• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Karcher

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Karcher

Standartinė marko22 » Pen Lie 31, 2015 6:47 am

Niekaip nesugalvoju koki modeli pirkti ar su car komplektacija ar be.Ar reikalingi tie visi priedai ypac rotacinis sepetys.Pardaveju paklausus,sako,kad butinai,nusveis viska,labai patogu ir t.t.Paziurejus filmuka kazkaip atrodo,kad labai jau ilgai ir nepatogiai plaunama su rotaciniu sepeciu,greiciau jau su kempine.Taigi,ispatirties kas reikalinga plaunant masina.

minderis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: Pir Lap 13, 2006 6:23 am
Miestas: vilnius
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė minderis » Pen Lie 31, 2015 7:40 am

Kokį modeli nezinau. pats naudoju kinieti is senuku. o vietoj sepečio siulyčiau rinktis http://www.stokker.lt/p:2225969/valymo- ... 806-asf-4l veikia super.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė islauzas » Pen Lie 31, 2015 7:49 am

naudoju namuose viena iš pigiausių karcherių-berods apie 220 lt kainavusi. pats didžiausias privalumas, kad būtų komplektacijoj šlanga ne mažiau 6 metrų. as jan atskirai sau uzsakiau-berods 7 ar 9 metru. nes kur buna komplekte 4 m, su karcheriu kaip su kibiru aplinkui vaiksciot nepatogu. o rotacinis sepetys? neturiu ir manau nebutinas. pas mane komplekte buvo paprastas, ne rotacinis ,( su bakeliu sampunui ir antgaliu auto plovimui)-sakyciau jokio patogumo, geriau skuduras ar kempine

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė marko22 » Pen Lie 31, 2015 5:44 pm

Atrodo nieks nesinaudojat tuo sepeciu,tai uzsisakiau K4 be priedu.K2 pats pigiauses man truputi persilpnas,kartais tenka nuo keturracio purvus nuplaut,su juo reikia pavargti.Turejau galinga einhel,sudilo gumeles,besansu gaut,daugiau tikrai nepirkciau koki ten kinieti kur nera detaliu gaut.

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė marko22 » Pen Lie 31, 2015 5:47 pm

minderis rašė:Kokį modeli nezinau. pats naudoju kinieti is senuku. o vietoj sepečio siulyčiau rinktis http://www.stokker.lt/p:2225969/valymo- ... 806-asf-4l veikia super.
O ar su kempine nereikia pereiti,kad neliktu visiskai apnasu,nes kiek tu plovikliu naudojau,visiskai nenuplaudavo.Sito dar nebandziau.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė islauzas » Pen Lie 31, 2015 5:52 pm

marko22 rašė:Atrodo nieks nesinaudojat tuo sepeciu,tai uzsisakiau K4 be priedu.K2 pats pigiauses man truputi persilpnas,kartais tenka nuo keturracio purvus nuplaut,su juo reikia pavargti.Turejau galinga einhel,sudilo gumeles,besansu gaut,daugiau tikrai nepirkciau koki ten kinieti kur nera detaliu gaut.
patikėk, tikrai nesilpnas tas mažiukas-mano tėvas juo traktorinę mėšlakratę plauna po mėžimo-sakė nepamainomas dalykas :) kiek ten to keturračio yra lyginant su šudkrate :lol:

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė marko22 » Pen Lie 31, 2015 6:48 pm

islauzas rašė:
marko22 rašė:Atrodo nieks nesinaudojat tuo sepeciu,tai uzsisakiau K4 be priedu.K2 pats pigiauses man truputi persilpnas,kartais tenka nuo keturracio purvus nuplaut,su juo reikia pavargti.Turejau galinga einhel,sudilo gumeles,besansu gaut,daugiau tikrai nepirkciau koki ten kinieti kur nera detaliu gaut.
patikėk, tikrai nesilpnas tas mažiukas-mano tėvas juo traktorinę mėšlakratę plauna po mėžimo-sakė nepamainomas dalykas :) kiek ten to keturračio yra lyginant su šudkrate :lol:
Draugas turi,tai teko su juo karta plautis keturrati,aisku viskas nusiplove,bet skirtumas jauciasi,beto jie nera vandeniu ausinami,ilgai nepadrosi.Jei yra galimybe,geriau K4.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė islauzas » Pen Lie 31, 2015 7:44 pm

marko22 rašė: Draugas turi,tai teko su juo karta plautis keturrati,aisku viskas nusiplove,bet skirtumas jauciasi,beto jie nera vandeniu ausinami,ilgai nepadrosi.Jei yra galimybe,geriau K4.
jei apie galimybes, tai jų visuomet yra-nupirkt tikrai nėra problema viena ar kitą daiktą(tas pats kaip ir su prabangiu tiuneriu). bet man visuomet kyla klausimas-ar man tokio reikia, jei iki šiol ir be to ar kito daikto išsiversdavau :). turiu gal 3-4 metai karcherį, naudoju gal 5-6 kart per metus auto nuplaut-na dar kanalizacijai pravalyt namuose(turiu tokią šlangą), tad kam tas profesionalus(kai jais domėjausi, tokiasi skaitomi buvo nuo k5)...

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė islauzas » Pen Lie 31, 2015 7:48 pm

marko22 rašė:
minderis rašė:Kokį modeli nezinau. pats naudoju kinieti is senuku. o vietoj sepečio siulyčiau rinktis http://www.stokker.lt/p:2225969/valymo- ... 806-asf-4l veikia super.
O ar su kempine nereikia pereiti,kad neliktu visiskai apnasu,nes kiek tu plovikliu naudojau,visiskai nenuplaudavo.Sito dar nebandziau.
joks karcher be trynimo nenuplaus su jokia chemija-darbe yra plovykloj-su pašildymu, dar ir dyzel motoras kažkoks burzgia kartais-nepatrinsi, vistiek plėvelė lieka purvo

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė marko22 » Šeš Rgp 01, 2015 7:19 am

islauzas rašė:
marko22 rašė: Draugas turi,tai teko su juo karta plautis keturrati,aisku viskas nusiplove,bet skirtumas jauciasi,beto jie nera vandeniu ausinami,ilgai nepadrosi.Jei yra galimybe,geriau K4.
jei apie galimybes, tai jų visuomet yra-nupirkt tikrai nėra problema viena ar kitą daiktą(tas pats kaip ir su prabangiu tiuneriu). bet man visuomet kyla klausimas-ar man tokio reikia, jei iki šiol ir be to ar kito daikto išsiversdavau :). turiu gal 3-4 metai karcherį, naudoju gal 5-6 kart per metus auto nuplaut-na dar kanalizacijai pravalyt namuose(turiu tokią šlangą), tad kam tas profesionalus(kai jais domėjausi, tokiasi skaitomi buvo nuo k5)...
Teisingai sakai,ar man tokio reikia,kiekvienam pagal poreiki.5-6 kartai per metus uztenka pilnai K2,o as savaiteja karta nuplaunu dvi masinas ir keturrati ir dar pasitaiko trinkeles,terasa, stoga ir t.t. Istikruju tokiems darbams jau reiktu imti K5.Einhel uzsilenke man gal per kokius 5 metus,o detaliu gaut neina, karcher pilna.

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė vbitas » Šeš Rgp 01, 2015 8:11 am

rašei, kad negauni Einhell'ui gumyčių. Jei tik tiek, sprendimas yra.
jei tai aukšto slėgio tarpinės, tai jos yra ne iš gumos, o iš vitono. (nežinau, kas tas vitonas, tikriausiai tai tokia guma :) )
kai mane prispyrė panašus reikalas, vitoninių tarpinių ("O-ring") gavau čia:
http://www.labasirko.lt/lt/produktai/sa ... io-ziedai/
turi filialą ir klaipėdoje. Kainuoja, aišku, ne centus.
arba čia:
http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40 ... n&_sacat=0
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė marko22 » Šeš Rgp 01, 2015 4:55 pm

vbitas rašė:rašei, kad negauni Einhell'ui gumyčių. Jei tik tiek, sprendimas yra.
jei tai aukšto slėgio tarpinės, tai jos yra ne iš gumos, o iš vitono. (nežinau, kas tas vitonas, tikriausiai tai tokia guma :) )
kai mane prispyrė panašus reikalas, vitoninių tarpinių ("O-ring") gavau čia:
http://www.labasirko.lt/lt/produktai/sa ... io-ziedai/
turi filialą ir klaipėdoje. Kainuoja, aišku, ne centus.
arba čia:
http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40 ... n&_sacat=0
Apvaziavau visa Klaipeda su gumele,nieks neturejo,paskambinau einhell atstovam,sake neturi ir negaus.Gumeles panasios i riboksli,jei zinociau kaip jas uzvadint ar koda koki tureciau,gal ebay ir rasciau.

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė algirdas » Šeš Rgp 01, 2015 8:11 pm

Kokios ten gumeles ? ziedeliai ar dar kazkokia forma ,gal kazko panasaus yra nuo zemes ukio technikos?
Dejau,dedu ir desiu visas pastangas ant jusu problemos sprendimo
Legalus montuotuojas

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė vbitas » Sek Rgp 02, 2015 12:37 am

marko22 rašė: Apvaziavau visa Klaipeda su gumele,nieks neturejo,paskambinau einhell atstovam,sake neturi ir negaus.Gumeles panasios i riboksli,jei zinociau kaip jas uzvadint ar koda koki tureciau,gal ebay ir rasciau.
tai sakau dar kartą: reikia vitoninė tarpinės (žiedo, "O-ring")
ne kodo reikia, o matmenų, pasimatuok su slankmačiu ir eik į "Labas ir ko", arba neškis saujoje. Filialas Klaipėdoje yra.
klausk google 'viton o-ring' , gal dar ką rasi.

jei tai ne 'o-ring' - dėk fotkę, bendrom jėgom gal ką sugalvosim.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: Karcher

Standartinė marko22 » Pir Rgp 03, 2015 6:47 am

vbitas rašė:
marko22 rašė: Apvaziavau visa Klaipeda su gumele,nieks neturejo,paskambinau einhell atstovam,sake neturi ir negaus.Gumeles panasios i riboksli,jei zinociau kaip jas uzvadint ar koda koki tureciau,gal ebay ir rasciau.
tai sakau dar kartą: reikia vitoninė tarpinės (žiedo, "O-ring")
ne kodo reikia, o matmenų, pasimatuok su slankmačiu ir eik į "Labas ir ko", arba neškis saujoje. Filialas Klaipėdoje yra.
klausk google 'viton o-ring' , gal dar ką rasi.

jei tai ne 'o-ring' - dėk fotkę, bendrom jėgom gal ką sugalvosim.
Ne o-ring ,panasus labai i maza riboksli tik be spiruokles,apvaziavau klaipedoj apie 10 parduotuviu kuriuose galetu buti kazkas panasaus,bandziau pritaikit nuo karcher,bet nelabai sudaro spaudima. 57 numeriu pazymetos gumeles http://www.einhelltools.co.uk/product-l ... e-asc.html

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)