, kuri paverčia personalinį kompiuterį pramoginiu centru. Jūs galite:

* žiūrėti ir įrašinėti tv ar sat programas;
* klausytis muzikos iš įvairių resursų (internetas, HDD, CD ir tt);
* peržiūrėti įvairiausių formatų filmus, nuo paprasčiausių DVD ir baigiant HD raiškos .mkv failus;
* peržiūrėti nuotraukas;
* skaityti RSS naujienas;
* galėsite greitai ir patogiai sužinoti orų prognozes;
* valdyti distanciniu pultu;
* dar labiau praplėsti galimybes plugin'ų pagalba;

Pirmiausia reikia atsisiųsti reikalingus kodekus, o būtent:
* FFDSHOW
* HAALI MEDIA SPLITTER
* QT LITE
* REAL ALTERNATIVE
* VSFILTER
* FLV Splitter

Taip pat mums gali prireikti CodecTweakTool, kad sutvarkyti konfliktinius kodekus. Visus minėtus kodekus ir įrankius galite parsisiųsti iš čia.


Imamės darbo :) Pirmiausia pastarčiau nediegti visokių codec pack, nes gali kilti visokių konfliktų. Jei sudiegtas pašalinkite! Tada paleidžiame CodecTweakTool ir pažymime kaip parodyta pav.
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-07
Ptogramėlė sutvarkys visus "negyvus" ar sugadintus filtrus. Į užduodamą klausimą atsakykite Yes
Susitvarkę su kodekų likučiais pradedame naujųjų sudiegimą.

Susidiegiame FFDSHOW. Dabar jokių pakeitimų daryti nereikia, tiesiog "Next","Next"... ir viskas :)
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-07

Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08

Diegiame "Matroska" filtrą. Varnelės lieka taip, kaip parodyta.
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08

Sudiegiame QT LITE ir REAL ALTERNATIVE
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08
ir
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08

Pabaigai sudiegiame VSFILTER ir FLV Splitter. Pirmasis atsakingas už subtitrus, antrasis už FLV (flash) failų peržiūrą. Taigi, kodekai guli savo vietose, dabar galima imtis FFDSHOW konfigūravimo :)

FFDSHOW filtro derinimas:
Atidarome “video decoder configuration” (nuorodą rasite Satrt meniu) ir pagrindiniame lange paspaudę deš.pel. mygtuką suaktyviname “set all stable formats to libavcodec”.
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08
Tai atlikę spaudžiame "OK"

Dabar atidarome “audio decoder configuration” (Start meniu) ir įsitikiname, kad "Mixer" laukelis pažymėtas. Taip pat iš sąrašo pasirenkame savo audio sistemos modelį.
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08

Viskas. Su kodekų konfiguravimu kaip ir baigėme.

Susidiegiame Mediaportal. Didelio sudėtingumo nėra, todėl pačio proceso neaprašinėsiu. :) Tad manykime kad ši programa jau guli jūsų kompiuteryje. Ką gi, reikia ir ją susikonfigūruoti pagal savo poreikius. Pirmą kartą ją paleidžiant iššoka toks langelis
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08
Paspaudus "Continue" atsidarys nemažiau mielas langelis su išmaldos prašančiu MP logotipu :D
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08

Mums reikės susiderinti "Videos","Music","Pictures" sritis. Pradėkime nuo "Videos", kadangi kitų sričių tvarkymas analogiškas :grin:
Nurodome kokie katalogai bei diskasukiai bus naudojami
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08
Norėdami įtraukti katalogą spaudžiame "Add" ir nurodome kelią bei pavadinimą norimam katalogui
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08
Atkreipkite dėmesį į laukelį "Pin Code". Jame suvedus skaičių seką katalogas užrakinamas ir norint jį peržiūrėti su MP reikės suvesti PIN. Pravartu, jei kažką slepiate nuo vaikų :)
Kaip ir minėjau, likusių kategorijų derinimas analogiškas.

Dabar pasidarome, kad rodytų orų prognozes :)
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-08
Spaudžiame "Add" ir paieškos laukelyje įvedame norimo miesto ar šalies pavadinimą (deja, ras tik didžiuosius Lietuvos miestus) :grin: Nusistatome kokiu formatu rodyti vėjo greitį bei temperatūrą...

Na tai tiek. Čia buvo kažkas rašęs, kad problemos su ".mkv" ... Bent pas mane tai eina, tik kompas per slabnas :) Nu bet nieko, jau greitai užbaigsiu "susilipdyti" savo HTPC. Tad turėtų būti tęsinys :)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

navaras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Sek Vas 15, 2009 2:05 pm
Susisiekti:

Standartinė navaras » Sek Kov 08, 2009 10:11 pm

:D bet tu tai maladec. manau info pravers.

Vartotojo avataras
spirgas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: Pir Lie 16, 2007 5:53 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė spirgas » Pir Kov 09, 2009 3:35 pm

Na va pagaliau tema apie mediaportal! Turejau mase klausimu apie ji (aisku kuriuos daba pamirsau :) ) respect neoromancer uz sugaista laika, bet praleidai esmini TV serverio konfigurafima. Manau pirma kart ji naudojantiems bus truputi kebloka pakurt tv... Tad laukiam tesinio :)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Kov 10, 2009 3:27 pm

spirgas rašė:... Tad laukiam tesinio :)
Tęsinys bus... :) Reikia pasidaryti paveikslėlius, pasirankioti informacijos, pabandyti pačiam :) Visai būtų šaunu, kad ir jūs pasidalintumėte informacija, užduotumėte klausimus... Taip bendromis jėgomis "įvaldytume" šią, mano akimis žiūrint, visai neblogą programą.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Kov 10, 2009 4:09 pm

Tęsiam... Kol kas kalba eis apie FFDSHOW kodeko konfigūravimą ir vaizdo ekrane pagerinimą :)

Turbūt pastebėjote, kad ffdshow turi labai daug įvairiausių nustatymų, tad galima su saiku jais paeksperimentuoti :) Apsistosiu prie dviejų parametrų, tai "Sharpen" ir "Resize & aspect" kurie iš tiesų pagerina matomo vaizdo kokybę. Pradėsime nuo "Sharpen". Čia nieko gudraus, tiesiog pažymime langelį "Sharpen" ir dešinėje pusėje pažymime "xsharpen" bei "process whole image" laukelius. Spaudžiame "Apply". Viskas.
Paveikslėlis
By neoromancer

Einame toliau, prie "Resize & aspect" parametro. Kairėje pažymime langelį o dešinėje pažymime knopkę "specify horizontal and vertical
size
” . Laukeliuose suvedame savo ekrano rezoliuciją tarkim 1360x768, prie "aspect" nurodome 16:9 arba 4:3 (priklausomai koks jūsų TV ar monitoriaus formatas), taip pat pažymime "resize always","keep original aspect ratio" bei nepamirštame pažymėti laukelio "process whole image".
Paveikslėlis
By neoromancer at 2009-03-10

Viskas, smagaus žiūrėjimo.

Tiesa, reikia nepamiršti, kad visi šie parametrai apkrauna procesorių, todėl su silpnesniais CPU gali stabiliai nedirbti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Ket Kov 12, 2009 9:07 am

Ar pavyko tau SAT koduotas programas paleisti per MediaPortal ? Man raso Graph not found ar kazka panasaus.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Kov 12, 2009 9:27 am

tomakas rašė:Ar pavyko tau SAT koduotas programas paleisti per MediaPortal ? Man raso Graph not found ar kazka panasaus.
Vat dabar susidūriau su problema, kad TV Server visai atsisako dirbti su mano plokšte :( Čia labiau Win kalti, per daug atidrožiau juos, o perdiegti rankos nekyla... Bet ! Taip, anksčiau veikė puikiai (jei kanalo perjungimo greitį 8-15 sek. galima pavadinti puiku...). Pirmiausia reikia žiūrėti ar TV Server atidaro FTA kanalus, jei taip tai reikia sudiegti MDAPI ir sumesti pluginus. Veikė tiek su šaringo pluginais, tiek su vPlug'u. O kad rašo "Graph not found", tai čia kažkas su kodekais negerai, kažkas tarpusavy nesiderina.

Papildau.
Manau, kad kitą savaitę aprašysiu kaip ten su TV Server'iu.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Kodas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Pir Lap 20, 2006 7:23 pm
Miestas: Biržai
Susisiekti:

Standartinė Kodas » Tre Bir 17, 2009 6:46 pm

suinstaliavau Mediaportal, ir net nežinau nuo ko pradėti konfiguruoti TV Server. Ten prašo IP adreso pagrindinio serverio. Kiek supratau automatiškai prisisskiria mano PC pavadinimas kurį matau valdymo skyde. O ką iš tikrųjų reiktų įrašyt?
O tv server configuration lange paspaudus test, keikesi...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Bir 17, 2009 7:25 pm

TvServer'iui reikalinga duomenų bazė. Man niekaip nepavyko paleisti ant Microsoftinės, tad sudiegiau MySql. Kad daug nerašyti:
http://www.team-mediaportal.com/manual/ ... all-MySql5
Turėtum susigaudyti kas ir kame.
Galop kur Database login suvesi root ir kur password slaptažodį. Slaptažodžio nevesk labai sudėtingo. Pakaks kokio skaičiaus iš 4 skaitmenų.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
lagunijus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 12:55 am
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Standartinė lagunijus » Tre Bir 17, 2009 9:48 pm

jo... tas pats ir pas mane - msoftine nesikalbejo su serveriu. Mysql veikia puikiai, bet idomu butu palyginti skirtuma, jei kam nors pavyktu gerai susikonfiguruot.
uCLan_Ustym_4K_PRO_Combo_E2_1.25m_Mabo@90E-45W_Ku

Vartotojo avataras
spirgas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: Pir Lie 16, 2007 5:53 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė spirgas » Ket Bir 18, 2009 7:49 am

Hmmm... o man atvirksciai, tik M$ suveike, o mysql nejo... kazkaip per daug i nesukau del to galvos, intaliuodamas nustatai, ir sukrenta viskas :-P

Beje Kodas taip ten reikia nurodyt ip adresa kur duombaze, greiciausia instalinai i ta paty kompa, tai ir naudok localhost'a. Tai vat vienintelis pastebetas minusas Mportal tai dingus rysiui/tinklui/wifi nutruksta rysys ir su tvserver, uzknisa kartais :-D

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Bir 18, 2009 8:36 am

spirgas rašė:... Tai vat vienintelis pastebetas minusas Mportal tai dingus rysiui/tinklui/wifi nutruksta rysys ir su tvserver, uzknisa kartais :-D
Nelabai supratau :-P Kokiu atveju dingsta ryšys? Aš namie išbandžiau per du kompus, tai veikia gerai nepriklausomai nuo to ar yra internetas ar ne... Ar aš ko nors nesupratau?

Vis niekaip nerandu laiko padaryti savo sistemos aprašymą (aka Neorobox HES-5050E :) ) bet vieną mintį mestelsiu. Pastebėjau kad kanalai tuo greičiau persijungia, kuo geriau jie surūšiuoti. Ir patariu nereikalingus visai atjungti. Nežinau kaip pas kitus, bet pas mane kanalai persijungia iki 3-4 sek. DVB-T dar greičiau. O kol buvau nesurūšiavęs persijungdavo 5-7 sek.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
spirgas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: Pir Lie 16, 2007 5:53 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė spirgas » Ket Bir 18, 2009 8:47 am

Neoromancer rašė:Nelabai supratau hmmmm Kokiu atveju dingsta ryšys? Aš namie išbandžiau per du kompus, tai veikia gerai nepriklausomai nuo to ar yra internetas ar ne... Ar aš ko nors nesupratau?
Na dabar ir mane suparinai, negi cia tik pas mane taip?? :-D Ziurint TV jai istrauki tinklo kabeli arba dingsta pasijungimas i wifi AP iskart raso"Connection to tv server lost". Pas jus taip nebuna? :-P

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Bir 18, 2009 9:02 am

Na pala. Pabandysiu aprašyti kaip pas mane yra. Stovi mano neoroxas, jame tvserver+tvclient+mediaportal (viskas kartu susidiegia), jis pajungtas prie TV. Internetą gauna per routerį. Yra kitas kompas, jame tik Mediaportal ir tvclient. Viskas veikia vidiniame tinkle. Jei dėl kažkokių priežasčių man vidinis tinklas pakibtų, tai ryšys dingtų tik Mediaportale kuris yra PC, o tas kur prie teliko veikia kaip niekur nieko. Tai spėju, kad kažką ne taip susikonfigūravęs esi.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
spirgas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: Pir Lie 16, 2007 5:53 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė spirgas » Ket Bir 18, 2009 9:08 am

Aisku dabar suabejojau ar nebusiu prizaides su nustatymais, vietoi localhost'o irases ip adresa ar smth. Reiks pasitikrint.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Bir 18, 2009 9:23 am

Mano schema yra tokia. Diegdamas nedariau jokių pakeitimų, tik slaptažodį įrašiau ir viskas
Paveikslėlis
By neoromancer
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
spirgas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: Pir Lie 16, 2007 5:53 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė spirgas » Ket Bir 18, 2009 9:30 am

Na is sios schemos galiu formuluoti klausima taip:

Jai dingtu rysys(unpluged cable), beziurint tv, tarp PC ir routerio ar itakotu MP veikima ant PC?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Bir 18, 2009 9:36 am

spirgas rašė:Na is sios schemos galiu formuluoti klausima taip:

Jai dingtu rysys(unpluged cable), beziurint tv, tarp PC ir routerio ar itakotu MP veikima ant PC?
Man kažkaip su vaizduote turbūt sunkiai :) Žodžiu jei aš žiūriu per TV, o kitame kambaryje per PC žiūri kitas, tai:
jei ryšys dings tarp routerio ir pc, pc nustos rodyti o prie tv bus viskas kaip buvę. Nes tvserver yra kompe prie Tv.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
spirgas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: Pir Lie 16, 2007 5:53 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė spirgas » Ket Bir 18, 2009 10:07 am

Blin, sumaisiau aisq... kazkaip pamaniau kad TVserveris PC guli...
Tada esme klausimo tapati tik vietoi pc NEOROBOX turi but :)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Bir 18, 2009 10:30 am

spirgas rašė:Blin, sumaisiau aisq... kazkaip pamaniau kad TVserveris PC guli...
Tada esme klausimo tapati tik vietoi pc NEOROBOX turi but :)
Apibendrinant Neorobox'e visada veikia, nepriklausomai kas su tinklu darosi. (na tik šarūnas dingus netui nokdauną gauna :) )
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Šeš Bir 27, 2009 7:38 am

Labai išsamus vartotojo žinynas, kurį parašė Mediaportal gerbėjai. Anglų kalba. http://www.team-mediaportal.com/files/d ... no_html,1/
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Arturas1976
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Pen Lap 06, 2009 6:45 pm
Susisiekti:

Standartinė Arturas1976 » Pen Lap 06, 2009 6:57 pm

Idomu ar kas esate is lietuvaiciu paleide CS klienta su MP? Jau krusuosi kokie pora metu ir niekaip nedamusu iki galo.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Šeš Lap 07, 2009 8:48 am

Arturas1976 rašė:Idomu ar kas esate is lietuvaiciu paleide CS klienta su MP? Jau krusuosi kokie pora metu ir niekaip nedamusu iki galo.
Turite omeny kad rodytų kanalus šarūno pagalba ? Jei taip, tai jums reikia MDAPI filtrą sudiegti. Na ir klientu naudoti Acamd pluginą.
Parsiuntimas: MDAPI
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Arturas1976
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Pen Lap 06, 2009 6:45 pm
Susisiekti:

Standartinė Arturas1976 » Sek Lap 08, 2009 10:21 am

Sarunas - taip. Su MDAPi siaip ne taip susitvarkau, FTA viskas ok, o vat kad toliau ir beda. Naudojau vPlug, csc, wincsc dar kazkuriuos ir niekaip
Neoromancer rašė:
Arturas1976 rašė:Idomu ar kas esate is lietuvaiciu paleide CS klienta su MP? Jau krusuosi kokie pora metu ir niekaip nedamusu iki galo.
Turite omeny kad rodytų kanalus šarūno pagalba ? Jei taip, tai jums reikia MDAPI filtrą sudiegti. Na ir klientu naudoti Acamd pluginą.
Parsiuntimas: MDAPI

Arturas1976
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Pen Lap 06, 2009 6:45 pm
Susisiekti:

Standartinė Arturas1976 » Sek Lap 08, 2009 3:31 pm

Jei dar kam nelabai sekasi su kodekais tai turiu patirties su Vista 32Bit ir Windows 7.

Su W7 tai labai paprasta - idejau tik Cyberlink kad imtu DVBT o daugiau nieko papildomo - viska OS turi. Jokiu FFDSHOW nededu. Rodo puikiai viska. Aisku dar Haali media splitteri butiani ir pazymint AVI palikyma instaliuojant.

Vat su vista - tai buvo ivairiu variantu bet irgi geriausia pasiimt cyberlink ir visur ji sukist, tikrai klausimu nebuvo. Nes kiek bebandziau su visokiais pakais ar atskirai po viena - tik bedos, kazkas ima ir neveikia.

Dar neblogai ir CoreAVC tik MP turejo bedu paskutiniuose relyzuose su siuo (per visa ekrana rodydavo ketvirtadali vaizdo tik stipriai pritraukta).

Leidziu per SPDIF video, DVI - i telika ir dar DAC isorini turiu kur per USB leidziu stereo garsa.

Instaliacija idomi tuo, kad sitas TVE3 labai puikiai palaiko multiseat - iki 5 klientu buvau paleides su viena DVBT korta ir leidau skirtingus kanalus - visi rode puikiai vienu metu :)


Cia ir yra pagrindinis mano galva MP grozis.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių