• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Baubas??

Klausimai ir sprendimai susiję su forumu

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Baubas??

Standartinė seewolf » Pen Spa 10, 2008 2:09 pm

Biski nesupratau sitos temos uzrakinimo http://www.openbox.info/forum/viewtopic.php?t=4749
Ar cia jau taip kirkilo valdzia mus ibaugino,kad nebegalima isreiksti nuomones musu valstybes finansine padetim?Cia gaunasi panasiai,kaip giliame zastojui.Paprastam zmogeliui apie kai kurias temas net galvot nebuvo galima :grin: .Ar mano gerbiamas Neo issigando sios diskusijos pasekmiu-stt agentu apsilankimo forume? :)
cia man siaip.tik idomu pasidare.
O del saves tai pasakysiu.Kad savo pinigus tikrai pasiemiau,nes dar atsimenu paskendusias paskutines senelio kapeikas Vakaru banke.Tada berods irgi visi durnino tuos kurie bego imti pinigelius is sekundziu ir holdingu. :grin:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Spa 10, 2008 2:32 pm

Aš pagalvoju, kad panika kelia paniką. Galime visi sutartinai nubėgti atsiimti visas santaupas, paraginkime likusius Lietuvos piliečius ir ate ate bankams :sad: Kas toliau? Ekonomika sustoja, prasideda reabilitacinis laikotarpis, pinigų vertė krenta ir galop galime su pinigėliais užpakaliuką nusišluostyti. Bet kuriuo atveju įvykus krizei praloštume. Todėl, kad visada žemiausias sluoksnis nukenčia. 8)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pen Spa 10, 2008 3:17 pm

vis tik Neo manau,kad tai buvo diskusija.Arba jos pradzia,kuri buvo greitai nutraukta Vickai13 uzkerasinus(manau tinka sitas zodis)kad reikia staigiai trinti ir rakint.Sutinku,kad panikai kol kas pagrindo nera,bet ir Lukasenkos metodai man nepriimtini 8)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Spa 10, 2008 3:38 pm

Kol kas mudu čia ir tesišnekame. Gal ir neadekvačiai sureagavau... Palaukime kol dar kas pasisakys čia. O tuo tarpu atsigaivinkime alučiu :-?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Pen Spa 10, 2008 3:43 pm

respektuva Neo :) :-?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Pen Spa 10, 2008 3:54 pm

..nu nifiga...puoliau skaityt temą apie "baubus"...0 čia alų jie sau v tixaria siurbčioja... :-P ... :)
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nokiuks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: Sek Kov 23, 2008 8:46 pm
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Nokiuks » Pen Spa 10, 2008 3:56 pm

Nu nemanau kad reiketu atsiimineti indelius ar seip pinigus is banko , bent mano saltinis kolkas nieko neskelbia kad kazkas blogai, o kas ten sake kad 100 tukstanciu euriku suma apdrausta nelabai tikslu mano ziniomis yra tik 22tukstanciai euriku draudiziama suma o kiti pinigeliai ate jai ka. As asmeniskai nieko neatsimu ir neatsiimsiu kol nebus svariu priezasciu tai padaryti. Cia tik mano nuomone :) O tos temos nereik rakint juk mes zmones, reikia mums isikalbeti, pinigai mus visus "valdo" taip kad nemanau kad cia kazkas blogo jai mes diskutuosime apie galimus bankrotus, lituku devalvavima ar seip apie tai kur mes juos palike ar pamete :)

Vartotojo avataras
Nokiuks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: Sek Kov 23, 2008 8:46 pm
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Nokiuks » Pen Spa 10, 2008 4:03 pm

Vot kad ta error sutvarkytumet tai butu labai gerai.
Nes jis jau mane baigia davest, kai po kelis kart reikia spaudinet, kad galetum skaityt sios dienos issakytas mintis ir norus :grin:

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Pen Spa 10, 2008 4:16 pm

...hm...kas liečia temos uždarymo..gal galėjo buti...kad sukelt bankuose xaosą...rekia kad keli reikšmingi politikai ..vyriausybės nariai..pradėtų varpais skambint...
..šiaip,aplamai laikyti didesnį kiekį pinigų banke ar sode pakasus.. mano manymu yra neprotinga...(..nekalbu apie bankininkus ..magnatus.ir kt...)
..prisimenu perperestroikę sovietmetį...per rublių reformą važiavom į gariūnus pinigų pirkti...(kurį laiką galiojo ir seni ir nauji...senuosius legalizuoti "dielcam" buvo sudėtinga...pardavinėjo..) mačiau kaip tamsaus gymio piliečiai šimtinėm cigaretes prisideginėjo...o mano nupirktas butukas tada..pragyveno..ir rublio krizę..ir talonus-vagnorėlius...ir dbr padorią kainą turi...čia aš kaip pavyzdį sakau..galima atliekamus pinigus dar "protingiau" panaudoti...
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

algirdas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Šeš Bal 07, 2007 7:56 pm
Miestas: Prie Jūros upės
Susisiekti:

Standartinė algirdas » Pen Spa 10, 2008 4:23 pm

Sveiki ! Na tema tai normali istikruju sekti reikia padeti ir jei kas nedelsiant kazka daryt su savo pinigais. Nes ant savo kailio patyriau kaip smagu pardavus karvute nusipirkt keleta gelzgaliu .....ir sampano buteli jiems aplaistyt 8) ,nes tiek beliko is po visokiu ,,reformu". O tada irgi sauke tik nieko nedarykit _ MES pasirupinsim. Ir rupinosi... :sad:
Dejau,dedu ir desiu visas pastangas ant jusu problemos sprendimo
Legalus montuotuojas

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Pen Spa 10, 2008 4:47 pm

kazko nesupratau nieko ten toj temoi baisaus nera,kartai norisi pabut politiku ir papolitikuot,bet to nebus aisku,o tema tai be reikalo uzrakino,manau atsiras daugiau zmoniu pasisakyt.

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Pen Spa 10, 2008 7:12 pm

Vienas ne rodiklis,cia tik nuomone.Nemanau ,kad verta laikyt uzrakinta.Geriau tegul zmones apie pinigus gincyjasi nei apie religijas.
O kai biednas neturiu pinigu,tai man nusisvilpt i tas krizes,kurios pas mus kaip ir jau praejo.Degalai pinga gal ir maistas po pusmecio atpigs :) ,darbas po truputi atsigauna,o skola jei ir litas nuvertes tai gali pasidaryt juokinga.Taip kad skubekit skolintis is banku,gal pasiseks.

O visas sias replikas apie pinigus galima sumest i viena tema kuri jau uzrakinta.
:lol:

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Pen Spa 10, 2008 7:25 pm

Jus cia apie indelius, o as mastau, ar nereiktu kredito paimto eurais ant litu paverst. Apie 100t. euru ant sprando dar 27 metus gules.
Vat ir svarstau: alga gaunu litais, jei kas nors ir devalvuos ta lita, prie algos litu gi neprides... Kita vertus, eurais zymiai mazesnes palukanos.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pen Spa 10, 2008 7:33 pm

Nokiuks rašė:Vot kad ta error sutvarkytumet tai butu labai gerai.
Nes jis jau mane baigia davest, kai po kelis kart reikia spaudinet, kad galetum skaityt sios dienos issakytas mintis ir norus :grin:
Šį vakarą apie 19.00 šiek tiek apsitvarkėme. Lyg šios klaidos ir nebemeta.
Jei pastebėsite - duokite žinią :)

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Pen Spa 10, 2008 7:39 pm

augism rašė:Jus cia apie indelius, o as mastau, ar nereiktu kredito paimto eurais ant litu paverst. Apie 100t. euru ant sprando dar 27 metus gules.
Vat ir svarstau: alga gaunu litais, jei kas nors ir devalvuos ta lita, prie algos litu gi neprides... Kita vertus, eurais zymiai mazesnes palukanos.
Labai nebloga loterija: laimėsi ar praloši.
Papasakosiu istoriją kaip išlošė mano brolis.
Ėmė paskolą, kai buvo sunkūs laikai (na maždaug prieš 10 metų) ir bankai paskolas duodavo tik doleriais. Ta prasme duodavo litais, tačiau pririšta būdavo prie dolerio.
Taigi jis pasiėmė 10 000 dolerių (40 000 litų).
Neseniai gražino 10 000 dolerių (25 000 litų).
Nebloga loterija?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Spa 10, 2008 7:39 pm

Atrakinau aš tą temą !!! Varom ten diskutuoti...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Pen Spa 10, 2008 7:53 pm

tai rakinam tada sita ir lai skesta ji zemyn

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių