• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kavos aparatas

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė mazass » Ket Gru 08, 2016 5:19 pm

Opaaa,gal kam kavos :D
Paveikslėlis
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

mvaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: Ant Sau 12, 2010 1:34 am
Miestas: londonas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė mvaldas » Ket Gru 08, 2016 5:23 pm

Turiu automatini aparata,kava kvepia kai mala. Jai nekvepia reiskiasi pupeles prastos. Anglijoje vezioju kava i Costa kavines, tad biski domejausi apie kava. Pasistenkit pupeles pirkti vakume. Is kitu pakuociu buna oras patekes,tai iskarto pupeles praranda dali aromato. Praplese maisa ,dalis pupeliu turi atrodyti lyg riebaluotos blizga,tai reiskias kad jos sviezios. Jai sausos reiskias arba senai stovi(patekes vakumas i pakuote) arba prastos pupos. Kaikurios italu kavines nesunoudoje pupeliu per pora valandu ,jas ismeta,nes atidarytos jos praranda aromata. Mums naudotojams,vietoj siuksliu dezes,geriau rinktis saldytuva. Ten pupeles issilaiko ilgesni laika sviezios. Dabar maximoje buvau paulig pupeles nusipirkes,galima sakyti neblogos,kvepia bet netaip kaip Costos. Pries metus bandziau pigiausia varianta,maximoje pirkau pigiausias pupeles,berods 2eurai,juodas maisas vadinasi expresso. Tai praplesus maisa pelesiais smirdejo,jokio kvapo. Tikrai nekokia kava. Tad geros pupeles yra nepigios. Dar descaleri reikia pirkti,tad tai nera pigus malonumas.

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2387
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė arturas101 » Pen Gru 09, 2016 7:59 am

mazass rašė:Opaaa,gal kam kavos :D
Paveikslėlis
Oho! Puodeli mazink bent 2 kartus, nes bus kavos skonio arbata. :-?

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė mazass » Pen Gru 09, 2016 9:40 am

arturas101 rašė:Oho! Puodeli mazink bent 2 kartus, nes bus kavos skonio arbata. :-?
'vtarekus" siūlai mazint :), užsitaisiau kažkokios "jedernos" kavos, tai nuo stuprumo dantys gali užsiraitoti,nu nemegstu tokiu stiprumu tu kavu, sakau pirkau šita aparatuka del tu egzotiniu geralu o ne del gurmaniškos kofemanu kavos (nes šitu aparatu jos manau nepadarysi)..
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė mazass » Pir Gru 12, 2016 10:29 am

Nu nu kam rytines latte :D
Paveikslėlis
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė nerux » Pir Gru 12, 2016 1:08 pm

Geras kružykas
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

Vartotojo avataras
Kipsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: Tre Lap 01, 2006 8:47 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė Kipsas » Pir Gru 12, 2016 6:06 pm

Paemiau ir sau uz 90 pinigu is topocentro SAECO - https://www.topocentras.lt/buitine-tech ... 23-19.html
Bandau ivairias kavu rusis , tinka ir malta kava . Tas gerai , nereiks atskirai kavamales pirkt .

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė olesub » Sek Gru 18, 2016 10:15 am

Na neišeina man tokia kaip virta turkoje arba reikia mažą porciją darytis. Žodžiu nepatiko arba ji netinka man. Gal kam reikia? Atiduočiau už kokius 60€ su mano siuntimu. Pirkta iš pigu.lt http://pigu.lt/buitine-technika-elektro ... id=4555916, yra garantija ir t.t.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė salakas » Sek Gru 18, 2016 10:32 am

olesub rašė:Na neišeina man tokia kaip virta turkoje arba reikia mažą porciją darytis. Žodžiu nepatiko arba ji netinka man. Gal kam reikia? Atiduočiau už kokius 60€ su mano siuntimu. Pirkta iš pigu.lt http://pigu.lt/buitine-technika-elektro ... id=4555916, yra garantija ir t.t.
kur buvai pries savaite , butau paemes, nupirkau is senuku su siuntimu uz 73 , dabar praktikuojos , capucino padarau liux o su expres turiu vargo gaunasi kazkokia silpna ,matyt priklauso nuo pupeliu malimo , is pradziu gaudavosi vesi, dabar jau ismokau nors vistiek kazkokia skysta
yra kaip yra

mmariuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:41 am
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė mmariuss » Sek Gru 18, 2016 1:00 pm

salakas rašė:
olesub rašė:Na neišeina man tokia kaip virta turkoje arba reikia mažą porciją darytis. Žodžiu nepatiko arba ji netinka man. Gal kam reikia? Atiduočiau už kokius 60€ su mano siuntimu. Pirkta iš pigu.lt http://pigu.lt/buitine-technika-elektro ... id=4555916, yra garantija ir t.t.
kur buvai pries savaite , butau paemes, nupirkau is senuku su siuntimu uz 73 , dabar praktikuojos , capucino padarau liux o su expres turiu vargo gaunasi kazkokia silpna ,matyt priklauso nuo pupeliu malimo , is pradziu gaudavosi vesi, dabar jau ismokau nors vistiek kazkokia skysta
Ar jus patys kava malates, ar spaudziat is paprastos maltos is pakeliu?

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė olesub » Sek Gru 18, 2016 1:45 pm

Ką tik buvo svečiai. Jiems patiko. Mergiotei su pienu paruošiau, tai sakė kaip kavinėje... šįkart gerėm Jacobs jau gatavai maltą
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
Kipsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: Tre Lap 01, 2006 8:47 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė Kipsas » Sek Gru 18, 2016 7:28 pm

Dabar naudoju Paulig gatavai malta kava , spaudziu iki uzgesta lempike , darau pertrauka iki vel uzvirina vandeni ir uzsidega .
Taip per 3 kartus ir privarva , is 4 sauksteliu kavos du nedideli puodukai .
Cia is youtubo ta gamybos buda nuziurejau .
Kava gaunasi karsta .

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė mazass » Pir Gru 26, 2016 7:04 pm

Visus su sv.Kaledom....Kadangi ta proga gavau dovanu "kruškiu" tai pratesem Latte gardesius (pagardindami sirupeliais) :D
Paveikslėlis
Jei pašto tarnybos nepaves,šia savaite turečiau išmeginti begalo MAN labai skanu kavos gerima Irish cappuccino (kuri teko sutinkti tik automatuose)
Paveikslėlis
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

MantasL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir Bal 24, 2017 2:15 pm
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė MantasL » Pir Bal 24, 2017 2:17 pm

Mes pirkom nestle - https://www.nestleprofessional.lt/kavos-aparatai - kol kas nesiskundžiam. Mūsiškis milano gamina ir su putele, ir be putelės, tad esminį dalyką atlieka :)) Kažkas čia klausė dėl gurmaniškų kavų, tai mes tokias improvizuojam patys su sirupais - visai įdomu pasižaisti :)

Domantas87
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Tre Bir 22, 2016 9:29 am
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė Domantas87 » Ant Lie 04, 2017 3:31 pm

Aš turiu Philips Saeco Xsmall, jau kokius 4 metus, tai nuolatinis naudojamas, ir kai su žmona dar geriam, tai išvis po kokius 6 puodelius per dieną, jei nėra svečių pasidarom. Tai tikrai vargšiuką drožėm ir sudrožėm iki galo..tai plius kai dar pirmas kavos aparatas, tai jo labai nesaugojom. Vanduo iš krano, kietas..tai ir parėjo, kad net nukalkintojas trumpai padeda. Tai dabar norim jau atsinaujinti ir pirkti kokios kitos firmos, tarkim JURA arba kitą Philips, svarstėm ir apie KRUPsą, bet tas pinigų švaistymas ant tų kapsulių nesuviliojo, nors ir švarus dalykas, bet kai tiek išgeriam tai neapsimoka. Tikriausiai pirksim iš http://www.kavos-aparatai.lt/ , nes ten visai neblogų JURA kavos aparatų yra ir naudotų ir naujų už gerą kainą, arba iš pigu.lt...Gal kas turit kokį kokybės ir kainos santykio pasiūlymą?

plentiful
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2018 11:41 am
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė plentiful » Ket Bir 28, 2018 10:08 pm

Žmona gavo tokį https://www.elektromarkt.lt/lt/kp3501pl ... drop-white Labai įdomus futurustinis dizainas, tai labai įdomiai žiūrisi mūsų virtuvėj, kuri palyginus yra tokia senoviška :) Šiaip kapsulinių nuo seno nemėgstu, bet pripažinsiu dabar kai atsirado tiek tų kapsulių įvairiausių, tai yra tikrai neblogų. šitas čajus dabar mano mėgstamiausias https://www.kavosdraugas.lt/p/arbatos-k ... tea-latte/ :) O jeigu norisi tiesiog paprastos esspreso kavos, tai turiu dar senuką mechaninį esspreso kavinuką, kuris jau tarnauja vos ne 10 metų.

Alinka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant Lie 10, 2018 10:10 am
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė Alinka » Ant Lie 10, 2018 3:30 pm

Labai mėgstu gėrimus su puta, tai pasirinkau pakankamai nebrangų variantą NESCAFÉ Dolce Gusto Genio (pirkau iš čia: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-ele ... s-aparatai). Esu labai patenkinta, kavos aparatas užima nedaug vietos, virtuvėj atrodo labai įdomiai, o pati kava gaunasi puikaus skono :D

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė edvin » Ant Lie 10, 2018 4:25 pm

Alinka rašė:Labai mėgstu gėrimus su puta, tai pasirinkau pakankamai nebrangų variantą NESCAFÉ Dolce Gusto Genio (pirkau iš čia: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-ele ... s-aparatai). Esu labai patenkinta, kavos aparatas užima nedaug vietos, virtuvėj atrodo labai įdomiai, o pati kava gaunasi puikaus skono :D
ar verta registruotis ,kad patalpinti savo plokscia reklama ?

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė ernissss » Ant Lie 10, 2018 7:43 pm

Nemokama reklama, bet ir naudos - nulis :D

Sturman
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ket Kov 21, 2019 7:41 pm
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė Sturman » Pir Vas 10, 2020 12:11 pm

Gal kavos mėgėjai galėtų parekomenduoti pakenčiamo skonio kavą, jeigu ją gerti be cukraus ir kitų pagardinimų (pieno, grietinėlės ir pan.).

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė ernissss » Pir Vas 10, 2020 12:26 pm

Manau, kad tai labai asmeninis reikalas ir kas yra skanu vienam, nebūtinai turi būti skanu kitam :).

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1081
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė DMA72 » Pir Vas 10, 2020 12:43 pm

Man patinka "Caprissimo Fragrante" (pupelės)

Sturman
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ket Kov 21, 2019 7:41 pm
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė Sturman » Pir Vas 10, 2020 2:29 pm

Ir vis dėlto dėl skonio galima sutarti. Negali būti, kad toje pačioje teritorijoje gyvenantys tos pačios rasės žmonės, ilgą laiką geriantys panašias kavos rūšis, nerastų bendrų skonio patirties sąlyčio taškų. Todėl būčiau labiau linkęs tikėti kitų kavos megėjų patarimais, nei netikėti. Tikrai išbadysiu "Caprissimo Fragrante".

Man norėtųsi, kad išgėrus kavos be cukraus ir kitų priedų, burnoje liktų kuo mažiau kartumo.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė ernissss » Pir Vas 10, 2020 4:05 pm

Sturman rašė: Pir Vas 10, 2020 2:29 pm Negali būti, kad toje pačioje teritorijoje gyvenantys tos pačios rasės žmonės, ilgą laiką geriantys panašias kavos rūšis, nerastų bendrų skonio patirties sąlyčio taškų.
Tai aišku, kad gali ir randa :) Viena grupė geria vieną, kita - kitą, trečia - trečią ir t.t. Pats aišku irgi pateksi į kažkurią iš tų grupių, galbūt didesnę, galbūt mažesnę, bet bendraminčių (ar bendraskonių) tikrai turėsi. Tik tam reikia ne patarimų klaust, o paprasčiausiai ragauti skirtingas kavos rūšis, bandyti skirtingus paruošimo būdus ir pan.

Sturman
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: Ket Kov 21, 2019 7:41 pm
Susisiekti:

Re: Kavos aparatas

Standartinė Sturman » Pir Vas 10, 2020 4:13 pm

Nėra laiko eksperimentuoti, reikia čia ir dabar. Bet iš tiesų, ernissss, tavo aprašytu principu kažkada rinkausi alų ir kitus maisto produktus. Atsimenu prisipirkau krūvą alaus po 1 vnt. ir "testavau". Net lentelę buvau sudaręs :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių