• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Sulaukeme mokescio uz "ora" (kolkas tik bedarbiai.

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Šeš Bal 03, 2010 11:04 am

roplys rašė:
Marius rašė:
roplys rašė:Va va jau prasneko! tik ziuriu nelabai turi ka pasakyt GEDA!
Gal geriau eik grynu oru į kiemą pakvėpuok, mažiau marazmą čia pilstysi.Susisikišk savo geda(o šiaip gėda rašosi su raide ė) sau į vieną vietą, neverta čia diskuotuot matant kad liaudis išvis nelabai supranta apie ką kalba eina, svarbu tik lot.
Iskart matosi kas kokioj pozicijoj sedi. (norit gulet bambas isverte o litus uzdyka pasiskysrtyt... :D )
Aš litus pats uždirbu, iš biudžeto ar dar kur veltui negaunu, taip kad gali netriest į kelnes dėl mano litų.

roplys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: Pir Vas 16, 2009 12:58 am
Susisiekti:

Standartinė roplys » Šeš Bal 03, 2010 12:07 pm

Prasyciau, kas rasome, rasykime i tema!

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Šeš Bal 03, 2010 6:28 pm

Ir vistik, gal gali kas pasakyti, kodėl ūkininkui reikia mokėti dvigubą Sveikatos draudimo mokestį?

Jam bus suteiktos dvigubos medicininės pagalbos?

Jeigu reikės traukti vieną dantį - padarys akciją: ištrauks du?

:?:

arni
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: Pen Lap 21, 2008 9:23 am
Susisiekti:

Standartinė arni » Šeš Bal 03, 2010 7:44 pm

openbox rašė:Ir vistik, gal gali kas pasakyti, kodėl ūkininkui reikia mokėti dvigubą Sveikatos draudimo mokestį?

Jam bus suteiktos dvigubos medicininės pagalbos?

Jeigu reikės traukti vieną dantį - padarys akciją: ištrauks du?

:?:
tai kad VMI puslapyje raso, kad jei ukininkas yra apdraustas tai gali ir nemoketi psd.
Žemės ūkio veiklą vykdantys gyventojai, kurių žemės ūkio valdos (ūkio) ekonominis dydis yra mažesnis arba lygus 14 EDV, gali įmokų nemokėti, jeigu yra apsidraudę kitoje draudžiamųjų privalomojo sveikatos draudimo kategorijoje (įskaitant apdraustuosius valstybės lėšomis).
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10814540

roplys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: Pir Vas 16, 2009 12:58 am
Susisiekti:

Standartinė roplys » Tre Bal 07, 2010 9:33 am


roplys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: Pir Vas 16, 2009 12:58 am
Susisiekti:

Standartinė roplys » Tre Bal 07, 2010 12:22 pm

Vieno emigranto pokalbis su VMI:

"Esu parvažiavęs į Lietuvą. Pasiskaičiau apie šias nesamones ir nulėkiau į
mokesčių inspekciją. Manau daug kam bus įdomus mūsų pokalbis.
-(aš) Dvylika metų gyvenu užsienyje ir ten dirbu. Kokie mokesčiai mane
slegia Lietuvoje kaip Lietuvos pilietį?
-(VMI)Jei ten dirbate, privalėsite pristatyti tai patvirtinančius
dokumentus. Jei nedirbate, PSD teks mokėti Lietuvoje.
-(aš)Norite pasakyti, jog privalėsiu reguliariai vien dėl to važiuoti tokį
kelią, kad pristatyti jums "įrodymus"?
-(VMI) Taip. Priešingu atveju skola tik augs.
-(aš) Ką daryti, jei staiga aš ar žmona liktume be darbo?
-(VMI) Skubiai važiuoti į Lietuvą ir registruotis darbo biržoje.
-(aš) Lietuvos darbo birža pasiūlys man darbą užsienyje?
-(VMI) Nusišnekate. Ji nepasiūlys jums darbo net Lietuvoje... Bet tokia
tvarka.
-(aš) Vaikus išsivežėme dar mažus. Dabar jiems 19 ir 20 metų. Šiuo metu abu
nedirba.
-(VMI) Vadinasi jie jau dabar skolingi už 2009 metus...............
-(aš) Jūs nejuokaujate?
-(VMI) Ne.
-(aš) Tai ir jie privalo atvažiuoti į Lietuvą ir užsiregistruoti biržoje?
-(VMI)Taip.
-(aš) Todėl, kad jie Lietuvos piliečiai?
-(VMI) Taip."

Vytcka13
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: Ant Gru 25, 2007 5:09 pm
Miestas: Kaunas, Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Vytcka13 » Tre Bal 07, 2010 1:23 pm

roplys rašė:Vieno emigranto pokalbis su VMI:
o tai kodėl nenori deklaruoti savo gyvenamos vietos užsienyje? tada jokie mokesčiai Lietuvoje negresia.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Bal 07, 2010 1:56 pm

Iškilo klausimas:
Jei pernai nedraustas ir nedirbantis žmogus ėjo prie daktarų. Mokėjo į ligonių kasas pinigus už tam tikras paslaugas, bet šiemet turi vis tiek susimokėti už pernai metus?
Tai jam grąžins tuos pinigus, kuriuos jis pernai sumokėjo tiesiai į kasą?
Ar ši suma bus išminusuota iš tų 800 Lt?
O jeigu pernai žmogui buvo daroma operacija ir jis oficialiai į kasą sumokėjo 1000 lt. Tai šiemet jam turi valstybė grąžinti 200 lt?
:rolleyes:
Šimonytė sako, kad įstatymas jau veikia 7 metus, tai gal reikėjo ir paskaičiuoti ne už vienerius, o už 7 metus skolą?
:-)

roplys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: Pir Vas 16, 2009 12:58 am
Susisiekti:

Standartinė roplys » Tre Bal 07, 2010 2:09 pm

openbox rašė:Iškilo klausimas:
Jei pernai nedraustas ir nedirbantis žmogus ėjo prie daktarų. Mokėjo į ligonių kasas pinigus už tam tikras paslaugas, bet šiemet turi vis tiek susimokėti už pernai metus?
Tai jam grąžins tuos pinigus, kuriuos jis pernai sumokėjo tiesiai į kasą?
Ar ši suma bus išminusuota iš tų 800 Lt?
O jeigu pernai žmogui buvo daroma operacija ir jis oficialiai į kasą sumokėjo 1000 lt. Tai šiemet jam turi valstybė grąžinti 200 lt?
:rolleyes:
Šimonytė sako, kad įstatymas jau veikia 7 metus, tai gal reikėjo ir paskaičiuoti ne už vienerius, o už 7 metus skolą?
:-)
"Vis dėlto R.Šukys mano, kad tiems žmonėms, kurie pernai patys mokėjo už gydymą, PSD įmokos galėtų būti įskaitytos" reik suprast jei 1000 sumokejai tai gal nereikes tau moket PSD bet tu 200 tikrai neatgausi :)

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Bal 07, 2010 2:34 pm

Pas mus viskas labai paprasta.Žmogus puikiai prisimena kad turi teises, bet kažkodėl pamiršta kad turi ir pareigas.Jeigu tam pačiam emigrantui praneštų kad jo laukia kažkokios išmokos kaip LR piliečio tai jis labai greitai parlėktų jas pasiimt, bet jei reikia prasinešt kad dirbi ne LR, arba gyvenančiam čia bedarbiui reikia nueit užsiregistruot į darbo biržą tai atsiranda šimtas priežaščių kodėl to jis negali padaryti.

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Tre Bal 07, 2010 2:37 pm

Ai..kam "ietis lauzyti" del to PSD?! :) Bukit patriotai, pagalvokit kokia valstybei is to nauda! :grin: Juk dabar tiek zmoniu (biurokratu) tures uzsiemima...kokia 20.000 valdininku dirbs registruodami bedarbius, imigracijos tarnybos priimdamos emigravusiu isvykimo deklaracijas, Valstybines ligoniu kasos ir SODRA sudarines skolininku sarasus..pastas siuntines pranesimus, antstoliai samdys papildomus darbuotojus! Nekalbu apie tai kiek dar zmoniu tures uzsiemima isdavinedami siems skolininklams ivairiausias pazymas. Kontora suksis kaip ismanydama...

Bet, trumpiau tarant visa tai yra saudymas is patrankos i Paveikslėlis

Sako pamatysim tikra "seselines ekonomikos" masta...*cenzūra* visa tai..Tikrieji seselinio biznio rykliai, kurie suka juodus milijonus senai turi priedangos firmeles, UAB'us ir t.t..ir jie tikrai nebegios registruotis i darba birza (tiesa pasakius jiems nusispauti ant nemokamo gydymo). Tai gal visa ta biurokratu armija reiketu nukreipti ieskant kur dingsta biudzeto pinigai? Viesieji pirkimai, 'otkatai", neskaidrus konkursai, pinigu plovimas per visokias viesasias imones, kontrabanda ir t.t Gal ten reiketu eikvoti valstybinio aparato jegas?! Na surinks is tu "nedirbanciu neregistruotu darbo birzose mirusiuju sielu" kokia 50 milijonu litu...Na ir kas?! Gal nuo to kas nors pasikeis..pageres sveikatos apsaugos sistemos darbas..ligonines tures ka nors is to. NIEKAS NEPASIKEIS. Eilini karta nupirks kazkieks "Greitosios pagalbos automobiliu" uz nerealia kaina...SODRA kokiu nors kompiuteriu po 4000 Lt. savo GAMER'iams pripirks :) , parems koki nors kito a la L.Karaliaus viesaji projekta...ir viskas liks po senovei!

P.S Apie tuos emigrantus....kurie vis kazkodel visiems uzkliuva ir atrodo didziausia valstybes problema. Da velnias nemate su tais emigrantais ir tos ju problemos tera menkos..kas dirbo isvykes ar buvo registruotas darbo birzoje, bet nebuvo deklaraves savo isvykimo Lietuvoje, jeigu nenores moketi "del ramios" galvos..parves ta P60 ar kitokia forma ir viskas ramu (aisku kazkas tas formas priimines, registruos, prasys gal ir isversti i Lietuviu kalba), bet visa tai menkniekis. (Nemanau, kad bus daug tokiu nedeklaravusiuju, kurie isvaziavo kazkur ir ten dirbo tarkim nelegaliai.)

P.P.S sakoma "reikejo zinoti ne tik savo teises, bet ir pareigas" Sutinku, kad reikejo...bet jeigu netgi buves SODR'OS vadas to nebuvo padares...?! Kuris manau tikrai turejo zinoti istatymus. Antra...kalbekime nuosirdziai-ar daug paprastu zmoniu Lietuvoje domisi ka veikia musu seimas, vyriausybe ir kokius istatymus jie ten leidzia? Sakote reikia sekti..Tai tiesa pasakius nebeliks kam dirbti-visi tik ir skaitys "Vyriausybes zinias", nes jie ten speja tuos istatymus ir nutarimus kepti..netgi naktimis. Negi jus tikrai manote, kad kiekvienas Lietuvos pilietis privalo zinoti visus istatymus? Nepriklausomai ar jis tik ka mokykla baiges astuoniolikmetis, gyvenantis kaime is tevu kisenes ir nesuskubes i darbo birza..ar netoli pensijinio amziaus sulaukes senjoras, kuris neteko darbo nesulaukes metu ar dvieju iki pensijos, bet nusprendes pagyventi is santaupu ir vieno kito lito pasidaryto "is sono" talkinant kaimynams? Nezinau..as tikrai zinau labai mazai zmoniu, kurie seka visus istatymus! Sorry, gal tokie mano aplinkos zmones, bet man nuo to negeda-nes jie "GYVI" zmones...gyvenantys normalu gyvenima! (Tarp kitko manau butent tie kas turi ka slepti nuo mokesciu ar valstybes-butent geriausiai ir zino istatymus!!!) TAIGI...SURINKSIM TUOS 50 MILIJONU...na ir kas, o kiek del to nukentes pasitikejimas valdzia ir vyriausybe??? KIEK ATSIRAS NUSIVYLUSIU SAVO SALIMI ZMONIU...ar tai verta tu menamu 50 milijonu..

P.P.P.S Buvau sau prisiekes niekad daugiau nerasyti tokiose temose...nes cia nebuna racionaliu diskusiju, bet...na tiek to, kai prades lipti ant galvos patriotai-istrinsiu! :)
Paskutinį kartą redagavo emirim Tre Bal 07, 2010 4:09 pm, redaguota 1 kartą(us).

Vytcka13
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: Ant Gru 25, 2007 5:09 pm
Miestas: Kaunas, Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Vytcka13 » Tre Bal 07, 2010 3:48 pm

Nemažai tu tiesos pripylei čia. Iš esmės, mano nuomone ne įstatymas čia prastas. Pati įstatymo mintis yra teisinga, tačiau pas mus Lietuvoje viskas yra daroma iš antro galo, ar neturėtų įstatymas būti išaiškintas dar iki priėmimo? Ar neturėtų būti paaiškinta kokiam tikslui bus naudojami surinkti mokesčiai?
Bet, deja niekas iš valdžios net nesivargina aiškinti, jie sugeba tik priimti įstatymą prisidengdami tuo, kad reikia į biudžetą surinkti daugiau pinigėlių. O jei jau kažkurį įstatymą paaiškina, tai verta atkreipti dėmesį ar tik tai ne koks lobistinis projektas.

Jei žiūrėti konkrečiai į PSD, tai man absurdiškiausiai atrodo bandymai išmušti pinigus iš tų kurie nedirbo ir tuo metu ėjo pas gydytojus ir mokėjo už gydymą (kalba čia eina apie tas gydymo paslaugas už kurias dirbantis nemoka). Sakykit ką norit, bet absurdiškesnės situacijos negali būti, nu tik Lietuvoj taip gali nutikti. Žodžiu, tu esi priverstinai apdraustas, bet jei tu bedarbis tau draudimas negalioja - va taip išeina.

Jei šnekant apie racionalią diskusiją, tai turbūt pats supranti kodėl tokia diskusija nelabai imanoma...

dziuka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Pir Vas 12, 2007 9:16 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Standartinė dziuka » Tre Bal 07, 2010 3:52 pm

emirim, 100% sutinku su tavimi, graziai, o svarbiausia protingai parasei, saunuolis. O man tai patiko vieno zmogelio pasakymas, kad jau Lietuvoj lietuvuj kilpa deda, tai tik viena iseitis, atsisakyti LT pilietybes... cia ant karsto zmogus pasake, bet manau ilgai jis maste apie tai... ir aplamai cia musu diskusija, kaip to Donkichoto, kova su vejo malunais, kantri, labai kantri tauta esam...
Paskutinį kartą redagavo dziuka Tre Bal 07, 2010 8:09 pm, redaguota 1 kartą(us).
Žalias aš da visai

eray
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgp 21, 2008 7:22 pm
Susisiekti:

Standartinė eray » Tre Bal 07, 2010 6:53 pm

dziuka rašė:i LT pylietybes... .
Tau tai tikrai reikėtų atsisakyti "pylietybes". Beraščiai nemanau kad turi ateitį....

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Tre Bal 07, 2010 7:31 pm

atsirado rastis,kuris turi ateiti :D juokas ima....

Vartotojo avataras
LNBF
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: Šeš Lap 18, 2006 8:02 pm
Susisiekti:

Standartinė LNBF » Tre Bal 07, 2010 7:56 pm

eray rašė:
dziuka rašė:i LT pylietybes... .
Tau tai tikrai reikėtų atsisakyti "pylietybes". Beraščiai nemanau kad turi ateitį....
O patys raštingiausi seime ir vyriausybėje. Iš didelio rašto išėjo iš krašto.
Taip parašo įstatymus,kad po to patys nebeperskaito,kaip aš daktaro recepto.

dziuka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Pir Vas 12, 2007 9:16 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Standartinė dziuka » Tre Bal 07, 2010 8:08 pm

eray rašė:
dziuka rašė:i LT pylietybes... .
Tau tai tikrai reikėtų atsisakyti "pylietybes". Beraščiai nemanau kad turi ateitį....
na ir kas cia tokio, kad klaida padariau, nebent ponas busite lietuviu kalbos mokytojas, seniai as mokyklos baigimo egza laikiau :) O jai ponas, eray, nori klaidas taisyti, tad mielai prasom...
Žalias aš da visai

gusp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: Ket Kov 13, 2008 10:33 pm
Susisiekti:

Standartinė gusp » Tre Bal 07, 2010 9:04 pm

tai aisku kad nieko cia tokio ir isvis tokie pasisakymai
/ Tau tai tikrai reikėtų atsisakyti "pylietybes". Beraščiai nemanau kad turi ateitį.... /
labai tupai skamba.perdaug geros nuomones esi apie save

roplys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: Pir Vas 16, 2009 12:58 am
Susisiekti:

Standartinė roplys » Tre Bal 07, 2010 10:14 pm

eray rašė:
dziuka rašė:i LT pylietybes... .
Tau tai tikrai reikėtų atsisakyti "pylietybes". Beraščiai nemanau kad turi ateitį....
jo, nebeturi ka pasakyt i tema, tai prie zodziu kabinejasi :-D Yra cia tokiu keletas forumieciu!

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Standartinė Almanas » Ket Bal 08, 2010 1:59 pm

Mda... va tokiu "surasciu" ir valdzia priena, paskui mislija kaip prie ko prisipist... mol mokescius uzmest, mol rukyt uzdraust,o gal leist lenkiskai i pasa ipiest pavarde... Nelabai man patinka kaip prie zodziu pisinejasi,kazkas... ir tolko nelabai suprantu, juk cia piesia ne apie klaidas o apie bordeli LT...
mda...

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Pen Bal 09, 2010 6:10 am

"..mda.."...kaip kad almanas sako... :) ...čia tokiais postai užgesinsit paskutinę ,vos rusenančią optimizmo liepsnelę... :-P ....gal nėra taip jau visai blogai pagalvoji...kai Kaune prie akropolio per tris aukštus nerandi vietos mašinai pasistatyti... :-P ...
....čia dėl patriotiškumo Tėvynei...(tai čia nemaišykim su "meile-ištikimybe kairiems ar dešiniems...)...tikrai būtų gėda vadintis lietuviu,jeigu taip visi atsisuktume "užpakaliu" į JĄ..."....ištikro visuomet buvo ...yra....(ir manau neišnyks..)...žmonių ,kuriems rūpi JI ..ir teisingos veiklos dėl Jos netaip mažai...
..štai ir emigracijoj lietuviiai "juda"..

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/ge ... -129-92366
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Pen Bal 09, 2010 6:13 am

Nieko baisaus, Kubilas paspaus Obamai ranką, atleis Rusijai senas nuoskaudas ir krizė turėtų greitai pasibaigti

http://www.balsas.lt/naujiena/383417/a- ... e-istorija

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Re: ...

Standartinė Almanas » Pen Bal 09, 2010 7:20 am

netikras rašė:"..mda.."...kaip kad almanas sako... :) ...čia tokiais postai užgesinsit paskutinę ,vos rusenančią optimizmo liepsnelę... :-P ....gal nėra taip jau visai blogai pagalvoji...kai Kaune prie akropolio per tris aukštus nerandi vietos mašinai pasistatyti... :-P ...
....čia dėl patriotiškumo Tėvynei...(tai čia nemaišykim su "meile-ištikimybe kairiems ar dešiniems...)...tikrai būtų gėda vadintis lietuviu,jeigu taip visi atsisuktume "užpakaliu" į JĄ..."....ištikro visuomet buvo ...yra....(ir manau neišnyks..)...žmonių ,kuriems rūpi JI ..ir teisingos veiklos dėl Jos netaip mažai...
..štai ir emigracijoj lietuviiai "juda"..

tai ne apie Lituva snekam o apie valdacia dauguma... nu jo Ji grazi:ezerai,miskai,jura(nezinau ar siemiat davaziuosiu) :D snekam kad cia kuo toliau tuo idomiau... o uzpakali manau visi senai atsukia i ja... na teisygai yra ir tu pasleptu patrijotu, bet abejojiu ar susirinktu tiek zmoniu kaip tais laikais baltijos kelias ar sausio13... taigi mano isvada yra kad cia tikra sikna gaunas... ir kuo toliau tuo bus sikniau(geras zodis) :D + flegmu krastas LT,musa, lietuvis kita skruosta atkis, o jai gatava musa tada pripjaus... tokios tokeles... :D ka.. padauze langus(net keista kaip sugebejo) o kas is to... suseme kelis ir... ibauginta tauta,dabar dar kokius 20metu reiks kazko panasaus laukt... :) taip kad visa Lietuva tokia kaip as mes jie.. papizdelint tegalim prie monitoriu :D

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/ge ... -129-92366
mda...

eray
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgp 21, 2008 7:22 pm
Susisiekti:

Standartinė eray » Pen Bal 09, 2010 8:31 am

Almanas rašė:Mda... va tokiu "surasciu" ir valdzia priena, paskui mislija kaip prie ko prisipist... mol mokescius uzmest, mol rukyt uzdraust,o gal leist lenkiskai i pasa ipiest pavarde... Nelabai man patinka kaip prie zodziu pisinejasi,kazkas... ir tolko nelabai suprantu, juk cia piesia ne apie klaidas o apie bordeli LT...
Na taip, kiekvienas net nesugebantis rišliai sakinio suregzti įsivaizduoja, kad yra protingiausias pasaulyje ir gali visus mokyti. Tiesa, jis pats net savo gyvenimo nesugeba susitvarkyti, kad kažkokius suknistus 72 Lt susimokėti.
Bordelis LT tik ir yra dėl to, kad pas mus tokie piliečiai kaip Almanas gyvena. Valdžia čia ne prie ko, jį yra visokių Almanų atspindys.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PppFiN4dr-k[/youtube]

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Standartinė Almanas » Pen Bal 09, 2010 8:51 am

tu *cenzūra* durnas ar kas yra... nu.. tai iskraustik tada mane... pamatysi kaip gyvenimas tavo pageres :D kotais jau nebijau nei bano nei ispejimo... ir vapsce mano niko neminek bereiklao :D :D :D klaunas... :D net uzsivilkau :D


Bordelis LT tik ir yra dėl to, kad pas mus tokie piliečiai kaip Almanas gyvena. Valdžia čia ne prie ko, jį yra visokių Almanų atspindys.
avo cia jau nejuokinga... atsok vaapsce nuo manes... as uz savo nuomone atsakau, ir tavo nico neminejau taip kad tu irgi atsipisk nuo manes... genijus *cenzūra*...
mda...

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)