• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kaip sujungt opena su kompu?

Viskas apie Openbox

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Standartinė rembox » Šeš Bir 20, 2009 5:57 pm

graborius rašė:
emirim rašė:Cia Seawolf turbut turejo mintyje greicius, kad kompe ir tiuneryje butu vienodi..tarkim 115200b/sek
su greiciais viskas ten normalei,katik patikrinau,turbut su motinine plokste kazkas,o gal ka nors instaliuoti reikia,kad butu aktyvi tai COM jungtis
Pas mane lygiai tokia pati problema COM jungties nebuvo isidejau pats... daznius nustaciau vienodai, draiveriai lygtai yra... :) bet niekaip nesusijungia su Pobedit 0922 , bandziau ir su pobedit 0897 programa... :-D ismeta lentele su uzrasu "COM port connection timeout"... :-D gal kas gali padet... ir dar gal kas turi softui atnaujint programa F-300_Updater ten kur buvo nuorodos ja parsisiust nebeveikia... :sad: tiuneris pas mane Openbox 820CI su 5.45 softu.

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Šeš Bir 20, 2009 6:36 pm

updater
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Šeš Bir 20, 2009 10:02 pm

va nezinau,kas kur ir kaip,bet jai kabelis pirktas yra tai jis kazka furicina,kiek dariau kabeliu,ir 5m,12m 17m,nei su vienu nebuvo bedos,reikia turbut tikrinti pati kabeli,gal kas yra sujungta ne taip,

PVZ:as jungiu taip,ir dar panaudoju ketvirta gysla izeminimui
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Standartinė rembox » Sek Bir 21, 2009 8:59 am

mano kabeliukas yra 1,8 m. pirktas Lemonoj... :) pardavejas sake kad butent toks reikalingas sujungt tiuneri su kompu, buvau pradares ir antgaliukus viskas kaip turi but 5-5, 2x3 yra ir izeminimas, bet ten yra dar ir daugiau laiduku beveik ant visu kontaktu... :-P blemba gal jie ir maiso kazka... :-P matavau su testeriu, tuose reikalinguose kontakciukuose el. srove yra... :) bet yra ir kituose kontaktuose srove... :-P

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Sek Bir 21, 2009 9:08 am

nera ten jokios sroves ir negali buti- jei pas tave Openas- tai ten tik 2.3 ir 5 kontaktai prijungti is tiunerio puses...

discowery

Standartinė discowery » Sek Bir 21, 2009 9:23 am

rembox rašė:mano kabeliukas yra 1,8 m. pirktas Lemonoj... :) pardavejas sake kad butent toks reikalingas sujungt tiuneri su kompu, buvau pradares ir antgaliukus viskas kaip turi but 5-5, 2x3 yra ir izeminimas, bet ten yra dar ir daugiau laiduku beveik ant visu kontaktu... :-P blemba gal jie ir maiso kazka... :-P matavau su testeriu, tuose reikalinguose kontakciukuose el. srove yra... :) bet yra ir kituose kontaktuose srove... :-P


pasmane irgi kruva laiduku net 8 ar 9 laidukai,bet kai man ilgesnio kabelio reikejo as ji perjoviau ir dar dajungiau padariau is 2ju metru 10 metru na ir viskas ok,kaip ten pastave kaskas blogai sujunkta. :-P

rembox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Tre Geg 13, 2009 11:48 am
Miestas: Kelme
Susisiekti:

Standartinė rembox » Sek Bir 21, 2009 5:08 pm

ENu va pagaliau susitvarkiau... :D pasirodo kur pas mane buvo ideta ta COM jungtis buvo visiskai ne tos paskirties ( kam ji naudojama neisiaiskinau... :-P ), nors fiske identiska ir prijungimas prie motinines plokstes lygiai toks pat, taciau pradarius lizda ten visiskai ne taip sulituoti laidukai su kojelem... nei reikia COM jungciai. Ir dar atkreipiau demesi kad COM jungties viduje (ten kur surasyti kojeliu skaiciukai ) yra juoda, o kur as buvau idejes buvo melyna ( tad jeigu pirksit kas ta lizdeli manau i tai reiketu atkreipt demesi... ), tiesa dar buvo priklijuotas lipdukas su raide A , as mazas kompiuteristas tai nezinau kam si jungtis reikalinga... :) Dekoju visiems padejusiems... :-? prie to pacio dar noriu paklaust ar man apsimoka OPENBOX-820CI persirasyt softa 5.46 (biskiuka bijau kad ko neusgadinciau... :-( nors viska atydziai esu perskaites... :) ) man truksta dar vienos galvos (esu uzsisakes, bet niekaip nedavaziuoja galva su 4 galvu laikikliais... :( ) kad galeciau pasigaut Digi TV kanalus, siuo metu susisiekiu tik su Astra, Hotbirdu ir Sirijum... ar matysiu daugiau kanalu jeigu pasikeisiu softa... :-?

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Standartinė Bonum 1 » Pir Bir 22, 2009 6:08 am

Jei softas su AU,tai norint ziuret DIGI reiks ji pakeist.Cia buvo kazkur tema apie softa, su isjungtu AU.Tik tokiu atveju galesi irasinet raktus ir po penkiu minuciu ju tau neismes.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 10:36 am

rembox rašė:ENu va pagaliau susitvarkiau... :D pasirodo kur pas mane buvo ideta ta COM jungtis buvo visiskai ne tos paskirties ( kam ji naudojama neisiaiskinau... :-P ), nors fiske identiska ir prijungimas prie motinines plokstes lygiai toks pat, taciau pradarius lizda ten visiskai ne taip sulituoti laidukai su kojelem... nei reikia COM jungciai. Ir dar atkreipiau demesi kad COM jungties viduje (ten kur surasyti kojeliu skaiciukai ) yra juoda, o kur as buvau idejes buvo melyna ( tad jeigu pirksit kas ta lizdeli manau i tai reiketu atkreipt demesi... ), tiesa dar buvo priklijuotas lipdukas su raide A , as mazas kompiuteristas tai nezinau kam si jungtis reikalinga... :) Dekoju visiems padejusiems... :-? prie to pacio dar noriu paklaust ar man apsimoka OPENBOX-820CI persirasyt softa 5.46 (biskiuka bijau kad ko neusgadinciau... :-( nors viska atydziai esu perskaites... :) ) man truksta dar vienos galvos (esu uzsisakes, bet niekaip nedavaziuoja galva su 4 galvu laikikliais... :( ) kad galeciau pasigaut Digi TV kanalus, siuo metu susisiekiu tik su Astra, Hotbirdu ir Sirijum... ar matysiu daugiau kanalu jeigu pasikeisiu softa... :-?
Sveikas, gal galėtum įmest foto, ar schema kaip iš kompo motininės turi buti pajungtas com portas. As irgi esu isimętęs tą com jungtį, bet su tiuneriu niekaip nesujungiu.

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Pir Bir 22, 2009 10:40 am

tai motinines gi skirtingos- reikia manuala ziureti..ir nevisose tas lizdas buna
kur tu ta jungti imetei?

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 12:31 pm

edziunia rašė:tai motinines gi skirtingos- reikia manuala ziureti..ir nevisose tas lizdas buna
kur tu ta jungti imetei?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 12:31 pm

kozasd rašė:
edziunia rašė:tai motinines gi skirtingos- reikia manuala ziureti..ir nevisose tas lizdas buna
kur tu ta jungti imetei?
Pajungęs atrodo viską gerai, bet portas neveikia.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 12:39 pm

o gal kas motinėnės bioso nustatymuose blogai ? imetu foto.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 12:48 pm

rodos viską darau taip kaip manuale rašo
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Pir Bir 22, 2009 2:11 pm

Nufotkink dar kaip pats laidas prie db9 sulituotas ir manualo lapa, kur mamkes com jungties pinout'as surasytas...
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 3:27 pm

a95 rašė:Nufotkink dar kaip pats laidas prie db9 sulituotas ir manualo lapa, kur mamkes com jungties pinout'as surasytas...
Dar idedu fotkiu, o manuale nesurašytas como pinoutas.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 3:28 pm

išardytas
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Pir Bir 22, 2009 3:30 pm

viskas ten gerai su tuo laidu, tik biose serial port reik nustatyti 3F8- tada jis bus kaip COM1- ir per devis manager pasitikrink ar atsirado
http://www.pcguide.com/ref/mbsys/bios/s ... ial-c.html

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 3:53 pm

edziunia rašė:viskas ten gerai su tuo laidu, tik biose serial port reik nustatyti 3F8- tada jis bus kaip COM1- ir per devis manager pasitikrink ar atsirado
http://www.pcguide.com/ref/mbsys/bios/s ... ial-c.html
Padariau taip kaip parašei, rezultatas tas pats, o device managerį man yra tas portas, greičiai irgi viskas sureguliuota, sakysit laidas blogas, bet šara su juo eina kuo puikiausiai, na net nežinau ka galvoti.... Vienam žmogeliui dariau tą kom portą kaip ir pas savę, ten tik įdėjau, greičius sureguliavau ir viskas ėjo be problemų, na o sau pasidaryti nepavyksta :sad:

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Pir Bir 22, 2009 3:56 pm

Nieko ten gero nera... Reikejo imti kabeliuka su "b" raide...

Pas tave yra taip...

Paveikslėlis

O, turi buti taip...

Paveikslėlis

Persilituok, arba ieskok kito kabeliuko... :-?
Paskutinį kartą redagavo a95 Pir Bir 22, 2009 5:53 pm, redaguota 2 kartą(us).
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Pir Bir 22, 2009 4:52 pm

nu tokio dalyko tai tikrai nezinojau, o siaip tai uzteks tik 2.3 ir 5 pin teisingai pajungti, tai yra reikalingi signalai Rx, Tx, ir Gnd...gal ten yra manuale motinoj i kokius jie kontakta isvesti...

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 5:54 pm

a95 rašė:Nieko ten gero nera... Reikejo imti kabeliuka su "b" raide...

Pas tave yra taip...

Paveikslėlis

O, turi buti taip...

Paveikslėlis

Persilituok, arba ieskok kito kabeliuko... :-?
Na supratau, išvada netoks kabeliukas, teks persilituoti. Tik gal išsamesnę schemą galėtumet imest kur nuo kompo jungties iki com jungties jungiasi, nes anoj ten painu nelabai suprantu kas prie ko jungias. 8)

Dėkui.

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Pir Bir 22, 2009 5:58 pm

Step - by - step...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Pir Bir 22, 2009 6:13 pm

a95 rašė:Step - by - step...

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Dėkui aš tą suvokiu kad taip reikia padaryti, bet schemą sujungimo tarkim taip kaip openo kabelis daromas, 2-3; 3-2; 5-5. Tokio tipo gal galetumet surašyti schema.

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Pir Bir 22, 2009 6:19 pm

Tiem, kas nespeja, kartoju...

Paveikslėlis

1-1, 2-6, 3-2 ir t.t.
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių