• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

,,Vienaturiu,, gerbejai

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Ant Lap 27, 2007 12:40 am

2seewolf..štai programa..susimažinsi fotkes ore..

http://photofiltre.free.fr/utils/pf-setup-en.exe
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Ant Lap 27, 2007 6:14 pm

zvirbliuk sveikinu su jeginiu pirkiniu!! :)
na o su broliu Funtu nesipyksim :) pas ji zmonike irgi simpatulka.
O beje jaunimui patarsiu zmonos ieskotis Klaipedoje,nuobodu nebus :D Brolio zmonele be keliu savaiciu jachtos kapitone,o manoji mieliau skrenda ant britvos nei meksikieciu seriala ziuri :)
taigi tokios musu pajurio moterys :)
Paveikslėlis

mmariuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:41 am
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė mmariuss » Ant Lap 27, 2007 6:35 pm

aironas rašė:
mmariuss rašė:
bronislovas rašė:galaxy sako varikliai nekokie, tai vat ir mastau ka ce pasirinkt.....
Prie to pacio ir dirzo itempeja reiktu pasitikinti ir jei reikia pakeist.
Manau, kad dirzas kartu su visais guoliais keiciasi, tai visi zino

Vyrukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 12:49 pm
Miestas: 55°74' /24°40'(WGS)
Susisiekti:

Standartinė Vyrukas » Ant Lap 27, 2007 7:00 pm

zvirblis234 rašė:Na o sendien mano semyna dar pasipilde 807 Pezu 2,0 HDI (8 vietos , aisku 3 galines keliaus i garaza)

Jei minivenas tai tik 7-8 vietos(kam degint kura,gerai tada ir fiat uno ) =D>

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ant Lap 27, 2007 7:29 pm

seewolf rašė:zvirbliuk sveikinu su jeginiu pirkiniu!! :)
na o su broliu Funtu nesipyksim :) pas ji zmonike irgi simpatulka.
O beje jaunimui patarsiu zmonos ieskotis Klaipedoje,nuobodu nebus :D Brolio zmonele be keliu savaiciu jachtos kapitone,o manoji mieliau skrenda ant britvos nei meksikieciu seriala ziuri :)
taigi tokios musu pajurio moterys :)
Jums gerai...o pas mane "vietiniai groziai" (kalbu apie tas strazdanotas satenes, su antsvoriu) tai gali statyti ir prie "Ferari"...nepades, tik sugadins automobilio ivaizdi! :( :) :) :)

Funtas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: Ant Gru 05, 2006 7:30 pm
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Funtas » Ant Lap 27, 2007 7:45 pm

emirim rašė:
seewolf rašė:zvirbliuk sveikinu su jeginiu pirkiniu!! :)
na o su broliu Funtu nesipyksim :) pas ji zmonike irgi simpatulka.
O beje jaunimui patarsiu zmonos ieskotis Klaipedoje,nuobodu nebus :D Brolio zmonele be keliu savaiciu jachtos kapitone,o manoji mieliau skrenda ant britvos nei meksikieciu seriala ziuri :)
taigi tokios musu pajurio moterys :)
Jums gerai...o pas mane "vietiniai groziai" (kalbu apie tas strazdanotas satenes, su antsvoriu) tai gali statyti ir prie "Ferari"...nepades, tik sugadins automobilio ivaizdi! :( :) :) :)
Vyručiai, puikiai žinot vieną tiesą......nėra negražių moterų, yra tik mažai :lol:
Viskas tik prasideda...

mmariuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:41 am
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė mmariuss » Ant Lap 27, 2007 9:01 pm

Tai jau taip! Tikra tiesa :D

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Ant Lap 27, 2007 9:12 pm

Funtas rašė:Vyručiai, puikiai žinot vieną tiesą......nėra negražių moterų, yra tik mažai :lol:
Anekdotas:
sedi bicas restorane ir nusigerineja iki zemes graibymo. Priesais ji prie kito staliuko sedi moteris ir klausia: "kaip Jus manot - kiek man metu?"
Bicas: "Zmones tiek negyvena"

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ant Lap 27, 2007 9:17 pm

pati gražiausia iš visų moterų .....mirtis....pažintis būna tik vieną kartą.. :(
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Ant Lap 27, 2007 9:42 pm

..ai ir aš tada...biškį ne visai į temą..

..biblija moko mylėti artimą..kamasutra moko kaip.. :sad: ... :ANAL: .. :)


Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo netikras Pen Lap 30, 2007 12:36 pm, redaguota 1 kartą(us).
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė bronislovas » Tre Lap 28, 2007 11:42 am

mmariuss rašė:
bronislovas rašė:galaxy sako varikliai nekokie, tai vat ir mastau ka ce pasirinkt.....
Jei ka tai Galaxy yra su tuo paciu VW Scharano 1,9tdi varikliu.O sis variklis yra praktiskai neuzmusamas, bet aisku kaip ir kievienas lietuvis keisdamas (arba isvis nekeisdamas) pagrindini variklio dirza sugalvoja truputi pataupyti pinigelio ir pamirsta tuo paciu kartu pasikeisti apatinio veleno dantrati ir ji fiksuojancia splintele plius nupirkti nauja varzta jam prisukti(ai laikys ir senas varztas). O po pataupymo aisku gazo,nes sis variklis tikrai gan nebloga traukia, o jei dar tdi parskintas raudonai, tai is vis pasaka, tik staiga opt ir sustoja, nes prasisuko ant apatinio veleno dantratis, ko pasekoje nulinksta dar ir voztuvai.O paskui kaip dera tikram lietuviu uzbliaus nuskriaustu balsu ant viso svieto as nekaltas, cia tik vw 1,9 tdi variklis blogas, nes nelaiko, nekoks jis ir taip toliau...
paciam dar neteko matyt galaxy variklio tdi su raudonom raidem, ce ta prasme nekokie :(
openbox 810, 110cm ofset, 4°w-5°e-13°e-19°e

Vartotojo avataras
EGIS
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: Ant Gru 26, 2006 8:36 pm
Susisiekti:

Standartinė EGIS » Tre Lap 28, 2007 4:05 pm

Sveiki.O ką manot apie SEAT ALHAMBRA pvz.dyzeliuką.Man asmeniškai jos patinka,girdėjau neblogų atsiliepimų apie juos.Gal kas iš forumiečių turi tokį aparatą,galėtų pasidalint įspūdžiais.
TRIAX-110cm,OPENBOX-S2mini HD,Dreamsky DSR-7500 :yum:

flex.box
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Šeš Rgs 08, 2007 5:25 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė flex.box » Tre Lap 28, 2007 10:09 pm

Ech.. vazinejau su Citroen Picasso :( pirkau musta, ir per ta dalyka atsitiko kitas baisus dalykas... ech.. na bet tai viena mano mylimiausiu masinyciu... o kas liecia SIAT, tai tas pats kas VW Sharan, tik ispanu gamybos :love: nes pagrinde visos detales tinka nuo Sharan :) o ir siaip igesne :love:

ARUNAS LT IRL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: Tre Kov 14, 2007 10:35 pm
Miestas: Cork,IE
Susisiekti:

Standartinė ARUNAS LT IRL » Ket Lap 29, 2007 12:27 am

EGIS rašė:Sveiki.O ką manot apie SEAT ALHAMBRA pvz.dyzeliuką.Man asmeniškai jos patinka,girdėjau neblogų atsiliepimų apie juos.Gal kas iš forumiečių turi tokį aparatą,galėtų pasidalint įspūdžiais.
Taip tikra tiesa kad ispanijoj surinktas sharanas ir pats kazkada zadejau pirk alhambra.Sitas modelis tai vienas ir tas pats.

-sala-
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pir Lap 12, 2007 9:42 am
Susisiekti:

Standartinė -sala- » Ket Lap 29, 2007 4:28 pm

ARUNAS LT IRL rašė:
EGIS rašė:Sveiki.O ką manot apie SEAT ALHAMBRA pvz.dyzeliuką.Man asmeniškai jos patinka,girdėjau neblogų atsiliepimų apie juos.Gal kas iš forumiečių turi tokį aparatą,galėtų pasidalint įspūdžiais.
Taip tikra tiesa kad ispanijoj surinktas sharanas ir pats kazkada zadejau pirk alhambra.Sitas modelis tai vienas ir tas pats.
Yra ne visai teip... vis trys broliai - Galaxy, Sharan ir Alhambra gaminami vienoje gamykloje... Portugalijoje. Cia kalbu apie pirmuosius modelius

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Sek Gru 02, 2007 10:55 am

na vienaturio kol kas nereikia,neturiu ka jame vezt tenkinuos mersu coupe kebulu,bet idomi diskusija butu kokiu kuru varoma rinktis dyzelis,ar dujos???? visad buvau uz dyzelius ,bet dyzelino kainom linkstant ne i gera,labiau pradeda link taskinio duju ipurskimo traukt
----------------------------------------------------

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Sek Gru 02, 2007 2:03 pm

duju kaina irgi sparciai kyla.Na o dyzeliuko visada pas musu broli furista pigiau paimsi.O dyzeliniai variikliai tikrai patvaresni
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Sek Gru 02, 2007 5:14 pm

Na jei kas noretu patapt,, vienaturiu gereju,, kreipkites i PM nes Citrinukas prades ieskot naujo seimininko :)

Vartotojo avataras
albinaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 8:10 pm
Miestas: Josvainiai
Susisiekti:

Standartinė albinaz » Sek Gru 02, 2007 9:33 pm

zvirblis234 rašė:Na jei kas noretu patapt,, vienaturiu gereju,, kreipkites i PM nes Citrinukas prades ieskot naujo seimininko :)
tai tur but jau pastebejai kad is bako kas tai lyg kibirais semtu?

Vartotojo avataras
albinaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 8:10 pm
Miestas: Josvainiai
Susisiekti:

Standartinė albinaz » Sek Gru 02, 2007 9:39 pm

extremexxx rašė:na vienaturio kol kas nereikia,neturiu ka jame vezt tenkinuos mersu coupe kebulu,bet idomi diskusija butu kokiu kuru varoma rinktis dyzelis,ar dujos???? visad buvau uz dyzelius ,bet dyzelino kainom linkstant ne i gera,labiau pradeda link taskinio duju ipurskimo traukt
Stai toks pavyzdys.As vazineju su dyzeliu o kaimynas su dujom.Betgi duju ima dvigubai daugiau , gale menesio paskaiciavus isaiskeja kad as maziau isleidau.Si rudeni jau du kartus ryta pas mane beldesi kad uztraukciau - nesikuria

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

Standartinė netikras » Sek Gru 02, 2007 11:05 pm

albinaz rašė:
extremexxx rašė:na vienaturio kol kas nereikia,neturiu ka jame vezt tenkinuos mersu coupe kebulu,bet idomi diskusija butu kokiu kuru varoma rinktis dyzelis,ar dujos???? visad buvau uz dyzelius ,bet dyzelino kainom linkstant ne i gera,labiau pradeda link taskinio duju ipurskimo traukt
Stai toks pavyzdys.As vazineju su dyzeliu o kaimynas su dujom.Betgi duju ima dvigubai daugiau , gale menesio paskaiciavus isaiskeja kad as maziau isleidau.Si rudeni jau du kartus ryta pas mane beldesi kad uztraukciau - nesikuria
kas geriau..dujos ar dyzelis?..sakyčiau geriausiai būtų benzinas.. :)....čia albinai mes "teisybės" nerasim.. ..jaunas buvau...smalsus :-P ..prisimenu dėstytoją iš pat pradžių griebiau už "ragų"...kuris vidaus degimo variklis geresnis...dvitaktis ar keturtaktis..?..dyzelis ar benzininis..?...atsakymą ir dbr atsimenu..." ...a čia kaip kam...".. :) ...taip ir čia...man perkant automobilį..pagrindinis kriterijus yra jos lygis..(texninis stovis)..jei tai benzininė..'įšaunu" dujas...gero lygio variklis..gera įranga ir "teisingas" važiavimo stilius ..sąnaudos nedidesnės kaip su benzu..Žinoma ,gero lygio dyzelis yra gerai...Bet rinkoje jų nedidelis pasirinkimas..gerokai brangesni..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Sek Gru 02, 2007 11:06 pm

albinaz rašė:
extremexxx rašė:na vienaturio kol kas nereikia,neturiu ka jame vezt tenkinuos mersu coupe kebulu,bet idomi diskusija butu kokiu kuru varoma rinktis dyzelis,ar dujos???? visad buvau uz dyzelius ,bet dyzelino kainom linkstant ne i gera,labiau pradeda link taskinio duju ipurskimo traukt
Stai toks pavyzdys.As vazineju su dyzeliu o kaimynas su dujom.Betgi duju ima dvigubai daugiau , gale menesio paskaiciavus isaiskeja kad as maziau isleidau.Si rudeni jau du kartus ryta pas mane beldesi kad uztraukciau - nesikuria
koks šeiminikas tokia ir masina turiu auto benzin-dujos kita tik benzin minivena espace nei vienos nereikėjo traukti ar krokodilų žiema ar kitu metu laiku nėra labai blogu auto tik yra biski aptinge vairuotojai kurie tingi pasiruošt auto žiemai dėl to ir reik jas tampyt ir taip toliau vis taupo tuos lt o poto visa tai atsiliepia

vilys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: Ant Sau 09, 2007 11:15 am
Miestas: Jonava
Susisiekti:

Standartinė vilys » Sek Gru 02, 2007 11:26 pm

o siaip vairuoju gal nedaug tik 13metu ir kasdien po 300km su lengva bet mano nuomonė butu jei benzu tai benzu jei dz tai dz nes turėjau ir dujas tai gerai kol gerai o poto na.............. :-D aišku čia mano asmen nuomonė

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Pir Gru 03, 2007 11:26 am

albinaz rašė:
zvirblis234 rašė:Na jei kas noretu patapt,, vienaturiu gereju,, kreipkites i PM nes Citrinukas prades ieskot naujo seimininko :)
tai tur but jau pastebejai kad is bako kas tai lyg kibirais semtu?
Niekas kibiras nesemia tik atsirado finansine galimyge pakeist i naujasni Citrinukas 2001.09 m. ,o nupirkau Peza 2005 m. Seip tai Citrinukas ekonomiskas ir techniskai idealiam stovi

Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė bronislovas » Pir Gru 03, 2007 2:56 pm

Kazkaip niekas nesigiria kad turi renault espace? Ju kaina nera labai didele bet idomu kokie atsiliepimai, turiu pora pazystamu ir jie patenkinti....
openbox 810, 110cm ofset, 4°w-5°e-13°e-19°e

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)