• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kodel?

Enigma Dreambox imtuvuose

Moderatoriai: nerux, cvykas

Skelbti atsakymą
tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kodel?

Standartinė tiomka » Pen Bal 27, 2012 10:59 pm

Na paiskinkit trumpai kaip kas :)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė cvykas » Pen Bal 27, 2012 11:23 pm

tiomka rašė:Na paiskinkit trumpai kaip kas :)
Jeigu trumpai tai Enigma2 yra palydovinis imtuvas ir multimedia grotuvas.O paskutiniu metu ir IPTV (internetines televizijos) imtuvas.Enigma2 turi ir daugybe pluginu nuo interneto narsykles per tv iki oro temperaturos parodymo tavo mieste.Net ir elektronini pasta gali pasitikrinti imtuvo pagalba.Taip pat ir esant kur nors kitame mieste gali interneto pagalba ziureti palydovinius kanalus tiesiai is tavo imtuvo i kompiuteri.Zodziu Enigma2 kaip kompiuteris.
O ar reikalinga ir kodel tai spresk pats.Daugumai ji reikalinga.Kitai daugumai nereikalinga nes jie motyvuoja tuom kad pvz oro temperatura galima paziureti internete per kompiuteri.Dar ir pasta ten gali pasitikrinti.Ir multimedijos grotuvas pas juos stovi salia sat imtuvo tad Enigma2 nereikia :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

vaidas1984
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2979
Užsiregistravo: Ant Sau 01, 2008 6:51 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė vaidas1984 » Šeš Bal 28, 2012 8:59 am

trumtai drutai tai operacine sistema palydoviniems imtuvams kuris veikia LINUXe.
Flexbox 5000 (DM500)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė olesub » Šeš Bal 28, 2012 3:42 pm

Kai parašysi tai nevtemu arba nenutuoki kas yra OS.
Enigma tai tik apvalkalas arba vartotojo sąsaja, parašyta ant linux OS
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė tiomka » Šeš Bal 28, 2012 7:53 pm

Na lyg ir parase kad veikia ant linux os o toliau jau daeina :) siaip sukuriau tema nes prisiskaityt apie tunerius kokie jie ''kruti'' ir kokia kruta enigma gali vos ne kasantram poste bet zmogus pasiskaites ir nusipirkes tarkim DM nezinos kuriuo galu prie jo prieit. Yra skiltis enigma tad logiska butu ir apie ja bendrai kazka parasyti kad zmogus iskarto rastu info... Tarkim iskils klausimas kur gauti enigma? kokie populiariausi,geriausi ir stabiliausi pluginai ir kur juos randat? zodziu klausimu vis atsiranda o ten kur gincijasi profai susede tai gali sedet,skaityt ir galva kasyt :)

vaidas1984
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2979
Užsiregistravo: Ant Sau 01, 2008 6:51 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė vaidas1984 » Sek Bal 29, 2012 8:44 am

olesub rašė:Kai parašysi tai nevtemu arba nenutuoki kas yra OS.
Enigma tai tik apvalkalas arba vartotojo sąsaja, parašyta ant linux OS

pats ir turbut nieko neisgaudau . juk parasyta kad Linux pagrindu
Flexbox 5000 (DM500)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė olesub » Sek Bal 29, 2012 8:54 am

:D Čia lygiai taip pat nusišnekėjai kaip ir apie wifi klientą
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė salakas » Sek Bal 29, 2012 9:14 am

na kagi,enigma yra enigma (tokia isvada pasidariau is jusu aiskinimu,ant opticum 9500 enigma naudoju jau beveik trys metai ir vargo nematau, aisku padejo internetas - svarbu turet noro ir dometis) jei kas dar naudojates opticum 9500 ar gi 980HD tai Piterkadet padare apvalkala kaip jus sakot, imidzas vadinasi:RUnigmaHD-VIP-02,tik siek tiek atsirado problemu,norint pradet naudotis reikia kreiptis i piterkadet ,imidzas svo galimybemis beveik nenusileidzia kaikuriems vu uno imidzams
:?
yra kaip yra

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė alvydas1987 » Sek Bal 29, 2012 11:10 am

Na jei truputi naudojais Linuxsais kompiuteri tai turi zinoti kad ten kaip atvira OS ir yra daug juos versiju , bet jei nori pilnai naudotis tai turi kazkiek nusimanyti programavime ir darbui su terminalu / komandine eilute tad jei nelabai nusimanai sios dalykuose naudojies tokia yra arba ieskai kas pades :lol: .
Paveikslėlis

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė tiomka » Sek Bal 29, 2012 12:22 pm

alvydas1987 rašė: komandine eilute tad jei nelabai nusimanai sios dalykuose naudojies tokia yra arba ieskai kas pades :lol: .
cia jau gal po :-? rasei? :D as manau kad nk sudetingo nes yra standartines papkes i kurias metami fieni ar kiti failai ir programuot nebutina tiesiog isimint ir viskas :shock:

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė mazass » Sek Bal 29, 2012 4:16 pm

Enigma2 tai yra aukstasis pilotazas,jus man pasakykite ar mirtingajam zmogui galite iskarto pasiulyti imtuva su Enigma2????Ateina zmogelis i turgu ar y shopa,sako, oi skaiciau kad Imtuvai su Enigma2 turi begalae funkciju vienu zodziu "šustras" imtuvas,duokite man ji,reziume= po savaites zmogelis atnesa ta imtuva atgal i shopa ir sako nesugebejau "šustro" imtuvo paleisti, pasijama koki "traktoriuka" paprasta kaip dvi kapeikos,viska valdo per pulta,ziuri Sat ir megaujasi :-? , o ne su Enigma2 skaitydamas tik info...
Taip kad reziumuojant bendrai: jei sedi ilgai prie PC ir SAT forumuose imk Imtuva su Enigma2,jei esi mirtingasis, jami "traktoriuka" ir megaujiesi TV.
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė salakas » Sek Bal 29, 2012 4:32 pm

mazass rašė:Enigma2 tai yra aukstasis pilotazas,jus man pasakykite ar mirtingajam zmogui galite iskarto pasiulyti imtuva su Enigma2????Ateina zmogelis i turgu ar y shopa,sako, oi skaiciau kad Imtuvai su Enigma2 turi begalae funkciju vienu zodziu "šustras" imtuvas,duokite man ji,reziume= po savaites zmogelis atnesa ta imtuva atgal i shopa ir sako nesugebejau "šustro" imtuvo paleisti, pasijama koki "traktoriuka" paprasta kaip dvi kapeikos,viska valdo per pulta,ziuri Sat ir megaujasi :-? , o ne su Enigma2 skaitydamas tik info...
Taip kad reziumuojant bendrai: jei sedi ilgai prie PC ir SAT forumuose imk Imtuva su Enigma2,jei esi mirtingasis, jami "traktoriuka" ir megaujiesi TV.
pilnai su tamsta sutinku,pasiimi koki opticum 403 ar gm 9060 ir viska ta pati matai kaip ir su vu, tik neturi zaisliuko su kurio galetum zaist
yra kaip yra

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė cvykas » Sek Bal 29, 2012 5:40 pm

Neabejoju kad jeigu dar neturite ale ismaniojo telefono tai tikrai turesite.Ir papasakokit kitiems kam tas zaisliukas su androidu :)
Nieko sudetingo nera toje enigmoje.Jeigu paemus vien tik sat ziurejimui tai enigma gal ir patogesne nes skinu kruvas galite parsisiusti pulto pagalba ir pasilikti sau patinkanti su visokiais kanalu isdestymais ir panasiai.Kanalus irgi galima tvarkyti pulto pagalba nors su kompu daug paprasciau.Emuliatorius su keys kataloge duomenimis irgi pulto pagalba galima tvarkytis nors su kompu daug paprasciau.As nesuprantu kas toje enigmoje taip sudetingo?Galvutes priskirti savo pozicijom?Palyginus su kitais imtuvais man enigma daug patogesne.Ant tautinio epg,skinus kokius noriu tokius pasidarau o jeigu nemoku ju pasiredaguoti tada isirenku is begales jau pritaikytu.Ir pagrindinis dalykas kas man asmeniskai svarbiausia tai IPTV.Tu tik pamanyk,prisijungi prie kokio Kinomax.pro ir pasiziuri filma koki tik nori.Kad ir naujai atsiradusi LT torentuose.
Senukui tai taip,sutinku kad tokiu dalyku nereikia :) Kitam ismaniojo telefono nereikia o dar kitam ismaniojo teliko nereikia.O paskutiniam ir autopiloto masinoje nereikia nors man tai labai patogus dalykas.
Vu+, Android, Raspberry Pi

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė olesub » Sek Bal 29, 2012 6:04 pm

Cvykas respect.
Zmones nedurni, kaip nekaip sat imtuvu kruva ir absoliuti ju dauguma nori buti dreamboxais, bet deja.
Bet kuriam naujokui duok nematyta imtuva ir tikrai su juo jis nezinos ka veikti.
Plius kiek gi to zaidimo? Man asmeniskai 5-10 min. Maksimum 15 min. O tada jau megaujiesi...
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė salakas » Sek Bal 29, 2012 6:06 pm

cvykas rašė:Neabejoju kad jeigu dar neturite ale ismaniojo telefono tai tikrai turesite.Ir papasakokit kitiems kam tas zaisliukas su androidu :)
Nieko sudetingo nera toje enigmoje.Jeigu paemus vien tik sat ziurejimui tai enigma gal ir patogesne nes skinu kruvas galite parsisiusti pulto pagalba ir pasilikti sau patinkanti su visokiais kanalu isdestymais ir panasiai.Kanalus irgi galima tvarkyti pulto pagalba nors su kompu daug paprasciau.Emuliatorius su keys kataloge duomenimis irgi pulto pagalba galima tvarkytis nors su kompu daug paprasciau.As nesuprantu kas toje enigmoje taip sudetingo?Galvutes priskirti savo pozicijom?Palyginus su kitais imtuvais man enigma daug patogesne.Ant tautinio epg,skinus kokius noriu tokius pasidarau o jeigu nemoku ju pasiredaguoti tada isirenku is begales jau pritaikytu.Ir pagrindinis dalykas kas man asmeniskai svarbiausia tai IPTV.Tu tik pamanyk,prisijungi prie kokio Kinomax.pro ir pasiziuri filma koki tik nori.Kad ir naujai atsiradusi LT torentuose.
Senukui tai taip,sutinku kad tokiu dalyku nereikia :) Kitam ismaniojo telefono nereikia o dar kitam ismaniojo teliko nereikia.O paskutiniam ir autopiloto masinoje nereikia nors man tai labai patogus dalykas.
O as tai sakyciau kad priesingai, man seniui yra laiko su visu tuo zaist ,o sunus juokiasi is manes nes jam pilnai uztenka smart televizoriaus,normalaus telefono kuris laikytu savaite bekrovimo,o ne ismoniojo telefonu kuris laiko pora dienu,turiu auto kuris turi netik autopilota,bet ir palaiko atstuma tik kolkas retai tesinaudoju, nes kolkas labiau pasitikiu savim, tad stengiuosi neatsipalaiduoti 8)
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė tiomka » Sek Bal 29, 2012 6:32 pm

cvykas rašė:Neabejoju kad jeigu dar neturite ale ismaniojo telefono tai tikrai turesite.Ir papasakokit kitiems kam tas zaisliukas su androidu :)
Nieko sudetingo nera toje enigmoje.Jeigu paemus vien tik sat ziurejimui tai enigma gal ir patogesne nes skinu kruvas galite parsisiusti pulto pagalba ir pasilikti sau patinkanti su visokiais kanalu isdestymais ir panasiai.Kanalus irgi galima tvarkyti pulto pagalba nors su kompu daug paprasciau.Emuliatorius su keys kataloge duomenimis irgi pulto pagalba galima tvarkytis nors su kompu daug paprasciau.As nesuprantu kas toje enigmoje taip sudetingo?Galvutes priskirti savo pozicijom?Palyginus su kitais imtuvais man enigma daug patogesne.Ant tautinio epg,skinus kokius noriu tokius pasidarau o jeigu nemoku ju pasiredaguoti tada isirenku is begales jau pritaikytu.Ir pagrindinis dalykas kas man asmeniskai svarbiausia tai IPTV.Tu tik pamanyk,prisijungi prie kokio Kinomax.pro ir pasiziuri filma koki tik nori.Kad ir naujai atsiradusi LT torentuose.
Senukui tai taip,sutinku kad tokiu dalyku nereikia :) Kitam ismaniojo telefono nereikia o dar kitam ismaniojo teliko nereikia.O paskutiniam ir autopiloto masinoje nereikia nors man tai labai patogus dalykas.
bet tamsta juk buna ir taip kad zmones nezino kad jiems tas ar anas daiktas yra reikalingas kol nepabando ar nepasidomi :) pirmiausia reik smartfona pamaigyt ir tik tada pasakyt kad jis S... taip ir su manuoju dm800-noriu zinoti,laiko daug tam skirti negaliu bet po truputi su jusu(forumieciu) pagalba judu pirmyn :) :-?

aloyzas 1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Pen Gru 18, 2009 2:06 pm
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė aloyzas 1 » Ket Spa 04, 2012 11:42 am

Ar cia zmones klaidinami ar as nesuprantu enigma2 ar palydovinis imtuvas ar bet kuris imtuvas su enigma 2 softu
is cia parasiusiu galima suprasti jei isirasei softa i ipbox910hd tai jau palydovinis imtuvas enigma2

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė salakas » Ket Spa 04, 2012 12:43 pm

aloyzas 1 rašė:Ar cia zmones klaidinami ar as nesuprantu enigma2 ar palydovinis imtuvas ar bet kuris imtuvas su enigma 2 softu
is cia parasiusiu galima suprasti jei isirasei softa i ipbox910hd tai jau palydovinis imtuvas enigma2
o pagal tave iseina jai nusipirkai HP kompa ir isirasei W7 programine iranga tai kompas pasidare windows,o istikruju tai kompas kaip buvo HP taip ir liko ,taigi gelezis lieka ta pati, nesvarbu ka tu irasysi: linux ar windows, tik programines galimybes kitos :D
yra kaip yra

savasalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: Tre Lie 02, 2008 2:43 pm
Miestas: Bele koks
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė savasalgis » Ket Spa 04, 2012 12:50 pm

Nu jus cia duodat...
O i klausima "kas yra enigma II", taip niekas ir netasake :-( ...
Tarkim as girdejau, kad tai yra OS "Linux", skirsniu lentele (operacines sistemos Linux, branduolio pavadinimas).
Ir dar girdejau kad visuose Linuxiniuose tiuneriuose toks branduolys yra. Tik vienuose jis normalus o kituose gaidys...
Todel ir naudojama "enigma II" (patobulinta)
Kas dar ka girdejot :) ?
Jai nusikalbejau, atsiprasau. As ne kompiuterastas. As tik vairuotojas :( ...
As zmogus laimingas, tik kai kuo nepatenkintas.
Vizija be veiksmo yra svaja. Veiksmas be vizijos - laiko švaistymas...

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė olesub » Ket Spa 04, 2012 1:25 pm

Enigma tai tik apvalkalas arba kitaip vartotojo sasaja kaip kompuose gnome, kde ir pan.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Kas yra enigma2,kuo ji gera, ar ji man reikalinga ir kod

Standartinė cvykas » Ket Spa 04, 2012 4:52 pm

olesub rašė: Enigma tai tik apvalkalas arba vartotojo sąsaja, parašyta ant linux OS
olesub rašė:Enigma tai tik apvalkalas arba kitaip vartotojo sasaja kaip kompuose gnome, kde ir pan.
Jau antra karta olesub atsako i klausima :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių