• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Youtube pleyer

Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
pigius

Youtube pleyer

Standartinė pigius » Pen Kov 21, 2014 9:19 pm

Norejau jusu paklausti,gal kas nors atsilieps ar ras kokiu vaistu nuo youtubes reklamu? ,nes nuejus i youtube per Solo2 imtuva ir panorejus perziureti koki normalu Video klipa ,tai kaip zinia is pat pradziu yra daugumoj klipu reklamu,todel nerodo per Solo2 daugumos klipu gal sakau kas nors zinotu kaip susitvarkyti su siuo reikalu??? Aciu

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė cvykas » Pen Kov 21, 2014 10:47 pm

pigius rašė:Norejau jusu paklausti,gal kas nors atsilieps ar ras kokiu vaistu nuo youtubes reklamu? ,nes nuejus i youtube per Solo2 imtuva ir panorejus perziureti koki normalu Video klipa ,tai kaip zinia is pat pradziu yra daugumoj klipu reklamu,todel nerodo per Solo2 daugumos klipu gal sakau kas nors zinotu kaip susitvarkyti su siuo reikalu??? Aciu
Isirasyk plugina cScVOD 2.05 ir pasikeisk faila Youtube.pyo Youtube rodys kuo puikiausiai.
Visa informacija rasi cia:
http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 48#p243748
Vu+, Android, Raspberry Pi

AnonymousLT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Pir Kov 24, 2014 9:13 pm
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė AnonymousLT » Pir Kov 24, 2014 9:56 pm

Prie to pacio... Gal kas žino, kokia dar programele gali iš Youtube vaizdą irašyneti? Ta, kur enigmoje siuloma kaip pluginas kažkuo neveikia.

pigius

Re: Youtube pleyer

Standartinė pigius » Tre Bal 02, 2014 8:31 pm

cvykas rašė:
pigius rašė:Norejau jusu paklausti,gal kas nors atsilieps ar ras kokiu vaistu nuo youtubes reklamu? ,nes nuejus i youtube per Solo2 imtuva ir panorejus perziureti koki normalu Video klipa ,tai kaip zinia is pat pradziu yra daugumoj klipu reklamu,todel nerodo per Solo2 daugumos klipu gal sakau kas nors zinotu kaip susitvarkyti su siuo reikalu??? Aciu
Isirasyk plugina cScVOD 2.05 ir pasikeisk faila Youtube.pyo Youtube rodys kuo puikiausiai.
Visa informacija rasi cia:
http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 48#p243748
nerodo man jusu youtube tik kelis ten failiukus ,aisku kai kuriuos youtube video rodo ,bet taspats kaip ir paceme imtuve . beje smart televizoriuje rodo visiskai visus youtube esancius klipus.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė cvykas » Tre Bal 02, 2014 9:09 pm

pigius rašė: nerodo man jusu youtube tik kelis ten failiukus ,aisku kai kuriuos youtube video rodo ,bet taspats kaip ir paceme imtuve . beje smart televizoriuje rodo visiskai visus youtube esancius klipus.
Zinok mes nesame ekstrasensai kad zinoti kokius butent tau video nerodo. Prasau pateikti tikslius video pavadinimus kad butu imanoma patikrinti. Bent pas mane tai ka jungiu ta rodo.
Vu+, Android, Raspberry Pi

pigius

Re: Youtube pleyer

Standartinė pigius » Tre Bal 02, 2014 9:42 pm

cvykas rašė:
pigius rašė: nerodo man jusu youtube tik kelis ten failiukus ,aisku kai kuriuos youtube video rodo ,bet taspats kaip ir paceme imtuve . beje smart televizoriuje rodo visiskai visus youtube esancius klipus.
Zinok mes nesame ekstrasensai kad zinoti kokius butent tau video nerodo. Prasau pateikti tikslius video pavadinimus kad butu imanoma patikrinti. Bent pas mane tai ka jungiu ta rodo.
Atsiprasysiu siek tiek ten maciau parasyta ,kad reikia atributa padaryti 755 ,o cia kuriems failiukams?

na o apie youtube tai rodo tik tuos video kuriuose man rodos yra priekija reklamines pauzes ,nes lyginu su kompu kuriuose nera reklamu tuos video tuos tuomet rodo .
suteikiau visiems failiukams atributus bet deja ,nieko nerodo. rodo tik tuos video kuriuose nera reklaminiu pauziu priekija.
Paskutinį kartą redagavo pigius Tre Bal 02, 2014 9:51 pm, redaguota 1 kartą(us).

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė cvykas » Tre Bal 02, 2014 9:50 pm

pigius rašė: Atsiprasysiu siek tiek ten maciau parasyta ,kad reikia atributa padaryti 755 ,o cia kuriems failiukams?
Kada tamsta atsakysi i mano klausima tada pasakysiu kur apie linukso pradziamoksli pasiskaityti.
Vu+, Android, Raspberry Pi

pigius

Re: Youtube pleyer

Standartinė pigius » Tre Bal 02, 2014 9:54 pm

cvykas rašė:
pigius rašė: Atsiprasysiu siek tiek ten maciau parasyta ,kad reikia atributa padaryti 755 ,o cia kuriems failiukams?
Kada tamsta atsakysi i mano klausima tada pasakysiu kur apie linukso pradziamoksli pasiskaityti.
nezinau kodel ,bet pasakysiu tamsta ir as jums tai ,kad rodo video tik tuos kuriuose nera reklaminiu pauziu ,o kitus Ypac ofecialius video NERODO kodel ? uzdejau ir atributus ir susisinstaliavo pujkiai viskas rodo tik 24 valandas buvau pajungesm ant Ekrano parodo PLAY o po kiek sekundziu parodo END.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė cvykas » Tre Bal 02, 2014 10:02 pm

pigius rašė:
cvykas rašė:
pigius rašė: Atsiprasysiu siek tiek ten maciau parasyta ,kad reikia atributa padaryti 755 ,o cia kuriems failiukams?
Kada tamsta atsakysi i mano klausima tada pasakysiu kur apie linukso pradziamoksli pasiskaityti.
nezinau kodel ,bet pasakysiu tamsta ir as jums tai ,kad rodo video tik tuos kuriuose nera reklaminiu pauziu ,o kitus Ypac ofecialius video NERODO kodel ? uzdejau ir atributus ir susisinstaliavo pujkiai viskas rodo tik 24 valandas buvau pajungesm ant Ekrano parodo PLAY o po kiek sekundziu parodo END.
Per jutube cScvod plugine susiradus 24 Valandos tai visi 25 video rodo. Krapstyk savo imtuva ir jame esanti softa. Jeigu neiseina tada siunti tam kas nusimano ir bus sutvarkyta. Nieko ten sudetingo nera.
Vu+, Android, Raspberry Pi

pigius

Re: Youtube pleyer

Standartinė pigius » Ket Bal 03, 2014 1:39 pm

Nusprendziau nieko jam nedaryti ,pasijungiau Optoni kabeli per smart televizoriu ,tai jeme Youtube daug geresne tad broblema yra likusi tik imtuve ,bet man gerai ir is tv,o softas tai man nera jokio skirtumo as ziuriu su imtuvu jis geba irasyneti ir viskas veikia tik iskyrus tavo tas pluginas ir youtube ,ai bet nereiks man nieko smartas gerai eina. dekuj uz atsakymus.

beja nera softo jokios kaltes nes buvo irasyti net 3 skirtingu komandu softai ir visiskai plyki ir vistiek vienodai eina ,tad manau jus esate neteisus ,cia kas kas negerai jusu tame plugine.

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė RamasG » Ket Bal 03, 2014 2:07 pm

rodo youtube be problemu su pluginu cScVOD ,tiuneris vu+duo2 img black hole paskutinis ,jei jums nepasileidzia kai kurie video tai padarykit sita procedura apie kuria parasyta sitam poste http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 89#p257189

pigius

Re: Youtube pleyer

Standartinė pigius » Ket Bal 03, 2014 7:35 pm

RamasG rašė:rodo youtube be problemu su pluginu cScVOD ,tiuneris vu+duo2 img black hole paskutinis ,jei jums nepasileidzia kai kurie video tai padarykit sita procedura apie kuria parasyta sitam poste http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 89#p257189
Na didelis tau dekuj Ramas ,as sia procedura dariau net 3 kartus ir nepadejo ,o dabar perskaiciau vel ir vel atsisiunciau youtubes failiuka imeciau atributai visur 755 ir ka tu galvoji pradejo suktis youtubas ,na dekoju tau labai :)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė cvykas » Ket Bal 03, 2014 7:43 pm

RamasG rašė:rodo youtube be problemu su pluginu cScVOD ,tiuneris vu+duo2 img black hole paskutinis ,jei jums nepasileidzia kai kurie video tai padarykit sita procedura apie kuria parasyta sitam poste http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 89#p257189
Ramai o butent jutubo parseriui koks pas tave atributas?
Vu+, Android, Raspberry Pi

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė RamasG » Pen Bal 04, 2014 7:27 am

cvykas rašė:
RamasG rašė:rodo youtube be problemu su pluginu cScVOD ,tiuneris vu+duo2 img black hole paskutinis ,jei jums nepasileidzia kai kurie video tai padarykit sita procedura apie kuria parasyta sitam poste http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 89#p257189
Ramai o butent jutubo parseriui koks pas tave atributas?
tiksliai atsakyt galeciau kai bsiu po darbo namie , bet tiketina kad 755,nes as kai keiciu failus jau i krauja iauge pakeistam failui patikrinti atributus :)

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė RamasG » Pen Bal 04, 2014 5:22 pm

patikrinau ,tai atributai 755 sudeti pas mane

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė vytas121 » Pen Bal 04, 2014 6:08 pm

RamasG rašė:patikrinau ,tai atributai 755 sudeti pas mane
Idomumo delei ilindau i savo Optibox Evo M7 imtuva paziureti kokie pas mane Youtube parserio atributai-644,veikia!
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Youtube pleyer

Standartinė cvykas » Pen Bal 04, 2014 7:10 pm

Tai as todel ir paklausiau del atributu nes visada pas mane imtuve failams turiu 644 o katalogams 755. Visiskai visi pluginai pas mane taip stovi nuo neatmenamu laiku ir viskas veikia:)
Jutubo parseriui visai nera butina daryti 755. Jeigu automatiskai taip pasidaro tai tiek to bet ponaiciui pigius kuris naudojasi tokiu pat imtuvu kaip mano ir tik po nustatymo "visko" i 755 pradejo veikti jutubas tai senelio pasakos. Tokios pat pasakos kad jutubas veike tik ne visi video o po 755 pradejo veikti visi video.Nei Spark tipo imtuvu enigmoms nei brangesniu imtuvu enigmoms nera butina pluginu failus nustatyti 755.
Cia taip pat kaip pigiaus sukurta tema kad po softo atnaujinimo sugedo Vu+ imtuvas nes tai rodo tai nerodo.Tai yra signalas tai nera. N pasiodo galvute sugedo. Stai kaip atsitinka po softu naujinimu :)
O dar idomiau kad tas pats pigius parase kelias zinutes is tos pacios vietos ar to pacio kompo kaip ir liutas, satpro ir... dar vienas forumietis :prayer: .
Vu+, Android, Raspberry Pi

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių