• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

Skelbti atsakymą
waskai1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: Sek Kov 15, 2015 4:20 pm
Susisiekti:

Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė waskai1 » Sek Sau 09, 2022 4:10 pm

Gal kas turite šį modely? Galit pakomentuot pliusus ar minusus :-?
Ar geras variantas ysigyti Xiomi tv ?

Vartotojo avataras
ziko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 9:27 pm
Miestas: lat 55.361357 lon 23.111480 alt 111.627000
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė ziko » Sek Bir 26, 2022 3:49 pm

nu turim viskas su juo ok
Mažiausiai suprantantis asmuo turi tvirčiausią nuomonę

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė TVMotion » Ket Bir 30, 2022 12:32 am

waskai1 rašė: Sek Sau 09, 2022 4:10 pm Gal kas turite šį modely? Galit pakomentuot pliusus ar minusus :-?
Ar geras variantas ysigyti Xiomi tv ?
Neturiu šio TV (Xiaomi aplamai, asmeniškai kiniškų produktų nemėgstu, nes jie kokie bebūtų gražūs, brangūs ar pigūs, prikišti gražių funkcijų ir t.t., vis tiek bus kiniški. O kas yra Kinijos produktai turbūt dauguma, bent jau žinom), bet kiek aplamai Xiaomi ir apie kitus jos gaminius tenka girdėti (dukterinius ir), silpnas support. Daug OS klaidų ir t.t. Tai jau vien dėl to nesinorėtų leisti 1100 eurų (kažkur tokią kainą radau, gal net jų puslapyje) už daiktą kurio galimai palaikymas bus menkas. O ir šiaip kvalifikacija pagal pardavėjus (ne vieno centro) yra tokia, kad Xiaomi, LG visokie, Philips ir t.t. nėra tarp tų aukščiausiai vertinamų. Šiaip Youtube pilna tų apžvalgų, galima pačiam susidaryti įspūdį. Geriausias patarėjas esi pats sau tu. Nepamiršk poreikiai skirtingi, matymai skirtingi ir t.t. Kas vienam ok, kitam gali būti trūkumas. Patarčiau nepatingėti Youtube įsijungti ir ne vieną apžvalgą. Beje žiūriu į specifikacijas. Jau vien, kad tai Android vargu ar imčiau (kiek teko domėtis, Android sunkiau dirba, nei tarkim koks Tizen Samsung ir t.t.). 8K už tokią kainą eina jau, tarkim LG Nano Cell (https://www.kainos.lt/televizoriai/lg-7 ... d-v2115369), kad ir koks Sony, kas šiaip jau visada buvo dėl vaizdo kokybės pas juos privalumai telikuose (https://www.topocentras.lt/televizorius ... m=referral) ar dabar ant tas pats minimas Samsung (https://www.topocentras.lt/televizorius ... m=referral). Tiesa čia labiau miniu kaip pvz., nes nesidomėjau vidumi jų. Bet kiek teka girdėti Sony, Samsung dabartinius ir t.t. vertina labiau prekybininkai. O ne kiniškus, Philips ir LG visokius :)
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2763
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė ernissss » Ket Bir 30, 2022 7:29 am

Žmogau, matosi, kad rašai tik tam, kad kažką rašyt ir jauti didelį malonumą rašydamas belekokias nesąmones. Čia yra forumas, kuriame žmonės ieško naudingos informacijos, o ne pasvaičiojimų apie tai, kad "Tiesa čia labiau miniu kaip pvz., nes nesidomėjau vidumi jų". Visiškai akivaizdu, kad net ir pasidomėjęs jų vidumi, nesugebėtum pateikti naudingo patarimo, nes nelabai žinai kas ten tame viduje turi būti. Pridėjei kažkokių nuorodų apie nieką.
TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:32 am O kas yra Kinijos produktai turbūt dauguma, bent jau žinom), bet kiek aplamai Xiaomi ir apie kitus jos gaminius tenka girdėti (dukterinius ir), silpnas support. Daug OS klaidų ir t.t.
Totalus briedas 8)
TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:32 am Jau vien, kad tai Android vargu ar imčiau (kiek teko domėtis, Android sunkiau dirba, nei tarkim koks Tizen Samsung ir t.t.)
Ir dar, tavo žiniai - Sony taip pat naudoja Android, o Philips nėra kiniškas brendas.
P.S. kitą kartą prieš komentuodamas paskaityk tris kartus ko klausia temos autorius :)

Vartotojo avataras
numb666
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: Ket Sau 17, 2008 8:14 am
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė numb666 » Ket Bir 30, 2022 7:44 am

TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:32 am O ir šiaip kvalifikacija pagal pardavėjus (ne vieno centro) yra tokia, kad Xiaomi, LG visokie, Philips ir t.t. nėra tarp tų aukščiausiai vertinamų... ...O ne kiniškus, Philips ir LG visokius :)
Nesupratau, ką turi prieš LG, stengiuosi elektronika tik LG pirkti ir gyvenime neturėjau problemų.

Vartotojo avataras
asdas11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 242
Užsiregistravo: Pen Sau 19, 2007 2:40 pm
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė asdas11 » Ket Bir 30, 2022 9:40 am

numb666 rašė: Ket Bir 30, 2022 7:44 am
TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:32 am O ir šiaip kvalifikacija pagal pardavėjus (ne vieno centro) yra tokia, kad Xiaomi, LG visokie, Philips ir t.t. nėra tarp tų aukščiausiai vertinamų... ...O ne kiniškus, Philips ir LG visokius :)
Nesupratau, ką turi prieš LG, stengiuosi elektronika tik LG pirkti ir gyvenime neturėjau problemų.
Toks aukštas kokybės ir vadybos LG lygis pasiektas prisidejus USA elektronikos firmai - Zenith..

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė virgis.bb » Ket Bir 30, 2022 2:26 pm

Na jau LG Oled tai tikrai puikus TV. Turiu jau 4 metus ir esu labai patenkintas. Su Samsung buitine technika tai pastoviai nesiseke-vis gesdavo.
Paveikslėlis

Vu+Solo 4K-Black Hole image + 500 GB, Triax: 19.2e, 23.5e, 36.0e + 4.9e, 13.0e, LG OLED65B7V, Samsung UE55HU8500, Denon AVR-X2300W, Crystal Audio 7.1, iPhone 14, ASUS ROG GL753VE 17.3" Gaming Laptop.

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė TVMotion » Pen Lie 01, 2022 12:31 am

ernissss rašė: Ket Bir 30, 2022 7:29 am Žmogau, matosi, kad rašai tik tam, kad kažką rašyt ir jauti didelį malonumą rašydamas belekokias nesąmones. Čia yra forumas, kuriame žmonės ieško naudingos informacijos, o ne pasvaičiojimų apie tai, kad "Tiesa čia labiau miniu kaip pvz., nes nesidomėjau vidumi jų". Visiškai akivaizdu, kad net ir pasidomėjęs jų vidumi, nesugebėtum pateikti naudingo patarimo, nes nelabai žinai kas ten tame viduje turi būti. Pridėjei kažkokių nuorodų apie nieką.
TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:32 am O kas yra Kinijos produktai turbūt dauguma, bent jau žinom), bet kiek aplamai Xiaomi ir apie kitus jos gaminius tenka girdėti (dukterinius ir), silpnas support. Daug OS klaidų ir t.t.
Totalus briedas 8)
TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:32 am Jau vien, kad tai Android vargu ar imčiau (kiek teko domėtis, Android sunkiau dirba, nei tarkim koks Tizen Samsung ir t.t.)
Ir dar, tavo žiniai - Sony taip pat naudoja Android, o Philips nėra kiniškas brendas.
P.S. kitą kartą prieš komentuodamas paskaityk tris kartus ko klausia temos autorius :)
Jei bloga diena eik išsirėksi tualete, niekam neįdomu tavo gyvenimo peripetijos. Paklausė - parašiau savo nuomonę iš to ką žinau, sakė nusimanantys (ar bent jau turėtų tokie būti, nes dirba su technika ir t.t.) Vien tai, kad tai Xiaomi, kas ieško kokybės jau atbaidytų. Kiek teko kalbėtis su įvairiais žmonėmis, tame tarpe ir pardavimo, šiaip kažkokiais, kurie sukasi, nusimano ir t.t. kaip jau minėjau tokių gamintojų TV kaip: Philips, LG, Xiaomi ir pan., nevertina kaip kokybiškų ir t.t. Android ir OS buvo sukritikuota, nes konkurentų OS, kaip Samsung Tizen veikia sklandžiau. Kadangi kaip pvz. paėmiau kelis pirmus pasitaikiusius modelius nesigilinęs į jų specifikacijas (kaip kurie prekybininkai jų ir pateikia ne daug), tai taip ir parašiau, kad pagal kainą galima rasti kad vat ir tokius modelius, bet įmonių, kurių TV kas nusimano vertina geriau, nes su mažiau funkcijų. Tai klausimas dabar tau ar joninės užsitesė ar saulė kirto? Nes akivaizdu, kad pačio posto nepagavai ir vargu ar pagausi. Ne visi gali pasigirti IQ dideliu turbūt. Antra jei niekas tavęs nekalbina gal ir patylėk, nes išsižiojimas ne visada būna geras dalykas. Gražios dienos tau, išnaudok ją naudingai.
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė TVMotion » Pen Lie 01, 2022 12:53 am

numb666 rašė: Ket Bir 30, 2022 7:44 am
TVMotion rašė: Ket Bir 30, 2022 12:32 am O ir šiaip kvalifikacija pagal pardavėjus (ne vieno centro) yra tokia, kad Xiaomi, LG visokie, Philips ir t.t. nėra tarp tų aukščiausiai vertinamų... ...O ne kiniškus, Philips ir LG visokius :)
Nesupratau, ką turi prieš LG, stengiuosi elektronika tik LG pirkti ir gyvenime neturėjau problemų.
Tik parašiau ką prekybos centruose yra sakę. Nei prieš Xiaomi, nei prieš LG, nei prieš Philips ar kažkokį kitą asmeniškai nieko neturiu. Turėjęs ir LG daiktų ir Philips ir t.t. Kaip kinijos gamintojais nepasitikiu, bet LG ir Philips į tą kategoriją nepatenka. Aiškiai gi parašyta, kad prekybos centruose kalbėjo taip, ne mano čia žodžiai. Neturėjau LG ar Philips TV, tai negaliu kažko ir nuo savęs pridėti. Ir kalba eina apie TV, o ne kitokius produktus.

BEJE, Ernissss, pats įsigilink į tai ką rašo kiti, nes akivaizdu, kad nelabai daeina. O dėl klausimo, suprastas tas klausimas, nesijaudink. Aiškiai parašyta yra apie patį gamintoją. Xiaomi kiek esu domėjasi ir dukteriniais daiktais susidūręs OS tvarko varganai. Tai kalba ir kiti, pasak kaip kurių apžvalgininkų, tai ir pats per dukterinių kompanijų jų daiktus įsitikinau ir galiu patvirtinti. Pats asmeniškai renkuosi ne kinijos gamintojus, po eksperimento su Xiaomi dukterinės kompanijos produktais - ypač. Nuvylė ir labai. Tai va tą ir parašiau. TRik kitais žodžiais. Kitą kartą tau specialiai, kaip sunkiau suprantančiam pridėsiu ne nuorodas o brėžinius dar, nes suprantu, kad yra ir psecialių poreikių žmonių. Jie ir žmonės.
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė TVMotion » Pen Lie 01, 2022 1:03 am

virgis.bb rašė: Ket Bir 30, 2022 2:26 pm Na jau LG Oled tai tikrai puikus TV. Turiu jau 4 metus ir esu labai patenkintas. Su Samsung buitine technika tai pastoviai nesiseke-vis gesdavo.
Tai va kaip kam čia. Aš kaip ir rašiau autoriui klausimo pats geriausias sau patarėjas. Man su Samsung buvo visko technika praeityje, su Sony geriau. Philips kaip kurie daiktai ir nenuvylė, LG buvo skaudžiau. O kinijos pabandžiau (Xiaomi dukterinės kompanijos) - nerekomenduoju niekam ir dzin man ar tai Huawei, Xiaomi ir t.t. No name ir visokių bandyta. Įsitikinau savo kailiu kinijos gamintojas yra kinijos. Ir mano patirtis su kinijos produktais nebuvo gera. Nesvarbu koks tai gamintojas iš bandytų. Pasikartosiu apie TV taip yra sakę prekybos atstovai, kurie pardavinėja tuos TV. Tai nėra mano išmislai kažkokie ir t.t. Aš neturiu nuomonės apie LG, Philips ir t.t. TV, nes paprasčiausiai jų neperku. Prekybininkai patarė prakalbus apie kokybę rintktis kitokius. Tai tiek va žinių.
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2391
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė arturas101 » Pen Lie 01, 2022 6:47 am

Tai va kaip kam čia. Aš kaip ir rašiau autoriui klausimo pats geriausias sau patarėjas. Man su Samsung buvo visko technika praeityje, su Sony geriau. Philips kaip kurie daiktai ir nenuvylė, LG buvo skaudžiau. O kinijos pabandžiau (Xiaomi dukterinės kompanijos) - nerekomenduoju niekam ir dzin man ar tai Huawei, Xiaomi ir t.t. No name ir visokių bandyta. Įsitikinau savo kailiu kinijos gamintojas yra kinijos. Ir mano patirtis su kinijos produktais nebuvo gera. Nesvarbu koks tai gamintojas iš bandytų. Pasikartosiu apie TV taip yra sakę prekybos atstovai, kurie pardavinėja tuos TV. Tai nėra mano išmislai kažkokie ir t.t. Aš neturiu nuomonės apie LG, Philips ir t.t. TV, nes paprasčiausiai jų neperku. Prekybininkai patarė prakalbus apie kokybę rintktis kitokius. Tai tiek va žinių.
[/quote]

Jeigu jau taip stipriai remiates prekybininku pardaveju patarimais, tai reiketu zinoti kas yra tas pardavejas. Geras pardavejas yra tas, kuris sugeba klijentui parduoti jam (klijentui) nereikalinga daikta uz skolintus pinigus.
Taigi ir toliau galite remtis pardaveju pasiulymais. :)

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2763
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė ernissss » Pen Lie 01, 2022 7:13 am

Užsirovėm čia, vyručiai, ant egzperto kieto, baisu net ką pakomentuot dabar :D :D :D . Jeigu jau girdėjo kažkur parduotuvėj bobas plepant, kad LG, Philips ir Xiaomi yra blogai, tai infos patikimumas yra 100%.... ypač apie tas dukterines kompanijas... :D :D :D
P.S. primena man čia keletą buvusių veikėjų... gal vėl prisikėlė kažkuris, kaip Feniksas iš pelenų.... apsaugok, Viešpatie...

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė TVMotion » Pen Lie 01, 2022 2:13 pm

arturas101 rašė: Pen Lie 01, 2022 6:47 am Tai va kaip kam čia. Aš kaip ir rašiau autoriui klausimo pats geriausias sau patarėjas. Man su Samsung buvo visko technika praeityje, su Sony geriau. Philips kaip kurie daiktai ir nenuvylė, LG buvo skaudžiau. O kinijos pabandžiau (Xiaomi dukterinės kompanijos) - nerekomenduoju niekam ir dzin man ar tai Huawei, Xiaomi ir t.t. No name ir visokių bandyta. Įsitikinau savo kailiu kinijos gamintojas yra kinijos. Ir mano patirtis su kinijos produktais nebuvo gera. Nesvarbu koks tai gamintojas iš bandytų. Pasikartosiu apie TV taip yra sakę prekybos atstovai, kurie pardavinėja tuos TV. Tai nėra mano išmislai kažkokie ir t.t. Aš neturiu nuomonės apie LG, Philips ir t.t. TV, nes paprasčiausiai jų neperku. Prekybininkai patarė prakalbus apie kokybę rintktis kitokius. Tai tiek va žinių.
Jeigu jau taip stipriai remiates prekybininku pardaveju patarimais, tai reiketu zinoti kas yra tas pardavejas. Geras pardavejas yra tas, kuris sugeba klijentui parduoti jam (klijentui) nereikalinga daikta uz skolintus pinigus.
Taigi ir toliau galite remtis pardaveju pasiulymais. :)
[/quote]

Aš remiuosi savo galva visų pirma ir pasidomiu kas per daiktas kurį ketinu pirkti. Žiūriu apžvalgas, realiai apsižiūriu ir t.t. Bet pardavėjas yra tas asmuo, kuris apie tą daiktą turi žinoti daugiau, nei parašyta lape. Iki šiol dažniausiu atveju konsultacijos nenuvylė, kur bepirkčiau, nes kaip minėjau realiai prekybos centre yra pasitikrinama tai ką pačiam pavyko susižinoti ir t.t. Nėra taip, kad nieko nežinau, nepaisant to ką Ernissss kliedi čia. O ir ne tie laikai, kada pradavėjas tau stumia tik tam, kad parduoti. Šiandien dienai norinčių jo pozicijoje dirbti yra N. Tad sakyti, kad koks šilelis yra geriau, nei koks Sony TV turbūt būtų durna iš pardavėjo pozicijos. Gal jie su kokiais pensininkais ir susuka ką, nes visi turbūt žino, kad jie ten kažkokius ir priedus už pardavimus gauna. Bet dabar ir ne tie laikai, kaip galėjo stumti bet ką, nes nebuvo galimybių pasidomėti kitur. Kaip minėjau prekybos centrai kuriuose esu klausias apie TV visi Sony, šiandien dienai Samsung priskiria prie geresnio pasirinkimo, nei minėti tarkim LG, Philips ir t.t. Xiaomi man iš principo nelabai eina, nes teko matyti kaip tvarkosi jų dukterinė kompanija su OS, tų pačių nusiskundimų girdėjau ir apie Xiaomi prietaisuose esančias OS ir jų priežiūra. Abejoju, kad jie TV išskirtinai prižiūrės geriau, jei masėje kitų įrenginių pas juos toks abejotinas požiūris į priežiūra jų. Ne veltui paminėjau geriausias patarėjas esi tu pats sau. Nes kitiems gali viskas atrodyti kitaip. Todėl ir buvo patarimas nepatingėti pasižiūrėti Youtube. Vaizdą susidaryti nėra sunku, dažnu atveju minusai išryškės, nes bus minimi ne pas vieną, kaip ir pliusai.
ernissss rašė: Pen Lie 01, 2022 7:13 am Užsirovėm čia, vyručiai, ant egzperto kieto, baisu net ką pakomentuot dabar :D :D :D . Jeigu jau girdėjo kažkur parduotuvėj bobas plepant, kad LG, Philips ir Xiaomi yra blogai, tai infos patikimumas yra 100%.... ypač apie tas dukterines kompanijas... :D :D :D
P.S. primena man čia keletą buvusių veikėjų... gal vėl prisikėlė kažkuris, kaip Feniksas iš pelenų.... apsaugok, Viešpatie...
Kas tau belieka loti, kaip turbūt didžiausia gyvenimo naujiena buvo, kad Sony yra su Android OS. Kuo matau labai neatsidžiaugi. Juk tokia naujiena. Gyvenimo tikslas pasiektas. Šaunu, kiekvienam savo. O jei tau pardavėjai prekybos centrų (susidarė toks vaizdas, gal nelabai žinai kas jie, juose buvęs, čia būtų jau širdies smūgis turbūt. Pasirodo ne tik autolafkės vadinamos egzistuoja) yra bobos, tai gal tu eik knygų skaityti nemirkęs intikę ir idioto nevaidinęs. O gal ir būdamas toks. Vaikų darželiuose atostogos, tai matyt su vaikučiais ir pas patį mąstymas išjungė ON režimą. Juk vasara, kam čia galvoti. Man primeni tokį deblavotą žmogų, kuris vaidina koks jis kietas, nors realiai šūdų šūdas gyvenime yra ir vierchas tik forumuose, nes gyvenime karvės mėšliukas tik galvoje, rankose ir visur kitur. Gal tu jau nekomentuok, nes kažkaip žinok man jau ir gėda už tave. Ir šiaip negalvoji, kad jau limitą nusišnekėjimo išnaudojai ir šio mėnesio, nors dar tik pirma jo diena?
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2763
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė ernissss » Pen Lie 01, 2022 3:55 pm

TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 2:13 pm O ir ne tie laikai, kada pradavėjas tau stumia tik tam, kad parduoti.
O sancta simplicitas!
TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 2:13 pm Man primeni tokį deblavotą žmogų, kuris vaidina koks jis kietas, nors realiai šūdų šūdas gyvenime yra ir vierchas tik forumuose, nes gyvenime karvės mėšliukas tik galvoje, rankose ir visur kitur.
Patarčiau nepereiti į nepagrįstus įžeidinėjimus, nes, kad ir kaip mėgsti rašyti (labai matosi iš parašyto teksto kiekio apie nieką), bet greitai gali tekti pasiieškoti kitos platformos savo kūrybos platinimui... Jeigu turi argumentų, kad aš kažką neteisingai parašiau, tai pateik, padiskutuosim.
P.S. baikim teršt temą, nes tau parašai sakinį, o tu dvidešimt atgal...

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė TVMotion » Pen Lie 01, 2022 6:10 pm

Šiek tiek nuorodų:

Best TV brand 2022 - Techradar - Samsung: great all-rounder TV brand. Kaip geriausias. Yra ir Kinijos ir Philips su LG. Xiaomi neįtraukti. Bet geriausiu vadina Samsung. Pilnas straipsnis čia - https://www.techradar.com/best/best-tv-brands

Best TV brand 2022 - Millter Technology - Best mid-range TV brand: Samsung, Best TV Brand for 8K: Samsung, Best TV brand for Dolby Atmos: Sony, Best TV brand for large TVs: Samsung, Best TV brand for small TVs: Sony (and Samsung), yra ir LG minimas, kaip geriausias biudžetinės klasės TV gamintojų. Pilnas straipsnis čia - https://milltertechnology.com/2021/12/1 ... -and-more/

The best TV brands of 2022 - Digital Trends - Samsung, LG, Sony, Vizio yra priskiriami pagal juos Heavyweight (sunkiasvorių) klasei, kas yra geriausi arba vieni tokių. Yra kelios ir Kinijos įmonės, bet jos nepatenka pagal straipsnio autorių į šią klasę. Pilnas straipsnis čia - https://www.digitaltrends.com/home-thea ... tv-brands/

Best-Rated TVs - Canstarblue. Vėl pirmi Sony ir Samsung. Nors yra ir Kinijos įmonių, bet Samsung su Sony iš N kitų ir žiūrėtų nurodomi, kaip vieni geriausių ar geriausi. Straipsnis čia - https://www.canstarblue.com.au/technology/tvs/

Tai gal jie pardavėjai žino ką sako. Xiaomi kaip matote nėra minimi nei vienoje nuorodoje. Nors ir yra Kinijos gamintojų, turėkime omenyje tai užsienio portalai ir puse tų įmonių ar kažkokia dalis net nėra pas mus prekiaujama. Bet net world wide mastu kaip geriausius išskiria Samsung ir Sony. Kartais LG koks patenka ir t.t. LG jei gerai atsimenu gerai ekranus gamino. Kaip OLED ir yra išskiriami Tech Radar portalo ir t.t. Bet overall ne retai tenka matyti ir portaluose, kad Samsung ir Sony yra tie geriausi. Jei net ir pagal konkrečius modelius žiūrėti, ko čia specialiai nedėjau.

P.S. Tai nėra mano nuomonė, taip kalba ir Lietuvoje, taip kalba ir užsienyje. Xiaomi nėra primenu nei vienoje nuorodoje (gal praleidau?)..
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

Vartotojo avataras
numb666
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: Ket Sau 17, 2008 8:14 am
Susisiekti:

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė numb666 » Pen Lie 01, 2022 8:28 pm

TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 6:10 pm Šiek tiek nuorodų:

Best TV brand 2022 - Millter Technology - Best mid-range TV brand: Samsung, Best TV Brand for 8K: Samsung, Best TV brand for Dolby Atmos: Sony, Best TV brand for large TVs: Samsung, Best TV brand for small TVs: Sony (and Samsung), yra ir LG minimas, kaip geriausias biudžetinės klasės TV gamintojų. Pilnas straipsnis čia - https://milltertechnology.com/2021/12/1 ... -and-more/
Labai unikalus šaltinis: Millter Technology, asmeniškai Kenijos specialistais nebūčiau linkęs labai pasitikėti. Ar čia iš tos serijos, kad jei žmogus save laiko specialistu ir rašo tinklaraštį, juo reikia aklai tikėti. Iš asmeninės patirties su TV, gal šešis metus naudojau LG, neturėjau jokių problemų ir buvau labai patenkintas, nusprendžiau atsinaujinti, pirmenybę galvojau teikti LG, bet ėjau pirkti atviras pasiūlymams. Konsultantas iškart rekomendavo samsung'ą, man pasirodė nepatogus valdymas, o vaizdo kokybė nusileidžia mano senam. Išsirinkau savo nuožiūra LG ir paprašiau pastatyti viena šalia kito ir įjungti tą patį kanalą, tai vaizdas akivaizdžiai skyrėsi net neišrankiai akiai, kai paklausiau, ką pats mano, tai sakė jų negalima lyginti, nes LG jau visai kitos kategorijos (150 eurų brangesnis). Tai ir toliau lieku ištikimas LG ir esu labai patenkintas. Daug kalbėjai apie OS, tai neteko naudotis patogesne operacine sistema už webos, sakyčiau labai išbaigta, neperkrauta ir siūlo visas reikiamas galimybes. Aišku galiausiai viskas susideda į finansus 1000 eurų kainuojantis xiaomi bus tikrai pranašesnis už 500 kainuojantį sony, tad viską nurašyti prekiniui ženklui tikrai negalima.

TVMotion
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Šeš Kov 12, 2022 2:31 am

Re: Xiaomi Mi QLED TV Q1 75

Standartinė TVMotion » Pen Lie 01, 2022 10:58 pm

numb666 rašė: Pen Lie 01, 2022 8:28 pm
TVMotion rašė: Pen Lie 01, 2022 6:10 pm Šiek tiek nuorodų:

Best TV brand 2022 - Millter Technology - Best mid-range TV brand: Samsung, Best TV Brand for 8K: Samsung, Best TV brand for Dolby Atmos: Sony, Best TV brand for large TVs: Samsung, Best TV brand for small TVs: Sony (and Samsung), yra ir LG minimas, kaip geriausias biudžetinės klasės TV gamintojų. Pilnas straipsnis čia - https://milltertechnology.com/2021/12/1 ... -and-more/
Labai unikalus šaltinis: Millter Technology, asmeniškai Kenijos specialistais nebūčiau linkęs labai pasitikėti. Ar čia iš tos serijos, kad jei žmogus save laiko specialistu ir rašo tinklaraštį, juo reikia aklai tikėti. Iš asmeninės patirties su TV, gal šešis metus naudojau LG, neturėjau jokių problemų ir buvau labai patenkintas, nusprendžiau atsinaujinti, pirmenybę galvojau teikti LG, bet ėjau pirkti atviras pasiūlymams. Konsultantas iškart rekomendavo samsung'ą, man pasirodė nepatogus valdymas, o vaizdo kokybė nusileidžia mano senam. Išsirinkau savo nuožiūra LG ir paprašiau pastatyti viena šalia kito ir įjungti tą patį kanalą, tai vaizdas akivaizdžiai skyrėsi net neišrankiai akiai, kai paklausiau, ką pats mano, tai sakė jų negalima lyginti, nes LG jau visai kitos kategorijos (150 eurų brangesnis). Tai ir toliau lieku ištikimas LG ir esu labai patenkintas. Daug kalbėjai apie OS, tai neteko naudotis patogesne operacine sistema už webos, sakyčiau labai išbaigta, neperkrauta ir siūlo visas reikiamas galimybes. Aišku galiausiai viskas susideda į finansus 1000 eurų kainuojantis xiaomi bus tikrai pranašesnis už 500 kainuojantį sony, tad viską nurašyti prekiniui ženklui tikrai negalima.
Dėl šaltinio, pasistengsiu kitą kartą atidžiau juos rinkti. Idėja buvo surasti per trumpą laiką kuo naujesnius ar bent metų senumo reitingus pagal brendus, o ne konkrečius modelius. Modelių sąrašų pilna. O va su brendais sunkiau. Kaip kurie šaltiniai žinomi, minėtas buvo aklai pasirinktas. Esmė vis tiek, kad Samsung su Sony tai atlieka geriau pagal, kad ir kitus šaltinius ar minėtus prekybos vietos atstovus.

Dėl LG, pirmiausiai OS. Aš apie LG OS nieko nežinau. Nelabai ir gilinausi, tad gali visko būti. Tiesiog buvo populiaresnės OS lygintos Android ir Tizen. Tizen sakė geriau. Sunku ginčytis su žmogumi, kuris dirba technologijų srityje ir turėtų kaip ir žinoti geriau. Išbandysiu kada visas jei, turėsiu aiškesnę nuomone. Teko Tizen išbandyti veikia puikiai. Patiko. Android deja neišbandžiau.


Dėl LG vaizdo, kaip ir minėjau LG jei neklystu nuo senų laikų gamina ekranu ir jie jei neklystu būdavo vieni geriausių. Samsung Oled ir Qled ir vertinami. LG jei neklystu naudoja Oled, kas yra ir brangiau, jei neapsirinku ir geriau už Qled. Tai asmeniškai nelyginau Samsung su LG. Bet jei lyginote Qled su Oled (kaip minėjau LG lyg ir naudoja), tai tikiu, kad gražiau rodė LG. Samsung su Sony jei neklystu brangesni kaip tik yra. LG, Philips su tomis pačiomis specifikacijomis, bent ankščiau visada buvo pigesni. Dabar netikrinau kainų, nelyginau jų. O ir kalba buvo labiau apie aplamai brendus, OS, o ne konkrečius modelius, ekranus ar konkrečias TV funkcijas. Tik patikslinu N - tąjį kartą , tai nėra mano nuomonė. Nes pats nedirbus technologijų srityje ir neturiu galimybės išbandyti visus. Tad tenka pasitikėti tais kurie testuoja juos ar prekiauja. Kažkiek skaityti ir domėtis tuo. Bet realybėje ne viską pavyksta ir pamatyti ir pačiupinėti.

Dėl kainų... Sony už tą pačia kainą duoda mažiau, kiek pastebėjau, nei tas pats Samsung. O kaip minėjau, kiek ankščiau pastebėjau LG, Philips ir pan., kainuoja pigiau, bet duoda daugiau. Kalbu dabar apie funkcijų pasirinkimą. Kažkada teko matyti Oled berots Philips man atrodo TV, tai kainos didelės. Bet Oled visų didelės kainos.. Nes kiek žinau, tai geresnė technologija ekranų, nei Qled ir t.t. Nors funkcijos gal ir tos pačios. Tai toks Sony už 500 gal ir bus prastesnis, nei Xiaomi už 1000 jei vertinti tik vaizdo kokybę, bet Sony bus greičiausiai kokybiškesnis, nei Xiaomi. Dar kartą pasikartosiu Xiaomi kritika yra vartotojų, kaip kurie ir apžvalgininkai tai mini, taip pat minėdami vartotojus iš viso pasaulio, kad skundžiasi OS priežiūra Xiaomi įrenginiuose. Kaip bus ar yra su TV - nežinau, bet pačiam dukterinių kompanijų jų prietaisus teko čiupinėti - nusivyliau. Kaip rodo vietoj Lietuviško pavadinimo miesto kiniškai ir taiso mėnesių mėnesius tai, neatrodo labai profesionaliai. O neretai ir vartotojai skundžiasi iš vis abejingumu įmonės tų klaidų taisymui. Čia buvo ir daugiau problemų su ta OS, bet visko jau ir neatsimenu. Pabandžiau - nusivyliau. Renkuosi kitą.

Šiaip teko matyti, kad Samsung aplamai dabar vertinami kaip geriausi TV gamintojai. Bet normalu, kad kažkam patinka LG, kažkam Philips ir t.t. Kiti sakys, kad Sony geriausi ir t.t. Aš dar kartą pasikartosiu išsakau ką girdėjau prekybos centruose. Man asmeniškai Xiaomi neatrodo patikima. Kinų aplamai nemėgstu produkcijos. Dėl LG, Philips ir t.t. neturiu nuomonės. Tai yra prekybos vietose girdėti pastebėjimai. Tik tiek.

P.S. Prekiniam ženklui nurašyti negalima - sutinku. Ir jau nėra to, kad toks ir toks brendas, tai jau bus visko tobula. Ne, bet Sony jau per N metų įrodė, kad galima kokybiškus daiktus. Samsung lenda į lyderius ir jau, kuris laikas. LG, na pasikartosiu juos žinau, kaip gražius dizainus gaminančia įmonę jų produktų ir kažkada buvo minima, kaip gerus ekranus gaminanti. Apie Philips šiai dienai nieko nežinau. Tad ir nesakau ką galvoju. Tai nereiškia, kad reikia pirkti Sony, Samsung ir t.t. Jei kažkam puikiai laiko LG, Philips ar tas pats Xiaomi, valio. Aš asmeniškai pasitikiu kitais. Ir pasitikiu kažkiek ir prekybininkų rekomendacijomis, apžvalgininkų ir šiaip kas testuoja juos.
BESMEGENIAI IR AFRIKOJE BESMEGENIAI

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių