• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Lolikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 7:25 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė Lolikas » Pir Geg 07, 2018 7:06 pm

Openbox 810. Lancombox .Openbox S2 HD

ardas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: Šeš Kov 10, 2012 10:29 am
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė ardas » Pir Geg 07, 2018 7:45 pm

toki nesenai turejau.visai neblogas.

https://ru.aliexpress.com/item/Oukitel- ... autifyAB=0

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė islauzas » Pir Geg 07, 2018 8:48 pm

tai kad Snapdragon 625 - kas jame gero. panašiai kai huawei p9 lite. bet skambint galima, foto irgi daro, facebooke veiks irgi....

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė styx » Pir Geg 07, 2018 9:04 pm

[quote="islauzas"]tai kad Snapdragon 625 - kas jame gero. panašiai kai huawei p9 lite. bet skambint galima, foto irgi daro, facebooke veiks irgi....[/quote
Netgi ir zaidimai lengvesni veiks.O Xiaomi Redmi 5 tai ne tik 625 snapas,tai kokybiskas surinkimas,stabilumas,normalus baterkes darbo laikas.Kainos -kokybes-spartos santykis NR1 rinkoje,be jokiu alternatyvu.Visi draugai,gimines ,artimieji per paskutinius 2 metus susipirko ivairius Xiaomi modelius-visi patenkinti.Svarbiausia ,kad po metu veikia taip paciai ,kaip isimtas is dezutes-jokiu stabdziu,ko nepasakysi apie huawej ar samsunga.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė ernissss » Pir Geg 07, 2018 9:26 pm

styx rašė:Visi draugai,gimines ,artimieji per paskutinius 2 metus susipirko ivairius Xiaomi modelius-visi patenkinti.
Skamba kaip kažkokia Xiaomi epidemija :) Tikrai visi visi pirko tik Xiaomi? Ar čia urmu ėmėt, kad pigiau būtų ir visiem per prievartą brukot? :)

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė vytas121 » Pir Geg 07, 2018 10:55 pm

ernissss rašė:
styx rašė:Visi draugai,gimines ,artimieji per paskutinius 2 metus susipirko ivairius Xiaomi modelius-visi patenkinti.
Skamba kaip kažkokia Xiaomi epidemija :) Tikrai visi visi pirko tik Xiaomi? Ar čia urmu ėmėt, kad pigiau būtų ir visiem per prievartą brukot? :)
Turiu ir as kinieciu sedevra Xiaomi 5A.Viskas veikia ko man reikia.Vietos jame gal mazoka,bet gelbeja SD kortele.Nu ir kaina nesikandzioja...nesiekia ir 100 eu.
...kam moketi simtais euru uz Samsung brendus kai ta pati atlieka ir pirktas uz ne pilna 100.
Ar cia tulas lietuvis nori pasirodyti pries kitus pas kuri krutesnis telefonas...oi jus...neatsiliekat nuo amerikosu kurie paromis stumdosi eilese,kad nusipirkti katik pasirodziusi pati naujausia prakasta obuoli :)
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
dantesas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Pen Rgs 30, 2011 10:21 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė dantesas » Ant Geg 08, 2018 6:14 pm

Ar cia tulas lietuvis nori pasirodyti pries kitus pas kuri krutesnis telefonas...oi jus...neatsiliekat nuo amerikosu kurie paromis stumdosi eilese,kad nusipirkti katik pasirodziusi pati naujausia prakasta obuoli :)
Cia jau taip iseina. Kad naujausio obuolio jau nori ir pradiniu klasiu moksleiviai. Siandien vienas gyresi, kad mama paims. As isgirdau ju pokalbi ir galvoju, tai kur man sleptis po lapais su savo xiaomi...
Paveikslėlis IPTV tik beliko ir senas TAURAS.
KOSMIS

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė aaaaaa » Ant Geg 08, 2018 7:22 pm

Kaikam uztektu ir kokio panasaus kaip laidinis telefonas nes naudoja tik skambuciams , bet kai dalina uz dykai ar pusdykiai pagal vadybininku pasakojimus labai gerus telefonus tai ir ima pati geriausia , o geriausias tai aisku pagal juos yra apple nes brangiausias arba koks samsungas tai ir ima geriausia nors naudoja tik pokalbiams ar sms , o pilnai juo galimybiu net neisnaudoja nes daugelis paemusiu patys prisipazysta nelabai ten suprantantys kaip ten viskas veikia tad ir nenaudoja retas kuris apart kokios fotokameros ar muzikos grotuvo daugiau ka naudoja .
Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė islauzas » Ant Geg 08, 2018 7:41 pm

o tai kaip ten vyručiai su sat tiuneriais - taigi rodo ir tie už 50 eu, kam mokėt 3 ar 4 šimtus ;) ?

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė vytas121 » Ant Geg 08, 2018 7:51 pm

islauzas rašė:o tai kaip ten vyručiai su sat tiuneriais - taigi rodo ir tie už 50 eu, kam mokėt 3 ar 4 šimtus ;) ?
Tikrai taip.Bet as savo imtuva isnaudoju sakykim kokius 90% jo galimybiu ir siai dienai man jos reikalingos,todel uz savo imtuva ir mokejau 300 eu,o ne 50.
...na,o telefona androidini isigijau vien del Revoliut korteles,kuri siuo momentu mane gelbeja.Nezynau daugiau ka su tuo telefonu veikti daugiau...skype nesedziu,mesendzeriu nesinaudoju,joutube neziuriu,a vat filma naudodamas telefona ziurejau,bet vaizda visvien i tv ekrana isvedziau.Ai va,dar instalinau i telefa satfinderi,gal kazkada pasinaudosiu. :)
Nors jo galimybes labai artimos Samsung naujausiu,bet as ju nenaudoju,tad ir telefonas iki 100eu.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė jonukas1 » Ant Geg 08, 2018 8:12 pm

vytas121 rašė:Nezynau daugiau ka su tuo telefonu veikti daugiau...
Gali dar telefona naudoti kaip zadintuva, kalkuliatoriu, prozektoriu, masinoje variklio klaidas nuskaityti, miske kad nepaklystum ir t.t. :)

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė styx » Ant Geg 08, 2018 9:20 pm

vytas121 rašė:
ernissss rašė:
styx rašė:Visi draugai,gimines ,artimieji per paskutinius 2 metus susipirko ivairius Xiaomi modelius-visi patenkinti.
Skamba kaip kažkokia Xiaomi epidemija :) Tikrai visi visi pirko tik Xiaomi? Ar čia urmu ėmėt, kad pigiau būtų ir visiem per prievartą brukot? :)
Turiu ir as kinieciu sedevra Xiaomi 5A.Viskas veikia ko man reikia.Vietos jame gal mazoka,bet gelbeja SD kortele.Nu ir kaina nesikandzioja...nesiekia ir 100 eu.
...kam moketi simtais euru uz Samsung brendus kai ta pati atlieka ir pirktas uz ne pilna 100.
Ar cia tulas lietuvis nori pasirodyti pries kitus pas kuri krutesnis telefonas...oi jus...neatsiliekat nuo amerikosu kurie paromis stumdosi eilese,kad nusipirkti katik pasirodziusi pati naujausia prakasta obuoli :)
Pirkom po truputi :) Pvz:susirenkam savaitgaliais pokerio pazaisti -publika ivairi nuo 25 iki 60 metu.Pirmas klausimas Samsungu turetoju vakare budavo "ar turi pakroveja?" :D :D :D nesvarbu,kad uz ta s...do S8 gabala kokius 800 euru suplojo,negana to dar pakimba karta per vakara :D .Kam buvo svarbu imidzas pirko ne Redmi serija,o MI MIX.Bent jau pakrovejo nepamenu,kad kam vakare prireiktu .Man uztenka ir Redmi serijos.Baterke 4000mah,ramas 3gb,atmintis 32gb.

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė ernissss » Ant Geg 08, 2018 9:49 pm

Nu kam tas nesąmones apie batareikas rašinėt? Nuo ryto iki dabar dar rodo 66%, telefonas S8+, kalbėjau, SMS rašiau, brauzinau, feisbukinau naudojausi žemėlapiais paštu ir pan. Wi-Fi ir mobilūs duomenys įjungti pastoviai, fone veikia orų prognozės, paštas, mesendžeris ir kt.
Išvada paprasta - jei nemoki naudotis aparatu, nepadės ir 8000 mAh.
Arba kitaip sakant - duok durniui šautuvą - į vamzdį prišiks :D

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė olesub » Ant Geg 08, 2018 10:47 pm

Jo, aš irgi buvau nustebęs samsungo s8 visišku baterijos nelaikymu, įjungus 4g procentai tirpsta akyse. S8+ visai kas kita, tas pats kaip tarkim iphone 7 (visiškai nelaiko) ir 7+. Pastarasis man net 2 paras atidirbdavo
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1081
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė DMA72 » Tre Geg 09, 2018 2:28 am

Pažiūrėjau į savo Redmi 4x- rodo 9 dienos, 20 valandų, 35 minutės. Likę 32% baterijos :D

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė ernissss » Tre Geg 09, 2018 7:01 am

DMA72 rašė:Pažiūrėjau į savo Redmi 4x- rodo 9 dienos, 20 valandų, 35 minutės. Likę 32% baterijos :D
Turbūt su super duper extra batery saver :) Aš, beje, jokių tokių dalykų nenaudoju.

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1081
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė DMA72 » Tre Geg 09, 2018 7:42 am

ernissss rašė:
DMA72 rašė:Pažiūrėjau į savo Redmi 4x- rodo 9 dienos, 20 valandų, 35 minutės. Likę 32% baterijos :D
Turbūt su super duper extra batery saver :) Aš, beje, jokių tokių dalykų nenaudoju.
Kad aš tik skambinu ir retkarčiais paklausau Spotify.

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1819
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė virgis.bb » Tre Geg 09, 2018 10:53 am

olesub rašė:Jo, aš irgi buvau nustebęs samsungo s8 visišku baterijos nelaikymu, įjungus 4g procentai tirpsta akyse. S8+ visai kas kita, tas pats kaip tarkim iphone 7 (visiškai nelaiko) ir 7+. Pastarasis man net 2 paras atidirbdavo
Taip man irgi dvi paras laiko su nemažu apkrovimu.
Paveikslėlis

Vu+Solo 4K-Black Hole image + 500 GB, Triax: 19.2e, 23.5e, 36.0e + 4.9e, 13.0e, LG OLED65B7V, Samsung UE55HU8500, Denon AVR-X2300W, Crystal Audio 7.1, iPhone 14, ASUS ROG GL753VE 17.3" Gaming Laptop.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė Kiesa2 » Sek Rgp 26, 2018 10:25 pm

Kas naudojate xiaomi redmi note 5 ar verta pirkti?Per google radau kad jis turi bedu su wifi atsijungineja.Ir kazkokiam angliskam forume radau kad 4g siustuvas labai silpnas.

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė sooner » Ant Rgp 28, 2018 8:29 pm

Kiesa2 rašė:Kas naudojate xiaomi redmi note 5 ar verta pirkti?Per google radau kad jis turi bedu su wifi atsijungineja.Ir kazkokiam angliskam forume radau kad 4g siustuvas labai silpnas.
Turiu Redmi 5 plus 4/64 GB. Pirkau pigu.lt šiek tiek brangiau, nei iš kiniečių, bet su 2 m. garantija Wifi pagauna greitai, neatsijunginėja. 4g+ nepalaiko, tik 4g. Vertas dėmesio aparatas.

valvai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2014 5:18 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė valvai » Tre Rgp 29, 2018 4:47 pm

sooner rašė:
Kiesa2 rašė:Kas naudojate xiaomi redmi note 5 ar verta pirkti?Per google radau kad jis turi bedu su wifi atsijungineja.Ir kazkokiam angliskam forume radau kad 4g siustuvas labai silpnas.
Turiu Redmi 5 plus 4/64 GB. Pirkau pigu.lt šiek tiek brangiau, nei iš kiniečių, bet su 2 m. garantija Wifi pagauna greitai, neatsijunginėja. 4g+ nepalaiko, tik 4g. Vertas dėmesio aparatas.
Taip pat planuoju artimiausiu metu pirkti šį aparatą.,,Flagmanų liga" jau persirgau,atsibodo mėtyti pinigus už ,,brandą".Pirkdamas bet kokį į renginį pasiskaitau forumus,atsiliepimus,tai lyg ir neblogas variantas už 200 pinigų.Kas dėl baterijos tai ,šiuo metu esantis LG G4 ,,valgyti" prašo tris kartus per dieną :).Nepadėjo nei nauja baterija,nei gamyklinių parametrų atstatymas.Žmonos Samsung S7 Edge laisvai atidirba dvi paras intensyviam Facebook,Messenger ir Youtube naudojime :)
Dune HD Solo Lite 4K,Dune HD Connect,NAS Qnap TS-251,LG OLED 65C1, Samsung UE48H6400,Sony KDL-22EX320,Denon AVR-x3400+Emotiva XPA-2 Gen3,Sonus Faber Chameleon T,Sonus Faber Chameleon C, SVS Prime Satellite, Sub SVS SB1000, Elac Debut A4 Dolby Atmos enabled,Raspberry Pi B3+, Pi2AES,DAC Mytek Digital Stereo 192 DSD DAC

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė Kiesa2 » Tre Rgp 29, 2018 8:11 pm

Bet vienur raso palaiko 4g+ kitur ne kaip is tiesu yra?Man 4g+ telefone reikalingas labai.Tai jei nepalaiko tas redmi note 5 tada neimsiu gal.

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė sooner » Tre Rgp 29, 2018 9:19 pm

Kiesa2 rašė:Bet vienur raso palaiko 4g+ kitur ne kaip is tiesu yra?Man 4g+ telefone reikalingas labai.Tai jei nepalaiko tas redmi note 5 tada neimsiu gal.
Jeigu tau reikalingi gražūs skaičiai speedtest aplikacijoje, tada redmi note nepirk, nes 4g+ nepalaiko, nors daugiau viskas tam ragely super. Aš su saviškiu Redmi 5 plus esu užgaudęs ir beveik 100 MB/s per mobilų 4g, todėl manau, kad palaiko jis tą 4g+ ar tik 4g, nelabai svarbu, nes tiek kiek naudoji tą išmanųjį, pilnai pakanka.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė Kiesa2 » Tre Rgp 29, 2018 9:22 pm

sooner rašė:
Kiesa2 rašė:Bet vienur raso palaiko 4g+ kitur ne kaip is tiesu yra?Man 4g+ telefone reikalingas labai.Tai jei nepalaiko tas redmi note 5 tada neimsiu gal.
Jeigu tau reikalingi gražūs skaičiai speedtest aplikacijoje, tada redmi note nepirk, nes 4g+ nepalaiko, nors daugiau viskas tam ragely super. Aš su saviškiu Redmi 5 plus esu užgaudęs ir beveik 100 MB/s per mobilų 4g, todėl manau, kad palaiko jis tą 4g+ ar tik 4g, nelabai svarbu, nes tiek kiek naudoji tą išmanųjį, pilnai pakanka.
Matai telia labai suletino 800 dazni o kartu su 1800 dazniu gerai eina 4g+.Tele2 ir prastai 800 o kartu su 1800 greitis geras.Su letu 800 telefone youtube sunku paziuret be strigimu.4g+ uzmiesti miksuojami du dazniai patalpose 800+1800 o lauke daug kur paima 1800+800

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Kokį išmanų mobilų telefoną patartumėte pirkti ?

Standartinė Kiesa2 » Tre Rgp 29, 2018 9:38 pm

Tele2 saite raso palaiko 4g+ tas xioamis.Bet as galvoju imt is varle.lt su garantija.Nors galioja 14d grazinimo terminas.Jeigu neveiks 4g+ tada jauciu grazint galeciau.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių