• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

kaip prisijung prie samsung internet@TV

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Pir Rgp 13, 2012 8:05 pm

tiomka rašė:Kazkas pas mane negerai su internetu... atsinaujinau kaip tu ir sakei bet va raso connecting... ir viskas :( kaip patikrint per service menu ar ten viskas ok? kazkada tasimenu atjungiau ten automatini softo atnaujinima bet db neberandu kur butent tas yra.
0 tu cia tik atnaujinima atjungei ar dar ka nors uzdarei ieik paziurek : Вход в СМ:последовательно быстро,но без суеты нажимаем на пульте
power off-info-menu-mute-power on
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Pir Rgp 13, 2012 11:58 pm

kad as nebeatsimenu kuris ten pasirinkimas ir kaip turejo buti bet man rodos jau pries atjungiant ta atnaujinima man nebeveike internet@TV

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė olesub » Ant Rgp 14, 2012 7:46 am

tiomka rašė:pasiskambinau tam kas tvarke tai taip isejo kad paswordo isvis nera. na db ilindau as ir nezinau ka cia man ieskot ka cia ziuret :) cia sitie man reikalingi?
INTERNET
MAC Address : 1c:af:f7:a9:00:ff
Connection : DHCP client

IP Address :
89.190.109.19
Subnet Mask :
255.255.255.0
Default Gateway :
89.190.109.1
DNS :
10.13.5.254 89.190.99.41
Čia greičiausiai jūsų tiekėjo IP'ai, o ruteris jums duoda visai kitą tinklą. Pasižiūrėti kokius IP gauną jūsų PC, galite pasileidę 'Command promptą' ir surinkę komandą: ipconfig /all
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ant Rgp 14, 2012 11:17 am

olesub rašė:
Čia greičiausiai jūsų tiekėjo IP'ai, o ruteris jums duoda visai kitą tinklą. Pasižiūrėti kokius IP gauną jūsų PC, galite pasileidę 'Command promptą' ir surinkę komandą: ipconfig /all
blemba irasau ir man tik keliom simtosioms sekundes langeli parodo ir jis dingsta :(

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė olesub » Ant Rgp 14, 2012 11:54 am

Start->run
Ten irasom cmd ir spaudziam enter
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ant Rgp 14, 2012 12:03 pm

olesub rašė:Start->run
Ten irasom cmd ir spaudziam enter
yrasyk be all : ipconfig
ir kai rasysi smsunge turi dns sutapti su tavo kompo o ip tik paskutinis skaiciu turi skirtis
yra kaip yra

Don-Alvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1058
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 5:34 pm
Miestas: Plungė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė Don-Alvis » Ant Rgp 14, 2012 12:29 pm

olesub rašė:Start->run
Ten irasom cmd ir spaudziam enter
ir po to ipconfig /all tada nedings ir parodys kompo adresa
Amiko ALIEN SHD 8900
Eutelsat w4 36E, hotbird 13E, sirius 5E ir ABS1 75E
Paveikslėlis

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ant Rgp 14, 2012 12:46 pm

Didelis dekui salakas kuris intensyviai padejo ir uzvede ant kelio ir aisku olesub kuris viska davede iki pergales. Aciu vyrai as vel ON :D
P.S.Na stai pas mane jau ir tas 21 widgetas liko ismokt naudotis m3u ir xml failais :)

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ant Rgp 14, 2012 2:30 pm

salakas rašė:as irgi imeciau pavyzdziukus i failu talpykla nuoroda isiunciau i pm
ar galeciau gaut nuoroda ir as?

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ant Rgp 14, 2012 3:34 pm

tiomka rašė:
salakas rašė:as irgi imeciau pavyzdziukus i failu talpykla nuoroda isiunciau i pm
ar galeciau gaut nuoroda ir as?
cia tu apie m3u jei taip tai jis tankiai keiciasi parsisiusk; http://iptv-playlist.ip.funpic.de/test.m3u pervardyk i nStrim ir naudokis kol numirs
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ant Rgp 14, 2012 4:33 pm

aha apie ta. pervadinau bet man raso kad ''plailist nenaiden'' gal dar kazka reiktu padaryt? gal nemest tiesiai failo i fleske o i koki folderi?

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ant Rgp 14, 2012 5:13 pm

tiomka rašė:aha apie ta. pervadinau bet man raso kad ''plailist nenaiden'' gal dar kazka reiktu padaryt? gal nemest tiesiai failo i fleske o i koki folderi?
kai parsisiuntei vadinosi test.m3u ,pervadini i nstrim.m3u ,pasitikrink kad nebutu nstrim.m3u.m3u :grin: meti tiesiai jei idesi i kikia papke tai tikrai nematys
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ant Rgp 14, 2012 5:30 pm

meciau tiesiai. pleilist nenaiden

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė marko22 » Ant Rgp 14, 2012 5:34 pm

tiomka rašė:aha apie ta. pervadinau bet man raso kad ''plailist nenaiden'' gal dar kazka reiktu padaryt? gal nemest tiesiai failo i fleske o i koki folderi?
Uzvadink m3u faila nStream ir viskas veiks.Kai ieisi tiesiai i fleske,rodys,kad fliaskeje yra nStream.m3u.Jei uzvadinsi nStream.m3u ,tai neras,rodis,kad fleskeje yra nStream.m3u.m3u.Nustatimuos aisku gali padaryt,kad kitaip uzvadinta faila skaitytu.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ant Rgp 14, 2012 5:45 pm

na bet tas test.m3u rodo klasiskai jei pas mane butu kiek greitasnis netas galeciau visus bliudus nusikabint,dabar kartais ant ND kanalu pabyra.na ir reikia sekt, o tai test yra test
yra kaip yra

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė tiomka » Ant Rgp 14, 2012 5:50 pm

o tai ten tv ar videoteka? noretusi siaip filmu man del tv tai uztenka su kaupu +++

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė marko22 » Ant Rgp 14, 2012 6:00 pm

tiomka rašė:o tai ten tv ar videoteka? noretusi siaip filmu man del tv tai uztenka su kaupu +++
Pasileisk per pc su vlc plejeriu ir pamatysi,jei per tv neina.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ant Rgp 14, 2012 6:01 pm

tiomka rašė:o tai ten tv ar videoteka? noretusi siaip filmu man del tv tai uztenka su kaupu +++
priimk per skaipa
yra kaip yra

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė vytas121 » Ant Rgp 14, 2012 6:38 pm

tiomka rašė:o tai ten tv ar videoteka? noretusi siaip filmu man del tv tai uztenka su kaupu +++
Filmu iki senatves yra nStreamPlayerVOD kuri palaiko cvykas,na ir as siek tiek dasidedu,bet sukasi jis tik linuksiniuose imtuvuose kurie turi enigma2 :)
P.S.Galbut ta xml failiuka istraukus is to plejerio ir idejus ji i Samsung TV turesit filmus ir ne tik...
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Ant Rgp 14, 2012 6:59 pm

vytas121 rašė:
tiomka rašė:o tai ten tv ar videoteka? noretusi siaip filmu man del tv tai uztenka su kaupu +++
Filmu iki senatves yra nStreamPlayerVOD kuri palaiko cvykas,na ir as siek tiek dasidedu,bet sukasi jis tik linuksiniuose imtuvuose kurie turi enigma2 :)
P.S.Galbut ta xml failiuka istraukus is to plejerio ir idejus ji i Samsung TV turesit filmus ir ne tik...
na tai kas netingit - bandykit,padarot nStrim.xml failiuka, kisat i samsunga ir ziurit ,bet pagal mane ji reiks perrasyti
yra kaip yra

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė vytas121 » Ant Rgp 14, 2012 11:25 pm

salakas rašė:
vytas121 rašė:
tiomka rašė:o tai ten tv ar videoteka? noretusi siaip filmu man del tv tai uztenka su kaupu +++
Filmu iki senatves yra nStreamPlayerVOD kuri palaiko cvykas,na ir as siek tiek dasidedu,bet sukasi jis tik linuksiniuose imtuvuose kurie turi enigma2 :)
P.S.Galbut ta xml failiuka istraukus is to plejerio ir idejus ji i Samsung TV turesit filmus ir ne tik...
na tai kas netingit - bandykit,padarot nStrim.xml failiuka, kisat i samsunga ir ziurit ,bet pagal mane ji reiks perrasyti
Tai idek ta failiuka kur nors...noretusi ji pamatyti is arciau :)
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė marko22 » Tre Rgp 15, 2012 6:30 am

vytas121 rašė:
tiomka rašė:o tai ten tv ar videoteka? noretusi siaip filmu man del tv tai uztenka su kaupu +++
Filmu iki senatves yra nStreamPlayerVOD kuri palaiko cvykas,na ir as siek tiek dasidedu,bet sukasi jis tik linuksiniuose imtuvuose kurie turi enigma2 :)
P.S.Galbut ta xml failiuka istraukus is to plejerio ir idejus ji i Samsung TV turesit filmus ir ne tik...
Viskas veikia per samsung.Nuo nStreamVOD.xml failiuko nutrini VOD.xml ,vienu zodziu failiukas turi but uzvadintas nStream .Arba tiesiog dedi i fleske toks koks yra xml failiukas, tik jau norint paleist spaudi сканер usb портов ir ziuri.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 15, 2012 9:36 am

vytas121 rašė: P.S.Galbut ta xml failiuka istraukus is to plejerio ir idejus ji i Samsung TV turesit filmus ir ne tik...
na tai kas netingit - bandykit,padarot nStrim.xml failiuka, kisat i samsunga ir ziurit ,bet pagal mane ji reiks perrasyti[/quote]
Tai idek ta failiuka kur nors...noretusi ji pamatyti is arciau :)[/quote]
na idejau: http://openbox.puslapiai.lt/index.php?file=nStream.xml kaikas eina kaikas raso nepalaikomas konteineris reiktu pravalyt,paredaguot dabar ziurim multikus eina be strigimu, pasirodo kad galima parsisiust vidzeta ,pavogti xml pleilista ir samsunge per nstrimlmod ziuret, tik reiktu kad kas nors pravestu pamoka kaip rastingai ta failiuka pakoregoti
yra kaip yra

marko22
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1085
Užsiregistravo: Pen Bal 20, 2007 8:52 am
Miestas: Gargzdai
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė marko22 » Tre Rgp 15, 2012 11:03 am

salakas rašė:
vytas121 rašė: P.S.Galbut ta xml failiuka istraukus is to plejerio ir idejus ji i Samsung TV turesit filmus ir ne tik...
na tai kas netingit - bandykit,padarot nStrim.xml failiuka, kisat i samsunga ir ziurit ,bet pagal mane ji reiks perrasyti
Tai idek ta failiuka kur nors...noretusi ji pamatyti is arciau :)[/quote]
na idejau: http://openbox.puslapiai.lt/index.php?file=nStream.xml kaikas eina kaikas raso nepalaikomas konteineris reiktu pravalyt,paredaguot dabar ziurim multikus eina be strigimu, pasirodo kad galima parsisiust vidzeta ,pavogti xml pleilista ir samsunge per nstrimlmod ziuret, tik reiktu kad kas nors pravestu pamoka kaip rastingai ta failiuka pakoregoti[/quote]


Kaip ir nieko sudetingo ten ziaurei nera ta failiuka pakoreguot,tik reikia atidumo,kantrybes ir svarbiause laiko.Siaip isijungus nstreamlmod vindgeta paspaudus info->плеилисти ten yra surasyta kokia sturktura turi but xml failas.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: kaip prisijung prie samsung internet@TV

Standartinė salakas » Tre Rgp 15, 2012 12:32 pm

marko22 rašė: Kaip ir nieko sudetingo ten ziaurei nera ta failiuka pakoreguot,tik reikia atidumo,kantrybes ir svarbiause laiko.Siaip isijungus nstreamlmod vindgeta paspaudus info->плеилисти ten yra surasyta kokia sturktura turi but xml failas.
taip tamsta teisus tik kartais buna kad nutrini per daug ir :sad: tada turi viska pradet is naujo ,butu gerai kad kas istrintu viska apart videoteku ir pasidalintu, kiek matau tu samsungininku ura netiek daug,tiesa maciau kad pilipsose irgi yra smart tv ,kazi kokiose modeliose ir ar tinka samsungui skirti vidzetai,cia olesub galetu ka nors parasyti ,anksciau jis turejo samsa o dabar perejo ant filo
yra kaip yra

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)