• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

ABS-1

Palydovai. Operatorių naujienos. Nauji kanalai.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
EGIS
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: Ant Gru 26, 2006 8:36 pm
Susisiekti:

ABS-1

Standartinė EGIS » Šeš Vas 24, 2007 3:45 pm

:? Sveiki.Šiandien pas mane nustojo rodyt 75E kanalai STS,IZRAIL+,DOMASHNIJ.Įdomu ar jie nerodo tik pas mane vieną,ar dar pas ką nors? :-D :-D :-D(Satlist informacijos apie pasikeitimus nėra)
TRIAX-110cm,OPENBOX-S2mini HD,Dreamsky DSR-7500 :yum:

xmantis

Re: ABS-1

Standartinė xmantis » Šeš Vas 24, 2007 4:55 pm

EGIS rašė::? Sveiki.Šiandien pas mane nustojo rodyt 75E kanalai STS,IZRAIL+,DOMASHNIJ.Įdomu ar jie nerodo tik pas mane vieną,ar dar pas ką nors? :-D :-D :-D(Satlist informacijos apie pasikeitimus nėra)
pas mane nerodo taipat :-D :-D :-D

petriukas

Re: ABS-1

Standartinė petriukas » Šeš Vas 24, 2007 5:04 pm

EGIS rašė::? Sveiki.Šiandien pas mane nustojo rodyt 75E kanalai STS,IZRAIL+,DOMASHNIJ.Įdomu ar jie nerodo tik pas mane vieną,ar dar pas ką nors? :-D :-D :-D(Satlist informacijos apie pasikeitimus nėra)
nepanikuokite,nes dar niekas nezino kas su siai kanalai nutiko...seip sie kanalai nėra 90e ku. Seip ir ru tw nerodo 13e gali buti,kad pas juos kazkas nutiko ar profilaktika. Kol nerodo pasimegaukit 80e 11544mhz laikinai fta kanalu kokybe :)

Vartotojo avataras
Sampos
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2427
Užsiregistravo: Ket Lap 02, 2006 8:22 pm
Miestas: Vilnius-Trakai
Susisiekti:

Re: ABS-1

Standartinė Sampos » Šeš Vas 24, 2007 5:56 pm

petriukas rašė:
EGIS rašė::? Sveiki.Šiandien pas mane nustojo rodyt 75E kanalai STS,IZRAIL+,DOMASHNIJ.Įdomu ar jie nerodo tik pas mane vieną,ar dar pas ką nors? :-D :-D :-D(Satlist informacijos apie pasikeitimus nėra)
nepanikuokite,nes dar niekas nezino kas su siai kanalai nutiko...seip sie kanalai nėra 90e ku. Seip ir ru tw nerodo 13e gali buti,kad pas juos kazkas nutiko ar profilaktika. Kol nerodo pasimegaukit 80e 11544mhz laikinai fta kanalu kokybe :)
Vat cia kalusimas ar jie isjunge profilaktikai
Nes Ru tv Buvo su k** zenkliuku
Ir vienas dalykas kai kuodojamas kanalas scenarijus toks :
Laisvai rodomas kanalas vienam transporderi
poto informuoja kad pereina i nauja transporderi tipo testavimas arba analoginis atsiranda bet jis neimanoma ziureti nes koduotas o poto
perstoja veikti tas kuris rode
ir baiktas kriukis su laisvai ziurimu kanaliuku!!!
Tai ar netas varijantas ? :?

Nu tiketimes kad pasjuos nesklandumai
Paveikslėlis

petriukas

Re: ABS-1

Standartinė petriukas » Šeš Vas 24, 2007 7:40 pm

Sampos rašė:
petriukas rašė:
EGIS rašė::? Sveiki.Šiandien pas mane nustojo rodyt 75E kanalai STS,IZRAIL+,DOMASHNIJ.Įdomu ar jie nerodo tik pas mane vieną,ar dar pas ką nors? :-D :-D :-D(Satlist informacijos apie pasikeitimus nėra)
nepanikuokite,nes dar niekas nezino kas su siai kanalai nutiko...seip sie kanalai nėra 90e ku. Seip ir ru tw nerodo 13e gali buti,kad pas juos kazkas nutiko ar profilaktika. Kol nerodo pasimegaukit 80e 11544mhz laikinai fta kanalu kokybe :)
Vat cia kalusimas ar jie isjunge profilaktikai
Nes Ru tv Buvo su k** zenkliuku
Ir vienas dalykas kai kuodojamas kanalas scenarijus toks :
Laisvai rodomas kanalas vienam transporderi
poto informuoja kad pereina i nauja transporderi tipo testavimas arba analoginis atsiranda bet jis neimanoma ziureti nes koduotas o poto
perstoja veikti tas kuris rode
ir baiktas kriukis su laisvai ziurimu kanaliuku!!!
Tai ar netas varijantas ? :?

Nu tiketimes kad pasjuos nesklandumai
SIUO METU RU TV NERODO NEI VIENAM PALYDOVE (90e 36e 13e 12,5w)

Vartotojo avataras
EGIS
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: Ant Gru 26, 2006 8:36 pm
Susisiekti:

Standartinė EGIS » Sek Vas 25, 2007 9:42 am

Tai ką,šiandien viskas lyg ir susitvarkė. :beer:
TRIAX-110cm,OPENBOX-S2mini HD,Dreamsky DSR-7500 :yum:

petriukas

:)

Standartinė petriukas » Sek Vas 25, 2007 10:30 am

EGIS rašė:Tai ką,šiandien viskas lyg ir susitvarkė. :beer:
as sakiau,kad nekelkite va viskas susitvarke 75e ir RU TV o,kad novasti iseis is 75e cia taj jau faktas i 90e ku bet man taj novosti nepatinka propagandinis rusu kanalas!

Vartotojo avataras
E.c.k.a
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 307
Užsiregistravo: Sek Lap 05, 2006 2:31 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: ABS-1

Standartinė E.c.k.a » Pir Vas 26, 2007 11:37 am

EGIS rašė::? Sveiki.Šiandien pas mane nustojo rodyt 75E kanalai STS,IZRAIL+,DOMASHNIJ.Įdomu ar jie nerodo tik pas mane vieną,ar dar pas ką nors? :-D :-D :-D(Satlist informacijos apie pasikeitimus nėra)
jeigu nori sužinoti kas nutiko tai užeik i sat-digest foruma ten šviežiausios naujienos rusai operativiai seka ivikius

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių