• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

deveti rubai Anglijoje,ar Airijoje

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

deveti rubai Anglijoje,ar Airijoje

Standartinė seewolf » Pen Rgs 10, 2010 12:04 pm

Gal kas turi informacijos kokiu budu vyksta prekyba devetais rubais Anglijoje,ar Airijoje.Domina mazdaug kg kainos,gal kokiu adresu turit.Ar gal kokie turgus dideli vyksta kur galima pasirankiot devetu rubu.
''Protingu'' postu galite ir nerasyt :) tiesiog domina bet kokia informacija apie second hand rubus sitose salyse didesniais ir ne tik kiekiais.Aciu!

Paveikslėlis

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Pen Rgs 10, 2010 12:07 pm

Va taip viskas ten vyksta išradingų lietuvių ir ne tik dėka...

http://www.delfi.lt/news/daily/emigrant ... d=35615833

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pen Rgs 10, 2010 12:35 pm

Pirm0kas rašė:Va taip viskas ten vyksta išradingų lietuvių ir ne tik dėka...

http://www.delfi.lt/news/daily/emigrant ... d=35615833
visai ne apie tai klausimas buvo :grin:

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Pen Rgs 10, 2010 2:53 pm

Mažai gaudausi tame reikale, bet kiek esu girdėjęs, perka dėvėtus drabužius kaip kates maiše: užpakuotus ir užsuktus. Taip kad negali pasirinkti, ką gausi. Vienas veikėjas skundėsi, kad nusipirkęs baūlą praplėšė, o ten - vien paklodės ir užklotai, matyt nuo viso viešbučio.

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pen Rgs 10, 2010 3:04 pm

augism rašė:Mažai gaudausi tame reikale, bet kiek esu girdėjęs, perka dėvėtus drabužius kaip kates maiše: užpakuotus ir užsuktus. Taip kad negali pasirinkti, ką gausi. Vienas veikėjas skundėsi, kad nusipirkęs baūlą praplėšė, o ten - vien paklodės ir užklotai, matyt nuo viso viešbučio.
Na tas Augi daug maz aisku.Pradejom su zmona prekiaut devetais rubais.Dabar biski issipletem,turim kelis taskus,brolis dar prisijunge...Rubus perkam cia vietoi,rusiuotus is anglijos ir airijos.Idomu butu patiem kazkoki kieki parsivezt.Tai va ir iskilo toks klausimas,gal kas is musiskiu gyvenantys ten zino pardavimo taskus kur prekiauja didesniais kiekiais...girdejau,kad kazkokie turgus vyksta kur galima maisuose ir ne tik pirkti devetus rubus...

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Pen Rgs 10, 2010 3:13 pm

Visada sakiau, kad prasisuka tik tie, kas sukasi, o ne tie, kurie sėdi namie ir bijo subinę pajudinti.
Maladiec, kad užsiėmei.
Mano krikštamotė Kaune tuo verslu sukosi maždaug prieš 5 metus, gal dar daugiau.
Kiek man teko girdėti, veža fūrom, labiausiai apsimoka dėl transporto išlaidų, bet to likvidūs pardavimai dengia nelikvidžius. Tiksliau lošia ant to, kad maišai būtų nepraplėšti, nes tada šiukšlių negalėtų parduoti. Kodėl aš pasakoju tai, ko tu neprašai? Todėl,kad rūšiuotų rūbų kaina bus žymiai didesnė, nes jie turės padengti ir šiukšlių kainą. Štai kodėl lietuviai veža nerūšiuotus, išrūšiuoja, šiukšles - NEMOKAMAI į savartyną ir pasiima tik grynas bapkes.
Plia, paskaičiau Tavo klausimą, po to savo pezalynę... Tu supratai, kad nežinau. Nėra iš manęs naudos 8)

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pen Rgs 10, 2010 3:46 pm

augism rašė:Visada sakiau, kad prasisuka tik tie, kas sukasi, o ne tie, kurie sėdi namie ir bijo subinę pajudinti.
Maladiec, kad užsiėmei.
Mano krikštamotė Kaune tuo verslu sukosi maždaug prieš 5 metus, gal dar daugiau.
Kiek man teko girdėti, veža fūrom, labiausiai apsimoka dėl transporto išlaidų, bet to likvidūs pardavimai dengia nelikvidžius. Tiksliau lošia ant to, kad maišai būtų nepraplėšti, nes tada šiukšlių negalėtų parduoti. Kodėl aš pasakoju tai, ko tu neprašai? Todėl,kad rūšiuotų rūbų kaina bus žymiai didesnė, nes jie turės padengti ir šiukšlių kainą. Štai kodėl lietuviai veža nerūšiuotus, išrūšiuoja, šiukšles - NEMOKAMAI į savartyną ir pasiima tik grynas bapkes.
Plia, paskaičiau Tavo klausimą, po to savo pezalynę... Tu supratai, kad nežinau. Nėra iš manęs naudos 8)
Augi viskas kas patariama yra produktyvu :) informacija renkama leeetai leeetai.Ir po truputi susidaromas bendras vaizdas.
Beje is taves tikrai esu gaves daug naudingu patarimu.Ypatingai statybu klausimais.Altaxina panaudojes,dar po siai dienai visiem rekomenduoju :) Tik diskusiju metu gimsta tikros idejos :)
blemba cia is po vakar krepsio ir uspakajoncu as sentimentalus labai :D

deitomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 903
Užsiregistravo: Sek Rgp 12, 2007 10:40 pm
Susisiekti:

Standartinė deitomas » Pen Rgs 10, 2010 6:38 pm

Draugas surinkineja Airijoje, uz kilograma gauna 0.80cnt. Nuveza viska i taska, o ten skudurus perrenka ir tiesiai i LT. Pries tai isnesioja po namus skrajutes su lipdukais. Kiek zinau buna kad per savaite gauna ir 40 euru, kartais ir 300.

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: deveti rubai Anglijoje,ar Airijoje

Standartinė tiomka » Pen Rgs 10, 2010 9:13 pm

seewolf rašė:Gal kas turi informacijos kokiu budu vyksta prekyba devetais rubais Anglijoje,ar Airijoje.Domina mazdaug kg kainos,gal kokiu adresu turit.Ar gal kokie turgus dideli vyksta kur galima pasirankiot devetu rubu.
''Protingu'' postu galite ir nerasyt :) tiesiog domina bet kokia informacija apie second hand rubus sitose salyse didesniais ir ne tik kiekiais.Aciu!

Paveikslėlis
ne per seniausiai ir as tokiu minciu pritvinkes buvau tik gal nepribrendo ideja iki galo. zodziu as rades buvau per skelbimus kontaktinius numerius sandeliu danijoje,anglijoje berods... bet kaip supratau ten tie patys lietuviai ir stumdo. aisku pigiau butu negu lietuvoj tik neisku ant kiek islostum. paiskok per google as tikrai rades buvau... :?

Vartotojo avataras
Interaktas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: Pen Sau 26, 2007 10:46 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Interaktas » Šeš Rgs 11, 2010 3:44 am

http://www.enableireland.ie/ :) bandyk rasyt maila, gal ka sutarsit :)
19e 28e
DM500 Opticum 403 HTPC Dvb-s2

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Rgs 11, 2010 1:11 pm

Interaktas rašė:http://www.enableireland.ie/ :) bandyk rasyt maila, gal ka sutarsit :)
Dekui broliuk!

ramunas99
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Sau 02, 2013 2:28 pm
Susisiekti:

Re: deveti rubai Anglijoje,ar Airijoje

Standartinė ramunas99 » Tre Sau 02, 2013 2:34 pm

sveikas, parasyk man i emaila ramaaasss@gmail.com, gal ka sugalvosim :)

okse29
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ket Vas 07, 2013 11:13 am
Susisiekti:

Re: deveti rubai Anglijoje,ar Airijoje

Standartinė okse29 » Ket Vas 07, 2013 11:17 am

Gal kas galit patarti dėl devetų rūbų transportavimo iš UK? Kokios gabenimo kainos? Koks transportas geriau? Būčiau labai dėkinga :)

Maya
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Pir Lie 27, 2015 11:47 am
Susisiekti:

Re: deveti rubai Anglijoje,ar Airijoje

Standartinė Maya » Pen Kov 25, 2016 9:57 am

Mane domina prekiaujami rūbai urmu Anglijoje, Lietuvoje. Norėčiau daugiau sužinoti info apie rūbų prekybą urmu, lauksiu atsakymų į až.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: deveti rubai Anglijoje,ar Airijoje

Standartinė Soul » Tre Rgs 21, 2016 10:28 am

[quote="ritukas"]Nors dėvėti rūbai turi daugiau unikalumo ir yra pigesni, tačiau aš mieliau renkuosi naujus drabužius. Vis negaliu peržengti to įsitikinimo, kad juos jau kažkas dėvėjo ir man tai nėra priimtina.
REKLAMA...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)