• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Dreambox Picon Newnigma2

Enigma Dreambox imtuvuose

Moderatoriai: nerux, cvykas

Skelbti atsakymą
discowery

Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė discowery » Šeš Lie 21, 2012 5:11 pm

Sveiki visi gal kas nors galite paaiskinti kaip pasidaryti ant Nevnigmos imidzo Pikonus?? na tarkim ,kad rodytu ka ziurime tarkim tv3 is Viasat paketo ar tai kokio Sky paketo. aciu atsakiusiems. :)

discowery

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė discowery » Šeš Rgp 11, 2012 2:20 pm

Uzkraunu viska kaip nurodoma atsiunciu ikisu fleske ,bet niekaip man neparodo pikonu ,tai galit padet kas ar nera cia tokiu?

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė cvykas » Šeš Rgp 11, 2012 4:21 pm

Kaip supratau pirma atsiunti paskiau fleshke ikisi?:)
Cia gali padeti tik tas kas naudoja ta pati softa ir ta pati skina. Nes pvz kiekvienas skinas turi savo niuancu del pikonu. Reikia vadovautis butent to skino nurodymais.
Vu+, Android, Raspberry Pi

discowery

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė discowery » Šeš Rgp 11, 2012 7:26 pm

cvykas rašė:Kaip supratau pirma atsiunti paskiau fleshke ikisi?:)
Cia gali padeti tik tas kas naudoja ta pati softa ir ta pati skina. Nes pvz kiekvienas skinas turi savo niuancu del pikonu. Reikia vadovautis butent to skino nurodymais.
ne,ne as ikisu fleske poto atsiunciu i ja pikonus is dremo bet viska nustatau dremas persikrauna ir vistiek nieko ,o skina naudoju originalu newnigma2.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė cvykas » Šeš Rgp 11, 2012 7:35 pm

Matai ne visi skinai palaiko pikonus. Tarkim jeigu tavasis palaiko tai ar tikrai fleshkeje jie yra? Tikrai jie ten parsisiunte? Jei taip tai ar tinkamas formatas tos fleshkes? Jeigu visi tie dalykai tinka tai problemu neturetu butu. Cia teoriskai,lyginant kitus imtuvus.
Vu+, Android, Raspberry Pi

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė olesub » Šeš Rgp 11, 2012 7:37 pm

O ar matai per ftp tada jau atsiustus piconus toje usbskeje? Jei nematai tai ne ten siuncia arba netaip primountinta usb
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

discowery

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė discowery » Šeš Rgp 11, 2012 11:10 pm

olesub rašė:O ar matai per ftp tada jau atsiustus piconus toje usbskeje? Jei nematai tai ne ten siuncia arba netaip primountinta usb
zodziu as darau taip,ikisu fleske suformatuoju pries tai ja per PC i fat 32 poto kisu i imtuva tiesiai per imtuva atsiunciu pikonus ,poto istraukiu USB ir ikisu i PC pasiziuriu ten yra piconHD papke ir usr tada istraukiu is PC USB IR KISU I DREMA PER BLUE PANELE NUSTATYMUOSE NUSTATAU piconhd persikrauna imtuvas ir vistiek nieko. :-P taip bandau net su keliais flesais ,ir vistiek nieko. :-D Tiesa imtuvas flesa mato nes pradedant siusti man perspeja kur siusti i TRAVEL1 AR I FLASCH AR I HDD as pasirenku travel1 nes TRAVEL1 MANISKIS FLESAS YRA.

Olegai jai tiksliai pasakytumei kelia per FTP kaip patikrint usb ar yra tie Piconai tai patikryciau ,as sujais zaidziu jau ilgai bet niekaip nesigauna :-D todel jusu pagalbos prasau nes jau nuleist rankas tiek prazaidus kaskaip nesinori. nete info radau kad tipo kaskokiam forume raso ,kad reikia atsisiust suformatuot pries tai fat32 fleske o poto jau per blu panel nustatyt ,kad juos rodytu. as bandau taip bet chuj nieko.

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė mazass » Sek Rgp 12, 2012 7:34 pm

Pabandyk pas kaimynus uzsukti... Ten esu parases kaip prisisuka ant NewNigmos
LCD piconus prie Newnigmos( spausti)
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

discowery

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė discowery » Sek Rgp 12, 2012 8:00 pm

mazass rašė:Pabandyk pas kaimynus uzsukti... Ten esu parases kaip prisisuka ant NewNigmos
LCD piconus prie Newnigmos( spausti)
Deja bet as niekaip negaliu ten prisiregint kaskodel,bandau prisiregint bet deja raso jusu teises yra negalimos. :) ta sat manija gaidynas kaskos nafik. :-D
:-D

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė mazass » Pir Rgp 13, 2012 2:50 pm

discowery rašė:Deja bet as niekaip negaliu ten prisiregint kaskodel,bandau prisiregint bet deja raso jusu teises yra negalimos. :) ta sat manija gaidynas kaskos nafik.
Parasysiu cia :)
Nu va seip ne taip Prisukau tuos LCD piconus prie Newnigmos.... Kaip ir viskas paprasta.Pas mane jie prisukti prie USB:
sukurtas aplankalas piconlcdSE > ten sudeti piconai 96x64
sukurtas aplankalas piconlcdHD > ten sudeti HD piconai 100x60(infobar)
O OSD nustatymai tokie

Paveikslėlis
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

discowery

Re: Dreambox Picon Newnigma2

Standartinė discowery » Pir Rgp 13, 2012 8:10 pm

mazass rašė:
discowery rašė:Deja bet as niekaip negaliu ten prisiregint kaskodel,bandau prisiregint bet deja raso jusu teises yra negalimos. :) ta sat manija gaidynas kaskos nafik.
Parasysiu cia :)
Nu va seip ne taip Prisukau tuos LCD piconus prie Newnigmos.... Kaip ir viskas paprasta.Pas mane jie prisukti prie USB:
sukurtas aplankalas piconlcdSE > ten sudeti piconai 96x64
sukurtas aplankalas piconlcdHD > ten sudeti HD piconai 100x60(infobar)
O OSD nustatymai tokie

Paveikslėlis
Didelis dekuj tau ,kad atrasiai bandysiu zaisti. :) ,na ziurek dar toks klausymelis kodel istraukus ism dremo USB dremas persikrauna ,gal sakau kas nustatyuta netaip ,nes tik ant to imidzo man persikrauna. :-P

Nava nieko man nesigauna nes jau pasirodo buvau bandes visus siuos variantus pikonu kaip nera taip nera. :-D kas cia BL..... per bajeris neisivaizduoju

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių