• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Žodžio laisvė

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
rimstiklas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1067
Užsiregistravo: Sek Geg 18, 2008 3:29 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė rimstiklas » Sek Bal 13, 2014 9:40 am

Rakykit temą šūdą nemalę 8)
IPTV

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė extremexxx » Sek Bal 13, 2014 1:37 pm

http://www.balsas.lt/video/eurolyga-201 ... n=naujiena

labai taikslus straipnis apie musu vietinius propagandistus kubilininkus su grybauskaite priesaky ,bandykim speliot kiek milijonu jiem turejo nubyret nuo tokio nesamoningo ir nesamoningai brangaus projekto ...turbut labai labai daug ir visi tie ikainiai kris ant vartotojo per kaina ,tai galim tik speliot kiek kainuos tos suslegtos gamtines dujos ,turbut vietoj 400-500usd/1000kubu gaspromo pardavimo kainos gausis kokie 1000-1300usd/1000kub ir cia vadinsis nepriklausomybe nuo rusisku duju :D lenkai turi duju terminala ,tai jiem gaunas apie 700usd/1000kub ,vistiek vos ne dvigubai gasprom kainos ,o lietuviam su tokiom nesamoningom laivo nuomos sutartim gausis isvis kosmosas,tai aisku normalu kada nutrupa milijonai i asmenines kisenes kubilininku su Dalyte ,tai pjudyt tauta pries rusus butinai reikia ,kad tik nesustotu tas duju terminalo projektas :) aisku ir obama del to dziaugias ir dar pakirsina propagandom ,kad tik visa europa pirkit dvigubai brangesnes dujas is jav,kurie turi gigantiskus gamtiniu duju suslegimo fabrikus,terminalus ir tt ,tu duju jie nupirks bet kur ,kad ir nuo kanados,ar dar ko(nes patys saviem poreikiam truksta),suslegs ir uz dviguba kaina plugdys tokiem durniam ,kaip lietuviai ,lenkai ir pns :)
visi gudruciai zaidzia savo zaigima ,o mases aviu-propagandos auku pjaunas tarpusavy del kokios ukrainos ,kuri pasauliniuos zaidimimuos net ne prie ko ir juose praktiskai net nefiguruoja ,o tik eilinis pretekstas ,kai kuriu stambiu verslo rykliu interesuos Gerbiamieji ...
----------------------------------------------------

lionis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: Tre Kov 21, 2007 5:31 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė lionis » Sek Bal 13, 2014 2:07 pm

Ką tik extreem klounas ,aiškino ,kad Lietuvoje nėra žodžio laisves ir niekas negali kritikuoti valdžios(prezidentės),o dabar jau nuorodas i straipsnius mūsų ziniasklaidoje dėlioja.... :)

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Sek Bal 13, 2014 2:20 pm

lokys11 rašė:Mes zemaiciai su malonumu manau atsijungtume nuo Lietuvos ir tada tegu jie visi eina ...
kolega, o kas tie MES ? kodėl kalbat už kitus? :grin:
P.S. o kas liecia dujas laivus ir terminalus-man rodos dar tos dujos nesuvirškintos, o jau pirsčiot bando kai kurie kolegos jomis 8)

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė extremexxx » Sek Bal 13, 2014 4:00 pm

lionis rašė:Ką tik extreem klounas ,aiškino ,kad Lietuvoje nėra žodžio laisves ir niekas negali kritikuoti valdžios(prezidentės),o dabar jau nuorodas i straipsnius mūsų ziniasklaidoje dėlioja.... :)
tai dar dziaugiuos kol grybauskaite dar neuzdare balsas.lt ir kitu :D gal dar pati nemate :grin: jei kanalam sankcijas taiko ,tai tik laiko klausimas ,kada interneto ziniasklaidai bus ivesta cenzura :)
----------------------------------------------------

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė salakas » Sek Bal 13, 2014 4:02 pm

islauzas rašė:kolega, o kas tie MES ? kodėl kalbat už kitus? :grin:
P.S. o kas liecia dujas laivus ir terminalus-man rodos dar tos dujos nesuvirškintos, o jau pirsčiot bando kai kurie kolegos jomis 8)
mielasis viska daryti reikia savo laiku, nes bus kaip su euro ivedimu: pasirodo kai stojom i es tai pasirasem kad ju konstitucija auksciau musu ir is es atejo nuoroda nepirsciot o tai teks grazinti ka kaikas gavo t y paramas , nors pvz man niekas jokiu paramu nedave ir niekam neidomu kad lt moka kiekvienais metais i es fonda ir dar keleta milijardu sumokes isivesdama ta eura, taip pat niekam neidomu kiek lietuva prarado ir dar praras sustabdziusi Ignalinos aes , dabar yra labai svarbu lietuva sukirsinti su rusija kad tik gazpromas pakeltu duju kaina o dar geriau kad is vis neduotu , tada mes galesim su musu valdzia priesaky toliau kelti jav gerove, tik nemanykit kad kapitalistiniam pasaulyje ka nors gausite dykai ,cia jums ne socializmas ten nors i sibira veze dykai
yra kaip yra

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Sek Bal 13, 2014 5:49 pm

salakas rašė: mielasis viska daryti reikia savo laiku, nes bus kaip su euro ivedimu: pasirodo kai stojom i es tai pasirasem kad ju konstitucija auksciau musu ir is es atejo nuoroda nepirsciot o tai teks grazinti ka kaikas gavo t y paramas
gerbiamas kolega, nesupykit, bet aš jums tikrai ne mielasis-aš esu normalios pakraipos ir niekados nesuprasiu tokių kreipinių vyrui nuo vyro....
kas liečia euro įvedimą, as manau kad skirtumo jokio kokį mes popierėlį nešiosim piniginėje. nuo lito pririšimo prie euro, mes eurą jau faktiškai turim eilę metų-tik dar vis bankams mokam už konvertavimą. taip, lietuviškumo kažkiek prarandam netekdami savo pinigų, bet kaip ir daugelis įsivedusių šalių, kažkiek ant monetų turėsim ir lietuvybės. manau vis geriau nei leninas ant visų kupiūrų....
ignaliną jau reikėtų pamiršti, ji jau praeitis. patirtų nuostolių niekas neskaičiuos vistiek. mūsų išrinktieji, šiuo atveju ponas auštrevičius, su konservatoriais priešakyje pasistengė...geriau tegul naują stato-šiuolaikišką ir kuo pigiau, kad otkatų būtų kuo mažiau. valdžią turim tokią, kokios esam verti, nes ją išsirenkam patys. jei sugebam balsuot už tuos pačius-vienus ar kitus- per eilę rinkimų-tai kam mes ją keiksnojam?
gazpromui ar jav kelism ekonomiką-ar jums ir man yra skirtumas kuriam? vistiek kelsim kažkam. jūs norit i rusijos glėbį? aš tikrai ten netrokštu. gal dar neseniai buvau nei už nei prieš, tačiau po ukrainos įvykių esu prieš. geriau jau europa, nei putino kareiviai. o kad mūsų Lietuva neišgyvens viena, tai faktas, kad reikia šlietis prie stipresniūjų, tai jau turėtų būti aišku tiek mažam tiek senam...
kodėl jūs pavyduliaujat paramų tiems kurie jas gavo? aš galbūt jų irgi negavau, bet nepavydžiu tiems kurie jas gavo-sutikit, jie protingesni už mudu, jei sugebėjo pasinaudot....rytai jau irgi socializmą statyt seniai baigė-ten už dyką niekas nieko nedalina seniai...
gal žvelkim kiek globaliau į šiuolaikinį pasaulį, ne vien tik iš savo virtuvės. nedavė ir man daug pati nepriklausomybė ar EU, bet dar mažiau butume gavę būdami didžiojo kaimyno glėbyje... 8)

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė salakas » Sek Bal 13, 2014 5:57 pm

prasom nepykti uz mielas, taigi mes keliaujam i es tai galit likti nesuprastas Briuselio ten beveik visi mielėji sėdi, o del aes tai tereikejo palengva pasistatyti dar viena bloka o senus poto uzaryti ir nereiketu galvos lenkti nei ruskiui nei svedams dar ir baltarusams po 4 ct toliau butume pardavineja
yra kaip yra

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė Bambino » Sek Bal 13, 2014 6:21 pm

Nekenciu Michalkovo ir jo filmus, bet cia gerai "varo" https://www.youtube.com/watch?v=DxfhxP4LGLo#t=741
Paveikslėlis

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė lokys11 » Sek Bal 13, 2014 6:39 pm

islauzas rašė:
lokys11 rašė:Mes zemaiciai su malonumu manau atsijungtume nuo Lietuvos ir tada tegu jie visi eina ...
kolega, o kas tie MES ? kodėl kalbat už kitus? :grin:
P.S. o kas liecia dujas laivus ir terminalus-man rodos dar tos dujos nesuvirškintos, o jau pirsčiot bando kai kurie kolegos jomis 8)
Tai cia anksciau ar veliau reiks is skandinavu imt ir dujas,ir nafta ,ir elektra cia tik laiko klausimas.Kai toks bordakas Lietuvoj tai manau zemaiciai gali tikrai suzvangit ginklais.O kas liecia mane pati asmeniskai,man bedos nera as pakankamai gerai uzdirbu cia Lietuvoj,dirbau ir Norvegijoj,ir Svedijoj,ir Airijoj,ir tuoj pacioj Rusijoj(beje labai geri zmones),man paprasciausiai gaila savo tautieciu kurie gala su galu nebesuduria,ne tam mes kovojom uz laisve.

Vartotojo avataras
Miro
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 9:39 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė Miro » Sek Bal 13, 2014 6:45 pm

Kaip tai caras nusižemino,kad pats net 15 minučių skaito kažkieno rašytą tekstą:)))
Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Sek Bal 13, 2014 6:56 pm

Bambino rašė:Nekenciu Michalkovo ir jo filmus, bet cia gerai "varo" https://www.youtube.com/watch?v=DxfhxP4LGLo#t=741
jooo, gerai pasakė-feisom ob teibl - labai tinka pačiai rusų tautai, kad mažiau arogancijos ir neapykantos turėtų ukrainiečiams. iš kur ta neapykanta broliškai tautai, nesuprantu. patys šaukia, kad rusų šaknys iš kijevo rusios, kniazio volodimiro -o patys ka daro? siunčia betvarkes kelt į ukrainos miestus. tai kodėl? tegul gyvena tie ukrainiečiai kaip nori-blogai gyvens, nebus ką kaltint-kaip pasiklos taip išsimiegos. bet neee, reikia savo federalizacijas kišt. save federalizuoja tegul. kas būtų jei sugalvotų karelija prie suomijos prisijungt? tatarstanas pasiskelbt nepriklausomi, komiai, chantai, mansiai, jakutai, buriatai atsiskirt? kas liktų iš tos rusijos, nesugebančios net savęs išsimaitint ? bet visuomet geriau matosi kad kaimyno kieme prikakota, į savo šiukšles nepasižiūrim.....

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Sek Bal 13, 2014 7:21 pm

lokys11 rašė: Tai cia anksciau ar veliau reiks is skandinavu imt ir dujas,ir nafta ,ir elektra cia tik laiko klausimas.Kai toks bordakas Lietuvoj tai manau zemaiciai gali tikrai suzvangit ginklais.O kas liecia mane pati asmeniskai,man bedos nera as pakankamai gerai uzdirbu cia Lietuvoj,dirbau ir Norvegijoj,ir Svedijoj,ir Airijoj,ir tuoj pacioj Rusijoj(beje labai geri zmones),man paprasciausiai gaila savo tautieciu kurie gala su galu nebesuduria,ne tam mes kovojom uz laisve.
bet kolega, padarom apklausą forumo žemaičiams-kurie eis žvangint ginklais? jūs pats, jei žemaitis esat, eisit? vardan ko? juk uždirbat gerai, kam jums problemos su valdžia? neteksit darbo, pajamų, uždarys į daboklę. jūs norėtumėt tokio chaoso koks dabar ukrainoj?
aš sutinku, maidanu pagasdint valdžią vertėtų, bet lietuviai neis. kaip sako mūsų braliukai apie mus ir kitus kaimynus? latviai sako: "estas - idealus latvis. ant lietuvių nuo seno sakydavo-mes ant jų zirga galva, o jie mus slunkiais vadino.o kai įpyksta, drebia žiauriai: lietuvis - nepavykęs lenkas...".nemokam mes su kaimynais gyvent gražiuoju-todel mums ir gražu kai kaimyno namas dega....sorry kad kiek ne į temą :)

AnonymousLT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Pir Kov 24, 2014 9:13 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė AnonymousLT » Sek Bal 13, 2014 7:30 pm

Kažkaip, gerbiamas kolega, jus savaip suprantat jo skaityta tekstą. Globaliai reikia žiūrėti, kas užvirė visa makalynę ir kodėl. O atsakymas aiškus - JAV. Būtent jie nori silpnos Europos ir pilietinio karo Ukrainoje. Būtent jie pasakė Ukrainai nemokėti už dujas rusams. Iš tas dabartinis pilietinis karas vyksta pagal sena scenarijų, kuris išbandytas pas arabus.

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė lokys11 » Sek Bal 13, 2014 7:51 pm

islauzas rašė:
lokys11 rašė: Tai cia anksciau ar veliau reiks is skandinavu imt ir dujas,ir nafta ,ir elektra cia tik laiko klausimas.Kai toks bordakas Lietuvoj tai manau zemaiciai gali tikrai suzvangit ginklais.O kas liecia mane pati asmeniskai,man bedos nera as pakankamai gerai uzdirbu cia Lietuvoj,dirbau ir Norvegijoj,ir Svedijoj,ir Airijoj,ir tuoj pacioj Rusijoj(beje labai geri zmones),man paprasciausiai gaila savo tautieciu kurie gala su galu nebesuduria,ne tam mes kovojom uz laisve.
bet kolega, padarom apklausą forumo žemaičiams-kurie eis žvangint ginklais? jūs pats, jei žemaitis esat, eisit? vardan ko? juk uždirbat gerai, kam jums problemos su valdžia? neteksit darbo, pajamų, uždarys į daboklę. jūs norėtumėt tokio chaoso koks dabar ukrainoj?
aš sutinku, maidanu pagasdint valdžią vertėtų, bet lietuviai neis. kaip sako mūsų braliukai apie mus ir kitus kaimynus? latviai sako: "estas - idealus latvis. ant lietuvių nuo seno sakydavo-mes ant jų zirga galva, o jie mus slunkiais vadino.o kai įpyksta, drebia žiauriai: lietuvis - nepavykęs lenkas...".nemokam mes su kaimynais gyvent gražiuoju-todel mums ir gražu kai kaimyno namas dega....sorry kad kiek ne į temą :)
Nesupyk kolega,as isvis nenoriu bartis su esamais forumieciais.Man patciam jau virs 40m maciau ir gyvenau sovietuneje Lietuvoj,viskas butu kaip ir gerai.Kazkam reikia pakelt tauta,as negaliu but abejingas lietuviu atzvilgiu.O kas liecia ar eiciau kovot uz Lietuva,uz Lietuva kad ir siendien bet seimo svolaciai pustu pas kavenskus i 9forta.O zemaitis as esu kiek zinau musu saknys yra nuo prezidento Smetonos ( va tokio zmogaus dabar rieketu,nors kiek dedes pasakojo buvu ziaurus) laiku.

AnonymousLT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Pir Kov 24, 2014 9:13 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė AnonymousLT » Sek Bal 13, 2014 7:58 pm

salakas rašė:prasom nepykti uz mielas, taigi mes keliaujam i es tai galit likti nesuprastas Briuselio ten beveik visi mielėji sėdi, o del aes tai tereikejo palengva pasistatyti dar viena bloka o senus poto uzaryti ir nereiketu galvos lenkti nei ruskiui nei svedams dar ir baltarusams po 4 ct toliau butume pardavineja
Neturime jau nei lėšų nei ES duotu pinigų pilnai uždaryti Ignalinos aes. Čia kitas klausimas, ką darisime, jei Prancūzija ir d.Britanija pasitrauks is ES? O tokiu signalu yra, tik viešai nekalbama. Ką Vokietija tikrai neliks viena, pasitrauks irgi. Jūs įsivaizduojate, koks bardakas čia ir pietų Europoje bus?

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė lokys11 » Sek Bal 13, 2014 8:10 pm

Tai bordakas bus anksciau ar veliau,zmones nebenori taikingai gyvent nori karo.O mes Lietuviai vel eisim i partizanus, cia tik laiko klausimas.Rusu kareivei vistiek nores pasimaudyt musu vandenyse,Stalingrada atsimins kaip medaus kopinejima biciu avily.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Sek Bal 13, 2014 8:16 pm

lokys11 rašė: Nesupyk kolega,as isvis nenoriu bartis su esamais forumieciais.Man patciam jau virs 40m maciau ir gyvenau sovietuneje Lietuvoj,viskas butu kaip ir gerai.Kazkam reikia pakelt tauta,as negaliu but abejingas lietuviu atzvilgiu.O kas liecia ar eiciau kovot uz Lietuva,uz Lietuva kad ir siendien bet seimo svolaciai pustu pas kavenskus i 9forta.O zemaitis as esu kiek zinau musu saknys yra nuo prezidento Smetonos ( va tokio zmogaus dabar rieketu,nors kiek dedes pasakojo buvu ziaurus) laiku.
kolega, tai ne pykčiai, tai diskusija ir tiek. nieko neturiu prieš jūsų nuomonę, tiesiog mėginu dėstyt savają :)

o kolegai anonymus, kazkaip taip berods vadinasi jis, atsakysiu-jūsų irodymai, kad tai režisuoja jav? ar kalbat todėl kad rusų ruporas taip skelbia? dėl savo nuomonės atsakysiu-ar nepanašu kas šiuo metu charkove, donecke, luhanske vyksta į krymo scenarijų? žalieji žmogeliukai bando atsirast, savigynos būriai. ar merijų, policijų užgrobimai čia labai sveikintinas dalykas? o jei prabus jūsų kaimynas pachmielingas ir paskelbs savo laiptinę atskira respublika neatsiklausęs jūsų nuomonės, kaip į namus pateksit?
anksčiau minėjau, kad sausio gale, vasario pradžioj buvau kijeve. teko matyt žmonių nuotaikas... prieš keletą dienų bendravau su žmogum, kuris savanoriu buvo medžigorėj-saugojo janukovičiaus vilos turtą su draugais iš lietuvos. ka mes matėm žurnalistų foto, dar ne viskas. pasakojo kad yra auksinė janukovyčiaus statula- "ja kosmonavt" vadinasi. žmogaus ūgio, su skafandru, tikro aukso. arba biustas jo paties iš platinos nulietas. ar jūs pritariat kad taip ir turi būti? tai normalu?

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė budvykis » Sek Bal 13, 2014 8:18 pm

AnonymousLT rašė:Jūs įsivaizduojate, koks bardakas čia ir pietų Europoje bus?

Kaip bebūtų, tas bardakas būtų daug daug mažesnis nei rusyne ar Baltarusijoje.

Kaip Islauzas minėjo, tegu rusai savo š tvarkosi, mažiau lindę į svetimą kiemą.

Kas dėl valdžios - patys juk išsirenkat.

Ir šiaip siūlau moderatoriams rakint visas temas su politikavimu, nes jau ne vienoj temoje teisybę dėsto...kas idomiausia, kad keletas šio forumo naujų veikėjų apart politinių temų daugiau nieko ir nerašo. Ar nebus čia iš Latvių gatvės delfistų komentatoriai užsukę :-(
Paveikslėlis Samsung 46c6500, T90 1w-5e-7e-9e-13e-19e-23e-28e-36e-39e

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Sek Bal 13, 2014 8:21 pm

AnonymousLT rašė: Neturime jau nei lėšų nei ES duotu pinigų pilnai uždaryti Ignalinos aes. Čia kitas klausimas, ką darisime, jei Prancūzija ir d.Britanija pasitrauks is ES? O tokiu signalu yra, tik viešai nekalbama. Ką Vokietija tikrai neliks viena, pasitrauks irgi. Jūs įsivaizduojate, koks bardakas čia ir pietų Europoje bus?
kolega, neseniai buvo delfyje parodyti žemėlapiai, kad berods 2050 metais, dėl ištirpusio ledyno iš Lietuvos liks tik keletas salų, europos irgi beveik neliks, rusija taipogi sumažės. ar dar nestatot nojaus laivo? :D juk jūs žiurit į priekį 8)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė cvykas » Sek Bal 13, 2014 8:27 pm

islauzas rašė:
AnonymousLT rašė: Neturime jau nei lėšų nei ES duotu pinigų pilnai uždaryti Ignalinos aes. Čia kitas klausimas, ką darisime, jei Prancūzija ir d.Britanija pasitrauks is ES? O tokiu signalu yra, tik viešai nekalbama. Ką Vokietija tikrai neliks viena, pasitrauks irgi. Jūs įsivaizduojate, koks bardakas čia ir pietų Europoje bus?
kolega, neseniai buvo delfyje parodyti žemėlapiai, kad berods 2050 metais, dėl ištirpusio ledyno iš Lietuvos liks tik keletas salų, europos irgi beveik neliks, rusija taipogi sumažės. ar dar nestatot nojaus laivo? :D juk jūs žiurit į priekį 8)
Maciau ta zemelapi ir dziaugiausi kad Siauliai bus sala :) Bet pagalvojes kad sala senai bus okupuota tai dziaugsmas praejo...
Vu+, Android, Raspberry Pi

AnonymousLT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: Pir Kov 24, 2014 9:13 pm
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė AnonymousLT » Sek Bal 13, 2014 8:28 pm

islauzas rašė:
lokys11 rašė: Nesupyk kolega,as isvis nenoriu bartis su esamais forumieciais.Man patciam jau virs 40m maciau ir gyvenau sovietuneje Lietuvoj,viskas butu kaip ir gerai.Kazkam reikia pakelt tauta,as negaliu but abejingas lietuviu atzvilgiu.O kas liecia ar eiciau kovot uz Lietuva,uz Lietuva kad ir siendien bet seimo svolaciai pustu pas kavenskus i 9forta.O zemaitis as esu kiek zinau musu saknys yra nuo prezidento Smetonos ( va tokio zmogaus dabar rieketu,nors kiek dedes pasakojo buvu ziaurus) laiku.
kolega, tai ne pykčiai, tai diskusija ir tiek. nieko neturiu prieš jūsų nuomonę, tiesiog mėginu dėstyt savają :)

o kolegai anonymus, kazkaip taip berods vadinasi jis, atsakysiu-jūsų irodymai, kad tai režisuoja jav? ar kalbat todėl kad rusų ruporas taip skelbia? dėl savo nuomonės atsakysiu-ar nepanašu kas šiuo metu charkove, donecke, luhanske vyksta į krymo scenarijų? žalieji žmogeliukai bando atsirast, savigynos būriai. ar merijų, policijų užgrobimai čia labai sveikintinas dalykas? o jei prabus jūsų kaimynas pachmielingas ir paskelbs savo laiptinę atskira respublika neatsiklausęs jūsų nuomonės, kaip į namus pateksit?
anksčiau minėjau, kad sausio gale, vasario pradžioj buvau kijeve. teko matyt žmonių nuotaikas... prieš keletą dienų bendravau su žmogum, kuris savanoriu buvo medžigorėj-saugojo janukovičiaus vilos turtą su draugais iš lietuvos. ka mes matėm žurnalistų foto, dar ne viskas. pasakojo kad yra auksinė janukovyčiaus statula- "ja kosmonavt" vadinasi. žmogaus ūgio, su skafandru, tikro aukso. arba biustas jo paties iš platinos nulietas. ar jūs pritariat kad taip ir turi būti? tai normalu?
Koks tas rusu ruporas? Yra daug info apie tai, bet nei vienas info kanalas to nesako. Kas del statulos is aukso, tai jus sunkiai suprantat, koks tai sunkus metalas. Vien tik tas auksinis batonas turėtų sverti 300 kg, nekalbant apie statula.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė salakas » Sek Bal 13, 2014 8:38 pm

islauzas rašė:prieš keletą dienų bendravau su žmogum, kuris savanoriu buvo medžigorėj-saugojo janukovičiaus vilos turtą su draugais iš lietuvos. ka mes matėm žurnalistų foto, dar ne viskas. pasakojo kad yra auksinė janukovyčiaus statula- "ja kosmonavt" vadinasi. žmogaus ūgio, su skafandru, tikro aukso. arba biustas jo paties iš platinos nulietas. ar jūs pritariat kad taip ir turi būti? tai normalu?
na o pagal mane ar tai normalu kad lietuviai saugo janukoviciaus turta ?ir dar ar zinot kas do oligarkai pretenduoja i Ukrainos prezidentus , pas mus tai miljarderiai dar nedrysta patys eiti i prezidentus stato savo statytinius, ir kaip jus manot ant kiek pageres paprastu ukrainos gyventoju padetis atejus i valdzia kitam oligarkui, manau kad tik padides mokesciai nes reikes dar daug platinos naujom statulom, nu bet man tai geriausiai patiko:savanoriu buvo medžigorėj-saugojo janukovičiaus vilos turtą su draugais iš lietuvos nu jau lietuvis nepraleis progos nors nagais to aukso prisigremš
yra kaip yra

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė lokys11 » Sek Bal 13, 2014 8:40 pm

cvykas rašė:
islauzas rašė:
AnonymousLT rašė: Neturime jau nei lėšų nei ES duotu pinigų pilnai uždaryti Ignalinos aes. Čia kitas klausimas, ką darisime, jei Prancūzija ir d.Britanija pasitrauks is ES? O tokiu signalu yra, tik viešai nekalbama. Ką Vokietija tikrai neliks viena, pasitrauks irgi. Jūs įsivaizduojate, koks bardakas čia ir pietų Europoje bus?
kolega, neseniai buvo delfyje parodyti žemėlapiai, kad berods 2050 metais, dėl ištirpusio ledyno iš Lietuvos liks tik keletas salų, europos irgi beveik neliks, rusija taipogi sumažės. ar dar nestatot nojaus laivo? :D juk jūs žiurit į priekį 8)
Maciau ta zemelapi ir dziaugiausi kad Siauliai bus sala :) Bet pagalvojes kad sala senai bus okupuota tai dziaugsmas praejo...
Siauliai liks su zematciais,ko tu cia pergiveni tik be Golfu ir Adidas treningu :D

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Žodžio laisvė

Standartinė islauzas » Sek Bal 13, 2014 8:44 pm

AnonymousLT rašė: Koks tas rusu ruporas? Yra daug info apie tai, bet nei vienas info kanalas to nesako. Kas del statulos is aukso, tai jus sunkiai suprantat, koks tai sunkus metalas. Vien tik tas auksinis batonas turėtų sverti 300 kg, nekalbant apie statula.
gerbiamasis, atsakykit prašau-ir kaip jūs ruošiatės toliau gyvent kai neliks EU? ar bėgsit į rytus ar į vakarus, ar jau dabar ieškot bendraminčių prašytis rusijos prieglobsčio? man rodos, koks skirtumas kas valdžioj-ar žali ar raudoni, gyvent vistiek reikės čia, savo Tėvynėj. tik mano nuomonė tokia, kad geriau jau EU nei rassija-iš dviejų blogybių manau geresnę esam pasirinkę

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių