• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Imtuvu jungtys

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Imtuvu jungtys

Standartinė gudzius » Ket Lap 26, 2015 1:19 pm

Sveiki. Man iskilo klausimas apie imtuvuose esancias jungtis kaip pvz. LNB in visiems aisku, o LNB out- ka su juo galima veikt? Kiek suprantu pajungt kita sat imtuva? Toliau LNB IN ir LNB IN- ka su tuo veikt, kai HDMI isejimas vienas ir antro tv. nepajungt tai vien tik, kad matyt vaizda vaizde. Anksciau man to nereikejo ir neuzkliuvo, bet dabar renkuosi kita imtuva ir pasimeciau. But gerai, kad kas populiariai isdestytu siu jungciu galimybes, nes mane domina ka ringtis, kad ateityje prie mano isigyto imtuvo galeciau pajungt antra tv. :)

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė sieksnis » Ket Lap 26, 2015 1:31 pm

LNB OUT - dar kitaip vadinamas kilpinis išėjimas, per jį galima sujungti su kitu imtuvu ir per abu imtuvus vienu metu matyti iš tų pačių transponderių ką mato ir pirmasis, arba pirmąjį imtuvą išjungus, antrą padaryti pirmuoju, t.y. matyti viską ką mato pirmasis, valdyti disegus ir t.t., t.y. naudotis taip lyg pirmojo ir nebūtų.
LNB IN ir LNB IN - imtuvas su dviem kanalų selektoriais, t.y. skaityk du imtuvai viename, mano galva naudinga tik tuomet kai atvesti du laidai nuo galvos ir galva yra su dviem išėjimais, t.y. dvi nepriklausomos viena nuo kitos atšakos, tuomet per vieną galima žiūrėti, o kitą suprogramuoti įrašams, nes jei imtuvas su vienu kanalu selektoriumi, kaip minėjau pirmuoju atveju, žiūrėti ir įrašinėti galima tik iš tos pačios poliarizacijos transponderių. Dar vienas teorinis tokio imtuvo panaudojimo variantas, jei tarkim sugestų vienas kanalų selektorius, tuomet galbūt galima būtų panaudoti antrąjį. Vaizdui vaizde nelabai tinkama šį imtuvo savybė, nes šiai funkcijai imtuvas signalą ima iš vieno kanalų selektoriaus, o ne abiejų.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė gudzius » Ket Lap 26, 2015 2:01 pm

sieksnis rašė:LNB OUT - dar kitaip vadinamas kilpinis išėjimas, per jį galima sujungti su kitu imtuvu ir per abu imtuvus vienu metu matyti iš tų pačių transponderių ką mato ir pirmasis, arba pirmąjį imtuvą išjungus, antrą padaryti pirmuoju, t.y. matyti viską ką mato pirmasis, valdyti disegus ir t.t., t.y. naudotis taip lyg pirmojo ir nebūtų.
LNB IN ir LNB IN - imtuvas su dviem kanalų selektoriais, t.y. skaityk du imtuvai viename, mano galva naudinga tik tuomet kai atvesti du laidai nuo galvos ir galva yra su dviem išėjimais, t.y. dvi nepriklausomos viena nuo kitos atšakos, tuomet per vieną galima žiūrėti, o kitą suprogramuoti įrašams, nes jei imtuvas su vienu kanalu selektoriumi, kaip minėjau pirmuoju atveju, žiūrėti ir įrašinėti galima tik iš tos pačios poliarizacijos transponderių. Dar vienas teorinis tokio imtuvo panaudojimo variantas, jei tarkim sugestų vienas kanalų selektorius, tuomet galbūt galima būtų panaudoti antrąjį. Vaizdui vaizde nelabai tinkama šį imtuvo savybė, nes šiai funkcijai imtuvas signalą ima iš vieno kanalų selektoriaus, o ne abiejų.
Na dabar aioskiau.ACIU. :-?

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė baltutis » Ket Lap 26, 2015 5:01 pm

sieksnis rašė:... Vaizdui vaizde nelabai tinkama šį imtuvo savybė, nes šiai funkcijai imtuvas signalą ima iš vieno kanalų selektoriaus, o ne abiejų....
PiP (vaizdas vaizde) funkcija naudoja ne vieną tiunerį o visus kurie yra tame imtuve.
Vienas tiuneris naudojamas tik jeigu žiūrimi kanalai iš to pačio transponderio. Jei pasirenki kanalą iš kito transponderio ar kito palydovo - automatiškai naudojami 2 tiuneriai.
Sky UK IPTV

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė sieksnis » Ket Lap 26, 2015 6:11 pm

Ar tikrai? Jei taip, vadinasi dar ir toks jo pritaikymas tinkamas, tik nevertėtų pamiršt, jog naudojant abu selektorius vienu metu šarai iš antro selektoriaus einančios užklausos taip pat skaitosi kaip atskiros (savarankiškos) šaros užklausos, tad jei serveris netoleruoja dviejų užklausu vienu metu - gausi baną, o jei moki už žiūrėtą laiką, tai užmokestis dvigubinsis.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė gudzius » Ket Lap 26, 2015 8:23 pm

sieksnis rašė:Ar tikrai? Jei taip, vadinasi dar ir toks jo pritaikymas tinkamas, tik nevertėtų pamiršt, jog naudojant abu selektorius vienu metu šarai iš antro selektoriaus einančios užklausos taip pat skaitosi kaip atskiros (savarankiškos) šaros užklausos, tad jei serveris netoleruoja dviejų užklausu vienu metu - gausi baną, o jei moki už žiūrėtą laiką, tai užmokestis dvigubinsis.
Taip tai taip, taciau kaip uzklausos gali dvigubintis jeigu emuliatorius tai vienas ? Jis dirba su raktais. Cia mano nuomone Tu neteisus. :)

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė baltutis » Ket Lap 26, 2015 9:09 pm

Visų pirma kalba eina ne apie šarūną. Visi normalūs tiekėjai leidžia žiūrėti 2 - 3 kanalus vienu metu. Nesigilinu į apmokėjimo niuansus. Kai VIP paketai kainuoja 3 - 5 USD/mėn nėra prasmės žaisti su mokėjimu už gautus raktus (nors pilnai sutinku, kad kuo daugiau kanalų žiūri ir įrašinėji vienu metu, tuo daugiau užklausų į serverį tuo daugiau moki už paslaugas).

Įrašinėjamas TV1 Lietuva. Rodomas L. Rytas + LNK (viso 3 kanalai iš to pačio transponderio). Naudojamas 1 tiuneris:
Viasat.jpg
Vaizdas vaizde. Abu kanalai iš to pačio palydovo (4,8e) , tačiau skirtingi transponderiai. Naudojami 2 tiuneriai:
2 tiuneriai.jpg
Vaizdas vaizde. 2 kanalai iš skirtingų palydovų 4,8e ir 13e. Naudojami 2 tiuneriai:
2 tiuneriai_01.jpg
Aš apskritai neesu tikras ar įmanoma apskritai vienu tiuneriu tuo pačiu metu žiūrėti skirtinguose transponderiuose (bet tos pačios poliarizacijos) esančius kanalus (bent pas mane automatiškai veikia 2 tiuneriai).
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Sky UK IPTV

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė baltutis » Ket Lap 26, 2015 9:26 pm

[quote="gudzius]
Taip tai taip, taciau kaip uzklausos gali dvigubintis jeigu emuliatorius tai vienas ? Jis dirba su raktais. Cia mano nuomone Tu neteisus. :)[/quote]

Nežinau kokie limitai yra. Aš naudoju seną Mgcamd 1.35 ar kokį ten. Be vargo veikia 10 ir daugiau mokamų kanalų vienu metu (žinoma visi tie kanalai turi būti 1 arba 2 transponderiuose). Žinoma tam dar reikalingas ir tiekėjas, kuris vienu metu leidžia žiūrėti keletą kanalų vienu metu.
Sky UK IPTV

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė gudzius » Ket Lap 26, 2015 9:52 pm

baltutis rašė:[quote="gudzius]
Taip tai taip, taciau kaip uzklausos gali dvigubintis jeigu emuliatorius tai vienas ? Jis dirba su raktais. Cia mano nuomone Tu neteisus. :)
Nežinau kokie limitai yra. Aš naudoju seną Mgcamd 1.35 ar kokį ten. Be vargo veikia 10 ir daugiau mokamų kanalų vienu metu (žinoma visi tie kanalai turi būti 1 arba 2 transponderiuose). Žinoma tam dar reikalingas ir tiekėjas, kuris vienu metu leidžia žiūrėti keletą kanalų vienu metu.[/quote][/quote][/quote]
As taip isivaizdavau, kad tiekejas mato kada pas viena klienta dirba 2 emuliatoriai t.y. du atskiri imtuvai, o du ar trys imtuvai vienoje dezeje eina per viena softa, viena emu. Kazkas man cia nesirisa. Taigi ta raktu uzklausu intervala taip pat gali nusistatyti mg-cfg faile. 8)
Paskutinį kartą redagavo gudzius Ket Lap 26, 2015 9:54 pm, redaguota 1 kartą(us).

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė baltutis » Ket Lap 26, 2015 9:53 pm

Tiesa visi pamiršo tau pasakyti pagrindinį dalyką:
1 imtuvas - 1 TV. Jei norėsi kitame kambaryje irgi žiūrėti SAT TV - bus reikalingas kitas imtuvas (arba TV su integruotu SAT imtuvu).

Imtuvas su LNB IN/LNB OUT jungtimis tau leistų pajungti kabelį iš LNB OUT į kito imtuvo LNB IN. Čia tinka, jei yra problematiška nutiesti laidus tiesiai nuo lėkštės iki abiejų imtuvų. Kaip jau ir minėjo sieksnis Tokiu atveju viskas gerai veikia tik jei žiurimas 1 TV.

Su 1 imtuvu (kad ir kiek ten būtų LNB IN/OUT jungčių) negalėsi žiūrėti per 2 TV esančius skirtinguose kambariuose. Tiksliau pasakius nusiperki HDMI spliterį ir per abu TV matai tą patį kanalą.

Šiaip tiekėjai mato vartotojo vardą ir IP. Nežinau ar jie mato koks emuliatorius naudojamas. Uždeda limitą 2 - 5 kanalams vienam vartotojui ir viskas. Toliau viską programa serveryje viską reguliuoja.
vytas121 galėtų plačiau papasakoti.
Sky UK IPTV

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė gudzius » Ket Lap 26, 2015 9:59 pm

baltutis rašė:Tiesa visi pamiršo tau pasakyti pagrindinį dalyką:
1 imtuvas - 1 TV. Jei norėsi kitame kambaryje irgi žiūrėti SAT TV - bus reikalingas kitas imtuvas (arba TV su integruotu SAT imtuvu).

Imtuvas su LNB IN/LNB OUT jungtimis tau leistų pajungti kabelį iš LNB OUT į kito imtuvo LNB IN. Čia tinka, jei yra problematiška nutiesti laidus tiesiai nuo lėkštės iki abiejų imtuvų. Kaip jau ir minėjo sieksnis Tokiu atveju viskas gerai veikia tik jei žiurimas 1 TV.

Su 1 imtuvu (kad ir kiek ten būtų LNB IN/OUT jungčių) negalėsi žiūrėti per 2 TV esančius skirtinguose kambariuose. Tiksliau pasakius nusiperki HDMI spliterį ir per abu TV matai tą patį kanalą.
Jo su situo as sutinku ir ta zinojau, kad tuo atveju jau as turesiu derinti su savo saros tiekeju, bet jei as dirbu su vienu tiuneriu, kuriame yra is viso trys tiuneriai, tai man naujiena. :)

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė vytas121 » Ket Lap 26, 2015 10:26 pm

gudzius rašė:
baltutis rašė:Tiesa visi pamiršo tau pasakyti pagrindinį dalyką:
1 imtuvas - 1 TV. Jei norėsi kitame kambaryje irgi žiūrėti SAT TV - bus reikalingas kitas imtuvas (arba TV su integruotu SAT imtuvu).

Imtuvas su LNB IN/LNB OUT jungtimis tau leistų pajungti kabelį iš LNB OUT į kito imtuvo LNB IN. Čia tinka, jei yra problematiška nutiesti laidus tiesiai nuo lėkštės iki abiejų imtuvų. Kaip jau ir minėjo sieksnis Tokiu atveju viskas gerai veikia tik jei žiurimas 1 TV.

Su 1 imtuvu (kad ir kiek ten būtų LNB IN/OUT jungčių) negalėsi žiūrėti per 2 TV esančius skirtinguose kambariuose. Tiksliau pasakius nusiperki HDMI spliterį ir per abu TV matai tą patį kanalą.
Jo su situo as sutinku ir ta zinojau, kad tuo atveju jau as turesiu derinti su savo saros tiekeju, bet jei as dirbu su vienu tiuneriu, kuriame yra is viso trys tiuneriai, tai man naujiena. :)
Perspesi mane,kad turi imtuva su 3 selektoriais...tokiu atveju as leisiu tau ir ziureti ir irasineti tuos sakykim 3 kanalus vienu metu.As matysiu is tavo IP adreso,kad yra 3 uzklausos i 3 skirtingus kanalus,taip pat matysiu koki EMU naudoji,koki kanala ziuri,matau kada nueini miegoti :) .Tokiu atveju mokestis liks vienas!Siaip kai kurie servai tai leidzia,kiti siuncia i bana kazkuriam laikui.
P.S.Su PIP funkcija gali ziureti net 2 skirtingus palydovus tik garsas bus to kuris matovas visu vaizdu.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė baltutis » Ket Lap 26, 2015 10:41 pm

Kokia pas tave lėkštė (t.y. paprasta ar su motoru)?
Galvutės su 1 ar daugiau išėjimų?
Ar yra galimybė kabelį nutiesti tiesiai nuo lėkštės iki bet kurio tavo TV?
Ar vienu metu bus naudojami abu TV ir ar bus tuo metu žiūrimi skirtingi kanalai?

O šiaip faktiškai nėra jokio skirtumo kokį imtuvą pirksi. Vieniems reikalingas LNB OUT lizdas, kitiems jis visiškai nereikalingas.
Pas mane imtuvas turi tik 2 LNB IN lizdus. Yra imtuvų, kurie turi 2 LNB IN ir 2 LNB OUT lizdus (žinoma yra kur turi 3 tiunerius).

LNB OUT lizdas yra reikalingas tik jeigu:
1. Nėra galimybės nutiesti kabelį nuo antenos iki kito imtuvo.
2. Jei vienu metu žiūrimas tik 1 TV arba jei per abu TV bus žiūrimas tas pats kanalas (arba skirtingi kanalai iš to pačio transpomderio).
Visais kitais atvejais tas lizdas absoliučiai nereikalingas.

Kas liečia PiP - aš jį naudoju reklamų metu. Kol rodoma reklama įsijungiu kitą kanalą ir matau kada baigiasi reklama ir vėl grįžtu prie to kanalo. Daugiau man asmeniškai PiP funkcija nelabai aktuali. Jei eina kelios skirtingos įdomios laidos - įjungiu įrašymą.
Sky UK IPTV

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė vytas121 » Ket Lap 26, 2015 10:50 pm

baltutis rašė:Kas liečia PiP - aš jį naudoju reklamų metu. Kol rodoma reklama įsijungiu kitą kanalą ir matau kada baigiasi reklama ir vėl grįžtu prie to kanalo. Daugiau man asmeniškai PiP funkcija nelabai aktuali. Jei eina kelios skirtingos įdomios laidos - įjungiu įrašymą.
Mazdaug taip ir as ta PiP naudoju...tik pas mane 2 sat selektoriai+1DVB-C/T/T2 + dar i bendrus favoritus imetes ir IPTV,tai per reklamas yra kur pabegioti.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė gudzius » Pen Lap 27, 2015 11:35 am

baltutis rašė:Kokia pas tave lėkštė (t.y. paprasta ar su motoru)?
Galvutės su 1 ar daugiau išėjimų?
Ar yra galimybė kabelį nutiesti tiesiai nuo lėkštės iki bet kurio tavo TV?
Ar vienu metu bus naudojami abu TV ir ar bus tuo metu žiūrimi skirtingi kanalai?

O šiaip faktiškai nėra jokio skirtumo kokį imtuvą pirksi. Vieniems reikalingas LNB OUT lizdas, kitiems jis visiškai nereikalingas.
Pas mane imtuvas turi tik 2 LNB IN lizdus. Yra imtuvų, kurie turi 2 LNB IN ir 2 LNB OUT lizdus (žinoma yra kur turi 3 tiunerius).

LNB OUT lizdas yra reikalingas tik jeigu:
1. Nėra galimybės nutiesti kabelį nuo antenos iki kito imtuvo.
2. Jei vienu metu žiūrimas tik 1 TV arba jei per abu TV bus žiūrimas tas pats kanalas (arba skirtingi kanalai iš to pačio transpomderio).
Visais kitais atvejais tas lizdas absoliučiai nereikalingas.

Kas liečia PiP - aš jį naudoju reklamų metu. Kol rodoma reklama įsijungiu kitą kanalą ir matau kada baigiasi reklama ir vėl grįžtu prie to kanalo. Daugiau man asmeniškai PiP funkcija nelabai aktuali. Jei eina kelios skirtingos įdomios laidos - įjungiu įrašymą.
Lekste pas mane Multifokus E-85, ant kurios 5 galvos po 1 isejima. Tiesiai nuo lekstes kita kabeli nutiest ne problema, jug nera nepadaromu darbu, taciau reikes keist tokiu atveju visas galvas ir dapirkt dar viena svica. Man atrodo paprasciau butu is LNB OUT jungti kita imtuva ir prie jo kita tv. O kad per abu tv. ziureti skirtingus kanalus vistiek as taip isivaizduoju turi buti galvos su dviem isejimais. :-?

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė baltutis » Pen Lap 27, 2015 12:08 pm

Na kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi. Manau tu nuolat žiūri tik 1 arba 2 palydovus, todėl pasikeisk tas porą galvučių ir niekada nebus problemų jei per skirtingus TV norėsi žiūrėti skirtingus kanalus.
Aišku pradžiai gali tik laidą nuo vieno imtuvo iki kito nuvesti, jei kas nepatiks - vėliau pasikeisi galvutes ir nutiesi laidą tiesiai nuo lėkštės į kitą imtuvą.
Sky UK IPTV

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Imtuvu jungtys

Standartinė gudzius » Pen Lap 27, 2015 12:22 pm

baltutis rašė:Na kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi. Manau tu nuolat žiūri tik 1 arba 2 palydovus, todėl pasikeisk tas porą galvučių ir niekada nebus problemų jei per skirtingus TV norėsi žiūrėti skirtingus kanalus.
Aišku pradžiai gali tik laidą nuo vieno imtuvo iki kito nuvesti, jei kas nepatiks - vėliau pasikeisi galvutes ir nutiesi laidą tiesiai nuo lėkštės į kitą imtuvą.
Na su sia tema man kaip ir viskas aisku. Aciu labai visiems padejusiems. :-?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių