• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

klausimelis apie HD imtuvus?

Raiškioji televizija (High Definition)

Moderatoriai: nerux, cvykas

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: klausimelis apie HD imtuvus?

Standartinė cvykas » Tre Lie 18, 2012 1:55 pm

discowery rašė:
olesub rašė:Na kaip čia pasakius, aš irgi manau, kad UNO rodo idealiai. Bet va Tadas-UK kaip tik išsikeitė senutėlį DM800HD į UNO ir skundėsi, kad jam nepatiko HD vaizdas.
Patikek esu mates kad tas pats vu uno su skirtingais softais rode skirtingai tad nera ka cia ir lyginti. :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

geraltas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Sek Rgs 14, 2008 10:10 pm
Susisiekti:

Re: klausimelis apie HD imtuvus?

Standartinė geraltas » Tre Lie 18, 2012 2:56 pm

Dar apie kokybe, .Tarkim Openbox s6, Amiko Alien ir vu+ uno, xtrend, taip pat dreambox imtuvai pagaminti su skirtingais procesoriais, tai ar jauciasi, kad brangesnieji imtuvai sd ir hd kanalus rodo geriau, ir greitesnieji procesoriai dirbdami su Enigma 2 , beto kad turi grazia aplinka verti to , kad uz juos moketi daugiau? Atmeskim imtuvo darba kaip media grotuvo (man tai puikiai atlieka televizorius) ir palikim tik jo pagrindine paskirti, juk tai ne kompiuteris.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: klausimelis apie HD imtuvus?

Standartinė salakas » Tre Lie 18, 2012 3:13 pm

geraltas rašė:Dar apie kokybe, .Tarkim Openbox s6, Amiko Alien ir vu+ uno, xtrend, taip pat dreambox imtuvai pagaminti su skirtingais procesoriais, tai ar jauciasi, kad brangesnieji imtuvai sd ir hd kanalus rodo geriau, ir greitesnieji procesoriai dirbdami su Enigma 2 , beto kad turi grazia aplinka verti to , kad uz juos moketi daugiau? Atmeskim imtuvo darba kaip media grotuvo (man tai puikiai atlieka televizorius) ir palikim tik jo pagrindine paskirti, juk tai ne kompiuteris.
sunui pastaciau gm 9060 kas liecia palydovines tv ziurejima nieko nesiskiria nuo kitu vaizdas geras,kanalai persijugia greitai shara veikia ,enigmos nera ,bet nevisiems jos reikia,softas atsinaujina per usb ir is interneto taigi :D
yra kaip yra

geraltas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Sek Rgs 14, 2008 10:10 pm
Susisiekti:

Re: klausimelis apie HD imtuvus?

Standartinė geraltas » Ket Lie 19, 2012 1:29 pm

po pasiulymu imti vu+ uno pasiskaitinejes, radau http://www2.vuplus.com/ (lyg ir oficialus puslapis) zinute apie vu+ clonus, gal zinot kuriais prekiaujama Lietuvoje? Perkant internetu, nezinai ka gausi

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)