• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Medienos lakavimas

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Medienos lakavimas

Standartinė dzeimsas » Sek Bal 15, 2018 4:19 pm

Gal shiais laikas jau yra atsirade kokio lako,kad laikui begant ,mediena islaikytu savo pirmine spalva.
Parsiveziau pusies duris-dabar jos baltos,grazios,bet zinau ,kad po kokiu 3-5 metu jos prades gelsti,
kuom jas padengti ,kad tokios isliktu/
Ar medienos senejimo procesas nesustabdomas?
Get rich ,or DIE TRyIN

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė bumas34 » Sek Bal 15, 2018 4:29 pm

po 3/5 metu dazai vel ,nieko amzino nera...

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė aaaaaa » Sek Bal 15, 2018 6:45 pm

Kazkada pries 10 metu reklamavo kaip stebukla toki mediena sviesinanti laka tipo galima atrestauroti/atnaujinti senas duris ar baldus ir jie atrodys kaip nauji pats nebandziau tik kas naudojo sake kad veikia , o siaip impregnuoji ir nudazai bespalviu laku ir svarbiausia kad gautu kuo maziau saules spinduliu ir dregmes tada turetu maziau tamseti . :)
Paveikslėlis

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė Soul » Pir Bal 16, 2018 10:56 am

aaaaaa rašė:Kazkada pries 10 metu reklamavo kaip stebukla toki mediena sviesinanti laka tipo galima atrestauroti/atnaujinti senas duris ar baldus ir jie atrodys kaip nauji pats nebandziau tik kas naudojo sake kad veikia , o siaip impregnuoji ir nudazai bespalviu laku ir svarbiausia kad gautu kuo maziau saules spinduliu ir dregmes tada turetu maziau tamseti . :)
Vis tiek pakeičia spalvą... Pas mane (mano pačio darytos) durys per kelis metus , nepastebimai, pradėjo keisti spalvą... O per 23 metus tapo rudomis... Nors saulės spindulių negauna, net atsispindejusių... Sako, kad yra lakas su UV spindulių filtru... Kai dariau duris , tokio lako nežinojau, o gal ir nebuvo. Dabar pabandyčiau, jei daryčiau duris...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

aBOSAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 406
Užsiregistravo: Sek Gru 30, 2007 9:00 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė aBOSAS » Pir Bal 16, 2018 11:44 am

Soul rašė:
aaaaaa rašė:Kazkada pries 10 metu reklamavo kaip stebukla toki mediena sviesinanti laka tipo galima atrestauroti/atnaujinti senas duris ar baldus ir jie atrodys kaip nauji pats nebandziau tik kas naudojo sake kad veikia , o siaip impregnuoji ir nudazai bespalviu laku ir svarbiausia kad gautu kuo maziau saules spinduliu ir dregmes tada turetu maziau tamseti . :)
Vis tiek pakeičia spalvą... Pas mane (mano pačio darytos) durys per kelis metus , nepastebimai, pradėjo keisti spalvą... O per 23 metus tapo rudomis... Nors saulės spindulių negauna, net atsispindejusių... Sako, kad yra lakas su UV spindulių filtru... Kai dariau duris , tokio lako nežinojau, o gal ir nebuvo. Dabar pabandyčiau, jei daryčiau duris...
Reiktu su vandeniniu lakuot, ir grunta det, nes pusis raudonuot megsta tik po lakavimo.

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė dzeimsas » Pir Bal 16, 2018 5:16 pm

aBOSAS rašė:Reiktu su vandeniniu lakuot, ir grunta det, nes pusis raudonuot megsta tik po lakavimo.

Apie vandeniny matyni ir galvoju,o koks gruntas turetu eiti ?Gal kokia nuoroda.Dekoju.
Get rich ,or DIE TRyIN

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė Soul » Pir Bal 16, 2018 6:00 pm

aBOSAS rašė:
Soul rašė:
aaaaaa rašė:Kazkada pries 10 metu reklamavo kaip stebukla toki mediena sviesinanti laka tipo galima atrestauroti/atnaujinti senas duris ar baldus ir jie atrodys kaip nauji pats nebandziau tik kas naudojo sake kad veikia , o siaip impregnuoji ir nudazai bespalviu laku ir svarbiausia kad gautu kuo maziau saules spinduliu ir dregmes tada turetu maziau tamseti . :)
Vis tiek pakeičia spalvą... Pas mane (mano pačio darytos) durys per kelis metus , nepastebimai, pradėjo keisti spalvą... O per 23 metus tapo rudomis... Nors saulės spindulių negauna, net atsispindejusių... Sako, kad yra lakas su UV spindulių filtru... Kai dariau duris , tokio lako nežinojau, o gal ir nebuvo. Dabar pabandyčiau, jei daryčiau duris...
Reiktu su vandeniniu lakuot, ir grunta det, nes pusis raudonuot megsta tik po lakavimo.
Pas mane eglinės durys...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė aaaaaa » Pir Bal 16, 2018 6:40 pm

Citatos is rekomendaciju :
nitro laku-smirda lakuojant,stiprus, gelsvina medi.
PRO.PARKET (medieną, kuri linkusi raudonuoti ar patamsėti rekomenduojama gruntuoti nitro gruntu, kuris neleidžia atsirasti spalvos pakitimams) 8)
Paveikslėlis

aBOSAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 406
Užsiregistravo: Sek Gru 30, 2007 9:00 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė aBOSAS » Pir Bal 16, 2018 8:52 pm

dzeimsas rašė:
aBOSAS rašė:Reiktu su vandeniniu lakuot, ir grunta det, nes pusis raudonuot megsta tik po lakavimo.

Apie vandeniny matyni ir galvoju,o koks gruntas turetu eiti ?Gal kokia nuoroda.Dekoju.
http://duliuksa.lt/katalogas/gruntas-pl ... r-primh2o/ bet yra ir kitokiu, beda tik kad po 5 ltr bakai. Rytoj kolegos paklausiu pavadinimo kad po 1ltr butu.Arba seniuose reik ziuret po 1ltr.

gusp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Ket Kov 13, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė gusp » Ant Bal 17, 2018 8:51 pm

aaaaaa rašė:Citatos is rekomendaciju :
nitro laku-smirda lakuojant,stiprus, gelsvina medi.
PRO.PARKET (medieną, kuri linkusi raudonuoti ar patamsėti rekomenduojama gruntuoti nitro gruntu, kuris neleidžia atsirasti spalvos pakitimams) 8)
nedekite jokiu nitro grunto ,tik vandeninis, nitro keicia spalva ir tuo labiau nesirinkite prastos kokybes PRO .PARKET

dzeimsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1031
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 9:14 pm
Miestas: Radvilcity
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė dzeimsas » Tre Bal 18, 2018 5:55 am

gusp rašė:nedekite jokiu nitro grunto ,tik vandeninis, nitro keicia spalva ir tuo labiau nesirinkite prastos kokybes PRO .PARKET
aBosas kur pateike auksciau nuoroda,tai sitas turbut ne nitro?Pagal aprasyma-“atitinka” reikalavimus...
Uzsuksiu siandien y Duliukso parde,pasiziuresiu.
Get rich ,or DIE TRyIN

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė islauzas » Tre Bal 18, 2018 8:07 am

o aš sakyčiau nieko gero iš tų vandeninių. kai buvau vandeniniu pagrindu nutepęs pavėsinę, kas 3-4 metai tekdavo pertept. dabar jau trys metai kai vaistpiritu skiedžiamu tepiau - kolkas kaip šviežiai dažyta

aBOSAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 406
Užsiregistravo: Sek Gru 30, 2007 9:00 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė aBOSAS » Tre Bal 18, 2018 9:16 am

islauzas rašė:o aš sakyčiau nieko gero iš tų vandeninių. kai buvau vandeniniu pagrindu nutepęs pavėsinę, kas 3-4 metai tekdavo pertept. dabar jau trys metai kai vaistpiritu skiedžiamu tepiau - kolkas kaip šviežiai dažyta
Esme ta, kad durimis nieks nevaiksto, o prie gero noro galima lakuot vandeniniu su kietikliu , taipat duliuxoi yra, PLOSTOR 3t,4t. ,o pavesine lakuot vandeniniu, tai kazkoks kosmosas.

aBOSAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 406
Užsiregistravo: Sek Gru 30, 2007 9:00 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė aBOSAS » Tre Bal 18, 2018 9:35 am

aBOSAS rašė:
islauzas rašė:o aš sakyčiau nieko gero iš tų vandeninių. kai buvau vandeniniu pagrindu nutepęs pavėsinę, kas 3-4 metai tekdavo pertept. dabar jau trys metai kai vaistpiritu skiedžiamu tepiau - kolkas kaip šviežiai dažyta
Esme ta, kad durimis nieks nevaiksto, o prie gero noro galima lakuot vandeniniu su kietikliu , taipat duliuxoi yra, PLOSTOR 3t,4t. ,o pavesine lakuot vandeniniu, tai kazkoks kosmosas.

po 1ltr pardavime yra Gruntas Bona Prime Classic , turi SCANDEX kaune.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė islauzas » Tre Bal 18, 2018 10:28 am

aBOSAS rašė:
islauzas rašė:o aš sakyčiau nieko gero iš tų vandeninių. kai buvau vandeniniu pagrindu nutepęs pavėsinę, kas 3-4 metai tekdavo pertept. dabar jau trys metai kai vaistpiritu skiedžiamu tepiau - kolkas kaip šviežiai dažyta
Esme ta, kad durimis nieks nevaiksto, o prie gero noro galima lakuot vandeniniu su kietikliu , taipat duliuxoi yra, PLOSTOR 3t,4t. ,o pavesine lakuot vandeniniu, tai kazkoks kosmosas.
kosmosas ar ne, bet pavėsinės sienomis irgi niekas kolkas nevaikščiojo pas mane :). o kadangi pinotex skirtas lauko darbams, tai nelabai pagavau kur čia tas kosmosas :). bet kai buvo padengta buvo pinotex vandens pagrindu, kaip ir sakiau, kas 3-4 metai reikėjo perdažyt. kai nušveičiau ir uždažiau vaitspiritu skiedžiamu kažkokiu(nepamenu kokiu ) viskas gražu jau 3 metai.

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Medienos lakavimas

Standartinė klarnetas » Tre Bal 18, 2018 6:25 pm

islauzas rašė:
aBOSAS rašė:
islauzas rašė:o aš sakyčiau nieko gero iš tų vandeninių. kai buvau vandeniniu pagrindu nutepęs pavėsinę, kas 3-4 metai tekdavo pertept. dabar jau trys metai kai vaistpiritu skiedžiamu tepiau - kolkas kaip šviežiai dažyta
Esme ta, kad durimis nieks nevaiksto, o prie gero noro galima lakuot vandeniniu su kietikliu , taipat duliuxoi yra, PLOSTOR 3t,4t. ,o pavesine lakuot vandeniniu, tai kazkoks kosmosas.
kosmosas ar ne, bet pavėsinės sienomis irgi niekas kolkas nevaikščiojo pas mane :). o kadangi pinotex skirtas lauko darbams, tai nelabai pagavau kur čia tas kosmosas :). bet kai buvo padengta buvo pinotex vandens pagrindu, kaip ir sakiau, kas 3-4 metai reikėjo perdažyt. kai nušveičiau ir uždažiau vaitspiritu skiedžiamu kažkokiu(nepamenu kokiu ) viskas gražu jau 3 metai.
medinę tvorą dažau PENTAPRIM dažais ,skiestais dyzkuru ,aišku lakui tai netinka bet lauko baldams ,tvorai geriau nerandu :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių