• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

LEGENDINE wista

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
petriukas

LEGENDINE wista

Standartinė petriukas » Šeš Rgs 29, 2007 12:03 pm

„Windows XP“ bus pardavinėjama ilgiau nei planuota

Kompanija „Microsoft“ ketvirtadienį pranešė, kad operacinę sistemą „Windows XP“ planuoja pardavinėti iki 2008 metų birželio. Tai yra penkiais mėnesiais ilgiau nei buvo planuojama, praneša „Reuters“.

Programinės įrangos gamintoja „Windows Vista“ pristatė šių metų pavasarį ir planavo nutraukti „Windows XP“ pardavimą kitų metų sausio 30 dieną. Kompanija teigia, kad pratęsimas susijęs su kompiuterių gamintojų, kurie teigia, jog pirkėjai vis dar pageidauja šios senesnės sistemos, prašymais.
Reklama

Kai kurie vartotojai garsiai pareiškė savo nepasitenkinimą „Windows Vista“, kuriai trūksta suderinamumo su kitomis programomis ir įrenginiais. Taip pat ši operacinė sistema kelia didesnius reikalavimus kompiuteriams.

„Microsoft“ sumenkino nusiskundimus teigdama, jog „Vista“ yra geriausiai parduodama operacinė sistema kompanijos istorijoje. Iki birželio pabaigos jau buvo parduota daugiau nei 60 mln. „Windows Vista“ licencijų.

Vartotojo avataras
ramsis000
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 419
Užsiregistravo: Šeš Gru 02, 2006 10:25 pm
Miestas: Ignalina
Susisiekti:

Standartinė ramsis000 » Pir Spa 01, 2007 4:29 pm

Sveiki.Turėjau aš ta vista,nieko gero man asmeniškai nepatiko ir be to mano spausdintuvas su ja neveikė.
OPENBOX S6 HH motor,ofset 1,1,2lnb+ntv Enigma2 HDMU-HIPERION V4
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)