• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

teo didina neto greiti

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1823
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė virgis.bb » Ant Bir 14, 2011 10:04 pm

edma rašė:
virgis.bb rašė:Tikriausiai pas tave LAN .Optinis keitiklis namie yra?
Tai as ir rasiau, kad turiu premium sviesolaidini uz 79.90 lt! Aisku yra ir keitiklis.
Tada tikriausiai tas optinis keitiklis 100Mb (gali pasižiūrėti užrašą ant jo),skambink į TEO ,registruok problemą ir pakeis į 1GB (aišku jei tavo tik tavo tinklo korta palaiko 1Gb). :)[/quote]


Edma-baigiasi mano premium sviesolaidinio sutartis liepos 03 diena.Gal ka nors padoraus galite pasiulyti? Is teo skambino vienas vadybininkas ir siule su 20% nuolaida kitiems dviem metams, tai yra po 59.90 lt.Tiesa greitis i uzsieni pas mane nepakites!Jis taip pat sako, kad keitiklyje kazka reikia keisti, kad butu 300 mb/s, nors paskambinus 1817, sako kad siuo adresu nera techniniu galimybiu 300 mb/s.Tad neaisku kur cia tiesa.Aisku uztenka ir 100 mb/s, o gal dar ir ten eitu kokia nuolaidele gauti.

P.S. namu pc turi 1 gb vaizdo plokste!Tad galeciau naudoti ir 300 mb/s.

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Tre Bir 15, 2011 11:26 am

virgis.bb rašė:
edma rašė:
virgis.bb rašė:Tikriausiai pas tave LAN .Optinis keitiklis namie yra?
Tai as ir rasiau, kad turiu premium sviesolaidini uz 79.90 lt! Aisku yra ir keitiklis.
Tada tikriausiai tas optinis keitiklis 100Mb (gali pasižiūrėti užrašą ant jo),skambink į TEO ,registruok problemą ir pakeis į 1GB (aišku jei tavo tik tavo tinklo korta palaiko 1Gb). :)

Edma-baigiasi mano premium sviesolaidinio sutartis liepos 03 diena.Gal ka nors padoraus galite pasiulyti? Is teo skambino vienas vadybininkas ir siule su 20% nuolaida kitiems dviem metams, tai yra po 59.90 lt.Tiesa greitis i uzsieni pas mane nepakites!Jis taip pat sako, kad keitiklyje kazka reikia keisti, kad butu 300 mb/s, nors paskambinus 1817, sako kad siuo adresu nera techniniu galimybiu 300 mb/s.Tad neaisku kur cia tiesa.Aisku uztenka ir 100 mb/s, o gal dar ir ten eitu kokia nuolaidele gauti.

P.S. namu pc turi 1 gb vaizdo plokste!Tad galeciau naudoti ir 300 mb/s.[/quote]
Parašiau į PM. :)
Elektromobilių mėgėjų klubas

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė Dream » Pen Lie 08, 2011 2:24 am

:lol: susigundžiau ir aš tuo šviesolaidžiu,nes vietinis tiekėjas siūlo mažai,o plėšia kaip už gerą,Edma,kaiminystėje esantis namas yra pajungtas prieš šviesolaidžio,gal ir man pajungtų,nes vistiek tas pats stulpelis,dar tokie klausimai ar tarkim kai vedamas šviesolaidinis internetas kartu su plano mokesčiu reikia tuos 23LT kaip būdavo su DSL planais?Ar tiks esamas maršrutizatorius tp-link 340g,bet jau numatomas keisti į kažką galingesnio į tokį tp-link wr-841N ar būtinai jau turi būti jų siūlomi modemai?adresas būtų Vytauto 91,Kalvarija,Marijampolės rajonas,pagal internetas.zebra.lt portalą,rodo,kad gretimas namas namas pajungtas prie optikos.Ar būtų įmanomas variantas,kad pvz neterminuota sutartis būtų?Duokit žinią į Pm ar čia į temą. :-?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Pen Lie 08, 2011 7:17 pm

Dream rašė::lol: susigundžiau ir aš tuo šviesolaidžiu,nes vietinis tiekėjas siūlo mažai,o plėšia kaip už gerą,Edma,kaiminystėje esantis namas yra pajungtas prieš šviesolaidžio,gal ir man pajungtų,nes vistiek tas pats stulpelis,dar tokie klausimai ar tarkim kai vedamas šviesolaidinis internetas kartu su plano mokesčiu reikia tuos 23LT kaip būdavo su DSL planais?Ar tiks esamas maršrutizatorius tp-link 340g,bet jau numatomas keisti į kažką galingesnio į tokį tp-link wr-841N ar būtinai jau turi būti jų siūlomi modemai?adresas būtų Vytauto 91,Kalvarija,Marijampolės rajonas,pagal internetas.zebra.lt portalą,rodo,kad gretimas namas namas pajungtas prie optikos.Ar būtų įmanomas variantas,kad pvz neterminuota sutartis būtų?Duokit žinią į Pm ar čia į temą. :-?
Šitame name šviesolaidį pajungti kol kas nėra techninių galimybių.
Šiaip turint šviesolaidį linijos mokesčio (23Lt) nebereikia mokėti,maršutizatorių gali pasijungti savo arba nuomuotis/pirkti iš TEO.Neterminuotą sutartį neapsimoka pasirašyti,nes negausi nuolaidų abonentiniam ir įrengimo mokesčiams,geriau pasirašyti bent metams. :)
Elektromobilių mėgėjų klubas

Vartotojo avataras
Alexx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3438
Užsiregistravo: Ant Lap 27, 2007 7:41 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė Alexx » Pen Lie 08, 2011 8:12 pm

edma rašė:
Dream rašė::lol: susigundžiau ir aš tuo šviesolaidžiu,nes vietinis tiekėjas siūlo mažai,o plėšia kaip už gerą,Edma,kaiminystėje esantis namas yra pajungtas prieš šviesolaidžio,gal ir man pajungtų,nes vistiek tas pats stulpelis,dar tokie klausimai ar tarkim kai vedamas šviesolaidinis internetas kartu su plano mokesčiu reikia tuos 23LT kaip būdavo su DSL planais?Ar tiks esamas maršrutizatorius tp-link 340g,bet jau numatomas keisti į kažką galingesnio į tokį tp-link wr-841N ar būtinai jau turi būti jų siūlomi modemai?adresas būtų Vytauto 91,Kalvarija,Marijampolės rajonas,pagal internetas.zebra.lt portalą,rodo,kad gretimas namas namas pajungtas prie optikos.Ar būtų įmanomas variantas,kad pvz neterminuota sutartis būtų?Duokit žinią į Pm ar čia į temą. :-?
Šitame name šviesolaidį pajungti kol kas nėra techninių galimybių.
Šiaip turint šviesolaidį linijos mokesčio (23Lt) nebereikia mokėti,maršutizatorių gali pasijungti savo arba nuomuotis/pirkti iš TEO.Neterminuotą sutartį neapsimoka pasirašyti,nes negausi nuolaidų abonentiniam ir įrengimo mokesčiams,geriau pasirašyti bent metams. :)
Reiketu paziureti kada baigiasi mano sutartis... dabar moku 15 lt . uz 80 mb .. su nuolaida.. o kai pasibaigs ..2 metu sutartis.. tuomet prades skaicioti pilna kaina... gal kokius 80 lt.. tiek nesirosiu moketi... pries kiek laiko reikia kreiptis i TEO .. kad nutrauktu sutarti pasibaigus terminui .. ?

Vartotojo avataras
eddis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 579
Užsiregistravo: Tre Lie 23, 2008 6:01 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė eddis » Pen Lie 08, 2011 9:35 pm

2 edma
Skambino is TEO kad baigiasi mano sutartis (iki 2011.08.31)
Sio metu plačiajuosčio interneto planas "Optimalus plius"
Ka gali pasiūlyt ? Gal galima sumažinti telefono linijos mėnesini mokesti nuo 23 iki 10 lt?
Golden Media Unibox 9080 & SGS7 EDGE

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Pen Lie 08, 2011 10:11 pm

Alexx rašė:
edma rašė:
Dream rašė::lol: susigundžiau ir aš tuo šviesolaidžiu,nes vietinis tiekėjas siūlo mažai,o plėšia kaip už gerą,Edma,kaiminystėje esantis namas yra pajungtas prieš šviesolaidžio,gal ir man pajungtų,nes vistiek tas pats stulpelis,dar tokie klausimai ar tarkim kai vedamas šviesolaidinis internetas kartu su plano mokesčiu reikia tuos 23LT kaip būdavo su DSL planais?Ar tiks esamas maršrutizatorius tp-link 340g,bet jau numatomas keisti į kažką galingesnio į tokį tp-link wr-841N ar būtinai jau turi būti jų siūlomi modemai?adresas būtų Vytauto 91,Kalvarija,Marijampolės rajonas,pagal internetas.zebra.lt portalą,rodo,kad gretimas namas namas pajungtas prie optikos.Ar būtų įmanomas variantas,kad pvz neterminuota sutartis būtų?Duokit žinią į Pm ar čia į temą. :-?
Šitame name šviesolaidį pajungti kol kas nėra techninių galimybių.
Šiaip turint šviesolaidį linijos mokesčio (23Lt) nebereikia mokėti,maršutizatorių gali pasijungti savo arba nuomuotis/pirkti iš TEO.Neterminuotą sutartį neapsimoka pasirašyti,nes negausi nuolaidų abonentiniam ir įrengimo mokesčiams,geriau pasirašyti bent metams. :)
Reiketu paziureti kada baigiasi mano sutartis... dabar moku 15 lt . uz 80 mb .. su nuolaida.. o kai pasibaigs ..2 metu sutartis.. tuomet prades skaicioti pilna kaina... gal kokius 80 lt.. tiek nesirosiu moketi... pries kiek laiko reikia kreiptis i TEO .. kad nutrauktu sutarti pasibaigus terminui .. ?
Geriau nenutraukti (šiaip reikia prieš mėnesį pranešti),o pasirašyti naują terminuotą sutartį su nuolaidomis... :-?
Elektromobilių mėgėjų klubas

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Šeš Lie 09, 2011 7:02 am

eddis rašė:2 edma
Skambino is TEO kad baigiasi mano sutartis (iki 2011.08.31)
Sio metu plačiajuosčio interneto planas "Optimalus plius"
Ka gali pasiūlyt ? Gal galima sumažinti telefono linijos mėnesini mokesti nuo 23 iki 10 lt?
Telefono linija už 10Lt (+nemokamų pokalbių 5val.) galima tik naujiems klientams pasirašius 24 ar 36 mėn. sutartį.
Pratęsus sutartį galima gauti nuolaidą ir tel.linijai ir internetui (po 20%) :) .
Elektromobilių mėgėjų klubas

Vartotojo avataras
eddis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 579
Užsiregistravo: Tre Lie 23, 2008 6:01 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė eddis » Šeš Lie 09, 2011 8:26 am

edma rašė: Telefono linija už 10Lt (+nemokamų pokalbių 5val.) galima tik naujiems klientams pasirašius 24 ar 36 mėn. sutartį.
Pratęsus sutartį galima gauti nuolaidą ir tel.linijai ir internetui (po 20%) :) .
Tai jeigu as dabar moku po 72,90 Lt kas menesi tai su nuolaida gausis 53lt ? Ar kazkaip kitaip skaiciojama nuolaida?
As is Kauno o tu is Vilniaus - ar galima prasitęsti sutarti per tave ar per vietinius TEO darbuotojus? Jeigu galima tai kada prasitęsti ir kuriam laikui (kad gauti nuolaida)?
Dabartine sutartis iki rugpjucio 31
Golden Media Unibox 9080 & SGS7 EDGE

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Šeš Lie 09, 2011 12:26 pm

eddis rašė:
edma rašė: Telefono linija už 10Lt (+nemokamų pokalbių 5val.) galima tik naujiems klientams pasirašius 24 ar 36 mėn. sutartį.
Pratęsus sutartį galima gauti nuolaidą ir tel.linijai ir internetui (po 20%) :) .
Tai jeigu as dabar moku po 72,90 Lt kas menesi tai su nuolaida gausis 53lt ? Ar kazkaip kitaip skaiciojama nuolaida?
As is Kauno o tu is Vilniaus - ar galima prasitęsti sutarti per tave ar per vietinius TEO darbuotojus? Jeigu galima tai kada prasitęsti ir kuriam laikui (kad gauti nuolaida)?
Dabartine sutartis iki rugpjucio 31
Suskaičiavus gaunasi 57,6 Lt/mėn :) .Šiaip tai viską galiu tvarkyti Lietuvos ribose,bet tik naujiems klientams,pratęsinėti sutartis nesu įgaliotas (nesu joks agentas,tik TEO techninis darbuotojas,kuriems taip pat privalu rasti klientų :) ),todėl geriau kreiptis į artimiausią TEO klientų aptarnavimo skyrių ir ten pasirašyti (be to ten dirbančioms darbuotojoms skaičiuojasi bonusai už pratęsimus,mums - ne).
Elektromobilių mėgėjų klubas

Vartotojo avataras
Arunciks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: Pir Geg 05, 2008 9:42 pm
Miestas: Griškabūdis
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė Arunciks » Šeš Lie 09, 2011 2:31 pm

TEOkomas skambino ir siūlė atsijungti "pokalbius internetu" ir pasirinkti kitą planą telefonui, nesutikau, nes tas pasiūlymas man paprasčiausiai netinka, išeina brangiau. Šiandien gaunu laišką, kad man vistiek atjungia "pokalbius internetu" nuo 08.01 dėl per mažo naudojimosi paslauga. Čia ta paslauga naikinama ar tik savivaliauja teokomas? Kažkaip niekad neturėjau priekaištų į teokomo pusę, nu bet dabar... Jei aš užsisakiau paslauga tai koks skirtumas kiek aš ja naudojuosi. Pinigus nuplėšt tai pirmi, pabandyk nesumokėt, o kad jei į kliento pusę ką tai tuoj prasideda cirkai visokie
Samsung D6500 40" | Samsung D5500 32"
DigiLine F-100 HD | OPENBOX X-540 | Opticum 9000 + RUnigma2 1.1
GTSat DM-14MG | Grundig Cinio AVR 5200DD

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė Dream » Sek Lie 10, 2011 2:06 am

Taigi kalbėjau per internetas.zebra.lt esančią aktyvią pagalbą,tai geriausiu atveju siūlo DSL planus,kas man netinka greičio atžvilgiu,o gal,Edma tau,eitų sužinoti kada tos techninės sąlygos bus tinkamos,imčiau iškart optimalų planą nesismulkindamas ir kartu terminuotą sutartį. 8-) :-?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Sek Lie 10, 2011 10:27 am

Dream rašė:Taigi kalbėjau per internetas.zebra.lt esančią aktyvią pagalbą,tai geriausiu atveju siūlo DSL planus,kas man netinka greičio atžvilgiu,o gal,Edma tau,eitų sužinoti kada tos techninės sąlygos bus tinkamos,imčiau iškart optimalų planą nesismulkindamas ir kartu terminuotą sutartį. 8-) :-?
Parašyk į PM adresą,pasižiūrėsiu. :)
Elektromobilių mėgėjų klubas

Vartotojo avataras
alternative
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 811
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė alternative » Pir Lie 11, 2011 11:55 am

Arunciks rašė:TEOkomas skambino ir siūlė atsijungti "pokalbius internetu" ir pasirinkti kitą planą telefonui, nesutikau, nes tas pasiūlymas man paprasčiausiai netinka, išeina brangiau. Šiandien gaunu laišką, kad man vistiek atjungia "pokalbius internetu" nuo 08.01 dėl per mažo naudojimosi paslauga. Čia ta paslauga naikinama ar tik savivaliauja teokomas? Kažkaip niekad neturėjau priekaištų į teokomo pusę, nu bet dabar... Jei aš užsisakiau paslauga tai koks skirtumas kiek aš ja naudojuosi. Pinigus nuplėšt tai pirmi, pabandyk nesumokėt, o kad jei į kliento pusę ką tai tuoj prasideda cirkai visokie
Jo,sutinku.Labai neblogai buvo kartais skambinti is uzsienio i LT numerius.Bet,paeme ir atjunge. :-D
Optibox E3HD

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Šeš Rgp 13, 2011 8:27 am

Pasikeitimai TEO "Zebra"pasiulymuose nuo rugpjūčio 15d.:
nebeliks 1Lt/x mėn. akcijų
startuos naujos dvi - 1.Planšetinis kompiuteris (Samsung Galaxy 7" Wifi 16Gb) arba Multimedijos centras su 1Tb kietuoju disku arba išorinis kietasis diskas 500 Gb už 1Lt.
2.Nuolaida mokesčiams nuo 50 iki 1000Lt (priklausomai nuo pasirinkto plano ir sutarties trukmės).
Premium 36 mėn.sutartis, nuolaida 50Ltx20 mėn. (1000Lt)
24 60 10 600
12 40 5 200
Optimalus 36 30 20 600
24 30 10 300
12 20 5 100
Bazinis 36 15 20 300
24 15 10 150
12 10 5 50
Jei norėtumėte užsakyti ar kiltų klausimų,rašykit į PM. :)
Elektromobilių mėgėjų klubas

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė liustra » Šeš Rgp 13, 2011 5:11 pm

edma rašė:Pasikeitimai TEO "Zebra"pasiulymuose nuo rugpjūčio 15d.:
nebeliks 1Lt/x mėn. akcijų
.........
Jei norėtumėte užsakyti ar kiltų klausimų,rašykit į PM. :)
seniems klientams, kurių planai baigiasi, tikriausiai kaip visada tai negalios.
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1823
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė virgis.bb » Šeš Rgp 13, 2011 11:43 pm

liustra rašė:
edma rašė:Pasikeitimai TEO "Zebra"pasiulymuose nuo rugpjūčio 15d.:
nebeliks 1Lt/x mėn. akcijų
.........
Jei norėtumėte užsakyti ar kiltų klausimų,rašykit į PM. :)
seniems klientams, kurių planai baigiasi, tikriausiai kaip visada tai negalios.

Su vienu tech. darbuotoju gera plana gavau -20 menesiu uz 50 %.

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė bes » Sek Rgp 14, 2011 2:16 am

paaiskink situos skaicius,nes negaliu suprasti sitos lenteles:
edma rašė: 24 60 10 600
12 40 5 200
Optimalus 36 30 20 600
24 30 10 300
12 20 5 100
Bazinis 36 15 20 300
24 15 10 150
12 10 5 50
Jei norėtumėte užsakyti ar kiltų klausimų,rašykit į PM. :)

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Sek Rgp 14, 2011 7:52 am

bes rašė:paaiskink situos skaicius,nes negaliu suprasti sitos lenteles:
edma rašė: 24 60 10 600
12 40 5 200
Optimalus 36 30 20 600
24 30 10 300
12 20 5 100
Bazinis 36 15 20 300
24 15 10 150
12 10 5 50
Jei norėtumėte užsakyti ar kiltų klausimų,rašykit į PM. :)
Kad suprasti,reikia pasižiūrėti į pirmą eilutę:
Premium 36 mėn.sutartis, nuolaida 50Ltx20 mėn. (1000Lt)
Atitinka - 36 50 20 1000 :)
Elektromobilių mėgėjų klubas

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: teo didina neto greiti

Standartinė Kiesa2 » Sek Rgp 14, 2011 11:36 am

Mano optimalus baigiasi rugsejo men.Tai kokia as nuolaida galiu gaut?Sudarius sutarti kaip naujas klientas?Arba ant bratkio vardo?Tarkim 3 metams.Ant kiek sumazetu interneto abonentinis mokestis nuo 49lt?Ir dar ar bus rugsejo menesi akcija telefono linijos plano salyje plius?Naujiems klientams 10lt vietoj senojo 30lt mokescio?Edit ot gaidziai isiaiskinau paskambines 1817,kad tuo paciu adresu akcijas taikyt gali tik po puses metu. :-D

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė edma » Pen Gru 23, 2011 2:59 pm

Informuoju, kad nuo 2011.12.27 privatiems ZEBRA plačiajuosčio (DSL) interneto ir per šią prieiga teikiamos televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientams pradedame teikti naują modemo-maržrutizatoriaus modelį ADBB PDG A4001N. Šis įrenginys keičia populiariausią šiuo metu DSL prieigai skirtą modemą-maršrutizatorių PIRELLI DRGA125G.

Lyginant su PIRELLI DRGA125G, naujasis įrenginys turi spartesnį belaidžio ryšio prievadą (palaiko WiFi „n“ standartą) ir užtikriną didesnę duomenų perdavimo spartą laidais sujungtame namų tinkle.
Daugiau esminių skirtumų (išskyrus dizainą) tarp šių įrenginių nėra.

Techninių savybių palyginimas:

Pirelli DRG A125G Prieigos technologija, kuriai įrenginys skirtas - DSL Maksimali duomenų perdavimo sparta namų tinkle: Laidu-Iki 64 Mb/s , be laidų (WiFi)~17 Mb/s
ADBB PDG A4001N (Naujas įrenginys) Prieigos technologija, kuriai įrenginys skirtas - DSL Maksimali duomenų perdavimo sparta namų tinkle: Laidu-Iki 94 Mb/s , be laidų (WiFi)~30 Mb/s

Įrenginys būtinas visiems klientams, DSL prieigoje užsisakantiems bet kurį ZEBRA plačiajuosčio interneto planą ir/arba televiziją „Interaktyvioji GALA“

Modemas Nuomos kaina Pardavimo kaina
Belaidžio interneto pakuotė
(ADBB PDG A4001N) 3 Lt/mėn. 159 Lt
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Elektromobilių mėgėjų klubas

Atas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: Pir Kov 26, 2007 7:12 pm
Miestas: Kazlų Rūda
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė Atas » Pen Gru 23, 2011 5:03 pm

Tokius greičius per DSL kažin ar kada teo teiks ar verta tokius turet tuo labiau šviesolaidžiuj jis perletas :)
DM800HDse,Vu solo4k,DM920uhd,OPENBOX S3 mini II HD ,OPENBOX AS4K CI PRO,Openbox AS4K 2X UHD, Octagon SF8008UHD

hot
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: Tre Sau 31, 2007 11:12 pm
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė hot » Pen Gru 23, 2011 5:25 pm

Atas rašė:Tokius greičius per DSL kažin ar kada teo teiks ar verta tokius turet tuo labiau šviesolaidžiuj jis perletas :)
Tuo labiau už tokią kainą.
Juk yra pvz. http://www.skytech.lt/tplink-tlmr3220-w ... 54595.html
Jame ir šara sukasi puikiausiai per USB ar išvestą COM.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: teo didina neto greiti

Standartinė Kiesa2 » Pen Gru 23, 2011 5:32 pm

Va cia tai aparatas.Liuks,kad teo pagaliau gavo kazka naujesnio uz pireli.Reiks butinai paimti uz visa kaina.O kiek jis turi ram ir procas kiek mhz?Edit pagooglinau kad cia ir pireli.Kazin kaip jis dyrba?
Paskutinį kartą redagavo Kiesa2 Pen Gru 23, 2011 5:46 pm, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: teo didina neto greiti

Standartinė salakas » Pen Gru 23, 2011 5:33 pm

hot rašė:
Atas rašė:Tokius greičius per DSL kažin ar kada teo teiks ar verta tokius turet tuo labiau šviesolaidžiuj jis perletas :)
Tuo labiau už tokią kainą.
Juk yra pvz. http://www.skytech.lt/tplink-tlmr3220-w ... 54595.html
Jame ir šara sukasi puikiausiai per USB ar išvestą COM.
cia nelabai tinkamas pasiulymas -nera DSL,taigi teo laidiniui sis daikciukas netinka!!!!!!
yra kaip yra

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių