• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė Neoromancer » Tre Vas 29, 2012 8:58 am

senis1 rašė:Mano minetas keturgubas DVB-T tiuneris dirba puikiai. Vienu metu ziurint 4 kanalus, procesorius apkrautas tik 14% (i5 2500K).
Jei nepaslaptis kokia galutinė sistemos sąmata ?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė senis1 » Ket Kov 01, 2012 10:19 pm

Neoromancer rašė:
senis1 rašė:Mano minetas keturgubas DVB-T tiuneris dirba puikiai. Vienu metu ziurint 4 kanalus, procesorius apkrautas tik 14% (i5 2500K).
Jei nepaslaptis kokia galutinė sistemos sąmata ?
Apie 3500. Is sio servo gali streaminti 4 nepriklausomi vartotojai, o jei kalbeti apie lietuviskus kanalus, kurie yra ir dvb-t, ir dvb-s, tai 8 ziurovai. Ivertinus, kad maza tikimybe, kad visi ziures ta pati kanala vienu metu, ziurovu galetu buti nuo kokiu 6 iki 12. Tiesa, dar nebandziau servo apkrauti 8 srautais, kol kas tik 5-iais.

Gal patarsite, ka reikia pakeisti DVB TVSource 3.2.2 arba/ir W7 WMC, kad EPG rodytu lietuviskas raides, o ne kazkokius simbolius. Lietuvisku kanalu EPG imu is dvb-t kanalu.

Is kur dar galima gauti Viasat Baltic EPG?

Gytiz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Šeš Kov 15, 2008 10:25 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė Gytiz » Pen Kov 02, 2012 12:03 pm

Dėl lietuvių kalbos, tai galbūt pabandyk per Control Panel>Regional settings>Administrative>System locale pasikeisti į lietuvių kalbą. Nors man rodos, pas mane ir su anglų kalba ten nustatyta rodė viską tvarkingai per WMC su DVBSource DVB-T kanalų EPG. Na, bet pabandyt gali, gal padės.

P.S. Kaip tik dar norėjau paklaust, o kaip su "šarūnu" visi tie tuneriai veikia? Kiekvienam tuneriui per DVB TVsource priskirias sakykim atskiras Acamd pluginas ir kiekvienas jungiasi atskirai, ar visa tai dirba kaip nors vienu prisijungimu?

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė senis1 » Pen Kov 02, 2012 4:02 pm

Gytiz rašė:Dėl lietuvių kalbos, tai galbūt pabandyk per Control Panel>Regional settings>Administrative>System locale pasikeisti į lietuvių kalbą. Nors man rodos, pas mane ir su anglų kalba ten nustatyta rodė viską tvarkingai per WMC su DVBSource DVB-T kanalų EPG. Na, bet pabandyt gali, gal padės.

P.S. Kaip tik dar norėjau paklaust, o kaip su "šarūnu" visi tie tuneriai veikia? Kiekvienam tuneriui per DVB TVsource priskirias sakykim atskiras Acamd pluginas ir kiekvienas jungiasi atskirai, ar visa tai dirba kaip nors vienu prisijungimu?
Atskirai. Kiekvienam tiuneriui atskiras Acamd.

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė senis1 » Pen Kov 02, 2012 6:49 pm

Kokia pas tave DVBSource versija? Patarimas nepadejo.

Gytiz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Šeš Kov 15, 2008 10:25 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė Gytiz » Pen Kov 02, 2012 9:09 pm

2 versija. Tikslaus numerio nežinau galbūt ten kokia nors 2.x.x. O šiaip kur tu tą kalbą dabar pakeitei, savo HTPC ar ant tų kitų PC iš kurių žiūri?

O dėl Acamd, supratau. Galvojau, kad kitaip viskas vyksta :D

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė senis1 » Šeš Kov 03, 2012 12:15 pm

Gytiz rašė:2 versija. Tikslaus numerio nežinau galbūt ten kokia nors 2.x.x. O šiaip kur tu tą kalbą dabar pakeitei, savo HTPC ar ant tų kitų PC iš kurių žiūri?

O dėl Acamd, supratau. Galvojau, kad kitaip viskas vyksta :D
Pas mane 3.2.2 versija. Pakeiciau serveryje ir per serverio WMC ziurejau. Liko tie patys zenklai vietoj lietuvisku. Dar pastebejau, kad vietoj ų rodo u, o vietoj kitu lietuv. raidziu - visokie simboliai.

Gytiz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Šeš Kov 15, 2008 10:25 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė Gytiz » Šeš Kov 03, 2012 12:56 pm

Na, tuomet nežinau realiai kas galėtų būti. Bandyk googlintis gal kažką, man kažko nepavyko rasti naudingo. Pats pabandysiu tuoj 3.2.2 įsrašyt ir pažiūrėt kaip pas mane veiks.

EDIT: Jooo, tik problemų prisidariau :D Kažko nenori rodyti per WMC, nors per VLC paleidžia viską be problemų. Niekaip nesuprantu kame bėda su ta 3 versija. 4 veikia gerai, tiek per web, tiek per WMC, bet pirktis kažkaip nesinori :( O su 2 nėr to web interfeiso..

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė senis1 » Sek Kov 04, 2012 12:39 am

Gal yra dar kokia alternatyva DVBLink'ui, kad veiktu su WMC? Kazkaip nelabai gerai veikia man 3 versija - kartais serveris pakimba, procesorius labai apkrautas, kad net pele sunkiai veikia, po perkrovimo vel veikia kuri laika. Apie 4 versija DVBLogic forume irgi nekokie atsiliepimai, daugelis nori grizti prie v3. Gal duotum linka 2 versijai, kuri pas tave veikia stabiliai? Man reiketu TVSource, Server ir Network Pack. Nebent dar pabandyti vietoj mano TVSource 3.2.2 senesne versija 3.2.1? Bet ir jos nepavyksta rasti... Ko gero pereiciau prie MediaPortal'o ar XBMC, bet tada negalesiu panaudoti Xbox360'o medijos ziurejimui. Nebent yra koks nebrangus HD media plejeris, kuris galetu veikti kaip klientas MediaPortal'ui ar XBMC.

Gytiz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Šeš Kov 15, 2008 10:25 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė Gytiz » Sek Kov 04, 2012 11:56 am

Dėl alternatyvos nežinau, bet jaučiu, kad nelabai yra. Dėl v2 taip, ji veikė stabiliai, jokių problemų, bet kaip suprantu ten neveikia tas Network pack. O dėl MediaPortalo ar XBMC, tai ir pats vis galvoju normaliai juos išbandyt ir pažiūrėt ar geriau už VMC būtų.. O linką į PM parašysiu.

senis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ket Spa 08, 2009 4:23 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė senis1 » Pir Kov 05, 2012 11:18 am

Kuo toliau, tuo idomiau. Vakar po kazkurio veiksmo su WMC (ar po sinchronizacijos su DVBLink'u, ar po TV setup'o - tiksliai neatsimenu), atsirado tie patys kanalai po 2-3 kartus. Kas idomu, EPG gide tas pats kanalas vienoj vietoj su tais paciais neaiskiais simboliais, o kitoj - jau su normaliom lietuviskom raidem. Pabandziau padaryti Clear Channels, bet kanalai jau nebepasinaikina. Po sinchronizacijos atsiranda dar daugiau tu paciu kanalu, numeracija isaugo iki 600, nors pas mane yra tik 139. Dalis kanalu dingo, dabar jau nezinau, kiek ju yra realiai, nes numeracija nebeistisine. Kas cia per velniava? Man atrodo, kad WMC kvailioja. Noriu ji resetinti, radau labai daug receptu, bet is komentaru supratau, kad ne vienas nera tobulas. Gat teko panaudoti koki efektyvu?

P.S. Kanalus susitvarkiau. Bet del lietuvisku simboliu... Jauciu, kad yra sprendimas kazkur salia. Reikia issiaiskinti, kaip gi atsirado normalios lietuviskos raides, kai kanalai buvo pasidaugine?

Gytiz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Šeš Kov 15, 2008 10:25 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė Gytiz » Pir Kov 05, 2012 9:33 pm

Net nežinau žinok, buvo ir man kažkada taip, kad kanalų ten priviso belekiek, bet kaip panaikinau tai neprisimenu, kažkur per pačio WMC nustatytmus eina ištrint kanalus atrodo, paieškok giliau ir rasi. Vakar dar išbandžiau MediaPortal, bet nežinau nežinau, nelimpa man jis. Išvis jaučiu reiks įsigyt DVBViewerį paprastam žiūrėjimui ir bus gana, nes WMC su DVBLink nesąmones daro, o kitos programos tai išvis nesąmoningos bent man.


paulyzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Tre Bir 11, 2014 4:53 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė paulyzas » Šeš Rgp 22, 2015 8:15 pm

Rekomenduokit koki paprasta varianta, nenokamiems kanalams ziureti Bute. Kazkokiu ten sprec reikalivu nereikia, uztenka kad pultelis butu ir mieste temptu


aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė aaaaaa » Šeš Rgp 22, 2015 10:02 pm

Siaip jau tokiems imtuvams reikia didesnes antenos nei prideta pakuoteje geriausiai isorine nes jei esi toliau nuo boksto ar ji uzstuoja kokie pastatai tai gali ir nerasti signalo . Na ir dar nemazai priklauso nuo programos naudojamos televizijai ziureti jei per kompiuteri , o siaip jie beveik visi vienodi skiriasi tik pavadinimai ir isvaizda . 8)
Paveikslėlis

paulyzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Tre Bir 11, 2014 4:53 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė paulyzas » Sek Rgp 23, 2015 1:27 pm

Paemiau, rodo, bent Antena reikia uz lango statyti, gerai kad padas su magnetu tai prie palanges prilimpa. Blogybe, ziurint karts nuo karto pakimba vaizdas, garsas eina, softo beda? As standartini sumetes. Gal kad dar koki paprasta parekomenduotu softukua

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė cvykas » Sek Rgp 23, 2015 1:42 pm

Vaizdas dažniausiai pakimba dėl signalo silpnumo. Pabandyk vieną iš LT kanalų palyginti su Lietuvos Ryto kanalu ir pažiūrėk ar jaučiasi vaizdo pakibimų skirtumas.
Vu+, Android, Raspberry Pi

paulyzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Tre Bir 11, 2014 4:53 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė paulyzas » Sek Rgp 23, 2015 2:02 pm

visi kimba, nors signalo rodo visas padalas.

o tai ko jis ji "neatsikeciuoja", kaip pvz IPTV, kad mpametus signala toliau nuo tolimesnes minutes rodytu. beja vaizdas nesikvadratuoja, graziai rodo

paulyzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Tre Bir 11, 2014 4:53 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė paulyzas » Pir Rgp 24, 2015 8:58 pm

Nu kaip nervina tie pastrigimai. Nors visas padalas rodo. Softo pakeitimas gelbetu? Buna 20 min be problemu rodo, o po to buna kas 5 min strigineja

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė cvykas » Pir Rgp 24, 2015 9:26 pm

O kompas "veža" ta video? Procesorius laisvas? Siūlyčiau pasiskolinti didesnę anteną ir pasitestuoti. Jeigu taip pat tai softo pasieškok kito.
Gali pabandyti ir ant kito kompiuterio kaip rodo.
Vu+, Android, Raspberry Pi

paulyzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Tre Bir 11, 2014 4:53 pm
Susisiekti:

Re: PC DVB-T tiuneriai [tinka Lietuvos antžeminei tv]

Standartinė paulyzas » Pir Rgp 24, 2015 10:47 pm

Kompas i3, veza. Kitos antenos pasiskolinti ner galimybes

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių